Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Info o firmie Mikrotech SA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2459 odpowiedzi w tym temacie

#2441 ania88

ania88

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 12:29

na moja skrzynkę mikrotech doszła informacja że nie przedłużą ze mną umowy ponieważ informuję, że w chwili obecnej niemożliwe jest jej przedłużenie z przyczyn od nas niezależnych. zaznaczam że wypłaty były co miesiąc plus premia... pozdrawiam
  • 0

#2442 Rambo72

Rambo72

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 21:02

Witam
Mikrotech przyjmuje te osoby które odpowiadają firmie znajoma pracuje od września przy wprowadzaniu danych


A czy Twoja znajoma pracowała tam wcześniej?
  • 0

#2443 AnulkaW:-)

AnulkaW:-)

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 27 wrzesień 2012 - 15:25

Mnie powiedziano, że wszelkie info dotyczące przyjęć do pracy jest na stronie firmy. Nikogo ponad to, co jest w ogłoszeniu nie poszukują do pracy
  • 0

#2444 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 28 wrzesień 2012 - 13:53

Witam
Tak znajoma pracowała tam wcześniej.
  • 0
karol

#2445 Gość_Izak_*

Gość_Izak_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2012 - 11:17

Witam
Dziś wyczytałam w interii biznes ,że podniesienie najniższej pensji na 1600zł będzie od nowego roku ? jaka jest prawda? czy ktoś wie?
http://biznes.interi...niajacy,1851129 :huh: :facepalm:
  • 0

#2446 andrajer

andrajer

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów
  • Skąd:Siemiatycze

Napisano 20 październik 2012 - 20:40

Witam serdecznie :)
Ja mam pytanie innego rodzaju. Czy ktoś z Was sam pracuje lub zna kogoś w Mikrotechu pracującego na stanowisku przedstawiciel handlowy?
Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat.
I oczywiście oczekuję odpowiedzi na privie, z wiadomych względów! :angel:
Pozdrawiam wszystkich, którzy mi pomogą, a także tych którzy nie zdołają udzielić pomocy! :P
  • 0

#2447 Porfirion

Porfirion

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 23:55

Wie ktoś, czy będą w Mikrotechu przyjmowani jeszcze operatorzy wprowadzania danych?
  • 0

#2448 hu21

hu21

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 11:20

Witam z tego, co wiem to przyjęcia były 1 stycznia a teraz to raczej dopiero po okresie próbnym, czyli za trzy miesiące.


  • 0

#2449 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 11:52

Nie wiem, czy było w tym temacie takie pytanie, ale ryzykuję... nie orientujecie się, czy w Mikrotechu można pracować dodatkowo, czyli nie na umowę o pracę a na umowę zlecenie? 


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#2450 Gość_digital_*

Gość_digital_*
  • Gość

Napisano 22 styczeń 2013 - 14:05

nie tam nie ma na umowe zlecenie
  • 0

#2451 jaro37

jaro37

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 09:50

O Mikrotechu to raczej zapomnijcie :angel:


  • 0

#2452 AnulkaW:-)

AnulkaW:-)

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 09:14

Mnie dziś powiedziano w Mikrotechu że na stanowisko operatora wprowadzania danych przyjęć nie ma, tak jak nie było cały poprzedni rok. Więc nie wiem, skąd macie informacje, ze przyjmują, jak nie przyjmują. Fajnie się tam pracowało, żal że nie można tam wrócić... :(


  • 0

#2453 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 23:43

Jakie dane np. wprowadzaliście? Przykładowo do Excela czy na do bazy danych strony www? Jestem ciekawa czego konkretnie dotyczy te "wprowadzanie danych"...


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#2454 hu21

hu21

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 11:52

Witam w firmie w obecnej chwili jest ponad trzysta podań o pracę a rocznie jest zatrudnianych do pięćdziesięciu osób. Codziennie jest też odbierane kilka telefonów z pytaniem o pracę, dlatego osoby w centrali mówią, że przyjęć nie było i nie ma. Znajomy został zatrudniony do pracy od 1 stycznia po niemal dwuletniaj przerwie. Tak jak ktoś napisał wyżej firma przyjmuje te osoby, które im odpowiadają pod względem grupy inwalidzkiej i historii pracy.


  • 0

#2455 apostol

apostol

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów
  • Skąd:podkarpackie

Napisano 29 styczeń 2013 - 17:09

Witam w firmie w obecnej chwili jest ponad trzysta podań o pracę a rocznie jest zatrudnianych do pięćdziesięciu osób. Codziennie jest też odbierane kilka telefonów z pytaniem o pracę, dlatego osoby w centrali mówią, że przyjęć nie było i nie ma. Znajomy został zatrudniony do pracy od 1 stycznia po niemal dwuletniaj przerwie. Tak jak ktoś napisał wyżej firma przyjmuje te osoby, które im odpowiadają pod względem grupy inwalidzkiej i historii pracy.

 

zgadza się, tak samo jest na ich stronie, czysto, skrypt informuje "brak ofert"


  • 0

Bo JEZUS skryje mnie w dniu niedoli w szałasie swoim


#2456 PrawoDlaPolakow

PrawoDlaPolakow

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 12:31

Szanowi Panstwo - pracownicy Mikrotechu!Bardzo prosze uwaznie przeczytac ten post - mimo,ze bedzie on troche przydlugi,zawiera informacje bardzo istotne dla Was.Otoz przygladam sie firmie Mikrotech juz ladnych pare lat i naprawde nie moge wyjsc z podziwu jak w Polsce mozna oficjalnie lamac prawo,i to godzac w dobro ludzi najslabszych,bo niepelnosprawnych,do tego zbierajac za to pochwaly i pobierajac milionowe pieniadze z takich instytucji jak PFRON.Slyszac juz niejednokrotnie o warunkach, w jakich pracuja ludzie w Mikrotech-u zastanawiam sie jak dalece w naszym kraju mozna jeszcze sie posunac w nierespektowaniu praw ludzi i to takich,ktorych powinno sie traktowac szczegolnie.Szanowni Panstwo - firma Mikrotech zatrudnia Panstwa na umowe o prace,w ktorej nie ma nawet zgodnej z prawem wzmianki o zadnych limitach w wiec umowa ta absolutnie powinna byc traktowana jak umowa na stawke godzinowa.Pracodawca chcacy zatrudniac pracownikow na akord musi juz w umowie dokladnie okreslac normy pracy, stanowiace miernik nakladu pracy, jej wydajnosci i jakosci - jest szereg na to artykulow i paragrafow w Kodeksie Pracy.Wzmianka,ktora widzialem w niemal kazdej umowie z firma Mikrotech: "pracownika obowiazuje system zadaniowego czasu, w ktorym czas pracy pracownika wyznaczony jest wymiarem jego zadan i ksztaltowany samodzielnie tak,aby zadania mogly byc wykonane w granicach obowiazujacych Pracownika norm czasu pracy" nie jest zadnym takim okresleniem,poniewaz jest sformuowana bardzo ogolnikowo.Wymiar zadan pracownika to moze byc zarowno przepisanie jednego przetargu dziennie jak i przepisanie ich w liczbie 20.Poza tym jak sie okazuje narzucone zadania nie moga byc wykonane w dziennym czasie pracy - o tym pozniej.Tak wiec,nie dosc,ze stawka akordowa niej jest w ogole w umowie okreslona,to o tym,ze jednak istnieje dowiadujecie sie Panstwo dopiero podczas pracy.Do tego nie sa to limity,ktore normalny czlowiek moze spelnic - chodzi zwlaszcza o limity dotyczace przepisywania przetargow. Kazdy normalnie myslacy czlowiek zgodzi sie,ze przeszukanie najmniej 150 stron dziennie przy wpisaniu najmiej 3 nowych pozycji w ciagu 6 godzin Waszego dnia pracy (a z tego co wiem program do tego przeznaczony bardzo czesto sie zawiesza i powoduje dodatkowe opoznienia) jest absurdem.Sprawdzilismy z moim zespolem ile trwa RZETELNE przeszukanie jednej strony z informacjami o przetargach - jest to w zaleznosci od jej zlozonosci od 5 do nawet 20 minut.Sprawdzilismy rowniez ile trwa przepisanie sredniej dlugosci przetargu,jego odpowiednie sformatowanie,poprawienie,dodanie danych adresowych itd.Jako,ze nie mamy dostepu do oryginalnego programu,zrobilismy to w Wordzie i biorac pod uwage wiele Waszych opinii,ze oprogramowanie dedykowane jeszcze tylko sprawe utrudnia,zwiekszylismy ten czas.Wyszlo wiec nam,ze jeden przetarg wpisuje sie srednio 20 minut.Tak wiec zakladajac nawet,ze wszystkie strony beda jak naprostsze a wszystkie znalezione przetargi sredniej dlugosci,jeden pracownik,wpisujac 3 przetargi dziennie, jest w stanie przeszukac najwiecej 60 stron.Od razu widac,ze osoby,ktore ustalaly powyzsze progi,nigdy rzeczowej pracy nie wykonywaly a wszyscy,ktorzy rzekomo osiagaja limit 150 stron po prostu tak naprawde ich nie przeszukuja,tylko pewnie na nie wchodza i wychodza.Akurat tutaj jest to bardziej uzasadnione,poniewaz tacy pracownicy robia to ze strachu przed utrata pracy (oczywiscie oszukiwanie nie jest dobre ale potrafimy sobie wyobrazic jak wspomniane restrykacje wplywaja na Panstwa komfort psychiczny).W sumie to nie wiadomo dlaczego firma Mikrotech nalozyla na Panstwa takie limity,bo o ile limit wpisania 3 przetargow dziennie wydaje sie uzasadniony (pracownik musi miec jakies efekty pracy),to juz limit ilosci stron przeszukanych jest absolutnie niezrozumialy. Nie dosc wiec,ze firma Mikrotech,biorac za Panstwa milionowe sumy z PFRON, lamie prawo pod wzgledem formy Panstwa zatrudnienia,to jeszcze postepuje karygodnie pod wzgledem etycznym,wymuszajac na Was,czyli ludziach pod jakims wzgledem niedomagajacych,wyniki pracy,ktorych praktycznie nie da sie osiagnac.Z pewnoscia powoduje to dodatkowy stres co w rezultecie moze poglebic nektore schorzenia.Szanowni Panstwo,aczkolwiek jest to niedopuszczalne i bardzo Panstwu wspolczuje takiej sytuacji,to jednak nie moge nie napomknac,ze to rowniez Wasza wina.Wystarczy bowiem jak sie nieco zainteresujecie prawem pracy - poczytacie odpowiednie artykuly czy tez pojdziecie po bezplatna porade prawna a potem zglosicie wspomniane lamiace przepisy procedery do odpowiednich instytucji - PIP czy tez samego PFRON.Im wiecej zgloszen,tym wieksze szanse na szybkie i skuteczne zalatwienie sprawy.Czego Wam serdecznie zycze.Prosze rozsylajcie te wiadomosc dalej-takie rzeczy musza byz upubliczniane,jak widac wiele osob korzysta z tego,ze wielu innych nie zdaje sobie sprawy nawet z przyslugujacych im praw.
  • 2

#2457 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 16:07

Kompletne bzdury są wypisane w poście poprzedzającym mą wypowiedź; brednie totalne. I nie jestem pracownikiem tylko ex pracownikiem, więc wiem co piszę. Życzył bym sobie by takich firm było więcej na naszym rynku, a te słowa powyżej to pewnie jeden z tych co się nie sprawdził i rozsiewa bzdury w internecie.


  • 3

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#2458 insektxx

insektxx

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 12:41

W mikrotechu pracuje 8 lat i to co tam wczesniej wypisują to kompletne bzdury . Dzieki tej firmie wyszedłem na prosta i sie usamodzielniłem z rodzina , dodam jeszcze że w  niektórych miesiącach same premie przekraczały 500 zl.

 

pozdrawiam.


  • 4

#2459 denaczka76

denaczka76

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:11

Witam, Chciałabym nieco odświeżyć temat: Na forum była kiedyś informacja, że Mikrotech daje tylko 4 umowy o pracę. W ubiegłym roku weszły w życie przepisy prawa pracy, mówiące o tym, że jeśli pracownik podpisał z pracodawcą 3 umowy o pracę lub pracuje u 1 pracodawcy 33 miesiące wówczas otrzymuje umowę na czas nieokreślony. Moje pytanie brzmi: Czy po wejściu w życie wyżej wspomnianych przepisów ktoś z Was dostał 4 umowę o pracę z Mikrotechu na czas nieokreślony ? I drugie pytanie, czy w ogóle ktoś z Was dostał 4 umowę o pracę z Mikrotechu po wejściu wyżej wspomnianych przepisów ? 

 

Będę wdzięczna za odpowiedzi. 


Użytkownik denaczka76 edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 12:12

  • 0

#2460 rocymocny

rocymocny

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 14:18

Witam, Chciałabym nieco odświeżyć temat: Na forum była kiedyś informacja, że Mikrotech daje tylko 4 umowy o pracę. W ubiegłym roku weszły w życie przepisy prawa pracy, mówiące o tym, że jeśli pracownik podpisał z pracodawcą 3 umowy o pracę lub pracuje u 1 pracodawcy 33 miesiące wówczas otrzymuje umowę na czas nieokreślony. Moje pytanie brzmi: Czy po wejściu w życie wyżej wspomnianych przepisów ktoś z Was dostał 4 umowę o pracę z Mikrotechu na czas nieokreślony ? I drugie pytanie, czy w ogóle ktoś z Was dostał 4 umowę o pracę z Mikrotechu po wejściu wyżej wspomnianych przepisów ? 

 

Będę wdzięczna za odpowiedzi. 

Hmmm,muszę sprawdzić którą mam z kolei umowę bo nawet nie wiem,sam jestem ciekaw,na firmę nie narzekam wszystko ok. a pracuję już chyba 7 rok,są solidni i uczciwi


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych