Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ja glosuje na Tuska a wy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

#61 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 październik 2005 - 09:25

tez tak uwazam
i dlatego (nie odbierzcie tego źle ...) nie bede tracic czasu na kształcenie się ... :shock:

pójdę do szkoły jak osiągnę w życiu to co osiągnąc chcę. wtedy szkoła będzie dla rozwoju, dla przyjemności, dla poszerzania horyzontów ...

ciężka praca??? jeśli ma się zainwestować kapitał to można ciężką pracą osiągnąć dużo ... bo pieniądz rodzi pieniądz ... ta zasada sprawdza się zawsze ... no chyba że ktoś jest ciemny i przewali siano na przyjemnosci :?
  • 0

#62 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2005 - 09:55

a ja skończyłam studia, i kosztowało mnie to sporo czasu, wysiłku no i dużo pieniędzy (przynajmniej dla mnie) i mimo, że nie mogę powiedzieć, że efektem tego jest osiągnięcie wyższego szczebla drabiny społecznej to w sumie jestem zadowolona z tego, ze mam w szufladzie ten świstek. prócz własnej satysfakcji, mimo wszystko uważam, że ten świstek w niczym mi nie zaszkodzi a może jedynie pomóc. Na dzień dzisiejszy moim osiągnięciem zawodowym jest stanowisko kierownika działu i wiem, że zawdzięczam to charówie, pracy po kilkanaście godzin dziennie swego czasu i zaangażowaniu a nie dyplomowi, ale myślę, że zdobyta wiedza nigdy nie jest stratą czasu, choć zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest przynajmniej dla mnie środkiem, dzieki któremu polepszy się jakoś znacznie moja sytuacja materialna.
  • 0

#63 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 październik 2005 - 10:05

Na dzień dzisiejszy moim osiągnięciem zawodowym jest stanowisko kierownika działu i wiem, że zawdzięczam to charówie, pracy po kilkanaście godzin dziennie swego czasu i zaangażowaniu a nie dyplomowi

:!: gratuluje :-P to wielka rzecz móc pochwalić się takim osiągnięciem!

ja nie moge sie pochwalic niczym szczegolnym ... właściwie wszystko co mam zawdzieczam w pewnym sensie kombinatorstwu ... :oops: nie cieszę się z tego ... ale gdybym miala zrezygnowac z tego co mam w ramach pokuty to nie zrobiłabym tego ...

gratuluje pinesko :-P
dyplomu, osiągnięć zawodowych
życzę ci żeby to nie był koniec twoich sukcesów (i licze na zaproszenie na ślub z pedro ;)
  • 0

#64 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2005 - 10:23

nie wiem czy jest czego gratulować aberade, bo to co robię nie jest tym, czym chciała bym się zajmować w życiu. O ile kilka lat temu miałam z tego jeszcze jakąś satysfakcje to dziś jest zupełnie odwrotnie.
Moje marzenia czy plany tak naprawde nigdy nie były związane z planami zawodowymi a rodzinnymi. Będę przyjmować gratulacje z satysfakcją, jak uda mi się załozyć rodzinę, urodzic dziecko i wieść w miarę spokojne życie pracujac nie po to, by coś tam realizować, ale żeby mieć na przysłowiowy chleb. Póki co praca jest raczej przeszkodą w tym, ale jednocześnie mam nadzieję, że między innymi dzięki niej uda mi się wkońcu zbudować swój mały domek z ogródkiem :-D
  • 0

#65 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 październik 2005 - 10:31

a ja jestem materialistka poza tym że idealistką ;)
pewnie dlatego "musze" kombinować ... :? bo czy bez tego da rade "wybic sie"? wiadomo ... troche szczescia jeszcze potrzeba ... to tez czasem mi sie przytrafia ;)

no to jak? zaprosicie mnie na ślub czy nie? ;) :D
  • 0

#66 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2005 - 10:35

a z zaproszeniem będziesz musiała poczekać, bo pedrowi nie śpieszno :D a ostatnio znalazł sobie nawet nowy obiekt westchnień - Ewę Sonet
  • 0

#67 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 październik 2005 - 10:59

no dobra ... ale jak mu z sonet przejdzie i juz termin jakis ustalicie to pamietajcie o mnie ;)
  • 0

#68 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2005 - 11:26

jeśli pedro sie kiedyś zdecyduje na ten krok, to ja już cię zapraszam. Do ołtarza go siłą nie zapędzę, ślubów nie wymuszę, ale co do listy gości pytać chyba nie muszę :D
  • 0

#69 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 październik 2005 - 11:34

powiem ci że z zasady :shock: na śluby nie chodze ale na waszym chcialabym być :D tym bardziej ciesze sie z (wymuszonego na tobie) zaproszenia :-P ;) :P

czas włozyc obrączki na rączki ... czas nie stoi w miejscu ... (to do pedra było skierowane) 8)
  • 0

#70 ewra

ewra

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 20 październik 2005 - 11:45

A Ty, Abe, kiedy :?:
  • 0

#71 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 październik 2005 - 11:49

hmmm powiedzmy że ... w przyszlosci
wtedy kiedy przejde wszystkie etapy związku które uważam że powinny zaistnieć zanim włoży się obrączki ... na rączki :-P
  • 0

#72 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 20 październik 2005 - 12:03

czas włozyc obrączki na rączki ... czas nie stoi w miejscu ... (to do pedra było skierowane) 8)


Ale ja wcale nie mówię "nie" tylko np. na dziś uznaję ten krok za najmniej ważny z tych, które jakby są najważniejsze na ten moment.

Ponadto ślub cóż zmieni w nas i w naszych uczuciach?? jeśli ma on być jedyną możliwością aby dwoje ludzi mogli być ze sobą na tzw. "zawsze" to się z tym nie godzę.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#73 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 październik 2005 - 12:15

ta argumentacja do mnie przemawia :D
mam nadzieje ze do gównej zainteresowanej też ... ;)

i mam też nadzieję że jak już cośtam cośtam i się bedziecie obrączkować to bede mogła wpaść :-P

Added after 1 minutes:

o ile wtedy nie bede jeszcze tak stara że już nie bede dawała rady kółkami kręcić ... :twisted:
eeee ale zawsze bede mogła elektryka sobie sprawić ,... dam rade :twisted: ;)
  • 0

#74 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 20 październik 2005 - 12:23

eeee ale zawsze bede mogła elektryka sobie sprawić ,... dam rade :twisted: ;)


Na czas ślubu dam Ci swój :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#75 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2005 - 12:36

a miało być o wyborach :D
  • 0

#76 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 20 październik 2005 - 12:54

no i jest o wyborach pinesko!
bo czy zamążpójście nie jest jednym z wazniejszych życiowych wyborów?
:lol:
życzę nam (polakom) żeby wasz wybór (wyborców ... nie nasz bo ja nie głosuję ;) ) okazał sie słuszny
ale ważniejsze:
życzę wszystkim żeby ich wybory życiowe, partnerskie okazały sie jedyne słuszne

  • 0

#77 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2005 - 13:16

życzę wszystkim żeby ich wybory życiowe, partnerskie okazały sie jedyne słuszne[/b]


no proszę nawet mówiąc o polityce można czasami usłyszeć coś naprawdę mądrego. Dołączam się do zyczeń
  • 0

#78 buli

buli

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 20 październik 2005 - 18:32

aberade czy ktokolwiek inny kto nadał ten tytuł. Ja radziłabym go usunąć bo za agitację mozna niezłą sumkę kary dostać, ale dołączam się do tego zdania :-D
  • 0

#79 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 20 październik 2005 - 19:51

Art. 76c. Na 24 godziny przed dniem głosowania aż do zakończenia głosowania zabrania się podawania do wiadomości publicznej wyników przedwyborczych badań (sondaży) opinii publicznej dotyczących przewidywanych zachowań wyborczych i wyniku wyborów, a także wyników sondaży wyborczych przeprowadzonych w dniu głosowania.

Art. 77. 1. W dniu głosowania oraz na 24 godziny przed tym dniem zwoływanie zgromadzeń, organizowanie pochodów i manifestacji, wygłaszanie przemówień, rozdawanie ulotek, jak też prowadzenie w inny sposób agitacji na rzecz kandydatów jest zakazane.

2. Wszelkie formy agitacji w lokalu wyborczym są zakazane.

Art. 78. 1. Zabrania się prowadzenia kampanii wyborczej na terenie zakładów pracy lub instytucji publicznych w sposób i w formach zakłócających ich normalne funkcjonowanie.

2. Zabronione jest prowadzenie kampanii wyborczej na terenie jednostek wojskowych i innych jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej oraz w oddziałach obrony cywilnej, a także w skoszarowanych jednostkach podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych.

3. Zabrania się organizowania w ramach kampanii wyborczej na rzecz kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej gier losowych i konkursów, w których wygranymi są nagrody pieniężne lub przedmioty o wartości wyższej niż wartość przedmiotów zwyczajowo używanych w celach reklamowych lub promocyjnych.

4. Zabrania się podawania oraz dostarczania, w ramach kampanii wyborczej na rzecz kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej, napojów alkoholowych nieodpłatnie lub po cenach sprzedaży netto możliwych do uzyskania, nie wyższych od cen nabycia lub kosztów wytworzenia.
  • 0

#80 ewra

ewra

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 20 październik 2005 - 19:57

UUUU, czyli piwka nam nie postawisz (B) :( :cry:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych