Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy niepełnosprawni wiążą się ze sobą na siłę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 marzec 2010 - 10:24

Niestety za pieniądze(opłacając w części)można kupić zdrowie, przyjażń.Bo miłość za pieniądze to substytut.Pieniądze poprawiają życie choć nieraz są powodem zła,wywołują demony.Na szczęście życie nie sprowadza się tylko do nich.Mieć być to dylemat trudny do pogodzenia.Szczęście,Miłość nie ma nic z tym wspólnego.
  • 0

#102 ektona375

ektona375

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 00:49

i to jest chore, a nawet nieludzkie...
  • 0
Znajdź szczęście i daj je swym bliskim! <3

#103 easyjet

easyjet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 12:36

tytuł tego wątku jest jak najbardziej trafny.bo zdrowe mlode laski myślą:co to ja niejestem i wszystko kalkulują.ze złotej pustej miski sie nie najesz a nawet jak usiłujesz ją napełnić to okazuje sie do tego dziurawa.dlatego też często zwiazki wyglądają w nastepujący sposób:ona szuka tylko żywego bankomatu a on gumowej lalki.materialiski zwykle nie pracują,nie muszą też byc mądre żeby miec pieniądze-uroda za nie myśli i "pracuje" a nadzianych durni którzy slono płacą tylko żeby sobie popatrzeć na ładne ciało nie brakuje, lubią je tylko zato że są ładne.tacy durnie tłumaczą swoje poglądy tym że bez kasy nie można żyć.już Napoleon zauważył że człowiek niema przyjaciól tylko pieniądze ich mają.niestety niemożna pójść do Tesco i znalezć regałów gdzie na pólkach leży miłość,przyjażń,emocje,przygody.nie można wyżej wymienionych rzeczy tak poprostu zdjąć sobie z półki,wrzucić do wózka,wyłożyć na taśmociąg przy kasie i zapłacić kartą.mądry człowiek zdaje sobie sprawe że pod piękną,młodą laską kryje sie bezczelność,chamstwo,badziewie.to bardzo smutne.skończy sie kabona-nawet nie pożegna sie z tobą,ucieknie w nocy.dlatego nieszczęśliwi,samotni,chorzy wszystkich krajów łączcie sie póki niejest za pózno.

Dodano czw 18 mar 12:49:38 2010 :

easyjet a matrializm przez ciebie przemawia i wielka gorycz chba jakas panienka zrobila cie w piii i dlatego masz takie a nie inne zdanie.

to miała być moja żona z którą zapoznali mnie rodzice.już byliśmy narzeczeństwem.
ale nie stac mnie na Ferrari model FXX,gigantyczny zamek,stado koni i nie jestem krezusem z Hondurasu.:icon_evil::icon_evil::icon_evil:mam do nich żal że cały czas mieli klapki na oczach.
  • 0

#104 zaba1

zaba1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 12:58

modra jest wypowiedz mojego przedmowcy istotnie nie wszystko zloto co sie swiecia sal materializmu dotyka juz coraz wiecej ludzi jak juz troszke sie dorobia nie poznaja sasiadow i maja sie za lepszych koszmar i faktycznie jak pisze eay.....samotni chorzy laczcie sie pozdrawiam mojego przedmowce masz dobrze w glowie
  • 0

#105 easyjet

easyjet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 13:26

uroda działa w sposób nader prymitywny.to tylko znak drogowy/szyld reklamowy do którego prymitywy którzy niewiedzą co zrobic z pieniędzmi wywalają ozory.ale czas i tak prędzej czy pózniej zrobi swoje,zniszczy farbe i zostanie tylko kawał zardzewiałej blachy na który nikt już nie spojrzy.hm...chcesz mieć taką żone?wybierz sie do burdelu.też zapłacisz za cmok w policzek.też będzie ładna i młoda.też wypnie sie do każdego z hajcem.co by wymyśliły te wyżej wymienione panie lekkich obyczajów gdyby nagle wyłysiały,straciły zęby,utyły,dostały zmarszczek,stały sie kulawe,dostały cukrzycy?nagle naczeły by kierowac sie sercem bo pieniądze już im nie pomogą?

Dodano czw 18 mar 14:55:58 2010 :
czy atrakcjonizm jest mądry?ci którzy w to wierzą myslą że życie to bajka dla małych dzieci-dobre postaci w bajkach(dobra wróżka,sprawiedliwy król)sa zwykle urodziwe i zgodne z kanonem piękna.postaci złe(wiedzmy,zloczyńcy) mają brzydkie twarze,asymetryczne,brudne ciała,skrzywione postawy,"czarne charaktery" są często grani przez brzydkich aktorów.czy zawsze piękne jest dobre?co jest ważniejsze?ładny obrazek na który mozna tylko popatrzeć czy pomoc na którą mozna liczyć w chorobie,w nieszczęściu,w biedzie?
  • 0

#106 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 marzec 2010 - 15:28

Mądrość i miłość nie idą w parze,wielu z nas ON może to stwierdzić.Najważniejsze by to nas czegoś nauczyło.Popieram samotni chorzy łączcie się.Dziś wiem że piękno nie ma nic wspólnego z dobrem.Obecnie najcenniejsze dla mnie jest wnętrze drugiego człowieka,ale na to wpływ miało doświadczenie.Bez pieniędzy trudno żyć,ale szczęścia zanie nie kupisz.
  • 0

#107 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 15:36

Już kiedyś słyszałam hasełko - proletariusze wszystkich krajów łączcie się -i jakoś nijak to było :D

Dodano czw 18 mar 15:46:51 2010 :
Nie widzę opcji,bym miała wiązać się z jakimś kulawcem tylko w ramach jakiejś solidarności -absurd
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#108 easyjet

easyjet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 16:14

piękno nie ma nic wspólnego z dobrem.

otóż to.a ci którzy uważają że piękne to dobre niesą lepsi od Johnnego Bravo.on też głupiał na sam widok każdej laski.i jak skończył?zbierał same kopy i niewiedzial oco chodzi.wstyd mi za rodzine że ma takie poglądy.zwiazek to coś duzo wiecej niż tylko żywy bankomat+gumowa lalka.jesli tak uważa większośc ludzi to poco sie wiązac z żywą kobietą?wystarczy tylko udac sie do każdego sex shopu.zapłacisz za lalkę,lalka będzie ładna,będzie dziurawa,będzie mozna sie przytulić.lalka nie odwiedzi w szpitalu jak cos sie stanie,nie pomoże w potrzebie,nie dotrzyma towarzystwa.tylko pierdnie i wyfrunie przez okno jak za mocno przyciśniesz.

Dodano czw 18 mar 16:19:32 2010 :
hm...ja nie jestem Johnny Bravo.choroba nauczyła mnie rozumu.kiedy miałem 16 lat też byłem taki głupi.dotarło do mnie że nigdy nie stane na nogi jak ich nigdy nie miałem.
  • 0

#109 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 marzec 2010 - 16:57

Żyjemy często nadzieją(ON tak mają) co jest złudne, dlatego w chorobie to pomaga ale życie w realu przynosi gorycz,Nikt nikogo nie zmusza by łączył się z (kulawcem),Ale dla wielu z nas piękno zewnętrzne nic nie znaczy nawet nie pociąga,Pociąga dobro ukryte we wnętrzu człowieka,
  • 0

#110 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 17:22

Easyjet, Twoje wypowiedzi są taka wulgaryzmy usunięto , iż samo przeczytanie ich to nie lada wyzwanie.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#111 t_edmmugi

t_edmmugi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 18:27

[quote name='wisnia283]Mądrość i miłość nie idą w parze' date='wielu z nas ON może to stwierdzić.Najważniejsze by to nas czegoś nauczyło.Popieram samotni chorzy łączcie się.Dziś wiem że piękno nie ma nic wspólnego z dobrem.Obecnie najcenniejsze dla mnie jest wnętrze drugiego człowieka,ale na to wpływ miało doświadczenie.Bez pieniędzy trudno żyć,ale szczęścia zanie nie kupisz.[/quote']
chorzy laczcie sie- co o-proba zbudowania getta??????
  • 0

#112 puntodivista

puntodivista

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 20:47

Heh, przeczytałam.
Jestem pod wrażeniem :o Większych bzdur momentami nie słyszałam...

Samotni chorzy łączcie się? :o Ludzie, przestańcie budować swój świat bo to już przestaje być nawet śmieszne.
  • 0

Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami...


#113 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 21:34

Drama w stricte abstrakcyjnym wydaniu
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#114 easyjet

easyjet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 21:35

[quote name='Rafalek]Easyjet' date=' Twoje wypowiedzi są taka wulgaryzmy usunięto, iż samo przeczytanie ich to nie lada wyzwanie.[/quote]
jeśli moje wypowiedzi są wulgaryzmy usunięto to może spróbujesz sie związać z dorotą rabczewską?też jest ładna i młoda.jednak musimy sie rozczarować.na takich jak my bebesiny tego typu ludzie nawet nie spluną choćbyśmy wypruwali sobie trzewia żeby zabiegać o względy takich.nie oszukujmy sie.wyjaśnij co w moich wypowiedziach jest wulgaryzmy usunięto?
  • 0

#115 lonley_angel

lonley_angel

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 21:43

A ja po części zgadzam się z tym co napisał easyjet. Widać facet przeżył w życiu niejedną traumę i wie o czym pisze. To prawda, że przemawia przez niego wiele goryczy, lecz jeżeli (z tego co wyczytałam) był niepełnosprawny od zawsze to nawet nie miał możliwości poznać tego lepszego życia, więc i z czego ma się cieszyć? Z drugiej jednak strony odnoszę wrażenie, że przemawia przez niego nutka zazdrości, bo zdaje sobie doskonale sprawę, że nigdy nawet nie dotknie żadnej pięknej lalki jakie widuje na ekranie, ani też nie będzie mu dane sprawdzić czy "złota miska rzeczywiście jest dziurawa:)" jak pisał. Co do budowania getta, to chyba kilku moich przedmówców nie do końca zrozumiało temat. Miałam na myśli to czy pewnym etapie życia kiedy już stracicie nadzieje na znalezienie zdrowego partnera szukacie bratniej duszy wśród niepełnosprawnych (nawet jeżeli nie jest to miłość od pierwszego ani drugiego wejrzenia), czy przez cały czas snujecie marzenia o tym, że spotkacie pięknego, zdrowego partnera, który będzie wiecznie Was uwielbiał i ani razu nie wypomni ułomności?
  • 0

#116 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 22:24

Lonley_angel

Nie zgadzam się easyjet chociaż nie uważam, że pisze bez sensu fakt przemawia w nim dużo goryczy i dlatego uważa że niepełnosprawni nie mają szans by ich w ogóle można pokochać z wzajemnością. Fakt, stawia tu szczebel dość wysoko Rabczewska czyli Doda ma urodę swój styl ale czy naprawdę Wy mężczyźni tylko to widzicie ??? czyli pupę biust itd a gdzie jest charakter? wrażliwość? uczucie? opiekuńczość? Co to za przyjemność być z kobietą urodną a pustą? Tak samo i z nami kobietami czemu z Was marzy tylko o przystojnym facecie? a nie zwracacie uwagi na charakter? w końcu ciała uroda przemija a charakter jednak pozostaje:) A te rozdzielanie ludzi zdrowy, chory to naprawdę u niektórych obsesja bo niepełnosprawny ma też szanse by być szczęśliwym pod warunkiem że sam zacznie nad sobą pracować patrzeć jak na zdrowego wartościowego człowieka i będzie umiał być otwartym, wesołym i uśmiechniętym człowiekiem, bo ponurak który tylko narzeka zawsze widzi świat w szarych kolorach i czy to to chory czy zdrowy to bedzie odpychał innych od siebie ( CZYLI UŚMIECH JEST POŁOWĄ SUKCESU:)pozdrawiam
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#117 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 22:35

Fcet dostał kopa od jakiejś zdrowej panienki i teraz wylewa kubeł pomyj na wszystko,co zdrowe i sprawne.
Z takim podejściem daleko nie zajedzie.

Dodano czw 18 mar 22:37:02 2010 :
Najwyżej zbuduje sobie swój mały światek tylko z ON -ale czy warto zmykać się na innych?
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#118 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 23:08

Może i dostał kopa ale powinien też zrozumieć, że nie każda kobieta musi być jego tylko dlatego, że on ją obdarzył uczuciem tak samo i nie każdy facet nasz, który nam się podoba "MIEJ SERCE I PATRZ W SERCE"
A co w tym złego Nika5 jakby związał się z ON? jakby to uczucie było obustronne bo ja tego nie rozumiem?
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#119 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 23:52

Absolutnie nic,jeśli to ma być uczucie -to jak najbardziej tak,ale po jakie licho wylewać pomyje na te sprawne dziewczyny.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#120 easyjet

easyjet

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 11:59

Heh, przeczytałam.
Jestem pod wrażeniem :o Większych bzdur momentami nie słyszałam...

Samotni chorzy łączcie się? :o Ludzie, przestańcie budować swój świat bo to już przestaje być nawet śmieszne.

pogratulować podejścia.masz 3 możliwości do wyboru:
desperacko szukać kontaktów u ludzi z podobvnymi problemami do twoich w nadziei że lepiej sie zrozumiecie

do us*** śmierci tylko siedzieć przed "telewizorem" i oglądać "filmy" i książki o pięknych okazach zdrowia którzy plują sobie do gardła i słodzą sobie ile sie da.

urodzić sie samotnie i umrzeć samotnie a większosć życia spędzić w szpitalu dla wariatów/co jakiś czas chlastać sie nożem z rozpaczy i bol psychiczny zwalczać bólem fizycznym.

wiec uważam że albo pierwsza wersja albo kwestia czasu kiedy tak ci odbije że nie będziesz wiedzieć czy jest dzień czy jest noc.

zastanów sie.

Dodano ptk 19 mar 12:09:32 2010 :

ale po jakie licho wylewać pomyje na te sprawne dziewczyny.

rodzinka była ślepa jak krety.od początku wiedziałem że to kłamstwo.kazali mi zrezygnować ze wszystkich moich ON znajomych na rzecz tej nic nie wartej zdrowej wulgaryzmy usunięto.pozostało tylko sprawdzić czy mówią prawde.pół roku "obserwacji"potwierdziło moje przeczucia.nie myliłem sie co do pełnosprawnych!!!:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:

Dodano ptk 19 mar 12:17:00 2010 :
jak jesteś na sacharze i giniesz z pragnienia to lepiej wypić pełną puszke wulgaryzmy usunięto niż lizać suchy jak pieprz,pusty złoty kielich wysadzany diamentami,szmaragdami,szafirami,rubinami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych