Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Monika Kuszyńska będzie ON!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#121 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 14 maj 2010 - 09:40

Wokalistka po raz pierwszy po wypadku udzieliła wywiadu dla pisma Viva i pokazała się na wózku inwalidzkim.

http://polki.pl/viva...alg_id=10006082
  • 0

#122 Isiek154

Isiek154

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 14 maj 2010 - 09:57

Ale jak widać po okładce obok nie zamierza się poddać :)
  • 0
Mister independent :)

#123 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 09 czerwiec 2010 - 19:13

http://polki.pl/viva...10018604,0.html
Dla zainteresowanych.
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#124 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 22 czerwiec 2010 - 18:19

Szkoda jej, fajna artystka. Rzeczywiście w mediach o niej praktycznie nic nie słychać
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#125 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 22 czerwiec 2010 - 19:17

Kuszyńskiej ostatnio bardzo dużo w mediach. Była jurorem na zaczarowanej piosensce. Widzialam ja w dzien dobry tvn z Beatą bednarz.W ogole obraz KLuszyńskiej jest troche dziwny bo z jednej strony nie mowi sie zbyt mocno o wypadku a z drugiej zadaje sie durne pytrania o zyciu ON
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka

#126 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 06:11

No może nie śledzę dobrze mediów, bo nie oglądam TV ( w zasadzie poza publiczną TVP to nie ma co oglądać ). Ale dobrze że środowisko jej nie odrzuciło i że się pokazuje w mediach.
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#127 bini6

bini6

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 09 lipiec 2010 - 13:53

A wiecie moze kiedy wyjdzie nowa plyta Moniki ? bo wiem ze nagrywa
  • 0
nasza miłość trwa

#128 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 09 lipiec 2010 - 17:18

C' est la vie!! Takie jest zycie krótkie, kruche i zakichane!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#129 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 08:03

Jest nowy program w każdą środę prowadzi go Krzysztof Ziemiec na 1 nazywa się Niepokonani i zaproszono Monikę Kuszyńską opowiadała o życiu po wypadku oglądał ktoś? Ja tak i podziwiam dziewczynę
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#130 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 09 wrzesień 2010 - 08:22

Podobała mi się ta piosenka, którą Monika śpiewała na końcu programu. Swoją drogą wyszło szydło z worka. Przecież teraz normalnie mogła by śpiewać z Varius Manx. Ale co Janson wolał sobie wziąć nową wokalistkę z długim nogami.
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#131 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 08:39

Jasne ze mogła by śpiewać ale narazie nie wraca na scene bo ma świadomość że jest na wózku i to jej przeszkadza ta świadomość aczkolwiek dziewczyna ma dużo wiary i siły A Janson pokazał ze w dzisiejszych czasach liczy sie kult piękna co prawda proponował jej powrót na scene ale jakoś nie skutecznie
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#132 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 08:56

Jest nowy program w każdą środę prowadzi go Krzysztof Ziemiec na 1 nazywa się Niepokonani i zaproszono Monikę Kuszyńską opowiadała o życiu po wypadku oglądał ktoś? Ja tak i podziwiam dziewczynę

Kolejny program robiony pod publike w tym programie powinni pokazywać ludzi naprawde chorych i potrzebujących pomocy ludzi żyjących za 500zl codziennie zmagających się z barierami stawianymi przez życie i urzędy oraz bezduszne przepisy którzy żyją dzięki pomocy innych borykających się z problemami o których ta pani niema bladego pojęcia niech ją pokażą za 5 lat ciekawie czy edzie miała równie pozytywne nastawienie, nie twierdze że nie jest jej ciężko bo pewnie jest chce tylko powiedzieć że jest chyba ostatnią osobą która powinna występować w takim programie
  • 0

#133 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 10:39

(...)chce tylko powiedzieć że jest chyba ostatnią osobą która powinna występować w takim programie (...)

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, uważam ,że właśnie tacy ludzie, powinni być pokazywani stanowiąc przykład dla wielu, że jednak można i trzeba nauczyć się żyć z chorobą. Wymaga to wielkiej pracy, przetransponowania życiowej filozofii nieraz o 360 stopni.
Dlatego tym bardziej podziwiam ludzi, którzy STALI się niepełnosprawnymi, im tym trudniej odnaleść się w nowej rzeczywistości, gdyż poznali smak życia w pełnej formie.
Życie wielu z nas nie rozpieszcza, ale to nie powód, aby zżymać się na tych, którzy starają w tym wszystkim znaleść sens i radość życia . Lepiej się budować nawet drobnymi sukcesami tych , którym wychodzi, niż ubolewać nad swoim ciężkim losem.

Trzymam kciuki, aby wszystkim się udało.
pozdrawiam.

olimpia

(ON od urodzenia)
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#134 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 10:40

Piotr,a niby dlaczego ta Pani jest ostatnią osobą która ma występować w takim programie? To że była i jest osobą publiczną nie oznacza że jakoś inaczej porusza się na wózku , że nie musi przełamywać barier i mentalnych i fizycznych. Ona też musi się rehabilitować i ta rehabilitacja kosztuje. A co do urzędów to to czy musisz si użerać czy nie to zależy od ludzi tam pracujących , bo jeśli coś jest do załatwienia to to prędzej czy później załatwisz. A że niektóre przepisy są bzdurne to to naprawdę nie jest wina urzędników tylko naszych panów rządzących. Swoją drogą ciekawe ile znalazłoby się takich osób , które że tak powiem "na pierwszy ogień" chciałyby opowiadać o swoim prywatnym, intymnym życiu przed kamerami i to niezależnie czy są ON czy są zdrowe. A że program robiony pod publikę to już inna sprawa , dużo teraz takich , ale w telewizji o to przecież chodzi...
  • 0

#135 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 11:20

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, uważam ,że właśnie tacy ludzie, powinni być pokazywani stanowiąc przykład dla wielu, że jednak można i trzeba nauczyć się żyć z chorobą. Wymaga to wielkiej pracy, przetransponowania życiowej filozofii nieraz o 360 stopni.
Dlatego tym bardziej podziwiam ludzi, którzy STALI się niepełnosprawnymi, im tym trudniej odnaleść się w nowej rzeczywistości, gdyż poznali smak życia w pełnej formie.
Życie wielu z nas nie rozpieszcza, ale to nie powód, aby zżymać się na tych, którzy starają w tym wszystkim znaleść sens i radość życia . Lepiej się budować nawet drobnymi sukcesami tych , którym wychodzi, niż ubolewać nad swoim ciężkim losem.


Zgadzam się z Tobą Olimpio w m zupełności popieram mam takie samo zdanie jak rownież mysza
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#136 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 12:49

Ja też mam niepełnosprawność nabytą i co też w parę miesięcy życie odwróciło mi się do góry nogami a teraz nie mogę znaleźć pracy i nikt sie tym nie przejmuje, większość problemów, które my mamy tej pani nie dotyczy przypuszczam, że nie ma problemów typu, że niema gdzie mieszkać albo jak zapłaci za rehabilitacje to jej nie starczy na jedzenie albo, że nie może wyjść z domu, bo urzędnicy nie zgadzają się na budowę podjazdu, natomiast podoba mi się program pani Anny Dymnej, która pomaga wszystkim niepełnosprawnym nie tylko sławnym i bogatym
  • 0

#137 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 13:12

piotr79 nie jestes sam! Kaleką jestem od ponad 20 lat i .... poznałem życie za 500zł/miesięcznie.
P.Monika powinna pokazywac nam jak można pokonac polski świat barier. Tylko, że ona ma wielokroinie wyższy dpchód niż moj i większe możliwości.....!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#138 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 10 wrzesień 2010 - 06:32

Na pewno część problemów jej nie dotyczy ale myślę że to dobrze , że był ten wywiad. Wypadki zdażają się każdemu nie tylko zwykłym ludziom ale też sławnym i popularnym. Każdy się musi jakoś pozbierać. Chociaż ci popularni mają łatwiej to jednak jakość naszego życia zależy nie tylko od kasy ale też od mentalności, nastawienia psychicznego. Myślę że dobrze że poznaliśmy trochę jak jest teraz. Miała na pewno większą kasę ale zobaczcie ludzie z branży artystycznej zostawili ją po pewnym czasie też samej sobie.A występują na koncertach charytatywnych i deklarują tolerancję. Najpierw była wielka mobilizacja pod tytułem pomagamy Monice a potem wielkie zapomnienie.

Fri Sep 10 08:03:17 2010 :
Poza tym chyba sami nie wiemy czego chcemy bo tak: Jak piszą o osobach niepełnosprawnych , że potrzebują pomocy to opinie na forum , że się nad nami litują i mają za nieudaczników; jak się komuś coś udaje to krzyk , że ona ma lepiej. Jesteśmy klasycznymi Polakami- i tak źle i tak niedobrze. RRRanny ludziki optymizmu trochę!!!!!!!!
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#139 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 10 wrzesień 2010 - 11:16

Gdy ktoś ma wypadek itp. i po.... odzyskuje przytomność i zaczyna żyć jako ON dla środowiska jest to sensacją i nawet małoznanego szaraczka w mieście zaczynają oglądać i badać czy aby to ta sama osoba... Szczególnie widoczna jest ta sytuacja na wsiach, malych miasteczkach... Przez ludzi wtedy nie przemawia chęć pomocy a głupia ludzka CIEKAWOŚĆ i czasem chamskie pchanie się z butami w ludzką egzystencję dziwoląga - ON
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#140 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 10 wrzesień 2010 - 13:18

A Janson pokazał ze w dzisiejszych czasach liczy sie kult piękna co prawda proponował jej powrót na scene ale jakoś nie skutecznie

Zgadza się mamy w popkulturze kult piękna i młodości a Janson jest jednak liderem zespołu popowego, z tego żyje on i reszta osób, które ma pod swoimi skrzydłami więc nie ma się co dziwić, że taką podjął decyzje. Niestety biznes rządzi się swoimi prawami dosyć twardymi zresztą. Poza tym nie jest to zespół chociażby poezji śpiewanej tutaj są inne wyznaczniki. W interesach raczej nie można iść pod prąd aby coś zarobić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych