Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy myślicie że osoba z MPD ma szanse na zdrowego partnera?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#141 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 12:34

[quote name='the]wolność myśli wolnych od ocen rozmówców' date=' drodzy Dyskutanci ;)[/quote']
o to na forum to raczej trudno.
the jeśli masz odpowiedzi na wszystkie pytania jakie sobie stawiasz to tylko pozazdrościć. Można pogratulować Ci też otwartości na świat. Czyli większość tylko marzy o tym aby kogoś zbluzgać z błotem, opluć, oszukać albo zgwałcić. No ciekawa koncepcja świata. Wszystko jest czarne i należy wszystkiego się wystrzegać przede wszystkim tego co niezrozumiałe. moim zdaniem to tak wygląda jakby niektórzy mieli obsesje ale na punkcie własnej niepełnosprawności
  • 0

#142 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 28 wrzesień 2010 - 14:51

Szanowna leno:

1. mam pytania, a odpowiedzi oczekuję od rzeczywistości
2. zadałam Ci pytanie idąc za Twoim tokiem myślenia
3. chyba mało lub nic nie zrozumiałaś z mojego postu
4. dlaczego mnie oceniasz? nic o mnie nie wiesz przecież

koniec przekazu ;)
  • 0
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#143 lena_

lena_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 17:05

Szanowna leno:


3. chyba mało lub nic nie zrozumiałaś z mojego postu

więc mi to wyjaśnij
  • 0

#144 zbychuq

zbychuq

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 20 listopad 2010 - 12:40

Wolal bym miec niepelnosprawna dziewczyne, bo nie ma co robic sobie nadzieji a pooza tym czym rozni sie niepelnosprawan od sprawnej niepelnopsrawna bedzie mnie bardziej kochac niz sprawan niepelnosprawnmi nie powinni zawracac sobie zdrowymi glowy
  • 0

#145 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 20 listopad 2010 - 13:01

A mnie ON na I gr. inwalidz. pokochała sprawna dziewczyna z zagranicy i za 2 miesiace zamieszkamy u niej w Skandynawii...
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#146 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 20 listopad 2010 - 13:21

Grubby, a te 2 m-ce to wg jakiego kalendarza ? :)
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#147 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 20 listopad 2010 - 16:07

Moze kalendarza małzenskiego. hi hi!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#148 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 26 listopad 2010 - 13:59

A mnie ON na I gr. inwalidz. pokochała sprawna dziewczyna z zagranicy i za 2 miesiace zamieszkamy u niej w Skandynawii...


A Ty nie miałes juz tam mieszkac u niej? od roku piszesz , że tam zamieszkasz :). i dalej Cie tu słychać...Chociaż juz spotkałeś się pare razy z nia i spędziłes więcej czasu aby pisać o miłości?


Nie ma znaczenia zdrowa osoba czy chora pokocha. Jedyne co jest trudniejsze dla ON, to potrzebuje więcej czasu aby pokazać się, że jest też fajna i do pokochania ;).
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#149 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 16:41

Plany z praca Asi s' pogmatwaly dlatego wyjazd przelozylismy na zime, nieco pozniej... W br. spedziłem z ukochana noc!! A połaczyla nas SAMOTNOŚĆ!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#150 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 02 grudzień 2010 - 20:31

Co należy rozumieć pod wyrażeniem zdrowy partner ????
  • 0

#151 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 02 grudzień 2010 - 21:18

Co należy rozumieć pod wyrażeniem zdrowy partner ????


Bez schorzeń neurologicznych, ale i bez pozostałych. Poruszający się samodzielnie bez kul czy wózka.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#152 Nadia

Nadia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 19:28

Myslę,że osoba niepełnosprawna ma szansę na zdrowego partnera tylko ciężko jest trafić na taką osobę ,ale wyjątki się zdarzają:)
  • 0

#153 Gerhard

Gerhard

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 19:33

Czy ja wiem, czy ciężko... Trzeba próbować! :-) I myślec pozytywnie!
  • 0

#154 Nadia

Nadia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 19:36

Ja niestety nie mam szczęścia i cieżko mi trafić,ale może kiedyś to się zmieni.
  • 0

#155 Banerx

Banerx

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 20:23

Wszystko w swoim czasie jak to mówią ale powiem tak polskie społeczeństwo jest nie wyedukowane w tym temacie i tyle skoro związek on z sprawną to już rodzina zgrzyta zębami a wcale tak nie musi być. Ja miałem się nie wypowiadać w tym temacie ale się wypowiem. Tak ma osoba z mpd i nie tylko z tym schorzeniem szanse na zdrowego jak i niepełnosprawnego partnera niestety jak już wcześniej wspominałem edukacja leży u nas na łopatkach. Ja też szukam tej jedynej i wiem że ideałów nie ma jak to mówił ks. pawlukiewicz wychodzisz za mąż lub żenisz się nie z wyglądem kasą czy czymś tam a reszte olewasz tylko bierzesz wszystko. To by było na tyle z mojej strony.

Ps. Gratuluje wszystkim, którzy znaleźli sprawną 2 połówkę oraz życzę im udanego wspólnego bycia z sobą i czerpania z siebie jak najwięcej odkrywajcie się każdego dnia a miłość będzie trwać
  • 0

#156 zbychuq

zbychuq

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 13:48

Wiecie co ten temat się ciągnie i ciągnie i do niczego to nie prowadzi, będę dosadny w swoich słowach, przepraszam jeśli kogoś urażę, Osoba niepełnosprawna ma szanse na zdrowego partnera mowie tu głownie o osobach z tym schorzeniem co większość ludzi w tym temacie czyli MPD czterokończynowym, ja również na to schorzenie cierpię, mógł bym mieć partnerkę ale czy ona będzie atrakcyjna nie bo atrakcyjne dziewczyny nie patrzą na takie osoby z mpd jak ja jak na partnera one patrzą raczej na nas z politowaniem, wygląd zewnętrzny czy ktoś tego chce czy nie i tak będzie na pierwszym miejscu u większości u mnie tez jest i przyznaje się do tego bez bicia, nie mam ochoty okłamywać kogoś ze mimo jego wyglądu nie zależny mi na ładnej buzi oczach i włosach w których to mógł bym patrzeć godzinami oczywiście wygląd kiedyś minie ale zanim minie trochę czasu się zwlecze, nie uważam się za jakiego pięknego bo tez nie jest piękny, ale tez nie brzydki wcale to nie mam ochoty się starać o kobietę, ona sama się znajdzie jeśli nie no to trudno doszedłem do wniosku ze nic na sile, a na w miarę atrakcyjna dziewczynę tez nie mam co liczyć bo tak jak już wcześniej wspomniałem będzie jakiś samiec który będzie nial przewagę bo taka jest niestety zasada kto mocniejszy w stadzie ten wygrywa słabsze osobniki przegrywają bitwę w naszej betonowej jungli, życie we dwoje to obowiązki i życiowe trudności harówka życiowa dzieci nie każda osoba niepełnosprawna potrafi sobie poradzić z dziećmi jeśli zona będzie w pracy.
  • 0

#157 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 16:28

chcesz byc samcem alfa!?
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#158 zbychuq

zbychuq

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 16:31

grubby77 jeśli będzie trzeba będę, samcem alfa mówi się trudno żyje się dalej, na kobietach swat się nie kończy SA inne rzeczy jeszcze ważniejsze np. utrzymanie siebie na w miarę wysokim poziomie finansowym mieć co zjeść co pic i dach nad głowa bo bez tego nie da rady żyć a bez kobiety tak pozdrawiam
  • 0

#159 xmen

xmen

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 237 postów

Napisano 09 grudzień 2010 - 23:57

kurde wiecie co , tego typu tematy zaczynają być jałowe.
Pewnie że ON ma szanse na sprawnego partnera , tylko powiedzcie ile porządnych , w miarę ładnych kobiet chce mieć faceta który jest mniej sprawny od jej dziadka ?

ile razy kobiety pytały się na tym forum czy mpd nie jest dziedziczne bo w rodzinie faceta były takie przypadki.

I wystukanie 777 stronicowego tematu nie zmieni tego faktu

Nie wiem jak innych ale mnie gadanie w stylu "myśl pozytywnie" , "trzeba myśleć pozytywnie"
działa na nerwy.
  • 0

#160 zbychuq

zbychuq

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 10 grudzień 2010 - 12:36

kurde wiecie co , tego typu tematy zaczynają być jałowe.
Pewnie że ON ma szanse na sprawnego partnera , tylko powiedzcie ile porządnych , w miarę ładnych kobiet chce mieć faceta który jest mniej sprawny od jej dziadka ?

ile razy kobiety pytały się na tym forum czy mpd nie jest dziedziczne bo w rodzinie faceta były takie przypadki.

I wystukanie 777 stronicowego tematu nie zmieni tego faktu

Nie wiem jak innych ale mnie gadanie w stylu "myśl pozytywnie" , "trzeba myśleć pozytywnie"
działa na nerwy.


Brawo wreszcie ktoś myślący realnie Oczywiście trzeba myśleć pozytywnie ale nie zawsze się tak da, nie róbmy sobie złudzeń a jednak większość ludzi na tym portalu sobie je robi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych