Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
152 odpowiedzi w tym temacie

#121 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2012 - 15:05

Udanej zabawy i nie poparzcie się od tych pustych kotłów z dziewicami :P Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się dotrzeć... :)
  • 0

#122 Djwp

Djwp

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 27 maj 2012 - 18:26

Odmeldowujemy się jako pierwsi ;)
Dotarliśmy bez przygód,i już nam brak zakopiańskiej atmosfery.Dziękujemy przede wszystkim Stasi za wspaniała organizację i rodzinna wręcz atmosferę w jej pensjonacie.Dziękujemy pozostałym zlotowiczom za możliwość przebywania w ich fantastycznym towarzystwie.I.....do następnego zlociku;)))
  • 0

#123 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 27 maj 2012 - 22:39

Nie każdemu z forum danego niestety :(
  • 0

#124 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 27 maj 2012 - 22:57

Ja tez dotarlam cala i zdrowa ...dopiero na 21;)...niestety z przesiadka i 3 godzinna przerwa....:(
Dziekuje naszej Harnasi i Prezesowi za caloksztalt, wszystkim , ktorych dane mi bylo poznac i porozmawiac choc pare slow...Arturowi za "duszę towarzystwa", Kamili za poczucie humoru i niezmordowane tańce. ...a tak wogole ...super bylo:)
  • 0

#125 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 28 maj 2012 - 05:07

Ja tez dotarlam cala i zdrowa ...dopiero na 21;)...niestety z przesiadka i 3 godzinna przerwa....:(
Dziekuje naszej Harnasi i Prezesowi za caloksztalt, wszystkim , ktorych dane mi bylo poznac i porozmawiac choc pare slow...Arturowi za "duszę towarzystwa", Kamili za poczucie humoru i niezmordowane tańce. ...a tak wogole ...super bylo:)


Choć szumi mi wiatr,choć śpiewa mi ptak,to jest mi smutno:s:, bo Was mi brak.Właśnie dotarłem do domku:)11godz.30 min trwała podróż. Tomi przepraszam za mleko będziesz wielki;)Choć mi smutno, nadziei nie tracę,że rozłąka przeminie jak sen!Podziękowania dla Stasi mam nadzieję ,że nie narobiłem zamieszania:hehe:bo zameldowałem się jeden z pierwszych bo o :7 rano:angel: . pozdrawiam było suuuuuuuuuuuuuuuuuuper:D 


Ja tez dotarlam cala i zdrowa ...dopiero na 21;)...niestety z przesiadka i 3 godzinna przerwa....:(
Dziekuje naszej Harnasi i Prezesowi za caloksztalt, wszystkim , ktorych dane mi bylo poznac i porozmawiac choc pare slow...Arturowi za "duszę towarzystwa", Kamili za poczucie humoru i niezmordowane tańce. ...a tak wogole ...super bylo:)


Choć szumi mi wiatr,choć śpiewa mi ptak,to jest mi smutno:s:, bo Was mi brak.Właśnie dotarłem do domku:)11godz.30 min trwała podróż. Tomi przepraszam za mleko będziesz wielki;)Choć mi smutno, nadziei nie tracę,że rozłąka przeminie jak sen!Podziękowania dla Stasi mam nadzieję ,że nie narobiłem zamieszania:hehe:bo zameldowałem się jeden z pierwszych bo o :7 rano:angel: . pozdrawiam było suuuuuuuuuuuuuuuuuuper:D

ps.Mam tylko żal do naszej KOCHANEJ Gaździny że zapomniała pożegnać się z dwiema zbłąkanymi owieczkami:s przed wyjazdem!!!
  • 0

#126 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 28 maj 2012 - 11:30

Dziękuję przede wszystkim Stasi, Jackowi oraz Bolusiowi i Waldkowi za możliwości, jakie nam stworzyli, aby móc się spotkać i przeżywać przyjemne chwile w swoim towarzystwie.

Dziękuję Iponkowym zlotowiczom za wspaniałe towarzystwo, tańce, wspólne oglądanie cudownej natury, górskie wędrówki, rozmowy po świt, niesamowite doznania teatralne i opatrzności za piękną pogodę!!!!!!!!!!!

>>>Jak wiele zależy od nas samych... wystarczy czasem zrobić mały krok by wzajemnie sobie radość nieść.<<<
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#127 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 28 maj 2012 - 11:52


Ja tez dotarlam cala i zdrowa ...dopiero na 21;)...niestety z przesiadka i 3 godzinna przerwa....:(
Dziekuje naszej Harnasi i Prezesowi za caloksztalt, wszystkim , ktorych dane mi bylo poznac i porozmawiac choc pare slow...Arturowi za "duszę towarzystwa", Kamili za poczucie humoru i niezmordowane tańce. ...a tak wogole ...super bylo:)


Choć szumi mi wiatr,choć śpiewa mi ptak,to jest mi smutno:s:, bo Was mi brak.Właśnie dotarłem do domku:)11godz.30 min trwała podróż. Tomi przepraszam za mleko będziesz wielki;)Choć mi smutno, nadziei nie tracę,że rozłąka przeminie jak sen!Podziękowania dla Stasi mam nadzieję ,że nie narobiłem zamieszania:hehe:bo zameldowałem się jeden z pierwszych bo o :7 rano:angel: . pozdrawiam było suuuuuuuuuuuuuuuuuuper:D 


Ja tez dotarlam cala i zdrowa ...dopiero na 21;)...niestety z przesiadka i 3 godzinna przerwa....:(
Dziekuje naszej Harnasi i Prezesowi za caloksztalt, wszystkim , ktorych dane mi bylo poznac i porozmawiac choc pare slow...Arturowi za "duszę towarzystwa", Kamili za poczucie humoru i niezmordowane tańce. ...a tak wogole ...super bylo:)


Choć szumi mi wiatr,choć śpiewa mi ptak,to jest mi smutno:s:, bo Was mi brak.Właśnie dotarłem do domku:)11godz.30 min trwała podróż. Tomi przepraszam za mleko będziesz wielki;)Choć mi smutno, nadziei nie tracę,że rozłąka przeminie jak sen!Podziękowania dla Stasi mam nadzieję ,że nie narobiłem zamieszania:hehe:bo zameldowałem się jeden z pierwszych bo o :7 rano:angel: . pozdrawiam było suuuuuuuuuuuuuuuuuuper:D

ps.Mam tylko żal do naszej KOCHANEJ Gaździny że zapomniała pożegnać się z dwiema zbłąkanymi owieczkami:s przed wyjazdem!!!


Arti, bardzo Cię przepraszam, faktycznie tak się stało, ale zapewniam, że nie było to wymierzone. Po naszej krótkiej rozmowie przed kominkiem, myślałam, że po prostu oddaliłeś się po bagaż. Nie wiedziałam, że od razu już wyszedłeś. W takim razie bardzo Cię serdecznie przepraszam i liczę na to, że to małe nieporozumienie będzie mi wybaczone.....
Pozdrawiam cieplutko
  • 0

#128 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 28 maj 2012 - 12:25

Obudziłam się dziś rano, a zza oknem tak jakoś płasko i betonowo... Gór i zieleni brak, wesołych głosów nie słychać i już mnie tęsknota okrutna dopadła...
Mogę jedynie napisać, że było cudownie, fantastycznie i energetycznie. Danielko, mój Aniele, bez Ciebie ten pobyt nie byłby tak fantastyczny, tak niesamowicie ciepły. Dziękuję Ci za każdą sekundę wspólnie spędzoną, a Uli za to, że dzielnie dotrzymywała nam kroku.
Bardzo się cieszę, że wieczór spędzony w teatrze nie był dla Was czasem straconym i dostarczył wielu, mam nadzieję, niezapomnianych wrażeń. Mirku, myślę, że na kolejnym zlocie dołączysz do iponkowej czerady, biorąc pod uwagę, że nie zawsze wszystko bywa tak, jak byśmy chcieli :-).
Beatko, Robercie dziękuję za rozmowę i mam nadzieję, że będziemy ją kontynuować na kolejnym zlocie...
Adamie, będę pamiętała dobre rzeczy, wspólną podróż do Zakopanego, spacer po Krupówkach, zabawne sytuacje, które sam prowokowałeś, będące powodem śmiechu. Pyszny obiadek u "Chińczyka" i poważne dysputy.
Madziulko, dziękuję Ci za wybawienie z podbramkowej sytuacji i podwiezienie niemal pod sam dom :-).
Stasiu, Dzięki Ci za to, że myślisz o wszystkim, za to, że u Ciebie czułam się fantastycznie. Mam nadzieję, że jeszcze zechcesz nas gościć...
Pawle, dzięki za to, że nie pozwoliłeś mi się stać, kobietą upadłą, co w busie mogłoby mieć szczególnie bolesne skutki :-). Mam nadzieję, że następnym razem też się pochichramy i dłużej pogadamy.
Malinko, znowu sobie mało porozmawiałyśmy. Myślę, że uda się to nadrobić następnym razem, gdy zreorganizujesz swój plan pobytu ;-)). Czekam na to niecierpliwie.
Zakopiański zlot na długo pozostanie w mojej pamięci, dając mi siłę i energię, tak potrzebne w codziennym zmaganiu z życiem.

  • 0

#129 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2012 - 16:04

Obudziłam się dziś rano, a zza oknem tak jakoś płasko i betonowo... Gór i zieleni brak, wesołych głosów nie słychać i już mnie tęsknota okrutna dopadła...
Mogę jedynie napisać, że było cudownie, fantastycznie i energetycznie. Danielko, mój Aniele, bez Ciebie ten pobyt nie byłby tak fantastyczny, tak niesamowicie ciepły. Dziękuję Ci za każdą sekundę wspólnie spędzoną, a Uli za to, że dzielnie dotrzymywała nam kroku.
Bardzo się cieszę, że wieczór spędzony w teatrze nie był dla Was czasem straconym i dostarczył wielu, mam nadzieję, niezapomnianych wrażeń. Mirku, myślę, że na kolejnym zlocie dołączysz do iponkowej czerady, biorąc pod uwagę, że nie zawsze wszystko bywa tak, jak byśmy chcieli :-).
Beatko, Robercie dziękuję za rozmowę i mam nadzieję, że będziemy ją kontynuować na kolejnym zlocie...
Adamie, będę pamiętała dobre rzeczy, wspólną podróż do Zakopanego, spacer po Krupówkach, zabawne sytuacje, które sam prowokowałeś, będące powodem śmiechu. Pyszny obiadek u "Chińczyka" i poważne dysputy.
Madziulko, dziękuję Ci za wybawienie z podbramkowej sytuacji i podwiezienie niemal pod sam dom :-).
Stasiu, Dzięki Ci za to, że myślisz o wszystkim, za to, że u Ciebie czułam się fantastycznie. Mam nadzieję, że jeszcze zechcesz nas gościć...
Pawle, dzięki za to, że nie pozwoliłeś mi się stać, kobietą upadłą, co w busie mogłoby mieć szczególnie bolesne skutki :-). Mam nadzieję, że następnym razem też się pochichramy i dłużej pogadamy.
Malinko, znowu sobie mało porozmawiałyśmy. Myślę, że uda się to nadrobić następnym razem, gdy zreorganizujesz swój plan pobytu ;-)). Czekam na to niecierpliwie.
Zakopiański zlot na długo pozostanie w mojej pamięci, dając mi siłę i energię, tak potrzebne w codziennym zmaganiu z życiem.



dziekuję Moniu , że pamiętasz nas i mam nadzieję ze jeszcze sie razem spotkamy nie raz...pozdrawiam
  • 0

#130 Qvovadis1949

Qvovadis1949

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 28 maj 2012 - 16:35

KOCHANI!!! Dzięki wszystkim i każdemu z osobna za tak miłe przyjęcie w Stolicy Tatr, oj długo te wspaniałe chwile zapadną w pamięć, jednym słowem było za........
PS. Gazdzinie słowa podzięki i uznania za ogarnięcie takiego stada owieczek i "baranków",magia Zakopanego jednak działa.
Fotki przepiękne , wyślę do Tych od których dostałem e-maile
Buziaki wszystkim ,Ryszard
  • 0

#131 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 28 maj 2012 - 19:55



Ja tez dotarlam cala i zdrowa ...dopiero na 21;)...niestety z przesiadka i 3 godzinna przerwa....:(
Dziekuje naszej Harnasi i Prezesowi za caloksztalt, wszystkim , ktorych dane mi bylo poznac i porozmawiac choc pare slow...Arturowi za "duszę towarzystwa", Kamili za poczucie humoru i niezmordowane tańce. ...a tak wogole ...super bylo:)


Choć szumi mi wiatr,choć śpiewa mi ptak,to jest mi smutno:s:, bo Was mi brak.Właśnie dotarłem do domku:)11godz.30 min trwała podróż. Tomi przepraszam za mleko będziesz wielki;)Choć mi smutno, nadziei nie tracę,że rozłąka przeminie jak sen!Podziękowania dla Stasi mam nadzieję ,że nie narobiłem zamieszania:hehe:bo zameldowałem się jeden z pierwszych bo o :7 rano:angel: . pozdrawiam było suuuuuuuuuuuuuuuuuuper:D 


Ja tez dotarlam cala i zdrowa ...dopiero na 21;)...niestety z przesiadka i 3 godzinna przerwa....:(
Dziekuje naszej Harnasi i Prezesowi za caloksztalt, wszystkim , ktorych dane mi bylo poznac i porozmawiac choc pare slow...Arturowi za "duszę towarzystwa", Kamili za poczucie humoru i niezmordowane tańce. ...a tak wogole ...super bylo:)


Choć szumi mi wiatr,choć śpiewa mi ptak,to jest mi smutno:s:, bo Was mi brak.Właśnie dotarłem do domku:)11godz.30 min trwała podróż. Tomi przepraszam za mleko będziesz wielki;)Choć mi smutno, nadziei nie tracę,że rozłąka przeminie jak sen!Podziękowania dla Stasi mam nadzieję ,że nie narobiłem zamieszania:hehe:bo zameldowałem się jeden z pierwszych bo o :7 rano:angel: . pozdrawiam było suuuuuuuuuuuuuuuuuuper:D

ps.Mam tylko żal do naszej KOCHANEJ Gaździny że zapomniała pożegnać się z dwiema zbłąkanymi owieczkami:s przed wyjazdem!!!


Arti, bardzo Cię przepraszam, faktycznie tak się stało, ale zapewniam, że nie było to wymierzone. Po naszej krótkiej rozmowie przed kominkiem, myślałam, że po prostu oddaliłeś się po bagaż. Nie wiedziałam, że od razu już wyszedłeś. W takim razie bardzo Cię serdecznie przepraszam i liczę na to, że to małe nieporozumienie będzie mi wybaczone.....
Pozdrawiam cieplutko

Lubię wiedzieć.....
że się KTOŚ do mnie uśmiecha... małe nie porozumienie:) opuściłem przybytek dobrej nadziei dopiero po godz.15 a wszystko można nadrobić:)
  • 0

#132 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 28 maj 2012 - 20:11

takze wielkie dzieki za super atmosfere:D...jak zawsze. Za organizacje wiadomo komu:P i za gościnę wiadomo komu:D
trzeba przyznac, że kociołek nie był potrzebny a nowicjuszom się tak podobalo, że już sie deklarowali że będą nastepny raz.
Rozmnozonej ekipie pokoju nr 8 w szczególności:*
  • 0

#133 Qvovadis1949

Qvovadis1949

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 28 maj 2012 - 20:30

takze wielkie dzieki za super atmosfere:D...jak zawsze. Za organizacje wiadomo komu:P i za gościnę wiadomo komu:D
trzeba przyznac, że kociołek nie był potrzebny a nowicjuszom się tak podobalo, że już sie deklarowali że będą nastepny raz.
Rozmnozonej ekipie pokoju nr 8 w szczególności:*

Ta 8-mka jakoś dziwnie przepełniona była, :hehe:
  • 0

#134 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 28 maj 2012 - 20:44

takze wielkie dzieki za super atmosfere:D...jak zawsze. Za organizacje wiadomo komu:P i za gościnę wiadomo komu:D
trzeba przyznac, że kociołek nie był potrzebny a nowicjuszom się tak podobalo, że już sie deklarowali że będą nastepny raz.
Rozmnozonej ekipie pokoju nr 8 w szczególności:*


klub wzajemnej adoracji:hehe:Ja dam Tobie, ty dasz mnie:rumieniec:
  • 0

#135 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 28 maj 2012 - 21:11

jakos o dziwo lgną do nas niektórzy:D
  • 0

#136 Qvovadis1949

Qvovadis1949

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 28 maj 2012 - 21:33

jakos o dziwo lgną do nas niektórzy:D


Bo magnesy w sobie macie;)
  • 0

#137 Gość_Miki80_*

Gość_Miki80_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2012 - 22:51

Podziękowania od nowicjusza dla wszystkich. :) Nie ze wszystkimi udało się porozmawiać dłużej i lepiej się poznać, ale z pewnością do nadrobienia przy następnym spotkaniu, którego już wyczekuje.
Wielkie dzięki za miłe towarzystwo.
Tylko szkoda, że nie załapałem się na Kremówki, bo w tak miłym towarzystwie były by na pewno wspaniałe.
  • 1

#138 jano50

jano50

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 29 maj 2012 - 05:42

I ja też przyłączam się do podziękowań za mile spędzony czas w doborowym towarzystwie i życzę wszystkim dużo zdrowia:)
  • 0

#139 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 29 maj 2012 - 07:47


jakos o dziwo lgną do nas niektórzy:D


Bo magnesy w sobie macie;)


Przyciągam jak magnes. ... panie lgną do mnie jak muchy do hmmm miód będzie lepszym określeniem.:devil: bo to moje SŁODKIE SŁONECZKA z pok.6 i 8:rumieniec:
  • 0

#140 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2012 - 09:29

Dziś jest wtorek a ja jeszcze nie umiem wrócić do szarego życia :( Chcę podziękować przede wszystkim Harnaśce, Stasiu, Ty wiesz że dla mnie zloty u Ciebie są Najlepsze z całego kalendarza zlotowego. Madzik, podróż z Tobą to była przyjemność :) Jacku, Szalona, Marzenko nasze wyprawy na Krupówki, jeszcze czuję w nogach. Arti, nie martw się tym mlekiem :) Agnieszko Pozaczasem, dzięki za motywującą rozmowę:) Dziękuję wszystkim którzy stworzyli ten super klimat :)
Pozdrawiam i już czekam na następny zlot :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych