Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ja glosuje na Tuska a wy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

#21 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:19

ja glosowalabym na cimoszewicza gdybym ... chodzila glosowac i gdyby on widnial na liscie kandydatow :twisted:
jakos blizej mi do lewicy ...
  • 0

#22 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:24

Mamy przesmak tego co bedzie :dlaczego dzisiaj nie wybrali marszalka sejmu ...? nie bedzie porozumienia ,nie bedzie przymowania ustaw a Kaczyscy lubia sie tylko klucic, klucic i walczyc a tu trzeba tworzyc prawo i przepisy i pracowac!


Wiesz, ten sejm może być dość ciekawy, bowiem to partie minimalisyczne będą grały tu pierwsze skrzypce jesli POPiS się nie porozumie. Dlaczego dziś nie wybrano marszałka? podobne pytanie może zadać opozycjonista, a dlaczego wysunięto tego z kim 2 strona się nie zgadzała. Na dziś dzień sejm to kapania wyborcza, wszelkie decyzje, posunięcia i oświadczenia posłów i liderów partii trzeba brać w nawias, bowiem każdy zrobi i powie wszystko byle jego kandydat wygrał. Po wyborach można się spodziewać nareszcie konkretów. Byłoby dużo lepsze jakby wybory i na prezydenta i do sejmu byłyby w jednym dniu, choć każda partia znałaby swoje miejsce w polityce.

Added after 2 minutes:

a pamietacie jak Kaczynski powiedzial jakiemus facetowi ktory go zaczpil "spadaj dziadu"????


Nie dano nam zapomnieć :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#23 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:32

no widzisz pedro wiec jakie wnioski?
  • 0

#24 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:34

no widzisz pedro wiec jakie wnioski?


Wnioski?? trzeba mieć oczy dookoła głowy, co by nikt nas nie złpał na wpadce :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#25 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:39

wiesz jest duzo za i przeciw Tusk - Kaczynski ja stawiam na Tuska - nie popiera go Ks RYDZYK ,czyli czarna fala ,ale i tak nie bede glosowac bo wybory sa w szkole podstawowej w ktorej jest masa schodow :(
  • 0

#26 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2005 - 20:41

a ja jak zawsze nie bede glosowac :twisted:
przynajmniej nie bede potem marudzic jak znowu sie okaze ze obietnicy pozostaly niespelnione ... :twisted:
oboletnie kto dojdzie do wladzy i tak bedzie BZ
(czyt. bez zmian)


To tak jak ja.

A nie będę tego robić dokładnie z powodu jaki napisałaś: Nie będę kwękać, że piękne słowa z kampanii kolejny raz okazały się pustymi :twisted: a w to, że tak będzie nie wątpię... :(

Zgadzam się też z tym, iż ktokolwiek by nie rządził i tak g... zrobi i zmieni :twisted: :(
  • 0

#27 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:46

Szczerze to tez glosowalem na Tuska w pierwszej turze i chyba w tej postąpie podobnie. Dlaczego?? bo nie ufam Kaczyńskim bardziewj niż Tuskowi, a dlaczego, bo Kaczyńscy walają się w gównie polityki dużo dużej niż sam Tusk i jestem przekonany, że w FOZie mieli swój udział i nawet to, że sami Warszawiacy są z niego nie zadowoleni coś znaczy. Tusk, młody człowiek i choć jakiś taki wystraszony wolę jego jako nic nie mogącego, niż 2 "co ukradli księżyc" cieszących się absolutną władzą. Mojego kandydata już nie ma, ale jako osoba która uważa głosowanie jako mój obowiązek!! będę głosował.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#28 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2005 - 20:50

a pamietacie jak Kaczynski powiedzial jakiemus facetowi ktory go zaczpil "spadaj dziadu"????


no własnie. Ten argument do mnie trafia - nie lubie chamstwa.
To oczywiscie nie jest jedyny argument dlaczeczego kaczyński moim zdaniem nie powinien byc prezydentem. Tym argumentem jest w mojej ocenie również to, że nie sprawdził się jako prezydent w-wy, to w jaki sposób "załatwił" sprawę parady równoœci i jednoczeœnie wydal pozwolenie na paradę ich przeciwników. takich argumentów znalazła bym jeszcze więcej.

Osobiscie życzyła bym sobie w całej tej kampani jak najwiecej prawdziwych i miarodajnych argumentów a nie jakiejœ demagogi czy wręcz fanatyzmu, szukania ewentualnych kochanek, robienia afer w stylu "dziadek Tusk", obrzucania sie błotem i wygłaszaniem haseł bez pokrycia.
  • 0

#29 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:51

Zgadzam się też z tym, iż ktokolwiek by nie rządził i tak g... zrobi i zmieni :twisted: :(


A może jakby każdy zagłosował jakiś wpływ na to co jest byłby. A nie postawa, ja nie głosuję bo i tak nic się nie zmieni. Wychodzicie z założenia, że głosujesz lub nie i tak zrobią co chcą. Powiem tak, była kandydatka na prezydenta Bochniarz - kobieta dla ścisłości, co jest z Wami Kobietami??!! wystarczyłoby abyście poszły i solidarnie jajnikowo zagłosowały i mielibyśmy już od 1,5 tygodnia prezydentkę. Nie wiem która postawa jest lepsza, nie głosuję i potem zrzędzę jaka to władza jest okropna, niż nie głosuję i też zrzędzę. Ja wolę choć mieć świadomość kto mnie zawiódł.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#30 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:54

i tak trzymaj pedro! tez zrobie wszystko zeby zagosowac (mame wysle zeby wyszli do mnie albo cos) sadze ze bedzie lepiej jak Tusk bedzie prezydentem niz Kaczka chociaz oczywiscie moge sie myslic, jednak wiele madrych ludzi ktorych znam uwazaja tak jak ja bo ja nie chce Polski koscielnej i nieroformowalnej! :D
  • 0

#31 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 21:01

wystarczyłoby abyście poszły i solidarnie jajnikowo zagłosowały i mielibyśmy już od 1,5 tygodnia prezydentkę

to juz wole nie glosowac niz ... tak bez sensu ...
pedro ... czy ma sens glosowanie na kogos tylko dlatego ze ma tą samą płeć?
albo dlatego że jest "lepszym złem"
...
?
...
pójde głosowac jesli znajdzie sie ktos kto mnie zwali z nóg (tj z wózka) ... na byle kogo nie bede :twisted: ;)
  • 0

#32 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2005 - 21:03

Nie będę kwękać, że piękne słowa z kampanii kolejny raz okazały się pustymi :twisted: a w to, że tak będzie nie wątpię... :(

Zgadzam się też z tym, iż ktokolwiek by nie rządził i tak g... zrobi i zmieni :twisted: :(


a ja mimo, że będę głosować również nie zamierzam kwękać, ponieważ to, ze bedę głosować nie znaczy wcale, ze wybranego kandydata uważam za swego idola lub wybawcę narodu. ja widze to tak. jest 2 kandydatów (lub więcej) i ktos bedzie rzadził. Ja wolę iœć zagłosować na moim zdaniem najodpowiedniejszego kandydata niż mieć to wszystko w d.... i pozwolić by został nim ktoœ, kto zupełnie mi nie odpowiada. Może mój głos to niewiele, ale zawsze. Poza tym 25 lat temu ludzie walczyli za demokracje i mozliwoœć wyboru prezydenta, rzšdu. Chociażby ze względu na szacunek do tych ludzi, ich poswięcenia i walki uważam, ze to mój obowišzek.
  • 0

#33 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 21:10

pineska to na kogo w koncu glosujesz?
  • 0

#34 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2005 - 21:13

od poczštku na tuska :-D
  • 0

#35 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 21:14

pójde głosowac jesli znajdzie sie ktos kto mnie zwali z nóg (tj z wózka) ... na byle kogo nie bede :twisted: ;)


Nie zwali bo jeszcze go pozwiesz :D Czy jest sens głosować?? przynajnmniej ja uważam, że jako obywatel państwa mam taki obowiązek, dlaczego?? bo wiem, że głosuję na partię, osobe, człowieka, którey jeżewli mnie zawiedzie już nigdy nie dostanie mojego głosu i może jakby każdy tak myślał u władzy byliby Ci co chcą coś dla innych a nie dla siebie. Wystarczy spojrzeć na obsadę sejmu, kto wszedł?? nikt nowy tylko sami wyjadacze od lat. Ale ludziom się przypomina o wyborach w dniu wyborów i głosuja na pierwszą myśl jaką pamiętają. Nasza postawa polityczna jest do niczego, w zasadzie głosujemy na krawat. Same partie wystawiają kandydatów z nazwiskiem, a reszta nieznan tylko po to aby dopełnić wymóg. Nie głosowanie co zmienia ?? nic, wybiorą za Ciebie, a co znaczy twój konfort?? nic, a sumienie że nie głosowałaś?? na dłuższą metę możesz sobie pomarudzić na swój los i tyle. Zacznijmy brać udział w głosowaniu, choćby po to aby eliminować tych którzy tylko biorą. O jednego mniej darmozjada.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#36 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 21:18

a kogo "wyeliminujesz"? kto "bierze"?
...
:?:
  • 0

#37 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 19 październik 2005 - 21:24

Ja nie głosuje, bo jeden gorszy od drugirgo. Zresztą podobnie jak aberade nigdy nie chodze na wybory i dopoki nie pojawi się ktoś rozsądny nie bede chodził. Jedyny gośc który ma jaja to JKM.

Stawiam na Kaczynskiego 50 zł po kursie 3.65 w Unibecie. Jak przegram to mi zwróca kasę :-P Elektorat Samoobrony może tu mieć decydujące znaczenie, dlatego prognozuję bardzo wyrównana walkę. Spojrzcie tylko na to zdjęcie http://img445.images...aczynski6cu.jpg
, jaki on lekceważony, taki niepozorny :D , to ludzi usypia, zaatakuje z nienacka, mówię wam. Ja juz księguję wygrana w Unibecie ;)
  • 0
kocham walenie

#38 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 21:29

korwin-mikke jest OK
ale jest za bardzo zakrecony żeby poparlo go wystarczajaco duzo ludzi ... niestety :?
  • 0

#39 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 21:40

a kogo "wyeliminujesz"? kto "bierze"?
...
:?:


Glosuje - zawodzi - odpada. Wole postawe aktywna niz wasza, ty i rocco. To nie zarzut, ale poglad na zycie - moj, bede bral udzial w kazdym glosowaniu ktore ma wplyw na moje zycie - tak uwazam za swoj obowiazek.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#40 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 21:44

i masz racje pedro
trzymaj sie tego
:-P
ja jak dojrzeje do podejmowania wielkich decyzji to tez bede glosowac
dobranoc
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych