Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Majówka IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
152 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 17 kwiecień 2012 - 21:52

moze zadam głupie pytanie o co chodzi z tym Sabatem ?


... to inaczej nasze wspolne iponkowe spedzanie czasu i wspolne ożywione, wzmocnione "życiodajnym elixirem", rozmowy;)
  • 0

#62 niunia89

niunia89

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 11:19

hej mam wolne miejsca w aucie na trasie Częstochowa- Zakopane. Jeśli ktoś byłby chętny proszę o kontakt na priv...
  • 0

#63 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 15:05

Łukasz, pierwsze to Ciebie wymiotę.....i wiesz co? sprawi mi to nie lada przyjemność, więc uważaj, bo robię w kotle przecier czarów, i Ty będziesz pierwszy który się w nim znajdzie :hehe:
  • 0

#64 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 20:35

ciekawie brzmi średniowieczna odmiana jacuzzi :), bede mial tylko jedna prosbe o jakies towarzystwo co by bylo z kim pogadac :P
  • 0

#65 Gość_Miki80_*

Gość_Miki80_*
  • Gość

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:09

Cześć, witam wszystkich.
Kłania się kolejny nowicjusz, wkupne również się znajdzie a jak by co to mogę robić za czarnego kota bo lubię sobie pomruczeć czasem, jak mnie jakaś pani drapie za uszkiem. :)
  • 0

#66 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:52

ciekawie brzmi średniowieczna odmiana jacuzzi :), bede mial tylko jedna prosbe o jakies towarzystwo co by bylo z kim pogadac :P


masz wymagania.... jaccuzi, towarzystwo... jeszcze co?;)...może taka atrakcyjna brunetka z wahlarzem nad Tobą
  • 0

#67 solana

solana

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:58

ciekawie brzmi średniowieczna odmiana jacuzzi :), bede mial tylko jedna prosbe o jakies towarzystwo co by bylo z kim pogadac :P



ten kocioł to raczej jest w rodzaju kary a nie przyjemnosci:P ale kombinuj, moze będzie i nagroda:D
  • 0

#68 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2012 - 08:34

ten kocioł to raczej jest w rodzaju kary


Uff, dobrze, że ja jestem "kościsty" to nie pasuje do kotła :P
  • 0

#69 Kaneta

Kaneta

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Skąd:Powiew Jodu... :)

Napisano 19 kwiecień 2012 - 09:43

Kości są najlepsze :D
  • 0
Najpiękniejszych chwil nie zaplanujesz, one przyjdą same...

#70 lukasz504

lukasz504

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 13:42



ten kocioł to raczej jest w rodzaju kary


Uff, dobrze, że ja jestem "kościsty" to nie pasuje do kotła :P


to ja mam prze .. rabane, do kosci to spory kawał żeby sie dostać :P
  • 0

#71 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 19 kwiecień 2012 - 18:59

[quote name='"Tommy"]Uff' date=' dobrze, że ja jestem "kościsty"[/quote']
A o zupie gotowanej "na kościach" słyszałeś? :P
  • 0

#72 harnaska57

harnaska57

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 09:23

Widzę, że wznieciłam obawy przed kotłem. Nie ma się czego obawiać, nie mam zamiaru do niego wrzucać ani tych kościstych, ani tych 'dobrze' wyglądających, bo w nim zepsuł by się specjalny przecier czarów, składających się ze specjalnych składników zbieranych z pod Giewontu i jego czeluści w wybrane noce i BARDZO działających na ludzi i tego raczej się obawiajcie.....hehehehe . Jedynie czego będę potrzebowała to 'kocura' czarnego. Góry wiedząc o tym już mlaskają głosem wiatru jego szumem i świstem. I z apetytem puszczają do Was pożądliwe OKO. Czy nadal chcecie to sprawdzić ?!
  • 0

#73 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2012 - 21:46

Widzę, że wznieciłam obawy przed kotłem. Nie ma się czego obawiać, nie mam zamiaru do niego wrzucać ani tych kościstych, ani tych 'dobrze' wyglądających, bo w nim zepsuł by się specjalny przecier czarów, składających się ze specjalnych składników zbieranych z pod Giewontu i jego czeluści w wybrane noce i BARDZO działających na ludzi i tego raczej się obawiajcie.....hehehehe . Jedynie czego będę potrzebowała to 'kocura' czarnego. Góry wiedząc o tym już mlaskają głosem wiatru jego szumem i świstem. I z apetytem puszczają do Was pożądliwe OKO. Czy nadal chcecie to sprawdzić ?!


Stasiu, gdybym miala blizej to moze jakiego kocurka bym przemycila:)
  • 0

#74 Gość_mendelanna_*

Gość_mendelanna_*
  • Gość

Napisano 22 kwiecień 2012 - 10:47

prosze o informację ,gdyby ktoś zrezygnował z wyjazdu do Zakopanego ,odkupie miejsce ,wiadomość mendelanna@wp.pl
  • 0

#75 Gość_mendelanna_*

Gość_mendelanna_*
  • Gość

Napisano 22 kwiecień 2012 - 10:48

prosze o informację ,gdyby ktoś zrezygnował z wyjazdu do Zakopanego ,odkupie miejsce ,wiadomość mendelanna@wp.pl
  • 0

#76 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:58

czesc wsyztskim! Fajnie wyjazd do Zakopanego lubie góry w wrzesniu planuje na turnus rehabilitacyjny, a na kasprowy wierch sama bym tez weszla, pozdrawiam
  • 0

#77 ewcia222

ewcia222

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:13

jak by sie zwolnilo miejsce to bym pojechala
  • 0

#78 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 23 kwiecień 2012 - 22:19

czesc wsyztskim! Fajnie wyjazd do Zakopanego lubie góry w wrzesniu planuje na turnus rehabilitacyjny, a na kasprowy wierch sama bym tez weszla, pozdrawiam


samotna wyprawa dobra, owszem, ... ale w grupie "iponkowej" rażniej i weselej :) ...kto byl to się ze mną zgodzi.
  • 0

#79 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 07:23


czesc wsyztskim! Fajnie wyjazd do Zakopanego lubie góry w wrzesniu planuje na turnus rehabilitacyjny, a na kasprowy wierch sama bym tez weszla, pozdrawiam


samotna wyprawa dobra, owszem, ... ale w grupie "iponkowej" rażniej i weselej :) ...kto byl to się ze mną zgodzi.


Tak więc razem do kupy, bo w kupie siła;). Oczywiście musimy się spotkać jak to w Wielkiej Rodzinie!Ona się Tobą zaopiekuje!Sam tego doświadczyłem na ostatnim zlocie:D
  • 0

#80 jarek1973

jarek1973

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 25 kwiecień 2012 - 15:05

Poszukuję jeszcze wolnego miejsca na przejazd na zlot do Zakopanego - z Częstochowy.
Jakby jeszcze ktoś dysponował wolnymi miejscami podam swoje dane 609 437 233 lub ja19730425@wp.pl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych