Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Antykoncepcja????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#81 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 20 czerwiec 2003 - 22:08

Pozwolę sobie na kolejny off topic - (przynajmniej co do aborcji), ale skoro temat zjechał na problemy wiary i sposobów jej okazywania (nie mam sił dobierać słow , po prostu padam na nos) - napiszę tylko, że dziś nieoczekiwanie wylądowałam na pieszej pielgrzymce.
A że musze się jakoś rozgrzać po przemoknięciu no i zjeść coś gorącego, wkleję tylko opis na Forum Jeden Swiat.
Prosze nie brać mi tego za złe.
Po prostu, kto nie jest zainteresowany, niech nie klika!!!:
http://jeden.swiat.i...c.php?p=557#557

(nie umiem tak podać linku, by otworzyło się na konkretnym poscie, ten , o który mi chodzi, to opisujący moją i Agnieszki peregrynację! - na końcu tematu)
  • 0

#82 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 20 czerwiec 2003 - 22:41

Pozytywko , masz rację. :D :D :D :D :D :D :D :D
  • 0

#83 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 20 czerwiec 2003 - 22:47

(19-06-2003 13:51)
Witaj Trigo.
1014714 (19-06-2003 14:04)
piszę odnośnie forum,czy nie uważasz że bezczelnością jest robić z siebie publicznie taką święta i niewinną istotę? A przypomnij sobie jak psioczyłaś i zbuntowałaś wszystkich znajomych przeciwko Soni M. z Krakowa.
Śmiesz pisać teraz o punktach jakie zapisane są w przykazaniach do naszej religii
cyt.:"Diana01 napisał:A w Kościele jest też dużo dobrego: nie zabijaj, nie cudzołóż, nie mów fałszywego świadectwa, nie kradnij...
Czyż to nie ty własnie należysz do tych co najwięcej używaj Fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.?
Niewiem jak po takich oszczerstwach można bez wstydu czepiać się innych.
ten cytat zapamiętaj na całe życie bo sądząc po twoim zachowaniu najbardziej się Ciebie tyczy :::: cytuję
"""Dlaczego to widzisz ciągle drzazgę w oku swego brata , a BELKI w swoim oku nie dostrzegasz? .."""

(pisownia jak najbardziej oryginalna, wklejona z GG)

Tak więc z jednej strony oficjalnie mówi się o ekumeniźmie i miłości bliźniego - a z drugiej słychać : "ty diabelski matole", "głupi bezbożniku", "twój ojciec jest grzesznikiem i nigdy nie wejdzie do raju"(do ucznia 4 klasy SP), itd....... :? :? :? :twisted: (MM)


No i jak tu nie mieć dobrego humoru, hihi :-P
  • 0

#84 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 20 czerwiec 2003 - 22:52

Mea culpa, mea culopa , mea culpa :D :D :D :D :D :D
  • 0

#85 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 20 czerwiec 2003 - 23:16

BELKA....
hmmm
poszedł do ... lamusa rządowego.
I jest OK ;)
  • 0

#86 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 czerwiec 2003 - 01:39

GG NR 1014714
czy nie uważasz że bezczelnością jest robić z siebie publicznie taką święta i niewinną istotę? A przypomnij sobie jak psioczyłaś i zbuntowałaś wszystkich znajomych przeciwko Soni M. z Krakowa.
Śmiesz pisać teraz o punktach jakie zapisane są w przykazaniach do naszej religii cyt.:"Diana01 napisał:A w Kościele jest też dużo dobrego: nie zabijaj, nie cudzołóż, nie mów fałszywego świadectwa, nie kradnij...
Czyż to nie ty własnie należysz do tych co najwięcej używaj Fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.?
Niewiem jak po takich oszczerstwach można bez wstydu czepiać się innych.
ten cytat zapamiętaj na całe życie bo sądząc po twoim zachowaniu najbardziej się Ciebie tyczy :::: cytuję
"""Dlaczego to widzisz ciągle drzazgę w oku swego brata , a BELKI w swoim oku nie dostrzegasz? .."""


najwyzszej rangi chamswo tak pisac do kogos, brak osobistej kultury, /zerowa/,
brak poszanowania czlowieka, puszczanie takich oszczerstw konczy sie kiepsko dla takich osob, uwazaja, ze na gg mozna sobie pofolgowac w ostrzeniu jezyka,ludzie traca wartosc idac ta droga, droga pomowien, bezczelnosci, tylko jaki cel temu przyswieca???
  • 0

#87 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 czerwiec 2003 - 01:44

do GG NR 1014714 : to, co dzialo sie w Krakowie juz dawno sie skonczylo, czy mozesz sobie odpuscic i przestac strzepic jezyk na darmo szkalujac Trigo, ktora jest Bogu ducha winna!!!!
  • 0

#88 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 21 czerwiec 2003 - 08:59

Kurczab Jan (1907-1969)

Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu, jak rodzice dzieciom.

Miejmy nadzieję, że nie zajrzą do tego wątku dzieci :D :D :D :D Niby jesteśmy dorośli, a bez obelg i wyciągania jakichś tam brudów nie potrafimy prowadzić dyskusji...

Kwiatkowski Remigiusz (1884-1961)
Swe gęsi za łabędzie uważać każdy rad.


Tak też dzieje się z własnymi prawdami... :-D :-D :-D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: O uśmiech proszę, a świat będzie piękniejszy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#89 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 21 czerwiec 2003 - 12:41

Prosze bardzo:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

;)
  • 0

#90 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 21 czerwiec 2003 - 22:26

A tak a propos dyskusji.... Pływająca klinika antyaborcyjna już jest na redzie portu we Władysławowie i czeka na ustabilizowanie się pogody by wejśc do portu....
  • 0

#91 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 10:37

chyba aborcyjna :?: :?: :?: :shock:
  • 0

#92 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2003 - 11:33

Tak. :oops: Aborcyjna oczywiscie :) :)
  • 0

#93 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 12:26

Aborcyjne comando- cała wstecz
:oops:
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#94 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 20:27

Szkoda, że moderator pozwala na zmianę tematu wątku - miał być ANTYKONCEPCJA!!!! - nie heretyzm.


Nie znalazłem bluzgów (wyzwisk) ani błędów ortograficznych, więc wszystko jest OK. :lol: Ponieważ wątek "heretyzm" niejako wynikł z wątku "Antykoncepcja" to też nie jest błędem. Oczywiście, jeśli będzie większe zapotrzebowanie na dyskusje na temat wiary to można stworzyć osobny dział a nie tylko wątek. 8)
Póki co, ten dział obejmuje te tematy, które nie posiadają osobnego działu, a więc prawie wszystkie. :lol:
  • 0

Totto :)
 


#95 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 20:45

A czy ujawnienie niku "pozytywki" jakie tu miało miejsce i łamanie tajemnicy korespondencji z GG z cytowaniem imion i nazwisk - to też oki?
Dla przypomnienia:

Po to w profilu mamy możliwośc wyboru opcji w zapisie niku i innych danych presonalnych aby wg własnej woli być jawnym lub też nie na forach publicznych- i mamy do tego pełne prawo.

Tym, którzy o tym nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć -dedykuję zapisy prawne w tej kwestii:

"KAŻDY MA PRAWO DO OCHRONY DOTYCZĄCYCH GO DANYCH OSOBOWYCH (art. 1 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych)

USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833 ze zm.) Stan prawny na 25.03.2002 r.
oraz
Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa

Może niektórym czas wydorośleć?
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#96 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 21:33

To też jest interesujące Jak to możliwe?

Tym razem odbiegłam od tematu-sorry, ale to dla jasności sytuacji -aby jednak ktoś nad tym czuwał, a tym samym aby wreszcie była tu pełna powaga tematów wątków i zaprzestania wylewania zbędnych emocji.
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#97 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 22 czerwiec 2003 - 21:38

Szkoda, że moderator pozwala na zmianę tematu wątku - miał być ANTYKONCEPCJA!!!! - nie heretyzm.


Soniu, nie bądźmy drobiazgowi... Jeśli jednak tak bardzo chcesz, mogę rozpocząć nowy temat, gdzie będziemy wymieniać poglądy i opinie na temat kościoła. :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#98 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 21:50

A czy ujawnienie niku "pozytywki" jakie tu miało miejsce i łamanie tajemnicy korespondencji z GG z cytowaniem imion i nazwisk - to też oki?


Nie doszukałem się żadnych nazwisk w tym wątku. Za ewentualne łamanie prawa, związane z "ujawnaniem" danych osobowych odpowiadają autorzy postów.

Ujawnianie własnych danych osobowych jest dobrowolne :!:
  • 0

Totto :)
 


#99 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 22:03

To też jest interesujące Jak to możliwe?

Tym razem odbiegłam od tematu-sorry, ale to dla jasności sytuacji -aby jednak ktoś nad tym czuwał, a tym samym aby wreszcie była tu pełna powaga tematów wątków i zaprzestania wylewania zbędnych emocji.


Upraszamy jedynie o nie używanie wyrazów, ogólnie przyjętych za obraźliwe. No i trzymajcie się w miare zasad języka polskiego.

Pamiętajcie także!!!: Gdzie 3 polaków tam 4 różne zdania :lol: :lol: :lol:
  • 0

Totto :)
 


#100 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 22:56

A zwrócil ktoś uwagę na naneisione poprawki?

Pozytywko , (tutaj było imię i nazwisko) masz rację.
_________________
Serdeczności, GJ
Strona
Forum
Chat
Ostatnio zmieniony przez trigo dnia 20 Cze 2003 22:56, w całości zmieniany 2 razy


GG NR 1014714 napisał:
Cytat:
(19-06-2003 13:51)
Witaj Trigo.
1014714 (19-06-2003 14:04)
piszę odnośnie forum,czy nie uważasz że bezczelnością jest robić z siebie publicznie taką święta i niewinną istotę? A przypomnij sobie jak psioczyłaś i zbuntowałaś wszystkich znajomych przeciwko Soni M. z Krakowa....

(tu było pełne nazwisko) - to łamanie tajemnicy korespondencji pomiędzy paniami.

kolejny powód - to cytat Oleńki z jakiejś obcej korespondencji z GG -tam także było moje pełne imię i nazwisko (dysponuje oryginałami zapisów-przed poprawkami naniesionymi przez owe panie.

łamanie prawa o ochronie praw osobowych, łamanie tajemnicy korespondencji i wklejanie jej na forum - to są drobiazgi?

ujawnianie hasła do loginu Skangura - to też drobiazg?

Mam pytanie do Admina. Jak to jest możliwe, by inna osoba logowała się pod moim nickiem , skoro jest on zastrzeżony hasłem ?
Mówię o przypadku trigo.


Kochani mnie nie interesuje co o mnie piszecie i sądzicie- żyję godnym życiem a "w bagnienko" wciągacie się sami. Może Wam przynosi to ulgę -życzę rozkoszy życia, choć zwykle nie powinno się ono odbywać kosztem innych.

Dokąd na tym forum będzie się szastać także moimi personaliami?Zniosłam wystarczająco dużo, by nie dorównać kiedyś poziomowi jednej z dyskusji- NIE OZNACZA TO, ŻE POZWOLĘ SOBIE NA WSZYSTKO.

Forum niepełnosprawnych nie zwalania od przestrzegania prawa i netykiety !!!!!

Tak więc pozdrawiam "drobiazgowo" i życzę dalszych owocnych dyskusji.
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych