Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Atrakcyjność ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 sierpień 2004 - 23:18

Tak tylko ze sie bardzo liczy :P wole miec doczynienia z głupia i ładna blondynka niz z tłustą zapuszczona intelektualistka :P
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#22 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 13 sierpień 2004 - 23:35

hmmm ... ja jestem szczupłą blondynką, ale nie głupią ... :oops: :oops: :oops: :D :D :D
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#23 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 sierpień 2004 - 23:42

zauwazyłem :D :D :D
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#24 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 13 sierpień 2004 - 23:48

Faktem jest, że ludziom, uznawanym za "pięknych" czy "atrakcyjnych" automatycznie przypisujemy mnóstwo pozytywnych cech... w wielu przypadkach ich oni nie posiadają i tym większe rozczarowanie...

Za to brzydcy pewnie maja ich wiecej ;) Strasznie turpistczne podejscie do zycia ;)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#25 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 13 sierpień 2004 - 23:55

Mam wrażenie, że tłuste intelektualistki niespecjalnie by się do Ciebie garnęły. Ale świat jest wielki i każdy znajdzie kogoś dla siebie - nawet Nilfy, głupie blondyny i tłuste intelektualistki ;)
Nie mówię o zapuszczonych - wśród nich jest o WIELE więcej osób płci męskiej niż kobiet :twisted:
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"

#26 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 14 sierpień 2004 - 00:02

Za to brzydcy pewnie maja ich wiecej ;) Strasznie turpistczne podejscie do zycia ;)


Nie o to chodzi. Nigdy nie zdażyło Ci się powiedzieć albo usłyszeć "myślałem, że jesteś inna/inny"? Te problemy wynikają z oceniania ludzi po wyglądzie. A jeżeli poznajesz kogoś stopniowo, nie zakładając niczego z góry - jest spora szansa, że da się ich uniknąć.
Przyjmując, że chodzi Ci o coś więcej niż o jedną noc, oczywiście :-D
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"

#27 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 14 sierpień 2004 - 00:12

Mam wrażenie, że tłuste intelektualistki niespecjalnie by się do Ciebie garnęły.

ufffff... :D :D :D
A tak powaznie to czasem atrakcyjność osób ON bywa róznie postrzegana np. http://republika.pl/amp_klub/ - wystarczy zobaczyć co np. wyrabia pewna grupa zboczeńców
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#28 taya

taya

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 14 sierpień 2004 - 14:45

...
  • 0

#29 Nilfheim

Nilfheim

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 513 postów

Napisano 14 sierpień 2004 - 15:01

Taya na chwile na chwile oczywiście ;)
  • 0
Bestia najgorsza zna trochę litości , lecz ja jej nie znam , więc nie jestem bestią.

Youth's like diamonds in the sun
And diamonds are forever

#30 tomaszk

tomaszk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 17 październik 2004 - 12:58

...
  • 0

#31 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 17 październik 2004 - 14:25

Na imprezach zapomnijcie o sexie z z osobą która wam sie podoba.

Przygodny seks na imprezach jakoś nie bardzo mnie pociąga. Nieważne z kim.

Chcą z wami porozmawiać ale nic więcej.

Jak wyżej - uważam że rozmowa jest jak najbardziej na miejscu z osobą, którą dopiero co się poznało.

Musiemy myśleć o związku na dłużej.

Mnie interesują tylko takie- a nie jestem ON.

W przypadku kolegów te sytuacjie są rzadkie.

Powiem tyle - bywasz w dziwnych miejscach. Kobiety nie latają do łóżka z pierwszym lepszym facetem, który się nawinie. Przynajmniej większość kobiet. To po prostu tak nie działa. A te które tak robią najprawdopodobiej rzeczywiście lecą na "furę, skórę i komórę" + muskulaturę.

Kobiety to nie zabawki na jedną noc :evil:
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"

#32 Aga30

Aga30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 17 październik 2004 - 17:33

Lepiej bym tego nie ujęła kkax :oops: (madry) (ok)
  • 0
Jeśli chcesz zobaczyć tęcze musisz cierpliwie znieść deszcz :)

Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze,
najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje :-D :) :-D

#33 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 17 październik 2004 - 18:09

kkax (ok) popieram, oby więcej takich rozsądnych ludzi...

Powiem tyle - bywasz w dziwnych miejscach. Kobiety nie latają do łóżka z pierwszym lepszym facetem, który się nawinie. Przynajmniej większość kobiet.

Masz rację kkax, to mężczyźni częściej szukają kobiety na jeden, ewentualnie na kilka razy. A potem są zdziwieni, że tak mało jest kobiet, które są w stanie zaufać mężczyźnie.

tomaszk napisał

A tym czasem reszta ( czytaj zdrowi) mogą mieć coś więcej. Ale my jesteśmy skazami na porażkę.

A niby dlaczego mamy być skazani na porażkę? A czego zdrowi mogą mieć więcej niż ON?
Mamy tyle, na ile się zgadzamy!!! Jeśli pogodziłeś się z tym, że nie masz prawie nic lub nic, to czego oczekujesz?

Musiemy myśleć o związku na dłużej. Zawsze musimy nie poddawać sie, zawsze mieć nadzieję na co ...

To tomaszk-u, oczekujesz związku na chwilę? Nadzieja umiera ostatnia i to zależy na co masz nadzieję, ale na to sam sobie odpowiedz....

Ja osobiście uważam, że każdy ma w sobie to "COŚ", każdy może być atrakcyjny, tylko musi znaleźć swój własny styl... 8)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#34 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 17 październik 2004 - 23:05

A czego zdrowi mogą mieć więcej niż ON?

Zdaje się, że więcej niż rozmowę czyli więcej uniesień w schowku na szczotki (E)

To jakaś paranoja :shock:
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"

#35 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 18 październik 2004 - 00:25

(hihi) :D ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#36 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2004 - 07:06

Kiedy mi sie podoba dziweczyna na imprezie to ona mnie ignoruje. W przypadku kolegów te sytuacjie są rzadkie. Możemy sie łudzić że nie tylko wygląd sie liczy, ale to jest nieprawda na takich spodkaniach liczy sie przedewszystkim wygląd.


Nie będę zaprzeczać, że wygląd nie ma żadnego znaczenia. Ma szczególnie, jeśli widzisz kogoś po raz pierwszy. Ale wygląd to jeszcze nie wszystko. To może być co najwyżej tylko połowa sukcesu. Od ciebie zależy, czy potrafisz być dla kobiety atrakcyjny. W końcu nie wszystkie szukają w facecie urody, wyglądu. Zastanów się, co prócz tego masz do zaoferowania kobiecie, i znajdż taką, dla której będzie to ważne. Oczywiście trudno jest zabłysnąć czymś niepowirzchownym w ciągu kilku minut czy godzin, więc wykaż więcej cierpliwości w stosunku do kobiet.

Ale powiecie ---poszukaj takiej na całe życie---- , ale ja chcę wszystkiego spróbować dlatego że jestem człowiekiem. Chcę spróbować rozwiązłości


są przecież agencje towarzyskie, skoro tak bardzo chcesz spróbować tej rozwiązłości, nie widzę problemu - myślę, że te Panie nie będą zbytnio wybrzydzać, wiec nie powinieneś mieć problemów, żeby się z nimi "zabawić". A skoro w taki sposób podchodzisz do seksu nie widzę wielkiej różnicy miedzy zaliczaniem nieznajomych panienek na imprezach a skorzystaniem z agencji.

..., miłości czy to tak dużo, chyba nie.

Miłość to raczej dużo niż mało. Miłość to przede wszystkim dawanie, nie branie. Zastanów się czy to potrafisz, bo jakoś nie idzie to w parze z rozwiązłością. Jeśli wygłaszasz podobne teksty na tych swoich imprezach, wcale nie dziwię się, że kobiety wolą twojego kolegę. Zacznij je traktować jak ludzi a nie przedmioty.

Na imprezach zapomnijcie o sexie z z osobą która wam sie podoba. Dlaczego dobrze wiecie bo sie wami brzydzą. Chcą z wami porozmawiać ale nic więcej.


To i tak dużo, że chcą rozmawiać, zważywszy, że tylko czekasz, żeby którąś zaliczyć.

A tym czasem reszta ( czytaj zdrowi) mogą mieć coś więcej. Ale my jesteśmy skazami na porażkę. Musiemy myśleć o związku na dłużej. Zawsze musimy nie poddawać sie, zawsze mieć nadzieję na co ...


no to rzeczywiście porażka, dobrze to ująłeś. No coments.
  • 0

#37 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 18 październik 2004 - 14:38

A jak rozumiem mężczyźni szukając panienki na jedną noc kierują się jej inteligencją, intelektem, oczytaniem, znajomością teorii względności i dobrocią dla bezdomnych zwierząt... :D
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"

#38 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 18 październik 2004 - 14:42

A jak rozumiem mężczyźni szukając panienki na jedną noc kierują się jej inteligencją, intelektem, oczytaniem, znajomością teorii względności i dobrocią dla bezdomnych zwierząt... :D


No wlasnie :D Nie ma jak po dobrym seksie pogadac inteligentnie o polityce, kosmosie itd. :D Zadna przyjemnosc zalozyc gacie i isc do kumpli na piwo :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#39 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 18 październik 2004 - 21:04

:D :D :D :D


No, dyskusja staje się coraz ciekawsza. Miło wiedzieć, że jest więcej porządnych facetów...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#40 kkax

kkax

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 18 październik 2004 - 22:07

Miło wiedzieć, że jest więcej porządnych facetów...

Albo że przynajmniej są dobrymi aktorami :D Mam jednak nadzieje, że większość facetów nie szuka podobnych rozrywek jak tomaszk... brr (wlos)
Z mojego punktu widzenia to dość wątpliwa przyjemność... :?
  • 0
"Gdybym nie pragnął rzeczy niemożliwych, nigdy bym ich nie osiągnął"


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych