Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Ja glosuje na Tuska a wy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 18:17

za rzadow Tuska bedzie lepsza POLSKA,bedzie wiecej miejsc pracy, bedzie więcej inwestycji,Polska bedzie bardziej wiarygodna, nie bedzie zacofana,beda logbowac za przestrzeganiem prawa dotyczacego niepelnosprawnych,za przestrzeganiem prawa unijnego,oni sa pro EUROPEJSCY,NIE TAK JAK CIEMNOTA ZASCIANKOWA PIS

z Platformy do sejmu dostał sie PIECHOTA człowiek na wozku !!!

A przdewszystkim nie moze byc rzad w rekach jednej partii!!!
  • 0

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2005 - 18:36

za rzadow Tuska bedzie lepsza POLSKA,bedzie wiecej miejsc pracy, bedzie więcej inwestycji,Polska bedzie bardziej wiarygodna, nie bedzie zacofana,beda logbowac za przestrzeganiem prawa dotyczacego niepelnosprawnych,za przestrzeganiem prawa unijnego,oni sa pro EUROPEJSCY,NIE TAK JAK CIEMNOTA ZASCIANKOWA PIS!!!


dlaczego będzie ta lepsza Polska, więcej miejsc pracy etc ? Co takiego genialnego zrobi Tusk, czego nie zrobi Kaczyński ? Co wogóle może w Polsce prezydent i czy napewno przyszłoœć Polski (w sensie miejsca pracy, inwestycje, ekonomia) zależš od prezydenta ?

z Platformy do sejmu dostał sie PIECHOTA człowiek na wozku !!!!!!


jest jeszcze 2 posłów na wóżku - Filip Libicki - PiS i Małgorzata Olejnik - Samoobrona

A przdewszystkim nie moze byc rzad w rekach jednej partii!!!


prezydent to nie rzšd i niezaleznie kto nim zostanie to rzšdzić Polskš przez najblizsze lata i tak będzie koalicaj PiS i PO, ewentualnie pozostali
  • 0

#3 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:04

Jak bedzie rzad i prezydent z tej samej partii to krolowac bedzie jedna opcja nie zawsze dobra dla Polski wazna jest demokracja ! Czekaja nas rzady za Kaczynskiego przykladem jest PUTIN w MOSKWIE! i widac jaka tam ludzie wolnosc maja i jaka jest gospodarka.
  • 0

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2005 - 19:20

nie będę głosować na kaczyńskiego doriss, ale twoje argumenty dla mnie osobiscie zupełnie nie sš przekonujšce i wg mnie niczym konkretnym nie poparte, no chyba że mi wyjaœnisz co ma wspólnego kaczyński z putinem oraz Tusk jako prezydent z miejscami pracy. Jak to sie niby przkłada w praktyce i w jaki sposób Tusk (a nie rzšd czy inni) utworzy te nowe miejsca pracy o których wspomniałaœ. Co on konkretnie zrobi, by tak sie stało.
  • 0

#5 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:33

co robisz w zyciu czy prowadzisz dzialalnosc gospodarcza, czy inwestujesz czy tylko siedzisz na rencie i nic nie robisz. Tusk jest prezydentem dla ludzi dzialajacych w biznesie, gospodarce i kreatywnych ktorzy chca cos zmienic w swoim zyciu.
  • 0

#6 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:38

przykladem jest PUTIN w MOSKWIE! i widac jaka tam ludzie wolnosc maja i jaka jest gospodarka.


Najciekawsze to, ze wiekszosc rosjan popiera go, wiec chyba taki wladca im pasuje :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#7 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:38

rzšdzić Polskš przez najblizsze lata i tak będzie koalicaj PiS i PO, ewentualnie pozostali


Albo koalicja PiS i Samoobrona :?

Doris, też chciałabym wiedzieć, co wspolnego ma Kaczyńskki z Putinem :(

I dlaczego to niby Tusk ma być lepszy... jak dla mnie, wszystko co do tej pory napisałaś to demagogia :( a nie fakty poparte czymkolwiek :(

Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#8 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:46

W zasadzie racjonalnym wyjściem byłoby głosowanie na Kaczyńskiego, przynajmniej nie liberał. Ponadto Tusk to taki idealista, w swych spotkach, reklamach, w oświadczeniach on chciałby aby wszyscy byli: szczęśliwi, bogaci, uśmiechnięci, on chciałby, on pragnie, on wierzy - przecież to banały nic nie związane z życiem. Co prawda z punktu widzenia prezydenta to chyba jedyne co on może to wieżyć i marzyć, bo cóż może prezydent?? ma inicjatywę ustawodawczą i prawo veta, ale co to jest gdy w sejmie większość ma partia nie przychylna pierwszemu. Tak więc w zasadzie wybory prezydenckie to wybory na krawat.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2005 - 19:48

wyobraŸ sobie doriss, że coœ w zyciu robię, pracuję i cos juz w zyciu osišgnęłam. Wiem co to jest cięzka praca i wiem ile czasu i wysiłku trzeba czasami poswiecic, zeby cos osišgnšć. Tyle, ze to nie ma nic do rzeczy. Dla mnie nadal mówisz same frazesy jak w kampanii wyborczej i zadnych konkretów. Mówisz o lepszej przyszłoœci, o większym rynku pracy ale nie potrafisz odpowiedziec jak pan Tusk zamierza to zrobic. Dla mnie to za mało, żeby było choć trochę przekonywujšce. Nie twierdzę, ze Tusk jest złym kandydatem - w końcu bedę na niego głosować ale mimo wszystko byłabym ostrożniejsza wypowiadajšc się jaka to wspaniała przyszłoœć czeka nas przy boku pana prezydenta - tym bardziej ze jego funkcja sprowadzac sie bedzie głownie do reprezentacji Polski i co najwyzej wetowania ustaw, które i tak ostatecznie zależeć bedš od innych.
Poza tym trudno mi jakos znaleŸć wspólne cechy łšczšce Kaczyńskiego z Putinem oraz brak demokracji jeœli wygra Kaczyński. Może masz racje, ale byłoby dobrze podać te podobieństwa, bo ja ich nie dostrzegam
  • 0

#10 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:53

a ja jak zawsze nie bede glosowac :twisted:
przynajmniej nie bede potem marudzic jak znowu sie okaze ze obietnicy pozostaly niespelnione ... :twisted:
oboletnie kto dojdzie do wladzy i tak bedzie BZ
(czyt. bez zmian)
  • 0

#11 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:56

Kazdee zachowanie, nawet nie glosowanie, jest zabraniem pewnego stanowiska, w koncu oddajesz swoj glos innym, ktorzy glosuja za Ciebie. Fakt, nie bedziesz miala pretensji do nikogo, bo Ty ich nie wybrałaś.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#12 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:58

przykladem jest PUTIN w MOSKWIE! i widac jaka tam ludzie wolnosc maja i jaka jest gospodarka.


Najciekawsze to, ze wiekszosc rosjan popiera go, wiec chyba taki wladca im pasuje :D


bo sa zaciemnieni nie maja dostepu do informacji do tego jak zyja ludzie na zachodzie a 90% zyje w skrajnej biedzie a 10% oligarchii zyje w skrajnym przepychu, to samo u nas Rydzyk i Kaczynski chca zrobic.
  • 0

#13 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:00

za dużo czytasz "angory" :twisted:
  • 0

#14 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:02

A dodam jeszcze pewna moja dzis obserwacje. Sluchalem zaprzysiezenia kolejnych poslow, i co slychac - same znane nazwiska i to nie koniecznie z bylych poslow, ale byli ministrowie, doradcy bylych ministrow itd. Ale cóż, jak ktoś już raz wejdzie w struktury władzy i polityki już z niej nie odejdzie, poselstwo to fucha dożywotnia bowiem taki poseł już nic innego nie potrafi robić jak tylko uczestniczyć w tworzeniu prawa :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#15 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:02

rzšdzić Polskš przez najblizsze lata i tak będzie koalicaj PiS i PO, ewentualnie pozostali


Albo koalicja PiS i Samoobrona :?

Doris, też chciałabym wiedzieć, co wspolnego ma Kaczyńskki z Putinem :(

I dlaczego to niby Tusk ma być lepszy... jak dla mnie, wszystko co do tej pory napisałaś to demagogia :( a nie fakty poparte czymkolwiek :(

Pozdrawiam
Liwia


Mamy przesmak tego co bedzie :dlaczego dzisiaj nie wybrali marszalka sejmu ...? nie bedzie porozumienia ,nie bedzie przymowania ustaw a Kaczyscy lubia sie tylko klucic, klucic i walczyc a tu trzeba tworzyc prawo i przepisy i pracowac!
  • 0

#16 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2005 - 20:02

moze ich nie doceniasz doriss, może ci ludzie wcale nie sa tacy niedoinformowani czy zaciemnienie, jak myslisz. Sšdzisz, ze Polacy 25 lat temu byli ciemnym i niezorietowanym i narodem.
Zresztš posłuchaj starszych ludzi, posłuchaj ludzi mieszkajacych na wsi tu w Polsce nie w Rosji i zobaczysz ilu Polaów teskni za tamtymi starymi czasami
  • 0

#17 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:09

nie tylko na wsi ...

ja nie tesknie bo mojej rodzinie sie "udało" na początku lat 90' ... a pieniądz rodzi pieniądz ... trzeba tylko nie zaprzepaścić pewnych szans które daje życie
jestem z wyższej klasy średniej

jednak masa ludzi klepie biedę ... porażka :evil:
dla tego nie głosuje. wiemże nic nie zmienie ... tylko dola zlapie ze nic nie dają moje strania
może to absurd ... ale taka absurdalna juz jestem

Added after 1 minutes:

taki poseł już nic innego nie potrafi robić jak tylko uczestniczyć w tworzeniu prawa

jak nauczyłbyś sie żreć za free to potem nie umiałbyś już za jedzienie płacić ... :evil:
  • 0

#18 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:13

za dużo czytasz "angory" :twisted:


nie czytam angory czytam bardziej madre gazety i przegladam duzo berdzej mardzejsze strony!

Added after 1 minutes:

rzšdzić Polskš przez najblizsze lata i tak będzie koalicaj PiS i PO, ewentualnie pozostali


Albo koalicja PiS i Samoobrona :?

Doris, też chciałabym wiedzieć, co wspolnego ma Kaczyńskki z Putinem :(

I dlaczego to niby Tusk ma być lepszy... jak dla mnie, wszystko co do tej pory napisałaś to demagogia :( a nie fakty poparte czymkolwiek :(

Pozdrawiam
Liwia


nie porownuje Tuska do Putina podalam tylko przyklad :)
  • 0

#19 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:14

bo sa zaciemnieni nie maja dostepu do informacji do tego jak zyja ludzie na zachodzie a 90% zyje w skrajnej biedzie a 10% oligarchii zyje w skrajnym przepychu, to samo u nas Rydzyk i Kaczynski chca zrobic.


Zaciemnieni, cenzura itp. hihihi :D to już nie te czasy. Nie wiem czy zauwarzasz pewne sprawy, a więc przede wszystkim kto wykupuje bogate regiony świata, ponadto kto kogo prosi o zbliżenie, to nie rosja szuka partnera ale to zachód wręcz się ślini do Rosji. Rosja to kraj sertek milonów ludzi, mocarstwo terytorialne i zaczyna być mocarstwem gospodarczym, z roku na rok Rosja jest coraz mocniejsza, a mocni i potężni trzymają z mocnymi. Czy ludzie nie mają dostępu do informacji?? hmm..... pewnie taką jak na całym świecie, starają się przyżyć kolejny dzień ciężko pracując, a nie czytając i analizując gazety i telewizję. Rosja nie jest odgrodzona od świata parasolem, wręcz odwrotnie jest otwarta na każdego, a szczególnie na tego z grubym portfelem. Polska już załuje, że skierowała się ku zachodowi, bo teraz jak to już było w historii, zachód nas olewa a rosja nie chce. Więc co nam pozostało, zbierać resztki z pańskiego stołu bogatych. Rydzyk - Kaczyński hmm..... skąd Ty wyciągasz takie porównania i wnioski?? Rydzyk i Kaczyński chce bogactwa dla niewielu?? to chyba raczej Tusk w tym ma prym, bowiem jako liberał wyznaje zasadę, że silniejszy ma lepiej.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#20 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:16

a pamietacie jak Kaczynski powiedzial jakiemus facetowi ktory go zaczpil "spadaj dziadu"????
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych