Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
152 odpowiedzi w tym temacie

#81 AndrzejK35

AndrzejK35

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 kwiecień 2012 - 19:13


oj chyba mnie "wkupne" nie ominie do tak zacnego grona, na razie pozdrawiam ze Szwecji
PS. a parking to gazdzina ma pojemny? bo widzę ze się Towarzystwo zmotoryzowane szykuje!Ryszard


raczej Cie nie ominie, nowoprzybyli wkupuja sie zazwyczaj;), wiec sie nie "wymigasz";) 

Dobrze że to piękne czarownice a nie jakieś tam brzydkie wiedźmy.
Po prostu : STRACH SIĘ BAĆ !! :hehe:


jak te czarownice Cie dopadną to dopiero będzie strach sie bac;)

 
ktośjedzie zbydgoszczy na majuwke pozdrawiam
:s
  • 0

#82 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 18:20

Z przyczyn osobistych jestem zmuszony odstapić miejscówke jezeli jest ktoś chetny prosze pisac do mnie na gg 590316 .

miejsc - 1
cena jak w głownym temacie 170 z. nie podlega negocjacji :P
  • 0

#83 Slavco

Slavco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 19:37

cena jak w głownym temacie 170 z. nie podlega negocjacji :P


Było napisać... kto da więcej :P
  • 0

#84 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2012 - 21:06

Z przyczyn osobistych jestem zmuszony odstapić miejscówke jezeli jest ktoś chetny prosze pisac do mnie na gg 590316 .

miejsc - 1
cena jak w głownym temacie 170 z. nie podlega negocjacji :P


Łukasz, czyżbys wystraszyl sie tego sabatu...???
  • 0

#85 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 27 kwiecień 2012 - 07:31

nie no z sabatu był bym zadowolony otoczony czarownicami to taj jak achmed w raju z dziewicami :P , po prostu nie dam rady jechać wiedz ponawiam info ze jest do sprzedania jedno miejsce .
  • 0

#86 sunshine87

sunshine87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 maj 2012 - 10:12


ciekawie brzmi średniowieczna odmiana jacuzzi :), bede mial tylko jedna prosbe o jakies towarzystwo co by bylo z kim pogadac :P



ten kocioł to raczej jest w rodzaju kary a nie przyjemnosci:P ale kombinuj, moze będzie i nagroda:D


Wiesz co Sylwuś, mój jeden wykładowca powiedział pewne mądre zdanie, "zastosowanie metody marchewki i kija nie zawsze okaże się skuteczne, bo może się okazać,że ktoś jest masochistą i jest uczulony na marchewkę".:)
tak więc jak widać dla kogoś ten kocioł może być przyjemnością:) pozdrawiam i wspaniałego jak zawsze zlotu życzę i zazdroszczę,bo ja w tym czasie będę "dopieszczać" pracę mgr. buziaki
  • 0
zapragniesz mnie z powrotem, łzy spadną na ziemię...

#87 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 09 maj 2012 - 21:44

Widze ze nikt nie kwapi sie odwiedzic nasze wspaniałe wzgórza zakopiańskie wiec z tej okazji oferuje moje miejsce za 130z ( niestety ni jak nie dam rady sie wybrac . a miejscowka opłacona ) ,Łapcie okazje bo takiej w takim wspaniałym miejscu jak u harnaski za ta kwote nie dostaniecie ,
pisac na gg 590316 lub na komoter@gmail.com . MIEJSC 1.
  • 0

#88 tolek334

tolek334

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 10 maj 2012 - 11:31

łukasz ok to ja biore twoją miejscówe masz jeszcze ?
  • 0

#89 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 10 maj 2012 - 11:58

mam napisz do mnie na gg 590316
  • 0

#90 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 10 maj 2012 - 21:57

łukasz ok to ja biore twoją miejscówe masz jeszcze ?


Tolek, tylko zanim cokolwiek ustalisz, wiedz, że nie mamy już wolnych pokoi na parterze, a na I p. gdzie zakwaterowany jest Łukasz, są schody.
  • 0

Jacek "Verselle"


#91 tolek334

tolek334

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 11 maj 2012 - 07:43

weselle dzieki za inforamcie ....
  • 0

#92 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 14 maj 2012 - 14:09

powoli trzeba odcinać już kupony do zlociku:)
  • 0

#93 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 14 maj 2012 - 14:17

powoli trzeba odcinać już kupony do zlociku:)


Taa i wiekie jacuzzi szykować co by to się wszyscy nowicjusze w nim zmieścili. :hehe: aaa i jesce o jakim wkupnym trza pomyśleć . :)
  • 0

#94 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2012 - 12:56


powoli trzeba odcinać już kupony do zlociku:)


Taa i wiekie jacuzzi szykować co by to się wszyscy nowicjusze w nim zmieścili. :hehe: aaa i jesce o jakim wkupnym trza pomyśleć . :)


nowicjusze "wkupne" muszą mieć obowiązkowo;)....z jacuzzi gorzej, nasza Harnasia nie posiada tego:)
  • 0

#95 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 15 maj 2012 - 15:37

Kochani, odebrałam odpowiedź na moje pismo z Kolei Linowych. Udało mi się uzyskać bardzo dużą zniżkę na Kasprowy Wierch. Chciałam Wam podać jakie pieniążki macie sobie przygotować. Otóż bilet na Kasprowy tam i z powrotem wynosi 25PLN, natomiast Busy,(po negocjacji ceny), które nas dowiozą wynosi w obie strony 3PLN. Myślę, że te ceny są do połknięcia....
Szczegóły omówimy sobie na miejscu. DO ZOBACZENIA

  • 0

#96 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 15 maj 2012 - 16:13

Kochani, odebrałam odpowiedź na moje pismo z Kolei Linowych. Udało mi się uzyskać bardzo dużą zniżkę na Kasprowy Wierch. Chciałam Wam podać jakie pieniążki macie sobie przygotować. Otóż bilet na Kasprowy tam i z powrotem wynosi 25PLN, natomiast Busy,(po negocjacji ceny), które nas dowiozą wynosi w obie strony 3PLN. Myślę, że te ceny są do połknięcia....
Szczegóły omówimy sobie na miejscu. DO ZOBACZENIA


Super wiadomość :D tylko czy w zamian za tyle chętnych na wjazd na Kasprowy dają gratis piękna pogodę bo jak widać to te ungabunga jakoś chyba mało skutkują gdyż pogoda na odwrót staje się coraz okrutniejsza abyśmy mogli zwiedzić i zobaczyć wszystko. No to do zobaczyska na miejscu. ;)
  • 0

#97 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 16 maj 2012 - 11:32


Kochani, odebrałam odpowiedź na moje pismo z Kolei Linowych. Udało mi się uzyskać bardzo dużą zniżkę na Kasprowy Wierch. Chciałam Wam podać jakie pieniążki macie sobie przygotować. Otóż bilet na Kasprowy tam i z powrotem wynosi 25PLN, natomiast Busy,(po negocjacji ceny), które nas dowiozą wynosi w obie strony 3PLN. Myślę, że te ceny są do połknięcia....
Szczegóły omówimy sobie na miejscu. DO ZOBACZENIA


Super wiadomość :D tylko czy w zamian za tyle chętnych na wjazd na Kasprowy dają gratis piękna pogodę bo jak widać to te ungabunga jakoś chyba mało skutkują gdyż pogoda na odwrót staje się coraz okrutniejsza abyśmy mogli zwiedzić i zobaczyć wszystko. No to do zobaczyska na miejscu. ;)


Drogi Rogeru, z tego co podpowiada mi moja 'góralska dusza', mówię o naszych okolicach, to jeszcze ten weekend ma być taki chmurny i deszczowy, natomiast NASZ będzie ciepły i słoneczny, może nie tropikalny, ale na pewno przyjemny, także mogę powiedzieć : 'bez obawy'....
  • 0

#98 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 16 maj 2012 - 13:00

Ino ja tej harnaśce wierze :D, Ona już tam czaruje na pogodę, a znajac życie pogoda bydzie pikna :). I łoscypki, i te góralskie rejony, ech... tylko mnie tam nie będzie :(.
Ale następnym razem na pewno nie ominę ;))

Bawcie się dobrze na góralskim wyjeździe!!
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#99 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 16 maj 2012 - 15:08

Kochani, odebrałam odpowiedź na moje pismo z Kolei Linowych. Udało mi się uzyskać bardzo dużą zniżkę na Kasprowy Wierch. Chciałam Wam podać jakie pieniążki macie sobie przygotować. Otóż bilet na Kasprowy tam i z powrotem wynosi 25PLN, natomiast Busy,(po negocjacji ceny), które nas dowiozą wynosi w obie strony 3PLN. Myślę, że te ceny są do połknięcia....
Szczegóły omówimy sobie na miejscu. DO ZOBACZENIA


oczywiście Stasiu, ceny są przyzwoite, nepewno nie opustoszą jeszcze kieszeni....pozdrawiam cieplutko:)
  • 0

#100 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 maj 2012 - 19:24

Stasiu ! Cena jest wspaniała >>> DZIĘKUJĘ <<<
Aniu... bardzo będzie Ciebie brakowało !
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych