Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy niepełnosprawni wiążą się ze sobą na siłę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

#61 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 11:59

ale każdy mężczyzna zawsze spojrzy się na inna dziewczynę faceci tak maja lubią sobie pooglądać
  • 0

#62 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 13:19

ale każdy mężczyzna zawsze spojrzy się na inna dziewczynę faceci tak maja lubią sobie pooglądać

kobiety też tak mają...czasami:)
  • 0

#63 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 18:46

[quote name='lonley_angel]Ja również Was popieram' date=' nic na siłę, dziwi mnie jednak dlaczego mój "amator damskich dekoltów", bez przerwy nalegał na coraz częstsze spotkania, a mimo to żadnej nie przepuścił (chociażby spojrzeniem). Może po prostu chciał być ze mną z nudów, bo nie miał nikogo, lub też kierował się zasadą: "Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu".[/quote']
Mnie tylko dziwi w tej historii jedna rzecz - dlaczego tak otwarcie obmacywał wzrokiem inne ?
Jakbyś miała byc krótkim epizodem dopóki nie trafi na cos lepszego to powinien robic to dyskretnie jak juz nie mógł wytrzymać :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#64 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 marzec 2010 - 18:51

Mnie tylko dziwi w tej historii jedna rzecz - dlaczego tak otwarcie obmacywał wzrokiem inne ?
Jakbyś miała byc krótkim epizodem dopóki nie trafi na cos lepszego to powinien robic to dyskretnie jak juz nie mógł wytrzymać :images1:

Zabrakło profesjonalizmu.
  • 0

#65 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 18:56

No właśnie Okropny facet :)
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#66 t_edmmugi

t_edmmugi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 23:29

[quote name='lonley_angel]Ja również Was popieram' date=' nic na siłę, dziwi mnie jednak dlaczego mój "amator damskich dekoltów", bez przerwy nalegał na coraz częstsze spotkania, a mimo to żadnej nie przepuścił (chociażby spojrzeniem). Może po prostu chciał być ze mną z nudów, bo nie miał nikogo, lub też kierował się zasadą: "Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu".[/quote']
trzeba bylo sie z kretynem drugi i kolejny raz nie umawiac...
  • 0

#67 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 03 marzec 2010 - 23:50

t-edmmugi chyba masz problemy z sobą i sam rżniesz kretyna bo inaczej nie można Cię nazwać
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#68 t_edmmugi

t_edmmugi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 00:22

1. jestem kobiet- gdybys czytala moje posty to mozna to wywnioskowac
2. ja nie umowilabym sie drugi raz z takim facetem
  • 0

#69 interpio

interpio

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 04:23

My mezczyzni mamy wiecej empatii i dzialamy bezinteresowanie ;), bo jezeli jakas kobieta mi sie pozali, ze jest samotna, potrzebuje milosci lub nie daj Boze jest dziewica, kazdej pomoge o kazdej porze a w druga strone to juz tak nie dziala :)

Zapamietalem z jednego wykladu z socjologii, ze kazda kobieta stara sie
zwiazac z facetem, ktory stoi na wyzszej pozycji spolecznej niz ona.

Moze troche [OT] Ostatnio poznalem niepelenosprawna Rosjanke, identyczna niepelnosprawnosc jak moja, nawet nadawalismy na samych falach, blednie pomyslalem i zalozylem sobie, ze dziewczyna nie miala latwego zycia, duzo przezyla to musi byc w porzadku.
Szybko zmienilem zdanie, kiedy poszlismy do PUBu i moja luba zaczela kleic sie do Anglika.
Ekaterina byla bardzo zdziwiona, ze pozegnalem ich chlodnie i wyszedlem po francusku.
Ku mojej radosci, spotkalem potem niezadowolonego Anglika, ktory mial jakies do mnie zale, ze sobie nie pociupcial :) bo Ekaterina nie miala ochoty na sex a na ostre picie!
  • 0
London is wonderful place to be :)

Kocham swojego Burmistrza... Borisa Johnsona :D

#70 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 15:50

t-edmmugi
Na początku chciałam Cię przeprosić za te słowa wczorajsze, ale porządnie mnie wkurzyłaś. Jesteś kobietą? a nie wiesz, że człowiek jak jest zakochany lub zależy mu na danej osobie tak szybko nie reaguje lub tłumaczy sobie, że to może chora wyobraźnia? Czy Ty wszystko od razu wiesz? Nigdy nie popełniasz błędów? Moim zdaniem Lonley-angel zachowała się normalnie, bo po pewnym czasie sama to zrozumiała, że to nie ten facet i to ją boli, a podziwiam za to, że miała odwagę napisać o tym, bo większość by się do tego nie przyznała. Każdy z nas popełnia błędy i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest. A założyła te posty po to by zrozumieć samą siebie porozmawiać z kimś by wywalić to z siebie, więc jako kobieta powinaś ją zrozumieć a nie krytykować. A Twoich postów wolę nie czytać, bo pewnie wpadłabym w depresję
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#71 konto_usuniete.

konto_usuniete.

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 16:25

Ludzie,co sie wam porobiło przez zime,kto wam sie kaze wiązać na siłe,chyba macie jakis wybór,jakis gust,jakies wyobrazenie tej drugiej osoby????
  • 0

#72 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 19:01

[quote name='Warszawianka]Ludzie' date='co sie wam porobiło przez zime,kto wam sie kaze wiązać na siłe,chyba macie jakis wybór,jakis gust,jakies wyobrazenie tej drugiej osoby????[/quote']
U niektórych zastepuje to desperacja :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#73 easyjet

easyjet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 11:02

związki typu niepełnosprawny/zdrowy to czysta utopia i ten termin tylko włożyć między bajki dla grzecznych dzieci bo pełnosprawny pała miłością tylko do siebie samego i do pieniędzy.a żaden niepełnosprawny z siebie nie wykrzesa kasy na willę,futro,ferraii model FXX,20 ha ziemi i stado koni.nie zarobi też 20000zl miesięcznie.człowiek schorowany wie że pieniądze mu nie pomogą bo zdrowia nie można kupić i dopoero wtdey docenia wartość więzi międzyludzkich.tak że związki chorego ze zdrowym są z góry skazane na zagłade,niemają żadnego sensu i są nie na miejscu.
  • 0

#74 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 11:09

Easyjet większych głupot nie czytałam jak żyję :D :D :D
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#75 easyjet

easyjet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 11:27

nika5 a ty byś sie związała z rencistą który ma tylko 600zl dochodu,niema gdzie mieszkać i niema żadnych układów?może to dle ciebie głupota bo niektórzy niepełnosprawni mają bogatych rodziców i zdrowy partner jest z chorym bo trzymają go przynim pieniądze jego rodziców super układ.taki będzie z chorym dopóki żyją jego rodzice.jak zamkną oczy to natychmiast po związku i szukanie kolejnego nadzianego frajera.materalistki zwykle nie pracują bo uroda za nie myśli a bogaci durnie płacą tylko żeby popatrzeć na piękne ciało i dostać całusa w policzek.inaczej by zaśpiewały gdyby one nagle stały sie szczerbate,kulawe,grube.nagle zaczełyby kierowac sie sercem bo wiedziałyby że pieniądze im już nie pomogą.
  • 0

#76 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 12:16

[quote name='easyjet]związki typu niepełnosprawny/zdrowy to czysta utopia i ten termin tylko włożyć między bajki dla grzecznych dzieci bo pełnosprawny pała miłością tylko do siebie samego i do pieniędzy.a żaden niepełnosprawny z siebie nie wykrzesa kasy na willę' date='futro,ferraii model FXX,20 ha ziemi i stado koni.nie zarobi też 20000zl[/quote']
Utopia i mit? Z tego co wiem takie związki występują, w przeciwieństwie do Zeusa czy Atlantydy. Tam gdzie wyjątki, nie można mówić o regule :). Rozumiem jednak, że przemawia przez ciebie rozgoryczenie i frustracja. Jakieś osobiste przeżycia?

Piszesz "pełnosprawny pała miłością tylko do siebie samego i pieniędzy" - znowu uogólnienie i znowu bzdura. Nie widzę związku pomiędzy sprawnością lub jej brakiem, a ewentualnym egoizmem i materializmem, który zaobserwować można również u ON (czego nie raczyłeś jednak zauważyć :lol: ), zwłaszcza tych, którym wydaje się że z racji ich kalectwa wszyscy powinni im nadskakiwać i dogadzać. A ewentualny partner (zdrowy rzecz jasna) nie powinien mieć żadnych wymagań i tylko dawać, dawać i dawać. :D

Dodano ptk 5 mar 12:21:38 2010 :
[quote=easyjet]nika5 a ty byś sie związała z rencistą który ma tylko 600zl dochodu.[/quote]
A związałbyś się z przystojnym i zdrowym żulem, który ma 10 zł dochodu? Powiedz od razu, że chodzi o kasę, a nie o niepełnosprawność (chociaż zgoda, te dwa zagadnienia mogą być powiązane) :lol:
Nie ma reguły. Są ON biedacy i nieudacznicy, niewykształceni i skazani na dożywotnią opiekę rodziców, ale i są zupełnie zdrowi nieudacznicy życiowi.

Dodano ptk 5 mar 13:07:11 2010 :
[quote=easyjet]zdrowy partner jest z chorym bo trzymają go przynim pieniądze jego rodziców super układ.taki będzie z chorym dopóki żyją jego rodzice.jak zamkną oczy to natychmiast po związku i szukanie kolejnego nadzianego frajera.[/quote]
A co powiesz o ON, którzy szukają zdrowego partnera by pełnił funkcję pielęgniarza/ sprawnego kochanka/pomocy domowej/ kelnera/kuriera itp? Postawa roszczeniowa i cwaniactwo to zasada uniwersalna, o czym pisałem już powyżej.
  • 0

#77 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 16:42

Buuuahahahaaha co za bzdury..... to zazwyczaj on sa roszczeniowi i wymagaja bezinteresownosci od wszystkich ktorych zaja. Ja bylam w zwiazkach ze zdrowymi facetami i nigdy zaden nie patrzal na kase bo jej nie mam hahahahaha ni ja nie patrzalam na jego kase..... dla mnie najwazniejsze bylo ze nie byl ograniczonym bubkiem ze moge z nim pogadac na kazdy temat ze nie bedzie wiecznie uzalal sie nad soba i mi kwiczal ze ejst taki chory biedny i co my zrobimy. Niepelnosprawnosc zazwyczaj takie wlasnie myslenie powoduje. easyjet a matrializm przez ciebie przemawia i wielka gorycz chba jakas panienka zrobila cie w piii i dlatego masz takie a nie inne zdanie.
  • 0

#78 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 16:48

chba jakas panienka zrobila cie w piii i......

Czemu wulgaryzujesz, do jasnej cho... :P
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#79 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 16:51

Rafalku mialam napisac ch.... ale grzecznie sie ugryzlam w jezyk i napisalam piii :P
  • 0

#80 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 19:38

Widzę że mimo że wciąż za oknami panuje zima to tutaj jest bardzo gorąco momentami. :P
Nie sądzę by kwestie finansowe miały aż takie znaczenie jak pojawiają się tutaj opinie. Nigdy nie patrzyłam na danego człowieka pod kątem zasobności jego portfela. Mnie zwykle interesuje myślenie danej osoby jej zaradność i dobre serce. Panowie którzy jeżdżą dobrymi samochodami i ubierają się w ciuchy od Armaniego są może i przystojni ale kobieta przecież od swojego partnera oczekuje między innymi poczucia bezpieczeństwa i żeby mogła na nim polegać i liczyć. Pieniądze są ważne jednak nie są podstawą szczęścia. :/ A co do postawy roszczeniowej to nigdy nie powinno jej być niezależnie czy jest się chorym czy zdrowym. Związek dwojga ludzi powinien polegać na wzajemnym zrozumieniu, uzupełnianiu się i wspieraniu. ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych