Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

osoba niepełnosprawna kontra samotność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
228 odpowiedzi w tym temacie

#181 Althume

Althume

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 23 czerwiec 2009 - 13:41

nie kradnij;p
  • 0
Wędrujący po szczytach myśli są wszędzie samotni.

#182 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 23 czerwiec 2009 - 13:45

:)Wy na forum maccie problemyze Swoją drugą-połową?!Może by się przydalo trochę tolerancji z Waszej strony lub spojrzenie na problemy z drugiej strony?!Pozdrawiam Wszystkich-Samotny....:images1:Hej!!.........

No właśnie próbujemy spojrzeć z tej drugiej strony,
bo skoro druga strona nie chce rozmawiać - jedyne co pozostaje, to domniemanie...
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#183 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 23 czerwiec 2009 - 14:09

Jak mówią, są ludzie i parapety, więc jeśli on jest parapetem to po co się przejmować. :)
  • 0

#184 skokins

skokins

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 24 czerwiec 2009 - 14:55

Ja bym nikogp nie nazywal parapetem-tylkonie domyślnym osobnikiem
Pun te parapety to niedomyślne osobniki:)!!......

Dodano śro 24 cze 16:04:02 2009 :
Siedzę i czekam na ciekawy remat do którego chętnie się przyłącze!!!!!!!!!:images2:

Dodano śro 24 cze 16:42:32 2009 :
Jeśli jest to możliwe a chyba -Tak !Chętnie bym poklikal z kobietką tolerancyjną z poczuciem humoru!!!......CZEKAM.
  • 0

#185 skokins

skokins

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 10:55

Jestem w 1001% zawiedziony-że żadna inteligentna kobieta nie chcwe ze mną poklikać!Choć wciąż Czekam!!!!!.....?!:images2:
  • 0

#186 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 10:58

Skokins - z taką miną i podejściem, to obawiam się że jeszcze trochę poczekasz.. Pozdrawiam
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#187 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:31

skokins, hey! Nic na sile, nie szukaj kobiety, milosc sama przyjdzie do Ciebie predzej czy pozniej, badz zawsze usmiechniety to wplywa na drugiego czlwoieka, Pozdrawiam
  • 0

#188 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 07:23

Jestem w 1001% zawiedziony-że żadna inteligentna kobieta nie chce ze mną poklikać!Choć wciąż Czekam!!!!!.....?
ja się zgłaszam do klikania. Tylko jest mały problem ty szukasz kobiety do klikania, a jak już wiesz jestem facetem, no ale może się nadam, a co do inteligencji to trochę by się u mnie znalazło oczywiście jak by dobrze poszukał :D
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#189 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 07:25

nadzieja, hey! oj nadzieja, tak jak pisalm nic na sile, predzej czy pozniej poznasz kobiete, Pozdrawiam
  • 0

#190 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 09:28

Hej Sylwia
Bez urazy ale takie głupoty wypisujesz w tych swoich postach że czytać ich nie można.
Zawierasz głos w tematach o których nie masz bladego pojęcia.
Rozumiem że chcesz zaistnieć na tym forum , ale zanim cos napiszesz to troszkę się nad tym zastanów co chcesz napisać.
  • 0
karol

#191 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 15:52

Święte słowa Kar27,święte słowa.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#192 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 16:47

nadzieja, hey! oj nadzieja, tak jak pisalm nic na sile, predzej czy pozniej poznasz kobiete,

tylko ja nie szukam kobiety jako takiej szukam przyjaciół. pozdrawiam serdecznie.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#193 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 05:53

''predzejczy pózniej poznasz kobietę''' sylwia ma cholerna rację , tylko trzeba chcieć i móc --- nonames


robott1 wybacz ale mówisz jakbyś się ,,dziś urodził'' takie twierdzenie to raczej można wcisnąć przedszkolakowi,

Dodano wto 7 lip 06:57:01 2009 :
"w dzisiejszych czasach to nawet żona za darmo nie chce dawać "

nonames, a może to nie u swojej żony byłeś :lol:
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#194 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 06 lipiec 2009 - 23:36

"w dzisiejszych czasach to nawet żona za darmo nie chce dawać "

Nonames, w dzisiejszych czasach to wiesz co można dostać za darmo.... :)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#195 robott1

robott1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 19:13

''predzejczy pózniej poznasz kobietę''' sylwia ma cholerna rację , tylko trzeba chcieć i móc --- nonames
  • 0

#196 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 10:20

[quote name='sylwia21serce]skokins' date=' hey! Nic na sile, nie szukaj kobiety, milosc sama przyjdzie do Ciebie predzej czy pozniej, badz zawsze usmiechniety to wplywa na drugiego czlwoieka, Pozdrawiam[/quote']
[quote name='sylwia21serce]nadzieja' date=' hey! oj nadzieja, tak jak pisalm nic na sile, predzej czy pozniej poznasz kobiete, Pozdrawiam[/quote']
ale to delikatnie naiwne podejście takie banialuki to można wciskać dzieciom na dobranoc jako bajki ... albo lepiej nie bo gotów uwierzyć ... minęło 5 min ... kolejne 5 min ... sory no coment jedyne co mi przychodzi do głowy średnio mądre to to iż "w dzisiejszych czasach to nawet żona za darmo nie chce dawać "

o wiem poszukaj sobie "teoria drabiny" jak znajdziesz i przeczytasz nie oburzaj się to naturalna reakcja większości kobiet przeczytaj jeszcze raz (wycięte)
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#197 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 10:50

... "w dzisiejszych czasach to nawet żona za darmo nie chce dawać "...

Trzeba sobie znaleźć dobrą żonę!!! :P
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#198 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 12:27

"w dzisiejszych czasach to nawet żona za darmo nie chce dawać "

Nonames, w dzisiejszych czasach to wiesz co można dostać za darmo.... :)

od ciebie zgadzam się na wszytko :icon_evil::D

robott1 wybacz ale mówisz jakbyś się ,,dziś urodził'' takie twierdzenie to raczej można wcisnąć przedszkolakowi,

Dodano wto 7 lip 06:57:01 2009 :
"w dzisiejszych czasach to nawet żona za darmo nie chce dawać "

nonames, a może to nie u swojej żony byłeś :lol:

robott1 jest trochę ortodoks ekstremista po prawej stronie teatru ale i jego zdanie jest cenne :)

nadzieja jak tak na to spojrzeć z perspektywy to rzeczywiście przecież moja żona nie mówi po rusku :lol: :lol:
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#199 skokins

skokins

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 11:18

Chcieć-tTo nie znaczy "Zawsze"-Móc!Bo jestem sparaliżowany-lewostronnie!??!
  • 0

#200 Gwiazdka19

Gwiazdka19

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 14:37

Ktoś z was napisał,że zdrowe osoby są samotne w takim samym stopniu jak niepełnosprawne i zgadzam się z tym.Jestem zdrowa i w moim otoczeniu jest mnóstwo singli.Poza tym to dziewczynom trudniej jest znaleść faceta,bo większośći chodzi tylko o seks.Uważam osobiśćie,że niepełnosprawny chłopak potrafi dać więcej uczucia niż zdrowy,bo tacy ludzie są dojrzalsi,więcej przeszli.Pewnie,ze każda z nas marzy o przystojnym,bogatym,zdrowym itd.Jednak w rzeczywistości te marzenia się rozmywają,jesli się zakochasz to nieważne czy ta osoba jest sprawna czy nie,ważne są twoje uczucia.Myśle,ze nie trzeba kogoś skreślać z powodu choroby,tylko poznać tego człowieka,zobaczyć jaki jest i może przyjdzie miłość.Pytałam koleżanek czy potrafiłyby być z niepełnosprawnym facetem i sześć na dziesięć odpowiedziało jak bym go kochała to tak.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych