Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Monika Kuszyńska będzie ON!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#81 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2006 - 22:24

[quote name='pedro]Bo cóż tu mamy' date=' z jednej strony zrozumienie, współczucie, a zaraz potem od razu uznawanie, że poszkodowani mają tak wiele, że wszelka pomoc, zainteresowanie im nie potrzebne, a wręcz jest skandalem - paranoja.[/quote']
Inni niech mówią za siebie. Ja chce jeszcze raz podkreślić, że krytykowałam tylko pewien aspekt całego wydarzenia i jeśli ktoś uważnie przeczyta moje posty to to dostrzeże.

Powinnam była się domyślić, że w końcu padną tu takie słowa jak „rozgoryczenie, zazdrość, żal, pretensje do świata, zawiść” albo, że ktoś kiedyś pomógł jednemu z Iponków a innemu nie i to tez może być podstawą do zazdrości ...
Czy naprawdę w człowieku muszą się wyzwolić tylko takie emocje, aby mógł podważyć zasadność organizacji zbiórki pieniędzy dla ludzi dobrze sytuowanych materialnie?
Ktoś w tym temacie pisał o kółku różańcowym.. podpisuję się pod tym rękami i nogami! ;)
  • 0

#82 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 23 lipiec 2006 - 13:36

[quote name='Marzena]Powinnam była się domyślić' date=' że w końcu padną tu takie słowa jak „rozgoryczenie, zazdrość, żal, pretensje do świata, zawiść” albo, że ktoś kiedyś pomógł jednemu z Iponków a innemu nie i to tez może być podstawą do zazdrości ...[/quote']
Uderze w ta sama nute co ty Marzeno:) jak sie komus wypomni jego cechy, ktorych stara sie wyrzeknac, a objawiaja sie one jednak w pewnych przypadkach. Wypomnie sie mu, albo zasugeruje ze jest to odbierane jako okazywanie zalu, zazdrosci itp. uczuc, to zachowuje sie wlasnie tak jak Ty. Sugeruje, ze sie takim napewno nie jest i to inni sie myla. Starajac sie uprzedzic wszystkich innych w ocenach, ze wiedzialas, ze tak bedzie, ale ze sie myla, bo ja jestem obiektywna, nie zazdroszcze, nie mam zalu itp.

[quote]Ktoś w tym temacie pisał o kółku różańcowym.. podpisuję się pod tym rękami i nogami! ;)[/quote]
Hmm... nie wiem co za kolko i kto kogo do niego zaliczyl, ale jesli ja w nim mam byc to na pewno nie jest one rozancowe:D:D:D:evil:
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#83 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2006 - 08:25

A ja w te same nuty co Ty Pedro nie będę uderzać ...bo musiałabym się zachowywać jak dziecko w przedszkolu i mówić "a Ty też jesteś be" :) Dlatego jest mi miło, że zechciałeś się wypowiedzieć publicznie na temat mojej osoby, tego jaka jestem - mało pochlebnie - ale to nie o to chodzi ;) Ważne jest to, że Ty, dzięki tej wypowiedzi, przedstawiłeś się z jak najlepszej strony – jesteś wspaniałym znawcą ludzkich dusz i to „zaocznie”, bo tak się składa że się w ogóle nie znamy z reala, nawet na czacie nigdy nie rozmawialiśmy ze sobą, a jednak wiesz o mnie bardzo dużo, a już na pewno że jestem zazdrośnicą.
Dlatego gratuluje też umiejętności wnikliwego czytania, bo jak sądzę ta wiedza musi pochodzić z tych kilku postów, które napisałam w wiadomym temacie. A mógłbyś zacytować chociaż jedno zdanie, które o tym świadczy?
No i nie zapominajmy też o logicznym argumentowaniu, bo trzeba posiadać tę umiejętność aby pisać: „-Jesteś zazdrosna”, „-Na pewno nie jestem zazdrosna”, „Ponieważ się tego zapierasz – jesteś zazdrosna :)
[quote name='pedro]jak sie komus wypomni jego cechy' date=' ktorych stara sie wyrzeknac, a objawiaja sie one jednak w pewnych przypadkach. Wypomnie sie mu, albo zasugeruje ze jest to odbierane jako okazywanie zalu, zazdrosci itp. uczuc, to zachowuje sie wlasnie tak jak Ty. Sugeruje, ze sie takim napewno nie jest i to inni sie myla.[/quote']
Pedro, nic dziwnego w tym, że ludzie się bronią, zwykle mówią to co czują :) A ci "inni" wcale nie muszą mieć racji. I tak jest w moim przypadku, to ja siedzę w swojej skórze i wiem co czuję a Ty mi wierzyć nie musisz, wcale o to nie zabiegam :) Jeśli przekonanie o moich skłonnościach do zawiści jest Ci do czegoś potrzebne, bardzo proszę, możesz w to głęboko wierzyć.

Pozdrawiam
Marzena

PS. Co chciałam w tym temacie powiedzieć, już to zrobiłam. Nie zamierzam klepać raz po raz tego samego. Za ewentualne dalsze oceny mojej osoby z góry dziękuję :)
  • 0

#84 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 24 lipiec 2006 - 08:30

[quote name='Marzena]Ważne jest to' date=' że Ty, dzięki tej wypowiedzi, przedstawiłeś się z jak najlepszej strony – jesteś wspaniałym znawcą ludzkich dusz i to „zaocznie. Dlatego gratuluje też umiejętności wnikliwego czytania, bo jak sądzę ta wiedza musi pochodzić z tych kilku postów, które napisałam w wiadomym temacie.[/quote']
Dziekuje za uznanie i zycze powodzenia w zyciu.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#85 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2006 - 11:14

Dziekuje za uznanie i zycze powodzenia w zyciu.

Bardzo proszę Pedro, cała przyjemność po mojej stronie ;) Ja też Ci życzę powodzenia we wszystkim.
  • 0

#86 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 06 czerwiec 2007 - 12:16

:o
Powiem tak, bardzo sie ciesze , :D:D, że Monice ktoś pomaga....uwierzcie mi to bardzo bardzo bardzo !!!!!
Może trochę szumu wokół niej jest ale czy ktoś wie jak ona się ma???
Mam nadzieję, że nie spotka ja wózek, to najgorsze co mogłoby ja spotkać...oczywiście to tylko moje zdanie i nie musicie je podzielać :)
  • 0

#87 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 06 czerwiec 2007 - 12:33

od poczatku dyskusji minelo juz tyle czasu ciekawe co z nia teraz sie dzieje
  • 0

#88 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 06 czerwiec 2007 - 12:45

:D
  • 0

#89 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 06 czerwiec 2007 - 12:50

od poczatku dyskusji minelo juz tyle czasu ciekawe co z nia teraz sie dzieje

Z tego co słyszałam to była zagranicą na rehabilitacji... teraz nie tak dawno pisali, że w końcu pojawiła się w prokuraturze i najprawdopodobniej zostaną Jansonowi postawione zarzuty spowodowania wypadku
  • 0

#90 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 06 czerwiec 2007 - 13:02

oni tak tylko pisza i to każdy wie zastawiam się bo słyszałam, ze leży w południowej części POLSKI na rehabilitacji. Wszystko jest niestety owiane tajemnicą!!!!
  • 0

#91 emmi84

emmi84

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 20:59

ostatnio pojawiły się plotki, że Kuszyńską w Varius Manx miałaby zastąpić Agnieszka Włodarczyk...czy to nie jest przykre? nawet jeśli Monice- czego oczywiście nie życzę- nie udałoby się stanąć na nogi, nawet jeśli skazana byłaby na wózek, to nadal ma ten sam wspaniały głos, nadal jest piękną kobietą tyle, że poruszającą się teraz inaczej, tylko że przez to nie pasującą już w świecie medialnym, gdzie lansuje się zdrowe, piękne, szczupłe sylwetki i nikogo wtedy już nie interesuje czy ta dziewczyna ma talent muzyczny, wokalny, nie pasuje już zwyczajnie swoim wizerunkiem do tego "wielkiego świata"...
  • 0
w życiu piękne są tylko chwile...

#92 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 21:32

Emmi - to nieprawda. To, że Janson napisał dla niej piosenke nie ozancza, że ma zająć miejsce Kuszyńskiej.
Poza tym myślę, że sama Monika nie jest gotowa na to żeby wyjść na scenę na wózku no i nikt nie słyszał od niej czy w ogóle tego chce, więc gdybać to my sobie możemy.
  • 0

#93 emmi84

emmi84

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 21:59

Chodziło mi o samo zjawisko niepełnosprawnego wokalisty/wokalistki...coś takiego w naszych polskich realiach nie występuje niestety...nie widziałam jeszcze wokalisty niepełnosprawnego w telewizyjnej relacji koncertu, taka osoba jest po prostu niemedialna, nie patrzy sie wtedy na jej talent ale na to jak będzie wyglądać na scenie. Przykład Kuszyńskiej jest tu doskonały. Nawet jeśli będzie kiedyś już gotowa na powrót na scenę to czy będzie miała taką możliwość??
  • 0
w życiu piękne są tylko chwile...

#94 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 22:07

Moim zdaniem to naprawdę będzie zależało od niej. Przecież zawsze może spróbować solo, bo przecież jest wciąż sławna a jak jej popularność by się w tym wypadku potoczyła no to niestety musimy na ten moment poczekać.
  • 0

#95 emmi84

emmi84

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 22:24

Chyba nie bardzo Minutko rozumiesz o co mi chodzi. Nie interesuje mnie czy jeśli Kuszyńska będzie gotowa do powrotu to czy będzie śpiewała z zespołem czy solo tylko interesuje mnie to czy uda jej się w takiej sytuacji- niepełnosprawnej wokalistki- w ogóle wrócić na scenę bo to już nie będzie zależało tylko od niej ale od brutalnego świata showbiznesu, mediów, gdzie- nie oszukujmy się- nie są mile widziani niepełnosprawni, gdyż zwyczajnie nie mieszczą się w kryteriach tego "światka".
  • 0
w życiu piękne są tylko chwile...

#96 tajga_77

tajga_77

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 10 listopad 2007 - 10:26

Zdrowym zawsze się wydaje że ich te sprawy niedotyczą tu mamy prosty przykład dotyczą i to bardziej niż nas .
My zwyczajni a Oni muszą się uczyć jak pokonac nietolerancje zdrowych
  • 0
zofia
nikt za Ciebie nie przeżyje życia

#97 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 10 listopad 2007 - 16:31

zhadzam sie z emmi jeszcze duzo czasu musi uplynac zeby pelnosprawne media patrzyly normalnie na zjawisko wokalistyki ON jak na razie sie nie zanosi ... a szkoda
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka

#98 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 11 listopad 2007 - 21:04

Trzeba dodać, że chodzi o media w Polsce... bo w innych krajach nie dziwi / nie szkokuje, wykonawca niepełnosprawny. Jest sporo artystów muzycznych niewidomych, niepełnosprawni ruchowo też nie wzbudzają niezdrowej sensacji.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#99 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 21:24

A moim zdaniem nie ma roznicy czy w Polsce czy nie w Polsce, cos niecodziennego jak np. wokalistka slynnego zespolu, po ciezkich przezyciach itd. zawsze wzbudzi sensacje, na chwile co prawda ale wzbudzi, pytanie jak dlugo showbiznes ja utrzyma z tak widoczna niepelnosprawnoscia. Sensacje wzbudzala K. Minogue po powrocie walki z rakiem, czy Bochelii. Jednak oni to swiatowe gwiazdy, a to roznica. M.K. byla chwilowa gwiazdka, zespolu ktory w zasadzie powolutku bylo coraz mniej, wiec ewentualny powrot tez bedzie chwilowy i wiekszosz zainteresuje sie wlasnie ze wzgledu na ON. Showbiznes, tez przynoszacy kase, potrzebuje czlowieka z ktorym wiekszosc chce sie utozsamiac, chce widziec w nim wzor cnot, inni odwagi, inni talentu, glosu itd. Ale kto chce ogladac ON na wozku, napewno nie mlodziez, ktora chce sie bawic, nie podziwiac, chce szalec nie dumac nad czyms glebszym.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#100 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 17:29

a kto to powiedzial ze ON sa tylko po to aby smecic czas spojrzec na to ze to nie tylko osoby zamkniete w swoim bolu ale osoby ktore chcalyby spiewac o sprawach zwyklych w tym tez o zabawie.
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych