Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy niepełnosprawni wiążą się ze sobą na siłę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

#81 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 20:42

Kengero a zauważyłaś co tworzy poczucie bezpieczeństwa ? Właśnie pieniądze :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#82 t_edmmugi

t_edmmugi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 21:27

Kengero a zauważyłaś co tworzy poczucie bezpieczeństwa ? Właśnie pieniądze :images1:

i one plus serce i rozum daja to co sie zwie szczesciem
  • 0

#83 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 21:44

takie rzeczy tylko w erze :D
  • 0

#84 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 21:48

Za pieniądze faktycznie można żyć na poziomie one też mogą dać złudzenie szczęścia. Jednak są rzeczy których nie można za nie kupić np. zdrowia, miłości i przyjaźni. Oczywiście jeśli będę miała kasę to nie ważne że jestem brzydka ona może sprawić że będzie chciał być ze mną każdy facet bo będzie czuł że to mu się opłaca. Jednak ja będę wiedziała że go kupuję. Jednak prawdziwe bezpieczeństwo może mi zapewnić jedynie mój facet bo to on powinien być takim agentem ochrony na którego mogę liczyć.
  • 0

#85 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 21:50

Zdrowie można kupić jak najbardziej A nawet najwieksza miłość zniknie gdy codziennie walczy sie o przetrwanie
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#86 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 21:57

Ja jakoś nie mam ochoty patrzeć na życie z pozycji - opcja- kup teraz :)
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#87 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 22:08

Ja jakoś nie mam ochoty patrzeć na życie z pozycji - opcja- kup teraz :)

Ale rzeczywistość to Kup Teraz i nacisnij przycisk :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#88 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 23:18

hhahahahahaha
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#89 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 23:20

Sith szanuje twoje zdanie jednak nie mogę się z tym zgodzić co napisałeś. Skoro twierdzisz że zdrowie można sobie kupić to dlaczego nawet miliarderzy umierają ? Poza tym jeśli miłość nie jest w stanie przetrwać kiedy dwoje ludzi musi stawić czoło problemom to może oznaczać tylko że nie dojrzeli do niej i uczucie nie było do końca prawdziwe. :/ Dzisiaj większość stara się do pasować do rzeczywistości kup teraz. Jednak im bardziej się stara tym mocniej się w tym gubi i zatraca popadając w coraz większe frustracje.:D
  • 0

#90 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 23:30

kenegro popieram a Sith lubi krytykować wszystkich to mu przyjemność przynosi:) w końcu to też jakaś rozrywka:)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#91 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 23:31

Poniewaz kazdy kto sie urodził musi umrzec - dlatego umieraja Wszystko ma poczatek i koniec
A dlatego napisałem ze zdrowie mozna kupic - bo tysiace ludzi umieraja dlatego ze nie maja pieniedzy na leczenie Zauwaz ze ciagle zbierane sa pieniadze na operacje ktore moga uratowac zycie - a na ktore ludzi po prostu nie stac A wielu zdazy umrzec zanim uzbieraja potrzebna kwote
To własnie jest kupowanie sobie zdrowia
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#92 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 23:33

Sith szanuje twoje zdrowie można sobie kupić to dlaczego nawet miliarderzy umierają ?

Bo każdy żyjący organizm musi umrzeć. Ale w przypadku miliarderów umiera się niejednokrotnie później i bardziej komfortowo.


Poza tym jeśli miłość nie jest w stanie przetrwać kiedy dwoje ludzi musi stawić czoło problemom to może oznaczać tylko że nie dojrzeli do niej i uczucie nie prawdziwe.

Dlaczego nie prawdziwe? Może było jak najbardziej prawdziwe, a oni dojrzali, ale na skutek problemów zdołało się wypalić. Wiele dojrzałych małżeństw potrafi rozpaść się po wielu latach. Czy to oznacza, że tak naprawdę nigdy się nie kochali, że ich uczucie nie było prawdziwe, że nie mieli szczęśliwych chwil? To tak jakby powiedzieć, że samochód który rozwala się o dziury w nawierzchni od początku był bublem, bo przecież PRAWDZIWE auto jest niezniszczalne.
  • 0

#93 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 23:35

Sith a mnie ratowali bez pieniędzy bo wtedy miałam więcej długu niż w portfelu no i zobacz postawili mnie na nogi kurcze ale chyba miałam szczęście no no
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#94 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 23:50

Bo miałaś wypadek :) a widziałaś ofiare wypadku której nie ratują ?
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#95 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 23:53

Tabletierez nie zgodzę się z tym że przez miliardy żyjemy dłużej bo tak naprawdę to na jakiego lekarza trafimy jakim jest fachowcem no może wtedy jak mamy pieniądze trafiamy do lepszych szpitali klinik ale jak choroba jest skomplikowana to tutaj pieniądze nie pomogą
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#96 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 23:59

No i wtedy sie umiera :) Ale to nic strasznego - miliony ludzi przez to musiały przejść :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#97 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 00:03

Mówimy o mnie :) w końcu też byłam w ciężkiej sytuacji:) nie ustąpię :)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#98 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 06 marzec 2010 - 00:06

Cytuję : Dlaczego nie prawdziwe? Może było jak najbardziej prawdziwe, a oni dojrzali, ale na skutek problemów zdołało się wypalić. Wiele dojrzałych małżeństw potrafi rozpaść się po wielu latach. Czy to oznacza, że tak naprawdę nigdy się nie kochali, że ich uczucie nie było prawdziwe, że nie mieli szczęśliwych chwil? To tak jakby powiedzieć, że samochód który rozwala się o dziury w nawierzchni od początku był bublem, bo przecież PRAWDZIWE auto jest niezniszczalne

Tablietierez o miłości mówiono już wiele jednak dla mnie najpełniejszym odzwierciedleniem tego uczucia i tego czym powinno być jest ten tekst. Więc pozwolisz iż oddam głos jego autorowi.

Hymn o Miłości

Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,
[nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie..... Św. Paweł list do Koryntian 13.1-13
  • 0

#99 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 00:07

No mowimy o Tobie :images1:
Ale o co chodzi ?
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#100 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 00:18

Mnie uratowali lekarze i to bez pieniędzy :) o to mi chodzi:)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych