Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ja glosuje na Tuska a wy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

#121 ewra

ewra

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 21 październik 2005 - 13:24

Spokojnie Doriss, nie spadaj :!: Po prostu bądź szczęśliwa. Nie szukaj błędów, ani w sobie, ani w innych. Świat nie jest taki zły i groźny...
  • 0

#122 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 21 październik 2005 - 13:39

Trzeba poinformować tamtego człowieka z forum, że Doriss kradnie jego wypowiedzi. Ale wstyd. Oj, nieładnie, nieładnie :shock: Cytat takiej wypowiedzi z innych stron byłby tutaj najodpowiedniejszy, ale to wtedy nie byłaby nasza "kochana" Doriss.
  • 0

#123 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 21 październik 2005 - 20:11

Trzeba poinformować tamtego człowieka z forum, że Doriss kradnie jego wypowiedzi. Ale wstyd. Oj, nieładnie, nieładnie :shock: Cytat takiej wypowiedzi z innych stron byłby tutaj najodpowiedniejszy, ale to wtedy nie byłaby nasza "kochana" Doriss.


ja tego (tych wypowiedzi z innego forum)nie skopiowalam poprostu czytalam to chyba z 10 razy i analizowalam i zapamitalam wiec jakos tak wyszlo ze napisalam tak samo jak na tamtym forum ale przyznalam sie dla siwetego spokoju zeby uniknac konfliku, na tym koniec dyskusji bo Twoj post nie dotyczy tematu.

Added after 3 minutes:

Spokojnie Doriss, nie spadaj :!: Po prostu bądź szczęśliwa. Nie szukaj błędów, ani w sobie, ani w innych. Świat nie jest taki zły i groźny...


przepraszam ale kto szuka bledow w innych , lapie za slowa , nie analizuje dokladnie wypowiedzi innych to... jest taka osoba ale napewno nie ja ... chyba zle mnie "rozumujesz" . pozdrawiam i zycze zdrowka.
  • 0

#124 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 21 październik 2005 - 21:07

Ponieważ dyskusja zeszła na wzajemne wbijanie sobie szpilek, temat zostaje zamknięty, a po 24 godzinach, cały wątek zostanie usunięty.
Na tym forum, nie ma miejsca na prywatne animozje - proszę załatwiać to poza naszym forum. Sugeruję aby zainteresowane osoby wymieniły się adresami e-mail i tam kontynuowały swoją polemikę.
  • 0

Jacek "Verselle"



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych