Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Info o firmie Mikrotech SA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2459 odpowiedzi w tym temacie

#41 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 10:43

Alchemio moim skromnym zdaniem dostaniesz na ręke 642 zł netto gdy nie będzisz miała renty,gdy masz rente to przy niej masz zastosowaną kwote wolną od podatku przy wypłacie z firmy kwoty wolnej nie masz płacisz większy podatek bo nie możesz mieć dwa razy kwoty wolnej gdyby tak było to przy rozliczeniu z urzędem skarbowym napewno byś dopłacała. Jesteś w błędzie myśląc że firma nie wypłaca ci całej kasy. Gdyby firma cię oszukiwała to kase dostawałabyś do ręki w kopercie a nie na konto.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#42 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 10:21

w 2006 r. w - Polsce miesięczna płaca minimalna, za pracę na pełen etat wynosi 899,10 zł brutto, czyli 649,97 zł netto


  • 0

#43 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 21:36

można zrezygnowac
wystarczy wysłać do firmy rezygnację
zwyczajnie sformuowaną, np: rezygnuję z ubezpieczenia grupowego w pzu
pozdrawiam
  • 0

#44 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 09:32

Od momentu zje...ki zrobiło się ciszej.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#45 LUBAWA

LUBAWA

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 09:26

FBI wiec ...
  • 0

#46 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 09:23

Ludzie przestraszeni bo wielki brat czuwa !
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#47 GrasOne

GrasOne

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 15 luty 2009 - 12:44

Witajcie... Tele Praca zniknie już w 90%tach Nie będzie nowych przyjęć.................

Pewne, czy nie?
  • 0

#48 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 12:17

http://www.mikrotech.com.pl

Ładna ta nowa szata. :)
  • 0

#49 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 10:56

Związek zawodowy?
Ja nie będę płacił przewodniczącemu na kotlety.
W poprzednim zakładzie gdzie pracowałem gdy mnie zwalniano przewodniczący mi powiedział " takie czasy" więc teraz spi.......jcie od mojej kasy.
Gdy słyszę związek zawodowy to szlag mnie chce trafić . Znam jednego przewodniczącego regionu siedział ze mną w jednej ławce podobno w latach 80 tych roznosił ulotki baju baju.Pisze że nie będę płacił na kotlety bo ten mój kolega z ławki szkolnej jedyne co osiągnął jako działacz związkowy to wielki brzuch.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#50 Jagoda

Jagoda

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2006 - 07:31

Witaj rencisto:)

Dodano wto 08 sie 2006 10:02:06 CEST :
Jest wśród Was może jakiś informatyk?Bo mam problemy z komputerem?
  • 0

#51 kapsel110

kapsel110

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 10:35

Witam wszystkich i również życzę w nowym tygodniu pogody ducha i radości serducha, a co do pobierania przetargów jak narazie wszystko jest ok, pozdrawiam
  • 0
"Człowiekiem być to wielka sztuka"

#52 Jagoda

Jagoda

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 07 sierpień 2006 - 10:26

Czesc Wszystkim:) Mam pytanie do osób,które pracują przy przetargach(formatowanie tekstu)Czy Wy też macie dziś problemy z pobieraniem przetargów?
Pozdrawiam serdecznie!
  • 0

#53 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 12:47

lepiej wygląda ... nowocześniej ;)
  • 0

#54 Skazany_na_pustke

Skazany_na_pustke

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 05 sierpień 2006 - 13:30

Skazany... ja byłam na Festiwalu w Tychach...
Byłeś?? Było EXTRA
tylko troche droga meczaca bo 4,5 gdz sie tlukłam w jedna strone.... no i na 2 dzien jak wracałam to na 2 w nocy byłam dopiero....bo po CREE pojechalismy... :)

Byłem :) Super było. stalem pod sceną. a ty? ja bylem do konca . na dzemie bylo cudnie ponad 3 godziny grali calym sercem
  • 0

#55 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 11 lipiec 2006 - 14:26

Jak śpiewał Młynarski: Róbmy swoje.....
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#56 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 11 lipiec 2006 - 14:19

Iponki milutkie powiedz cie mi ile dziennie wprowadza cie ogłoszen z aktualnymi przetargami w programie Web OWG -Przetargi bo ja wciagu 7 godzin pracy nie jestem w stanie wprowdzic wiecej niz średnio 7 - 9 dziennie poprawnych przetargow a szefostwo dalo ultimatum minimum 40 dziennie i 100 przegladnietch stron czy komus z waz sie udaje wyciagnac ich normę. Zaczynam sie zastanawiac czy my pracujemy na akord czy na etat bo zebym ich norme wyciagnąl to bym musiał nieodchodzic od komputera chyba przez wiekszą czesc doby :| A wiec jak tam jest z waszymi normami

Nie przejmuj się, jest to nierealne (Pan J tyle potrafi, ale on ma kontakt z Chuckiem Norrisem :) ); rób swoje przez 7 godzin rzetelnie i będzie dobrze :).
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#57 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 10 sierpień 2006 - 10:32

chyba musimy nauczyć się oddzielać pracę od ... gadania sobie bez oporów ...
czy wyobrażacie sobie pracę w sposób (w siedzibie firmy, na miejscu - nie przez internet) i ciągłe gadanie na głos ze współpracownikami o tym co wam się nie podoba?
ja po głębszym zastanowieniu ... wiem że to by była niedopuszczalna sytuacja w firmie
od komentarzy subiektywnych są wiadomości prywatne, komunikatory gg czy skype, maile ...
forum firmowe ma nam umożliwić wymienianie spostrzeżeń, zadawanie pytań związanych z pracą
tak mi się przynajmniej zdaje ...

Dodano czw 10 sie 2006 11:34:36 CEST :
zamiast się czaić i knuć anonimowo pytajmy otwarcie, otwarcie wyrażajmy nasze wątpliwości, spostrzeżenia ... przecież nikt nas nie pogryzie!
  • 0

#58 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 10 sierpień 2006 - 10:50

Ujme to tak, jakos mi sie nie wydaje aby zachodnie kraje tak chetnie przyjely np. kogos na wozku i zapewnily mu socjal, jak opieka medyczna, wozek, doplaty do ortopedycznych przedmiotow itd. Cos nie bardzo moge uwierzyc, ze kraje beda sobie sciagac, polamancow, z porazeniami i inne odmiany niepelnosprawnosci. Moze od razu wszyscy wyjedzmy do np. Szwecji, tam socjal jest najlepszy. Aby kraje UE przyjely kogos z duza niepelnosprawnoscia trzebaby moc im cos zaproponowac, cos czego nie daja im kadry osob zdrowych. Tam jest tak jak u nas, gdy sa 2 osoby o podobnych kwalifikacjach, jedna on, to szanse wieksze ma ta zdrowa. Zaden kraj nie sciagnie sobie osoby tylko po to aby mu dac socjalne.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#59 Piaskun

Piaskun

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 09 październik 2010 - 07:44

Hej mam rentę socjalną gdy chciała bym spróbować pracy w firmie Mikrotech mogę mieć świadczenie i pracować czy nie z góry dziękuje :)

Do renty socjalnej można dorobić tylko 30% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia, obecnie jest to 959,40 zł. Żeby nie zawieszać renty socjalnej, możesz zatrudnić się na pół etatu.
Mikrotech zatrudnia tylko na pełny etat, a minimalne wynagrodzenie za pracę przy pełnym etacie to 1317zł. brutto więc przewyższa dopuszczalny limit dla renty socjalnej.
  • 0

#60 Stasia

Stasia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 02 styczeń 2006 - 15:25

Witam! Mam pytanko. Ostatnio na IPON-nie ukazało się ogłoszenie oferujące prace przez firmę Mikrotech z Krosna zatrudniajacą głownie osoby z I grupą inw. Czy ktoś może miał do czynienia z tą firmą.Jak wygląda wiarygodnośc tej firmy. Za wszelkie informacje na ten temat będę bardzo wdzięczna bo zamierzam podjąc u nich pracę a nie chcialabym wpakować sie na minę.
  • 0
Perla


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych