Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Antykoncepcja????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#101 Andrzej67

Andrzej67

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 22 czerwiec 2003 - 23:01

No to mogę stwierdzić Drogi Adminie , że nie Masz racji - nazwiska były ujawnione.... natomiast po jakimś czasie ukryte zostały pod inicjałami....po tym jak padł temat naruszenia ustawy o ochronie danych osobowych.... Z drugiej strony zdaję sobie sprawę ,że nie Jesteś w stanie śledzić wszystkich postów. Faktem jest , że zostały naruszone zasady kultury i netykiety. Osobiście uważam ,że coś takiego powinno być ukarane "banem"....(całkowitym).
  • 0
"piekła" nie ma tam "po drugiej stronie życia" - jest tu i teraz - sami sobie je stwarzamy przez nasze myśli i uczynki....
"śpieszmy się kochać - bo ludzie tak szybko odchodzą...."
"każdego dnia jest coraz lepiej , lepiej i lepiej" (J. Silva)

#102 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 23 czerwiec 2003 - 00:21

Informuje Was że to ja usunąłem wymienione nazwiska nie pisałem o tym ponieważ uważałem ze moderator nie zrobił tego (napewno był jakiś powód) np. bo go nie było lub nie zauważył każdy z nas jest tylko człowiekiem

Pozdrawiam cię Totto i się nie przejmuj jesteś moderatorem na 6 i życzył bym sobie i wszystkim nam by inni też tacy byli mając tak trudny dział
  • 0

#103 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 00:37

Adminie nie chodzi o moderatora - ale o autorki :oops: wątku podane w cytatach i bezprecedensowy fakt, że podobne sytuacje wogóle mają miejsce.

każdy z nas jest tylko czlowiekiem

- z pewnościa, ale zapisy świadczą, że w tym przypadku "homo, homini lupus est"

Pozdrawiam "koncepcyjnie" na koniec wątku antykoncepcyjnego.
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#104 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 08:19

Soniu, poszlam jedynie w Twoje ślady (na Darze Życia) - kto ujawnił moje dane?
Moderator?
Admin?

Wiem, że jesteś bez grzechu, jesteś świętą osobą i pospolite grzechy Ciebie nie dotyczą.

Bardzo się cieszę, że dane mi było poznać Ciebie osobiście, utwierdzić się w przekonaniu, że zaiste niezwykła z Ciebie osoba.
  • 0

#105 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 08:38

ujawnianie hasła do loginu Skangura - to też drobiazg?

Cytat:
Mam pytanie do Admina. Jak to jest możliwe, by inna osoba logowała się pod moim nickiem , skoro jest on zastrzeżony hasłem ?
Mówię o przypadku trigo.


Nikt mi hasła nie ujawnił, pojęcia nie mam jakim sposobem na moim kompie wyskoczył nick Skangura.
Dopiero po opublikowaniu wiadomości zauważyłam, że obok jest emblemat Skangura - pojęcia nie mam jak to mozliwe.
Przy próbie zalogowania (świadomego) nie udaje mi się taka sztuka.
Dlatego pytałam jak to mozliwe?
Przecież Skangur mnie nie odwiedzał ostatnimi czasy ;) , więc jak to się stało, że w moim poscie pojawił się jego nick?

Śmiem twierdzić, że żadna osoba (oprócz mnie i moich dzieci) nie miała dostępu (fizycznego) do mojego kompa.

To, że wcześniej zgłaszałam problem ( http://forum.ipon.pl...topic.php?t=192 , że kilkakrotnie przyłapałam kogoś, kto beztrosko grzebał na moim kompie - może wiąże się ze sprawą nicka Skangura.

Nie wiem, nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć.

Podkreslam: nie znałam i nie znam hasła Skangura!!!!

Bo i po co?

Jeśli to był głupi dowcip, sprawdzę go tak samo jak autora iks z GG 1014714 (wbrew pozorom ustawa nie chroni ludzi rzucających oszczerstwa i chwała jej za to)
  • 0

#106 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 09:22

Nikt mi hasła nie ujawnił, pojęcia nie mam jakim sposobem na moim kompie wyskoczył nick Skangura.
Dopiero po opublikowaniu wiadomości zauważyłam, że obok jest emblemat Skangura - pojęcia nie mam jak to mozliwe.
Przy próbie zalogowania (świadomego) nie udaje mi się taka sztuka.
Dlatego pytałam jak to mozliwe?
Przecież Skangur mnie nie odwiedzał ostatnimi czasy ;) , więc jak to się stało, że w moim poscie pojawił się jego nick?"...

Pamiętajcie drodzy użytkownicy, że IPON jest utrzymywany siłami kilku osób. Napewno przydała by się opieka Informatyka, który poprawiłby to i tamto aby takie "kwiatki" jak w przypadku skangurka nie miały miejsca. Niestety nie stać nas na takie usługi. Mamy co mamy i z tego się cieszmy!!!! I tak jesteśmy o epoke dalej niż za czasów KONu.

Informuje Was że to ja usunąłem wymienione nazwiska nie pisałem o tym ponieważ uważałem ze moderator nie zrobił tego (napewno był jakiś powód) np. bo go nie było lub nie zauważył każdy z nas jest tylko człowiekiem.


Dzięki Adminie, że choć ty czuwasz!!! Oczywiście, byłem zajęty. W kilka osób spotkaliśmy się w Warszawie i poszliśmy do teatru. Było naprawdę super! A w sobotę wybraliśmy się na "Wianki 2003" nad Wisłą. Też było sympatycznie ale pokaz stucznych ogni popsuł nam deszcz. Może za rok będzie lepiej.
  • 0

Totto :)
 


#107 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 09:36

Napewno przydała by się opieka Informatyka, który poprawiłby to i tamto aby takie "kwiatki" jak w przypadku skangurka nie miały miejsca. Niestety nie stać nas na takie usługi. Mamy co mamy i z tego się cieszmy!!!! I tak jesteśmy o epoke dalej niż za czasów KONu.

Powtarzam więc pytanie: może iPON ma swoje konto?
Może każdy by się zrzucił po kilka groszy?
To chyba jest dozwolone? Dobrowolna składka na utrzymanie serwera?

http://forum.ipon.pl...php?p=5658#5658 - dlaczego nie???

ps. może macie jakieś konto, na które można wpłacać pieniązki na utrzymanie serwera?
(...)
Chetnie zasilę konto kochanych iPONków, poważnie. Grosz do grosza i będzie OK :!:


No właśnie....
Część problemów byłaby rozwiązana.
  • 0

#108 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 09:52

Wszystkie dane znajdują sie w Menu: Informacje > Kontakt. Zawsze tam były i są.
  • 0

Totto :)
 


#109 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 09:59

OK, nie wiedziałam :oops:
  • 0

#110 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 10:04

Nie ma sprawy! :)
  • 0

Totto :)
 


#111 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 11:46

Ja chcę powiedzieć jedno do obu pań i myślę , że zrozumieją .
Forum iponu nie zostało założone po to ,by wywlekać swoje osobiste żale , zwłaszcza te , co ma się poza naszą społecznościa- powtarzam NIE INTERESUJE NAS TO ZE SIĘ NIE LUBICIE .Macie swoje fora to dlaczego tam nie robicie takiego brudu - czym jest dla Was ipon ? Chlopcem do bicia ... poligonem , gdzie możecie podzielić się na obozy ???!!!!
Jak juz wcześniej mówiłam nie tylko ja , ale i Daffy i wszyscy inni co pomagali tworzyć ten portal ,

" NIE BĘDZIEMY ZALEWAĆ ŻÓŁCIĄ WSZYTKICH OSÓB , KTÓRE PRAGNĄ STWORZYCĆ COŚ DOBREGO DLA ON, NIE WAŻNE CZY ZAŁOŻA INNY PORTAL , STOWARZYSZENIE I CZY SAMI BĘDĄ CHCIELI KONKUROWAĆ ... DLA NAS ZAWSZE BĘDĄ OSOBAMI , KTÓRE CHCĄ ZROBIĆ COŚ DOBREGO I NIE BĘDZIEMY NIGDY NIKOGO TRAKTOWAĆ JAKO WROGA . NASZ POTRAL JEST OTWARTY DLA WSZYTKICH I KAŻDEGO PRZYJMIEMY Z OTWARTYMI RAMIONAMI. W ZAMIAN ZA TO PROSIMY O SZACUNIEK NIE TYLKO DLA INNYCH UZYTKOWNIKÓW , SIEBIE SAMEGO, ALE I SAMEGO MIEJSCA KTÓRE PRZECIĘŻ POWSTAŁO BY NAM POMAGAĆ , OSŁODZIĆ I TAK GORZKIE JUŻ ŻYCIE"

Dlatego proszę o zakończenie bezsensownych dyskusji , powściągliwość na przyszłość oraz tak jak już wcześniej pisałam SZACUNEK dla tutejszych ludzi i SAMEGO MIEJSCA.
Kiedy znajdujemy się na stronach iponu nie jesteśmy członkiem "......" czy też innego Stowarzyszenia . Tu i w tym miejscu jesteśmy iponkami ... a kim poza ... to już każdego osobista sprawa.
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#112 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 11:54

Przepraszam wszystkich z iPON.
Myślę, że czegoś się nauczyłam - nie będę reagować.

Pozdrawiam wszystkich.

ps. ja nie mam swojego Forum :lol:
To w sygnaturce nie jest moje :lol:
Chciałabym, by iPON był moim Forum, dlatego jeszcze raz:
PRZEPRASZAM
  • 0

#113 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 13:52

:oops: IPON JEST TWOIM , MOIM , WSZYTKICH FORUM !!!!
JEŻELI TU PRZYCHODZICIE TO OZNACZA ,ŻE CHCECIE BYĆ JEGO CZĄSTKĄ I JESTEŚCIE !!!!
Przestępując progi "rejestracji" stajecie się częścią maszyny , która napędza to miejsce.
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#114 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 czerwiec 2003 - 15:43

Gratuluję przyznania się do popełnianych błędów, właśnie to w życiu jest najtrudniejsze. Dlatego zadbajmy o to, żeby nie przepraszać więcej. Poprostu nie róbmy błędów i nie przepraszajmy. Życzę wszystkim Iponkom cudownych chwil spędzonych na forum :!:

ps.
Ja osobiście też lubię się posprzeczać :!:
  • 0

#115 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 17:44

Tylko jak tu w życiu inaczej zdobywać doświadczenie, jak nie ucząc się na własnych błędach ;)
  • 0

#116 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 23 czerwiec 2003 - 17:48

Ale jeśli popełniam wciąż ten sam błąąd - oj, niedobrze... :?
chyba się starzeję i staję się niereformowalna.

Ale cieszę się, że mogę liczyć na zrozumienie :)
  • 0

#117 Totto

Totto

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 24 czerwiec 2003 - 08:03

...Dlatego zadbajmy o to, żeby nie przepraszać więcej. Poprostu nie róbmy błędów i nie przepraszajmy....


Ten się nie myli kto nic nie robi :!:
  • 0

Totto :)
 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych