Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
152 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 29 marzec 2012 - 19:13

Wszystkie miejsca zostały już zajęte, w związku z tym lista uczestników zostaje zamknięta.
Serdecznie zapraszamy na majówkę IPON która odbędzie się w dniach 25-27 maja w Zakopanem w pensjonacie \"Villa pod laskiem\" przy ul Makuszyńskiego 11b.

Koszt pobytu dla członków stowarzyszenia to: 150 zł wraz z wyżywieniem + opłata klimatyczna 1,70 zł od osoby za dobę (za dobę liczona jest tylko opłata klimatyczna, koszt pobytu jest liczony za cały zlot). Opłata klimatyczna płatna jest przy odbiorze kluczy w recepcji.
Wyżywienie dwa razy dziennie w formie szwedzkiego stołu.

Koszt dla osób niezrzeszonych (w tym również osób towarzyszących członkom stowarzyszenia) to 170 + wspomniana wyżej opłata klimatyczna 1,70 zł.

Istnieje możliwość przyjazdu już w czwartek 24 maja. Wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 60 zł dla osób niezrzeszonych (członkowie 50zł), w tej cenie oprócz dodatkowego noclegu, jest wliczona kolacja w czwartek i śniadanie w piątek.

Zakwaterowanie: wszystkie pokoje posiadają łazienki. Łazienki są przestronne (da się wjechać wózkiem) jednak wyposażone są w kabiny prysznicowe - proszę wziąć to pod uwagę.
Do dyspozycji dla wózkowiczów są dwa pokoje na parterze 3-os. Jeden będzie dla pań, drugi dla panów na wózkach. Zwracamy uwagę na to, że drzwi do łazienek mają wymiar szerokości standardowej, w tym przypadku 70 cm. W razie potrzeby na miejscu jest do pożyczenia wózek mieszczący się w tych wymiarach.
Wszelkie informacje na temat zlotu można uzyskać pod adresem: biuro@ipon.pl lub dzwoniąc do działu obsługi użytkownika. Prosimy nie dzwonić do ośrodka i nie wprowadzać w błąd pracujących tam ludzi.
Mamy do dyspozycji cały ośrodek, i ustalone niższe ceny od stale obowiązujących.


UWAGA ! INFORMACJA WAŻNA DLA UCZESTNIKÓW ZLOTU…….


Wszyscy chętni, którzy wybierają się na zlot, biorą całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia powodujące szkody materialne (samochód, sprzęt elektroniczny i inne), oraz szkody zdrowotne (wypadek, szkoda fizyczna, przynosząca okresowy lub stały uszczerbek zdrowia). Internetowy Portal Os. Niepełnosprawnych ‘IPON’ nie ponosi żadnej ODPOWIEDZIALNOŚCI w tej jak i w każdej kwestii przynoszącej roszczenie ubezpieczenia od Osób Cywilnych i Materialnych w drodze jak i w czasie trwania zlotu.



Przypominamy że jedyną formą rezerwacji miejsca jest wpłata należności za zlot na konto:


W tytule wpłaty proszę wpisać: \"Majówka + swój nick\"

Ponieważ nie będzie możliwości wycofania wpłaconych pieniędzy, prosimy o przemyślane decyzje.


Link do ankiety zgłoszeniowej: http://www.ipon.pl/s.../zgloszenie.php

Dojazd i ubezpieczenie na koszt własny.

Lista uczestników:
1. Arti320
2. Myszka30
3 i 4. Roger + os tow.
5. Jarek1973
6. Tommy
7. Dani
8. Verselle
9. Djwp
10. Bajeczka79
11. Tomaszek
12. Pablo222
13. Szarotka
14. Diablica2005
15. Tija
16. Lolol
17. Wojtas1234
18. Aga_23
19. Marzena_
20. Endrjuxx
21. Roman1962
22. Mixi
23 i 24. Amber44 + os. tow.
25, 26 i 27 Malina, Norcaine + os. tow.
28. Iwa 372
29. Pozaczasem
30, 31, 32, 33 Smerfusia + 3 os. tow.
34, 35, 36 Bar32 + 2 os. tow
37. Qvovadis1949
38. Lu
39. Adamus1970
40, 41, 42 - Solana + 2 os. tow.
43. Ulaboss
44. Monia74
45. Slavko
46. Mija 76
47. 48. Jano50 + os tow
49. Jozef
50 i 51 Czikucziku + os. tow.
52. Jozio
53. Madzik795
54. os tow Iwa372
55. Majka_
56. Miki80
57. Ireneusz26
58. os tow Adamus'a
59. Mendelanna
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#2 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 02 kwiecień 2012 - 20:40

Witam wszystkich. Chciałam Wam umilić trochę pobyt w Zakopanym, dlatego proponuję Wam kolejną (mam nadzieję że tym razem pogoda dopisze) wycieczkę koleją linową na Kasprowy Wierch. Wobec tego, bardzo proszę aby Ci, którzy będą chętni skorzystać z organizowanego wypadu, bardzo proszę dopisać do zgłoszenia zlotu 'Kasprowy Wierch' po to, abym mogła wystąpić z pismem o wyjazd ulgowy. Koszt biletu z busami podam w maju do biura ipon. serdecznie zapraszam....Harnaśka
  • 0

#3 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 02 kwiecień 2012 - 21:34

Osoby które chcą wybrać się na Kasprowy Wierch, niech zgłoszą to mailem na adres: biuro@ipon.pl
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#4 sunshine87

sunshine87

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 kwiecień 2012 - 19:53

a mnie znów Zakopane omija;( niestety do 2 czerwca muszę złożyć pracę mgr, więc Wy będziecie się bawić, a ja będę "dopinać pracę na ostatni guzik". ale Wam zazdroszczę...
pozdrawiam Marzena
  • 0
zapragniesz mnie z powrotem, łzy spadną na ziemię...

#5 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 05 kwiecień 2012 - 11:01

Witam serdecznie. ;)
Mimo że do zlotu jest jeszcze troszkę czasu to mam do
zaoferowania dwa miejsca w samochodzie na Majówkę do
Zakopanego na trasie Siewierz, Mysłowice, Chrzanów i Kraków
oczywiście. Gdyby ktoś był chętny proszę o kontakt .
  • 0

#6 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 06 kwiecień 2012 - 20:32

Stasiu dziękuję za kolejne zaproszenie :). Z przyjemnością skorzystam z wycieczki na Kasprowy Wierch... może góry tym razem ukażą swoje piękno :)
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#7 grzesiek7200

grzesiek7200

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 09 kwiecień 2012 - 19:50

witam jedzie ktoś z Podkarpacia Samojedom z rzeczowo
  • 0

#8 czikucziku

czikucziku

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 12 kwiecień 2012 - 18:46

Mam dwa miejsca w aucie na trasie Łódź-Piotrków-Częstochowa-Katowice-Nowy Targ i w końcu Zakopane. Jeśli ktoś byłby chętny proszę o kontakt na priv :) :) do zobaczenia na zlocie!!!
  • 0

#9 anka81

anka81

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 12 kwiecień 2012 - 19:34

Hej. Sa jeszcze wolne miejsca na Majowke ??
  • 0

#10 majka_

majka_

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 kwiecień 2012 - 19:45

Witam:)
Jestem z okolic Zgorzelca jeżeli na zlot wybiera się ktoś z mojej okolicy np.Jelenia Gora, Wrocław,Bolesławiec i ma wolne miejsce w aucie proszę o informacje.
pozdrawiam
  • 0

#11 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 07:34

Harnaska weź tam odprawiaj jakieś ungabunga co by pogoda się udała :P
  • 0

#12 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 10:19

wiem ,że do zlotu trochę jeszcze czasu zostało..ale później zapomnę :D jak daleko jest do ośrodka z z PKP??? Mogłabym wykorzystać widły , ale tym razem zostawiam rogi i widły w domu :D
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#13 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 13 kwiecień 2012 - 15:42

Harnaska weź tam odprawiaj jakieś ungabunga

Łukaszu, no koniecznie ungabunga musimy odprawić, już na zlocie. Harnaśka sama nie da rady, No, widzę że już wyraziłeś zgode bycia starszym Szamanem :D
Więc, jeśli pogoda nie będzie ładna to niestety Ty odpowiadasz :D
  • 0

#14 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 16:44

Tommy bardzo Ci dziękuję, wprawdzie jestem dziewcyną z gór, ale nie szamanką. Z drugiej jednak strony, też na to liczę, że tym razem 'Ci z góry' będą dla nas bardziej łaskawi. Chociaż, jeśli tak się nie tanie, to pogodę sami sobie stworzymy klimatem, jak sądzisz Łukasz ? Podobno jesteś w tym dobry ;) więc liczę na Ciebie :) 

wiem ,że do zlotu trochę jeszcze czasu zostało..ale później zapomnę :D jak daleko jest do ośrodka z z PKP??? Mogłabym wykorzystać widły , ale tym razem zostawiam rogi i widły w domu :D


Niestety od PKP jest kawałek, ale myślę, że nie będzie kłopotu jeśli podasz mi godzinę przyjazdu, to po Ciebie podjadę. Wymienimy się telefonami....
  • 0

#15 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 13 kwiecień 2012 - 18:10

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) jak zakupię bilet wtdy napisze PW i wszystko podam co i jak :))) . Pozdrawiam i do zobaczenia
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#16 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 13 kwiecień 2012 - 22:06

Chcialabym sie dowiedziec , czy trzeba zglaszać , i komu? , jesli chcialabym przyjechac
z osobą towarz. na zlot dzien wczesniej, czyli w czwartek.
  • 0

#17 tolek334

tolek334

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 14 kwiecień 2012 - 07:41

witam a tak kocham góry .......szkoda że nie moge przyjachac bende w tym czasie balował kilka dni w CIECHOCINKU ..........
  • 0

#18 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 14 kwiecień 2012 - 08:44

[quote name='"Amber44"]Chcialabym sie dowiedziec ' date=' czy trzeba zglaszać , i komu?[/quote']
Mailem, na adres biuro@ipon.pl. Musimy wiedzieć ile osób przyjedzie wcześniej ponieważ trzeba przygotować pokoje i zamówić odpowiednią ilość posiłków.
  • 0

#19 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 14 kwiecień 2012 - 11:12

Podobno jesteś w tym dobry ;) więc liczę na Ciebie[/b] :)


hmmm w czym :P
  • 0

#20 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 14 kwiecień 2012 - 13:06

[quote='marder' pid='180519' dateline='1334389482']
[quote name='"Amber44"]Chcialabym sie dowiedziec ' date=' czy trzeba zglaszać , i komu?[/quote']
Mailem, na adres biuro@ipon.pl. Musimy wiedzieć ile osób przyjedzie wcześniej ponieważ trzeba przygotować pokoje i zamówić odpowiednią ilość posiłków.
[/quote]

dzieki za informacje...pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych