Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Monika Kuszyńska będzie ON!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#141 versus

versus

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1351 postów

Napisano 03 listopad 2010 - 07:14

Dla zainteresowanych > klik
Pytania standardowe więc nic ogólnie ciekawego dla mnie jednak skoro był poruszony temat materiału filmowego to zainteresowani mogą zerknąć. Program leci na 81 kanale Cyfry+ - RELIGIA.TV
  • 0
There is something behind the throne greater than the King himself.
William Pitt The Elder, Lord Chatham

#142 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 13:43

http://muzyka.onet.p...,wiadomosc.html


  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#143 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 15:11


http://muzyka.onet.p...,wiadomosc.html
Jak mnie wkurzają te wszystkie nastawione na sensację tytuły na onecie i nie tylko... Nie ma "Monika Kuszyńska próbuje terapii z komórek macierzystych" czy coś w tym stylu tylko "Monika może zacząć chodzić". Jasne, niechby zaczeła, życze jej tego szczerze, ale równie dobrze może nie zacząć, może się myle ale jeszcze chyba dotąd nikt po tym nie zaczął? Więc na takie tytuły deczko za wcześnie.
  • 1

#144 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 15:24

Dokładnie Januszu, też życzę jej tego z całego serca.Może będzie pierwszą osobą , której komórki macierzyste pomogły na tyle ,że przestanie być ON.
Niestety  jak do tej pory przeszczep komórek macierzystych, terapia komórkami macierzystymi są w sferze badań, testów itp.itd.Nie ma żadnego potwierdzonego "sukcesu"  w przypadku osób po urazie kręgosłupa leczonych komórkami macierzystymi.


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#145 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 24 styczeń 2013 - 16:38

Janusz, wszystko co będzie dotyczyło celebrytów, zawsze będzie utrzymywane w tonie sensacji, niezależnie od tego czy dana kuracja się powiedzie czy też nie. Ja także życzę p. Monice sukcesu, ale czas pokaże czy terapia się powiedzie. Zazwyczaj jest tak, że jak powstaje wiele różnych teorii uzdrawiania pacjentów, natychmiast w mediach pojawiają się cudowne wizje, że to już jest to.... A potem zalega głęboka cisza, rozczarowanie pacjentów i poczucie wyrolowania, że to nie przyniosło spodziewanego efektu...


Użytkownik kuba edytował ten post 24 styczeń 2013 - 16:39

  • 0

#146 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 17:10

Ależ ja o tym wiem, co nie zmienia faktu że mnie to wkurza. "Monika może dostać nobla" a w artykule że zrobiła magistra, "Monika może być najbogatszą Polką" a w tresci że kupiła los na loterii, "Monika ma szanse na oscara" a czytamy, że zagrała w filmie. Zmyślam, ale to ten sam mechanizm.
Nergal, nie bądź fajfusem - "uzdrów" Monikę jak kiedyś innych grajków na koncercie ;o)
  • 0

#147 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 20:31

Monika Kuszyńska zrezygnowała z terapii przy użyciu komórek macierzystych
dzisiaj,

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że sparaliżowana Monika Kuszyńska poddała się eksperymentalnej terapii, która miała pomóc w jej powrocie do zdrowia. Jak się jednak okazuje, wokalistka zrezygnowała z leczenia, gdyż nie przynosiło ono zadowalających rezultatów. "Stan Moniki ani się nie pogorszył, ani nie polepszył, dlatego z niej [terapii - przy. red.] zrezygnowaliśmy" - poinformował media Kuba Raczyński, mąż piosenkarki.

Kuszyńska kilka tygodni temu rozpoczęła leczenie za pomocą komórek macierzystych, które pozyskuje się z krwi pacjenta i wszczepia bezpośrednio w miejsca objęte leczeniem. Zabiegi odbywały się w Moskwie i jak ustaliła "Rewia" ich cena wahała się od 7-14 tys. euro za jeden.

Na łamach dzisiejszego "Super Expressu", mąż wokalistki wyznał, że zdecydowała się ona jedynie na dwa takie zabiegi i ponieważ nie przyniosły one poprawy w jej zdrowiu, postanowiła na tym zakończyć leczenie.

Treść z Onetu.
Jak to redaktorek krzyczał w tytule ? "Monika może zacząć chodzić".

Użytkownik Janusz74 edytował ten post 29 styczeń 2013 - 20:36

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych