Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
152 odpowiedzi w tym temacie

#41 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 15 kwiecień 2012 - 22:46


oj chyba mnie "wkupne" nie ominie do tak zacnego grona, na razie pozdrawiam ze Szwecji
PS. a parking to gazdzina ma pojemny? bo widzę ze się Towarzystwo zmotoryzowane szykuje!Ryszard


raczej Cie nie ominie, nowoprzybyli wkupuja sie zazwyczaj;), wiec sie nie "wymigasz";) 

Dobrze że to piękne czarownice a nie jakieś tam brzydkie wiedźmy.
Po prostu : STRACH SIĘ BAĆ !! :hehe:


jak te czarownice Cie dopadną to dopiero będzie strach sie bac;)



Zawsze można zwołać zastępy czarnoksiężników, różne wampiry i wilkołaki albo jakie inne psotne elfy lub jeszcze kogo innego do pomocy i nie będzie tak źle. ;) A wiadomo chrzest bojowy jako nowicjusz i tak muszę zaliczyć więc mogę " TYLKO SIĘ BAC " :D Ale nie taki diabeł jednak straszny jak go malują ....
  • 0

#42 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 15 kwiecień 2012 - 23:45



oj chyba mnie "wkupne" nie ominie do tak zacnego grona, na razie pozdrawiam ze Szwecji
PS. a parking to gazdzina ma pojemny? bo widzę ze się Towarzystwo zmotoryzowane szykuje!Ryszard


raczej Cie nie ominie, nowoprzybyli wkupuja sie zazwyczaj;), wiec sie nie "wymigasz";) 

Dobrze że to piękne czarownice a nie jakieś tam brzydkie wiedźmy.
Po prostu : STRACH SIĘ BAĆ !! :hehe:


jak te czarownice Cie dopadną to dopiero będzie strach sie bac;)



Zawsze można zwołać zastępy czarnoksiężników, różne wampiry i wilkołaki albo jakie inne psotne elfy lub jeszcze kogo innego do pomocy i nie będzie tak źle. ;) A wiadomo chrzest bojowy jako nowicjusz i tak muszę zaliczyć więc mogę " TYLKO SIĘ BAC " :D Ale nie taki diabeł jednak straszny jak go malują ....


nie pozostaje nic innego, nie masz wyjscia .... tylko przekonac sie tym;)
  • 0

#43 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 09:08

Ale to sabat samych pięknych czarownic, więc ta druga strona powinna być jak najbardziej za :)). A że z tych czarów czasami różne rzeczy wychodza to inna sprawa :P


Na Łysej Górze, pod cieniem drzewa,diabeł zasiadł posępny przy ognisku czerwonym, i Czarownic się pyta: czy ktoś jedzie z zachodnopomorskiego i jak od PKP dotrzeć na SABAT? Wszak czarownice są wszystkowiedzące..:)
  • 0

#44 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 16 kwiecień 2012 - 09:55


Ale to sabat samych pięknych czarownic, więc ta druga strona powinna być jak najbardziej za :)). A że z tych czarów czasami różne rzeczy wychodza to inna sprawa :P


Na Łysej Górze, pod cieniem drzewa,diabeł zasiadł posępny przy ognisku czerwonym, i Czarownic się pyta: czy ktoś jedzie z zachodnopomorskiego i jak od PKP dotrzeć na SABAT? Wszak czarownice są wszystkowiedzące..:)

 


Ale to sabat samych pięknych czarownic, więc ta druga strona powinna być jak najbardziej za :)). A że z tych czarów czasami różne rzeczy wychodza to inna sprawa :P


Na Łysej Górze, pod cieniem drzewa,diabeł zasiadł posępny przy ognisku czerwonym, i Czarownic się pyta: czy ktoś jedzie z zachodnopomorskiego i jak od PKP dotrzeć na SABAT? Wszak czarownice są wszystkowiedzące..:)


Ja jadę z Zachodniopomorskiego, z Dworca PKP trzeba przejśc na drugą strone ulicy tam gdzie dworzec PKS i wziąść z busik który jedzie na Olczę lub na Cyrlęi wysiąc na przystanku "Watra", to zaraz za i zaraz za przystankiem trzeba skrecić w ulicę Makuszyńskiego lub cofnąc sie kilka kroków i skrecić w ulicę Tetmajera, i idąc Ulicą Tetmajera dojdziemy do Ulicy Makuszyńskiego. Mozna też z buta , przejsc na drugą strone do dworca PKS iśc ulicą Kościuszki do krupówek, na krópuwkach skrecić w lewo i idziemy aż do takiego Mostku, tam skrecamy w ulice Piłsudzkiego, idziemy prosto Piłsudzkiego, a nastepnie Koło Hotelu Rzemieślnik skrecamy w prawo i jesteśmy na Ulicy makuszyńskiego, lecz z buta to dośc daleko , zwłaszcza z bagazem..
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#45 Qvovadis1949

Qvovadis1949

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 12:27

Nie jedno się w życiu widziało, to i te "diablice " nie takie straszne!! Damy radę , na promie się zaopatrzenie zrobi , integrację przeprowadzi i po "ptokach" jak to górale mawiają. Pozdrawia góral niskopienny Ryszard
  • 0

#46 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 14:39

Tomaszek ! a dlaczego opisujesz taką daleką drogę, przecież to większe koło. Jeśli ktoś chce iść spacerkiem, to proponuję krótszą. Otóż wychodząc z PKP idziemy w górę Jagielońską tak, że zostawiamy PKP po lewej ręce. Cały czas prosto po lewej będziemy mijać Aqua Park idziemy jak prowadzi droga. Dojdziemy do krzyżówki gdzie rozwidla się w lewo do góry i w prawo w dół, ale my idziemy przed siebie, przecinając krzyżówkę to jest ulica Witkiewicza dojdziemy do świateł na nich skręcamy w lewo do góry i idziemy prosto, pierwsza ulica w prawo to jest Makuszyńskiego. Nią idziemy cały czas prosto aż zobaczymy na rogu oś. RZEMIEŚLNIK za nim dosłownie 20/30m po lewej stronie jest boczna ulica o tej samej nazwie i 2 dom po lewej Villa Pod Laskiem, na początku uliczki na parkanie jest tablica. To wszystko....
  • 0

#47 niunia89

niunia89

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 15:07

hej jestem tu nowa i tez wybieram sie na ta majówke do Zakopanego . i chyba mnie "wkupne" nie ominie
  • 0

#48 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 16 kwiecień 2012 - 16:00

i chyba mnie "wkupne" nie ominie


Niunia, wiesz, jak każdy to każdy bez wyjątku :P
To szykujemy się na Sabbat, no już powiem że mogę robić za czarodzieja :hehe::devil:
  • 0

#49 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:29

hmm Czy ja jestem straszna?? :D Do Zakopanego zawitam w czwartek :) także do zobaczenia :))))
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#50 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:30


i chyba mnie "wkupne" nie ominie


Niunia, wiesz, jak każdy to każdy bez wyjątku :P
To szykujemy się na Sabbat, no już powiem że mogę robić za czarodzieja :hehe::devil:


znając Ciebie Tomku, śmiem twierdzić, że czarować umiesz;)
  • 0

#51 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 16 kwiecień 2012 - 20:40

hej jestem tu nowa i tez wybieram sie na ta majówke do Zakopanego . i chyba mnie "wkupne" nie ominie


nc sie nie martw juz cos wymysle
  • 0

#52 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 kwiecień 2012 - 23:51

hmm Czy ja jestem straszna?? :D Do Zakopanego zawitam w czwartek :) także do zobaczenia :))))


Agatko szykuje nam się wspaniały wspólny czwartkowy wieczór :P Dozobaczonka!

niunia89 napisał(a):
i chyba mnie "wkupne" nie ominie...

Witamy !
niunia 89 ciężko się wkupić dla 60 osobowej ekipy ;)
ostatnio byliśmy dopieszczani smalczykiem własnej roboty i ogóreczkami ... no ale dla wszystkich wyjadaczy Iponkowych niestraczyło bo trudno by było tonę przywieść ;).
Myślę, że swoją wspaniałą osobowością zdołasz się z nami podzielić!
Pozdrawiam
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#53 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 07:00

Danielko bardzo się cieszę ,że Ty też będziesz już w czwartek ... nie będę sama jak palec hehehe ... Buźka :)
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#54 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 17 kwiecień 2012 - 09:49

Też będe już w czwartek :)
  • 0

#55 czikucziku

czikucziku

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:14

ulala widzę, że szykuje się iście magiczny wypad ;) jako, że będę na zlocie pierwszy raz, mam nadzieję, że uda mi się zdobyć tytuł przynajmniej młodszej szeregowej wiedźmy :D
  • 0

#56 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:43

Nooo to do kompletu na ten Sabat przydał by się jeszcze jakiś okazały czarny kot sowa a i może jeszcze jakieś stare dzwoniące łańcuchy. Wtedy nie ma bata aby ungabunga nie wypaliło i pogoda za oknem nam nie dopisała. Bo pogoda ducha to zawsze jest przednia.
  • 0

#57 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 15:17

no no to będziemy mieli kilku nowicjuszy:) w sam raz na Sabat, z którym wszyscy już się oficjalnie oswoili:D muszę uświadomić moich na te dodatkowe atrakcję, żeby szybciej nie odfrunęli:P

a co do Panów to musicie być jak zawsze czarujący, żebyśmy nie musiały zamieniać Was w żabki:P 
no i rytuały w większości zaczynamy odprawiać w czwartek:D
  • 0

#58 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 15:21

Harnaska tylko ręce zaciera - tyle mioteł bedzie do sprzatania :P
  • 0

#59 niunia89

niunia89

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 16:04

moze zadam głupie pytanie o co chodzi z tym Sabatem ?
  • 0

#60 Roger

Roger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 19:40

no no to będziemy mieli kilku nowicjuszy:) w sam raz na Sabat, z którym wszyscy już się oficjalnie oswoili:D muszę uświadomić moich na te dodatkowe atrakcję, żeby szybciej nie odfrunęli:P

a co do Panów to musicie być jak zawsze czarujący, żebyśmy nie musiały zamieniać Was w żabki:P 
no i rytuały w większości zaczynamy odprawiać w czwartek:D


No i proszę jak to już Czarownice zacierają ręce na Nowicjuszy.:devil: Nic nie pozostaje tylko zabrać ze sobą wodę święconą i Boskie trunki dla ostudzenia gorących kotłów do gotowania po równo nowicjuszy jak i nowicjuszek też .:hehe: No i niestety jednak nie wszyscy na szczęście przybędą w czwartek czyli trafimy raczej na punkt kulminacyjny tegoż Sabatu a nie Zlotu :D.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych