Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Monika Kuszyńska będzie ON!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#41 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 02 czerwiec 2006 - 13:51

Skoro odbiegliście od tematu :angry:
Kto to jest ta DODA :)

wpisalem w google.pl Doda i 1 lepszy link

http://www.doda.ws/ :P


mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#42 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 02 czerwiec 2006 - 13:54

a to jest monika kuszyńska

Dołączona grafika




kuszynska z jansonem

Dołączona grafika
  • 0

#43 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 02 czerwiec 2006 - 19:32

Wkurza :evil1: mnie kiedy robi się różnice między utalentowanymi ON a zdrowymi.Choć są bardzo uzdolnione;czy to malujące,czy śpiewające osoby z obu stron to i tak karierę zrobi [jak się jej /mu uda]zawsze ten zdrowy.To jest bardzo dla mnie nie zrozumiałe!Jaki oni mają tok myślenia??
  • 0

#44 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 02 czerwiec 2006 - 20:48

po prostu ludzie na wozkach maja male "branie"
  • 0

#45 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 02 czerwiec 2006 - 21:01

Ludzie Słuchajcie !!!

Zdziwiło mnie stwierdzenie autora artykułu na stronie http://muzyka.onet.p...3406,newsy.html
Czy to możliwe żeby po "poważnej operacji kręgosłupa" po 5-7 dniach przystapić do rehabilitacji?? Czy to nie za wcześnie??

Co myślicie o tym??
  • 0

#46 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 02 czerwiec 2006 - 22:49

A niech robią już co chcą, normalny szary czlowiek 6-8 m-cy czeka na rehabilitację.A nawet jak jest prywatna tak trzeba odczekać z dwa -trzy tygodnie.
No niestety są równi i równiejsi:evil:
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#47 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 14 czerwiec 2006 - 16:35

przykre że taki los musiał spotkać Monikę Kuszyńską, mi się wydaje że już może pozostać na reszte życia osobą niepełnosprawną :(
  • 0

#48 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 14 czerwiec 2006 - 16:44

Cóż takie życie....
  • 0

#49 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 16 lipiec 2006 - 20:31

Macie jakieś nowe info o stanie p. Moniki?
  • 0

#50 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 11:03

Oglądaliście wczoraj koncert na rzecz Various Manx ? Ładnie go zrobili. Ciekawe czy artyści i ludzie z mediów dorzucili trochę kasy ze swoich kont.Mandaryna zapowiedzała,że też wyśle smsa.Jak na jej zarobki to trochę mało,nie uwarzacie?
  • 0

#51 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 11:12

nie oszukujmy sie te koncerty sa po to zeby kase zbierac od biednych szarych ludzi przed tv bogaty VIP przeciez ze swojej kieszeni nie da :)
  • 0

#52 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 11:16

Dobra, dobra. Moim zdaniem to wstyd, żenada i paranoja, żeby zbierano pieniądze na ich rehabilitację.Jeżdzą samochodami po 200 tys.. oby tylko tyle:|
A Janson ma pod Warszawą studio prywatne, niech je sprzeda?
Ludzie rent nie mają, bo albo im się nie należy albo im zabrali, chorych bardzo dzieci ,aż się serce kroi- jest tysiące .
Wiem- nikt mnie nie zmusza do pomocy Kuszyńskiej i Jansonowi.
Ale wyrazić własne zdanie mogę- a pieniądze wyślę potrzebującym dzieciom.
Pani Menager zespołu, Pani zaczęła tą sprawę, powinno być Pani wstyd, naprawdę...:|
TYo żenujące, niewiadomo jaki jest obecnie stan Pani Moniki Kuszyńskiej i jej kolegi, ale jeżeli tak się stalo, że Monika ma przerwany rdzeń kręgowy, to z tego co wiem rdzeń się nie sklei żadną rehabilitacją...
Chyba że uszkodzony to można zrehabilitować, ale do tego potrzebny jest też czas!
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#53 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 11:34

Dobra, dobra. Moim zdaniem to wstyd, żenada i paranoja, żeby zbierano pieniądze na ich rehabilitację.Jeżdzą samochodami po 200 tys.. oby tylko tyle:|
A Janson ma pod Warszawą studio prywatne, niech je sprzeda?
Ludzie rent nie mają, bo albo im się nie należy albo im zabrali, chorych bardzo dzieci ,aż się serce kroi- jest tysiące .
Wiem- nikt mnie nie zmusza do pomocy Kuszyńskiej i Jansonowi.
Ale wyrazić własne zdanie mogę- a pieniądze wyślę potrzebującym dzieciom.
Pani Menager zespołu, Pani zaczęła tą sprawę, powinno być Pani wstyd, naprawdę...:|
TYo żenujące, niewiadomo jaki jest obecnie stan Pani Moniki Kuszyńskiej i jej kolegi, ale jeżeli tak się stalo, że Monika ma przerwany rdzeń kręgowy, to z tego co wiem rdzeń się nie sklei żadną rehabilitacją...
Chyba że uszkodzony to można zrehabilitować, ale do tego potrzebny jest też czas!

Po częsci zgadzam się z tobą Ankh. Zrobili ten koncert tylko dlatego, że Varius jest popularny i znany. Jest mnóstwo zwyczajnych szarych ludzi i dzieci chorych, które niestety nie mają takich szans co oni nawet bez zbierania pieniędzy na rehabilitacje takimi charytatywnymi koncertami. A w tym koncercie zabrakło mi właśnie bynajmniej twarzy poszkodowanych, którzy sami dziękują przed kamerą za to co dla nich się robi.
  • 0

#54 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 11:49

Cieszę się ,że macie takie same zdanie w tym temacie co ja !Koncert zorganizowali i na tym powinni zakończyć.Szczerze Wam powiem,że się wczoraj zdenerwowałam.
Przykro mi,że mieli wypadek,ale stać ich na rechabilitację,nie chcą ruszyć swoich kont czy co??Ja będę pomagać i wysyłać smsy na osoby ,których naprawdę nie stać na rechabilitację i leki.
  • 0

#55 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 11:59

No właśnie, szczrze mówiąc to jak zachorowalam to rodzina pomagala jak mogła, pożyczki, byly, sprzedane z domu co się dało [ do dzisiaj nie odkupilam DVD:)}
Ale zrobiono dla mnie dużo i to rodzina, najbliższe osoby, którym wiem że majątków nie mają, tym bardziej jestem im wdzięczna.
A osoby z various dla który był ten koncert ,też jestem zdania, że powinni chociaż przed kamerami podziękować, tak się nie robi.!!!
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#56 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 13:28

Dobra, dobra. Moim zdaniem to wstyd, żenada i paranoja, żeby zbierano pieniądze na ich rehabilitację.Jeżdzą samochodami po 200 tys.. oby tylko tyle:|
A Janson ma pod Warszawą studio prywatne, niech je sprzeda?
Ludzie rent nie mają, bo albo im się nie należy albo im zabrali, chorych bardzo dzieci ,aż się serce kroi- jest tysiące .
Wiem- nikt mnie nie zmusza do pomocy Kuszyńskiej i Jansonowi.
Ale wyrazić własne zdanie mogę- a pieniądze wyślę potrzebującym dzieciom.
Pani Menager zespołu, Pani zaczęła tą sprawę, powinno być Pani wstyd, naprawdę...:|
TYo żenujące, niewiadomo jaki jest obecnie stan Pani Moniki Kuszyńskiej i jej kolegi, ale jeżeli tak się stalo, że Monika ma przerwany rdzeń kręgowy, to z tego co wiem rdzeń się nie sklei żadną rehabilitacją...
Chyba że uszkodzony to można zrehabilitować, ale do tego potrzebny jest też czas!

Po częsci zgadzam się z tobą Ankh. Zrobili ten koncert tylko dlatego, że Varius jest popularny i znany. Jest mnóstwo zwyczajnych szarych ludzi i dzieci chorych, które niestety nie mają takich szans co oni nawet bez zbierania pieniędzy na rehabilitacje takimi charytatywnymi koncertami. A w tym koncercie zabrakło mi właśnie bynajmniej twarzy poszkodowanych, którzy sami dziękują przed kamerą za to co dla nich się robi.

zgadzam się z Tobą minutko całkowicie! Sama pracuję w fundacji na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach i wierzcie mi lub nie, ale ludzi tych cieszy każdy drobny gest, każda pomoc, a z pewnością potrzebują pieniędzy na kikanaście lat leczenia (albo i dłużej) ;(
  • 0

#57 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 lipiec 2006 - 14:41

a mnie dziwią wasze wypowiedzi.
Po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do pomocy, wysyłania sms-ów itp.
Zatem jeśli ktoś nie chce, niech nie wysyła tego smsa ale czemu ma pretensje, ze ktos inny (w tym artyści, piosenkarze, TV) chce pomóc i pomaga. To chyba dobrze, ze ludzie potrafią być solidarni, i pomagaja i z takich koncertów, czy kazdej innej pomocy nalezy sie tylko cieszyc a nie krytykować.
Poza tym to czy pomoc finansowa jest im potrzebna czy nie, wiedzą chyba oni sami. Nie sądzę, żebyście znały stan konta Varius Manx. Nie wiecie też, czy oni sami i na ile pomagali z własnych środków, jak również jak kosztowna jest rehabilitacja, której oni potrzebuja.
ja tam się cieszę, że ludzie pomagają, nie wtykam nosa w to - komu się pomoc należy czy nie należy, bo skoro ktoś pomaga, to widocznie uznaje, że ta pomoc jest tej osobie potrzebna i tyle. Nie uważam, żeby rozstrząsanie teraz, czy im się należy ta pomoc czy nie i jaki jest stan konta Varius Manx było na miejscu. Sory ale dla mnie to obrzydliwe. Nie chcesz nie pomagaj, ale nie czyń innym zarzutów, ze to robią. Ich sprawa, komu pomagaja i dlaczego. Każdy ma prawo do własnych wyborów. Jeden pomoze alkoholikowi dając mu na piwo, drugi Kuszyńskiej, a inny jeszcze innemu a każdy ma prawo wyboru.

i jeszcze dodam, że gdy ja komus pomagam czy to wysyłając smsa czy inaczej to wcale nie oczekuję podziękowań. W zupełności wystarcza mi swiadomość ze mogłam pomóc, i wręcz takich podziekowań wolałabym raczej uniknąć. Poza tym, może na podziękowania Varius Manks bedzie jeszcze czas, może już to zrobili tym, którzy pomogli, np w sms-ie lub osobiście, bez niepotrzebnej pompy i dla uciechy TV. Może obecnie ich stan zdrowia na to niepozwala a o ile pamietam kasi Cichopek podziękowała w ich imieniu. Czy to mało ?
  • 0

#58 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 14:55

Tak oczywiście nikt mnie nie zmusza do pomocy, ale wyrazić własne zdanie mogę ,po to jest[ chyba] forum.
Też nie oceniam co zrobili, zauważ że nie wypowiedziałam sie na temat tego jak jechali, i z jaką prędkością. Wypadki zdażają się każdemu ,nawet gwiazdom, a nie tylko szarym ludziom.
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#59 MIXI

MIXI

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 17 lipiec 2006 - 19:38

Popieram to co pisze Pineska.
Nie podoba mi sie wogle cały ten temat, jak mozna robic z tego halo,ze ktoś zostanie bądz nie zostanie ON. Dla mnie to tak jakbyście pisali "Hurra byli piekni , bogaci i zdrowi , a teraz bedą ON" jakby to nie wiem miała byc kara?? nagroda?? Naprwdę nie rozumiem.
  • 0

#60 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 17 lipiec 2006 - 20:14

zgadza się, cały temat począwszy od typowania, czy bedzie ON, czy nie, i na ile kasa jej może pomóc jest wyjątkowo "niesmaczny" a wydawałoby sie, że ON powinni wykazać wiecej zrozumienia i taktu w tej kwestii :/:(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych