Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Info o firmie Mikrotech SA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2459 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 02 styczeń 2006 - 16:39

Poczytaj TU !!
  • 0

#62 motylek

motylek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 05 styczeń 2006 - 15:17

Pracuję w firmie Mikrotech od pażdziernika i jestem bardzo zadowolona.
Moim zdaniem jest to wiarygodna firma (wynagrodzenie płaci w terminie)
Moja umowa skończyła się 30 grudnia, ale z tego co wiem została przedłużona i na dniach ją otrzymam.
Muszę powiedzieć, że to jest najlepsza praca jaką do tej pory miałam.
  • 0
motylek

#63 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 10:20

Ja znalazłam to ogłoszenie nw innym portalu dla niepełnosprawnych :

Firma Mikrotech S.A. Zakład Pracy Chronionej zatrudni Operatorów Wprowadzania Danych (praca w miejscu zamieszkania). Wymagane kwalifikacje: - znaczny stopień niepełnosprawności - znajomość obsługi komputera - dostęp do Internetu - dyspozycyjność CV wraz z listem motywacyjnym oraz kserokopię orzeczenia prosimy przysyłać na adres: Mikrotech S.A. 38-400 Krosno ul. Składowa 9

Wszelkich informacji udzielają: Beata Gnap (013) 43 76 320, b.gnap@mikrotech.com.pl, Elżbieta Barszczowska (013) 43 76 387

Prosimy o załączenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. Nr 133 Poz. 883)"


Może komuś sie przyda...
  • 0
Hakuna Matata

#64 Bob

Bob

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 07 styczeń 2006 - 21:12

Ja jestem w trakcie wypelniania i uzupelniania dokumentow zwiazanych z praca w Mikrotech . Mam nadzieje ze bedzie oki .
  • 0
Bob

#65 motylek

motylek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 10:08

Witam , chciałabym powiedzieć tym którzy starają się o pracę w firmie MIKRITECH że nie mają się czego obawiać. Wczoraj otrzymałam kolejną umowę (do 2010 roku) ponieważ byłam na okresie prubnym.
Myślę że jest to wiarygodna firma.
  • 0
motylek

#66 Alex76

Alex76

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 11 lipiec 2006 - 07:42

Iponki milutkie powiedz cie mi ile dziennie wprowadza cie ogłoszen z aktualnymi przetargami w programie Web OWG -Przetargi bo ja wciagu 7 godzin pracy nie jestem w stanie wprowdzic wiecej niz średnio 7 - 9 dziennie poprawnych przetargow a szefostwo dalo ultimatum minimum 40 dziennie i 100 przegladnietch stron czy komus z waz sie udaje wyciagnac ich normę. Zaczynam sie zastanawiac czy my pracujemy na akord czy na etat bo zebym ich norme wyciagnąl to bym musiał nieodchodzic od komputera chyba przez wiekszą czesc doby :| A wiec jak tam jest z waszymi normami
  • 0

#67 Stasia

Stasia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 14:23

Witam! Wlasnie zapoznalam sie z regulaminem i szkoeniem firmy Mikrotech i troche jestem przerazona bo rozumiem ze praca polega na wpisywaniu dłużników do rejestru firmy, moze się mylę? Jesli nie to nie wiem jak mialabym dojeżdzać do sądu czy kancelarii komorniczych by takie informacje uzyskiwać bo nie wiem czy chcieliby przesylać to np. przez e-mail. Nie ukrywam ze sie obawiam bo nie chcialabym wziać na siebie obowiązków z ktotych nie bede sie mogla wywiązać. Prosze powiedzcie jak to wygląda w rzeczywistosci.Pozdrawiam :(
  • 0
Perla

#68 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 12 styczeń 2006 - 19:08

Niestety musisz sama dojezdzac i samodzielnie spisywac. Ja w tym nie widze nic trudnego, chyba ze masz klopoty z poruszaniem sie. I watpie by ktokolwiek chcial ci to kserowac a juz wysylanie do ciebie maila z ogloszeniami graniczy z cudem. Niestety ale troche wlasnego zaangazowania trzeba w ta prace wlozyc.
Ogolnie wyglada to tak ze jedziesz do sadu (lub komornika, to zalezy), wchodzisz, spisujesz, wychodzisz, wracasz do domu i wpisujesz to co spisalas w sadzie do bazy danych. I to by bylo na tyle. :-D
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#69 Stasia

Stasia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 13 styczeń 2006 - 13:19

Skoro jestem na I grupie inwalidzkiej(bo o takich pracowników głównie firma zabiega) to chyba istnieje duże prawdopodobieństwo że moge miec problemy z poruszaniem się. Dlatego tak dociekam poniewaz nie jestem w stanie jeździc sama i robić tego o czym napisales. I nie ma to nic wspólnego z brakiem inicjatywy z mojej strony.Poprostu jeżeli mówi mi sie ze to jest praca w domu ,przy komputerzew internecie to tak powinno byc a nie mam sie włóczyć po sądach czy kancelariach. Jeżeli to jest prawda (bo może firma zatrudnia ludzi jeszcze na inne stanowiska) to jest to delikatnie mówiąc oszustwo.Dzięki za odpowiedz na mojego posta.Jeśli jeszcze ktos ma coś do powiedzenia w tej sprawie to bardzo prosze.Pozdrawiam.
  • 0
Perla

#70 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 13 styczeń 2006 - 13:44

Mam dokładnie ten sam problem. Nie byłabym w stanie jeździć i spisywać danych. Fizycznie niemożliwe. Ale oszustwem bym tego nie nazwała, bo nie zawsze I grupa wiąże się z ograniczeniami ruchowymi. Zawsze możesz nie przyjąć pracy, po prostu... To działa w obie strony - oni ciebie, a ty ich... Już sporo osób na Iponie załapało się na tą firmę i ją chwalą. Ale poczekaj - może mają dla ciebie inne propozycje? Też bym była zainteresowana! Pozdrawiam! Ewa
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#71 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 13 styczeń 2006 - 13:46

pozwolę sobie skomentować poniewaz ja zaczelam pisac na tym forum o ofercie pracy od mikrotech wiec ....

stasia - twoja roszczeniowosc jest powalająca :shock:

wyobraź sobie że są osoby z I gr inwalidzką które nie mają problemów z poruszaniem sie
a poza tym są też osoby poruszające sie na wózku które są mobilne i też same mogą sobie jechać itd ... ja np moge

przykro mi że ty nie możesz itd ale nie jesteś sama na świecie i to że ty masz Igr i nie możesz, to nie znaczy że każdy inny z Igr też nie może ...

uf ... przepraszam ale już nie mogę czytać takich i temu podobnych bredni ... :shock: :evil:
  • 0

#72 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 13 styczeń 2006 - 14:05

Anulko, spokojnie! Każdy patrzy ze swojego podwórka, nie widząc tych pozostałych, niestety... Nerwów tracić nie warto! Firma jest sprawdzona i trzeba wiedzieć, czego się chce i co się może, po prostu... :lol: Pozdrawiam cię i czekam na wiadomość, że wszystko jest OK!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#73 Stasia

Stasia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 14 styczeń 2006 - 12:43

Witam! Widzę że moja wypowiedz wywołała niepotrzebe zdenerwowanie. Doskonale zdaje sobie sprawę że są osoby z I grupą które mogą się poruszać, wcale tego nie kwestionowałam napisałam jedynie do wcześniej wypowiadającego sie kolegi że "... istnieje duże prawdopodobieństwo że moge miec problemy z poruszaniem się." Szczegłónie że kolega zarzucił mi brak inicjatywy. Gdybym jej nie miala to siedziala bym cicho, "cieszyła" sie z renty i nie szukała pracy. Chodziło mi o to ze jeżeli chcę sie czegoś podjąć to tak bym mogła się z tego wywiązać.To chyba dla każdego jest oczywiste. Fakt może z tym oszustwem przesadziłam. Jeśli ktoś poczuł sie dotkniety przepraszam. Dziś wiem że to było nieporozumienie.Zadzwoniłam do firmy i sprawa sie wyjaśniła,poprostu przydzielono mnie nie tej grupy co trzeba. Koleżanka Aberade urządzilam mi taki sąd że ho ho, może powinna zostać adwokatem? :) Ale ja nie pisalam ze inni nie moga albo że nie powinni pracwać w tej firmie więc nie wiem po co te nerwy. Chcialam tylko dowiedzieć się od ludzi tam pracujących jak faktycznie wygląda sprawa. Jak widać dociekanie prawdy nie zawsze może wyjśc na dobre.:)
Ewito jesli chcialabys podjąc prace w Mikrotechu to zgłoś sie do nich, mają prace dla ludzi takich jak my, przy wyszukiwaniu firm w internecie, jak wyślesz CV i orzeczenie o I grupie o zadzwonią do ciebie a wtedy powiesz jaka jest Twoja sytuacja.
Mam nadzieje że tym razem nikogo nie wyprowadzilam z równowagi swoją wypowiedzią.Pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia :)
  • 0
Perla

#74 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 14 styczeń 2006 - 17:55

Niestety ale troche wlasnego zaangazowania trzeba w ta prace wlozyc.

Chyba mnie zle zrozumialas, gdzie ci zarzucam brak inicjatywy? Napisalem tylko ze trzeba sie troche zaangazowac, a to jest roznica.
Mimo wszystko powodzenia w nowej pracy! :)
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#75 Stasia

Stasia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 15 styczeń 2006 - 11:52

Mam nadzieje że to juz koniec zgrzutów w kwesti Mikrotechu i mojej wypowiedzi. Dzięki za zyczenie wierze że są szczere:) Pozdrawiam :)
  • 0
Perla

#76 Anioł

Anioł

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 17 styczeń 2006 - 15:59

Witam Was Kochani!!! :-D

Pochodzę z Krosna i firma o którą pytacie ma siedzibę jakieś 300m od mojego bloku.
To solidan firma ciesząca sie dobrą opinią na rynku, więc nie macie się czego obawiać.
  • 0
Musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali - Jan Paweł II

Pozdrawiam gorąco!!! :)
Aśka

#77 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 17 styczeń 2006 - 16:04

Ania nie każdy może sprintem po schodem wózkiem wjeżdzać jak ty a to wcele nie musi oznaczać że osoby z I grupą nie chcą pracować poza tym chciałbym zobaczyć jak wchodzisz do sądu pokonując ze 20 schodków
  • 0
karol

#78 Bob

Bob

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 17 styczeń 2006 - 18:47

Tak kar27 masz racje,nie kazdy jest sprinterem , ktory wjezdza po schodach na zawolanie swoim wozem , trzeba tez miec czasami sprawne rece by wjechac po schodach . Oczywiscie mozna kogos poprosic , ale nie nalezy naduzywac czyjejs pomocy . Pozdrawiam i zycze co niektorym zastanowienia sie nad tym co mowia(pisza).
  • 0
Bob

#79 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 17 styczeń 2006 - 18:53

powtórzę się po raz kolejny:

wyobraź sobie że są osoby z I gr inwalidzką które nie mają problemów z poruszaniem sie
a poza tym są też osoby poruszające sie na wózku które są mobilne i też same mogą sobie jechać

ja po schodach nie wjezdzam "sobie" gdzie chce bo schody to dla mnie bariera zazwyczaj nie do pokonania
nie rozumiem roszczeniowości i braku wyobraźni oraz nazywania firmy uczciwej, proponującej nie trudną pracę dla ON, oszustami czy naciągaczami
oni nie prowadzą akcji harytatywnej tylko mają działalność zarobkową
to że tobie czy komuś innemu nie mogą zaoferować odpowiadającej pracy nie oznacza że trzeba potępiać ich działalność ...

powodzenia w szukaniu pracy oraz
zmiany postawy życiowej życzę
.
  • 0

#80 Stasia

Stasia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 17 styczeń 2006 - 19:29

Witam! Widze że moje pytanie na temat Mikrotechu nadal wywołuje wiele emocji, szkoda tylko że aż tak bardzo negatywnych :( Nie wiem dlaczego Aniu uważasz że ktoś chce traktować Mikrotech jako instytucję harytatywną.Uważasz ludzi za aż tak głupich i że szukając pracy myślą że będą płacili nam za frajer? Chodzi tylko o to by dopasować prace do swoich możliwości a nie zapychać się innymi a jeśli praca którą ktoś nam oferuje jest ponad te możliwości to poprostu jej nie przyjmować. Jeśli chodzi o moją osobę to napisałam że było to nieporozumienie i sprawa się wyjaśniła. Aniu czy ciebie naprawdę jeszcze nikt w życiu nie oszukał? Jeśli tak to jesteś szczęściarą bo ja za swoją łatwowierność przy szukaniu pracy wiele razy już musialam zapłacić. I własnie stąd moja nieufność.
Życzysz zmiany postawy życiowej. Może i Tobie przydałoby się inne spojrzenie na ludzi i nie ocenianie ich po pozorach.
Życze wszystkim miłego wieczoru!
  • 0
Perla


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych