Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Atrakcyjność ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#41 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 19 październik 2004 - 07:38

Miło wiedzieć, że jest więcej porządnych facetów...

Albo że przynajmniej są dobrymi aktorami :D

No właśnie. Dopóki nie zapomną tekstu (hihi) A poza tym dobry aktor to taki który ma wiele... hmmm propozycji :twisted: i wątpie żeby chciało mu sie grać jedną role przez całe życie ;) :P :twisted: Więc nie wiem czy to takie .... 8) :oops:
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#42 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 19 październik 2004 - 07:42

Wiesz kkax, moim zdaniem, na początku, przy poznawaniu się, każdy z nas jest choć trochę aktorem (mało kto potrafi się do tego przyznać). Zwykle chcemy pokazać się z tej "lepszej" strony, ukrywając to, co według nas, nie jest "dobre".
Dobrze jest jednak, gdy nie udajemy kogoś zupełnie innego...co niestety często się zdarza :!:

Mam jednak nadzieje, że większość facetów nie szuka podobnych rozrywek jak tomaszk... brr (wlos)

Ja też mam taką nadzieję kkax...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#43 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 19 październik 2004 - 07:52

Wiesz kkax, moim zdaniem, na początku, przy poznawaniu się, każdy z nas jest choć trochę aktorem (mało kto potrafi się do tego przyznać). Zwykle chcemy pokazać się z tej "lepszej" strony, ukrywając to, co według nas, nie jest "dobre".

No tak ... ale nie można być aktorem przez całe życie :oops: (E) :?
Nie mylić z zaskakiwaniem partnera :D Pozytywnym oczywiście :lol:
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#44 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 19 październik 2004 - 08:38

Z mojego doswiadczenia wynika, ze lepiej nie udawać, bo potem są problemy- nikt na dluzsza mete nie wytrzyma narzuconej roli ;)
Ja np. bardzo kiepsko reaguje, kiedy ktoś okazuje się być inny, niż sie przedstawiał :evil: :?
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"

#45 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 19 październik 2004 - 08:44

Ja też :( Nie wiem czy jest ktoś taki komu to całkiem obojętne :evil: Co najwyżej sie do tego nie przyznaje (E)
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#46 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 październik 2004 - 16:14

Przy poznawaniu sie "aktorstwo" jest nie uniknione. Jezeli jeszcze druga strona bardzo zainteresuje to poczatkowo kazdy chce wypasc jak najlepiej. Jedni staja sie romantykami, inni wariatami, staraja sie dopasowac do oczekiwac drugiej strony. Z czasem dopiero kazdy normalnieje. Milosc/zakochanie "oglupia" i potrzeba czasem duzo czasu aby obie strony otrzezwialy :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#47 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 19 październik 2004 - 16:38

Ale czasem przybiera to groteskowe rozmiary np.:

A- lubisz ?
B- nie, nie lubie.
A- a ja bardzo lubie.
B- aaa, chodzi ci o . Ja tez ich bardzo lubie.

Spotkalam kilku facetow, ktorzy w ten subtelny sposob probowali mi zakomunikowac, ze mamy podobne zainteresowania :D
Ja staram się raczej nie udawać kogoś innego - to oszczedza obu stronom sporej ilości nerwów ;)
Z drugiej strony nie powiem przecież przy 2 spotkaniu, że mam tendencje do rozrzucania skarpetek po całym domu :D
Hmm, chyba odeszliśmy trochę od topicu ;)
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"

#48 tomaszk

tomaszk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 20 październik 2004 - 15:09

...
  • 0

#49 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 22 październik 2004 - 11:50

faktycvznie jak sie jest mlodym tak jak np Ja :D to w tym wieku najwazniejszy jest dla dziewczyn wyglad i kasa pozniej jakos to zanika :] ale trzeba sie z tym pogodzic

nobody is perfect :D
  • 0

#50 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 22 październik 2004 - 12:03

Kiedys slyszalem opowiesc jak chlopak podrywal na wozek, sportowy i taki zgrabny, no i to co potrafil na nim zrobic. Panny na dyskotekach byly zachwycone i mial wziecie :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#51 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 22 październik 2004 - 12:11

mozliwe ze sa takie wyjatki 8)
  • 0

#52 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 październik 2004 - 16:23

Atrakcyjność ON. Znam ten problem na sobie, załwaszcza na spodkaniach towarzyskich. Kiedy mi sie podoba dziweczyna na imprezie to ona mnie ignoruje. W przypadku kolegów te sytuacjie są rzadkie. Możemy sie łudzić że nie tylko wygląd sie liczy, ale to jest nieprawda na takich spodkaniach liczy sie przedewszystkim wygląd. Ale powiecie ---poszukaj takiej na całe życie---- , ale ja chcę wszystkiego spróbować dlatego że jestem człowiekiem. Chcę spróbować rozwiązłości , miłości czy to tak dużo, chyba nie. Na imprezach zapomnijcie o sexie z z osobą która wam sie podoba. Dlaczego dobrze wiecie bo sie wami brzydzą. Chcą z wami porozmawiać ale nic więcej.
A tym czasem reszta ( czytaj zdrowi) mogą mieć coś więcej. Ale my jesteśmy skazami na porażkę. Musiemy myśleć o związku na dłużej. Zawsze musimy nie poddawać sie, zawsze mieć nadzieję na co ...
I na kolejnej imprezie to samo patrzenie jak innych i znowu doły


Skoro chodzisz na imprezy by zasmakować przygodnego seksu,to nie oburzaj się tak ,kiedy laska ignoruje Cię bo nie jesteś atrakcyjny fizycznie.
Jak na tym spotkaniu towarzyskim myślisz o tym jakby tu przelecieć Ją,to nie wymagaj od Niej Takiego podejścia,które Tobie samemu jest obce.
Oboje podchodzicie do sprawy podobnie-przedmiotowo(egoistycznie i hedonistycznie)Słyszałam że to w jakim towarzystwie się obracamy świadczy trochę o nas.I tu chyba to twierdzenie się sprawdza.
  • 0

#53 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 październik 2004 - 16:51

faktycvznie jak sie jest mlodym tak jak np Ja :D to w tym wieku najwazniejszy jest dla dziewczyn wyglad i kasa pozniej jakos to zanika :] ale trzeba sie z tym pogodzic

tak....albo dorosnąć ,przepraszam-DOJRZEĆ.
  • 0

#54 Madziulka

Madziulka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 22 październik 2004 - 21:10

Jak Cię widzą, tak Cię piszą.... :)
Ludzie tacy są, że patrzą na opakowanie, a potem na środek człowieka. Jak ktoś nie chce Nas poznać i od razu skazuje na Bóg wie co, to nie jest Nas wart taki człek i pierdut z nim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech spada na drzewo!!!!!
  • 0
:) "Szczęście jest nie to, co posiadasz, lecz czym potrafisz się cieszyć" :) Ciesz się wszyyyyyyyyystkim! :):):)
"Wesołe serce jest najlepszym lekarstwem." /Przysłów(Przypowieści Salomona) 17:22/

#55 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 22 październik 2004 - 21:30

ale mu pojechaliscie! Jest mlody to niech sie bawi czemu go od razu tak traktujecie jak jakiegos niedojrzalego gnojka? Jesli zdrowi faceci tak sie zachowuja to czemu on ma sie tak nie zachowywac? Nie jest ksiedzem wiec nie obwiazuje go celibat :P
  • 0

#56 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 22 październik 2004 - 21:39

Niech się bawi tylko niech się nie oburza gdy bawią się inni.(np zdrowi).
  • 0

#57 ***magda***

***magda***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 24 październik 2004 - 00:55

Mówicie, że "opakowanie"...tak, to też się liczy, ale moim zdaniem najważniejszy jest CZŁOWIEK -jego charakter, sposób bycia - po prostu to jaki on jest. Dla mnie "wózek" nie jest sprawą istotną. Ja od ponad dwóch lat jestem z moim chłopakiem. On jest na wózku...i co z tego? Jestem z Nim szczęśliwa, kochamy się, mieszkamy razem.
Nie żałuję niczego. Chociaż nasz związek jest absolutnie nie akceptowany przez moją rodzinę. Najważniejsze jest dla mnie to, że jesteśmy razem.
Nawet za cenę zerwanych kontaktów z rodziną :(
  • 0
...a ten amor, to człowiek
widziałam jak płakał.

#58 Madziulka

Madziulka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 24 październik 2004 - 12:41

Ja tak powiedziałam o opakowaniu, bo dużo ludzi zwraca na to uwagę. Tacy są ludzie. Zadufani w sobie, chcą otaczać się pięknem, a słabszych od siebie chcą omijać. Nie wszyscy są tacy, rzecz jasna!
Fajnie Madziu, że jesteś dobrą duszyczką!!!! Liczy się serce i dusza, a nie choróbsko!
  • 0
:) "Szczęście jest nie to, co posiadasz, lecz czym potrafisz się cieszyć" :) Ciesz się wszyyyyyyyyystkim! :):):)
"Wesołe serce jest najlepszym lekarstwem." /Przysłów(Przypowieści Salomona) 17:22/

#59 tomaszk

tomaszk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 25 październik 2004 - 15:58

...
  • 0

#60 Andrea

Andrea

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 25 październik 2004 - 17:38

W większości baśni i podań ona jest piękna podobnie jak jej partner.


A nieprawda - "Piękna i bestia" - Bella zakochała się w Bestii, gdy był paskudny!

A ostatni hit kinowy Shrek tez nas (i nie tylko nas dorosłych, ale i dzieci)uczy, że nie liczy się tak naprawde piękno zewnętrzne. W końcu Fiona nie chciała zamienionego w pięknisia Shreka, tylko wolała swojego ogra, bo to w nim sie zakochała! :D
  • 0
W każdym geniuszu jest odrobina szaleństwa


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych