A- A A+
A A A A

Kup reklamę

Promocja Państwa firmy i jej usług w serwisie IPON.pl jest doskonałą decyzją. Nasza oglądalność wynosi kilka tysięcy wizyt dziennie i ciągle rośnie. Obecnie jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się portali dla osób niepełnosprawnych. Dlatego uważamy że współpraca z nami może przynieść Państwu same korzyści.

Miesięczna liczba odsłon:1855198, liczba unikalnych użytkowników: 70289 wg. stanu z miesiąca: styczeń 2015 mamy zarejestrowanych ponad 33 000 użytkowników, z których lwią część stanowią osoby niepełnosprawne. Kreacje reklamowe mogą być przygotowywane w postaci statycznych obrazków jpg, png, gif a także animacji Flash (swf) clickTag. W przypadku banerów wykonanych we flashu (plik *swf) adres docelowy (click URL) musi być zapisany w pliku flash. Linkowana strona powinna być otwierana w nowym oknie. Waga plików kreacji nie może przekraczać 100 kB.

Istnieje też możliwość umieszczenia artykułu sponsorowanego w naszych newsach. Koszt umieszczenia takiego artykułu waha się pomiędzy 200 a 500 złotych, w zależności od jego długości i treści. Gwarantujemy przy tym, że artykuł będzie dostępny na naszej stronie przez minimum rok.

W sprawie zamieszczenia reklamy na portalu IPON.pl, a także przesłania dokładnego cennika, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: reklama@ipon.pl lub numerem telefonu (+48) 791 303 791

Do góry