Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zwierzaki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

#81 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 27 kwiecień 2006 - 17:59

Doriss, miałam psa z ciężką dysplazją, zdaję sobie sprawę, co i kiedy trzeba...
U Sary na razie nic nie wchodzi w grę - ma niewykształcony kościec, więc żadne operacje, a z kolei dolegliwości bólowych i problemów z poruszaniem też nie ma, żeby coś robić doraźnie. Z dysplazją u psów jest jak u ludzi. :-) Może ona w ogóle nie ma dysplazji, tylko ja panikuję. W końcu na szczenięcym prześwietleniu, które się robi w hodowli, dysplazji nie było. Ale to labek, więc panikować trzeba - na wszelki wypadek. :-) W najgorszym razie w 15. miesiącu i tak robi się prześwietlenie obowiązkowe, a do tego czasu powinnam już mieć jej papiery.

A jak się suka kładzie, to chyba sąsiedzi piętro niżej słyszą - bo z wielkim hukiem. :D
Na łóżko jej nie wolno!

Dla labków jest Eukanuba z glukozaminą. Podaje się ją normalnie, zwyczajowo, czy pies ma dysplazję, czy nie. :-) A kości nie wolno.
  • 0
Daga

#82 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 27 kwiecień 2006 - 18:51

z tym lozkiem to byl zart ;) a skoro sie kladzie tak ze sasiedzi slysza to nie masz sie pewnie czym martwic NAPEWNO jest zdrowa, jak bedzie sie cos dzialo napewno zauwazysz :-D
  • 0

#83 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 27 kwiecień 2006 - 18:56

z tym lozkiem to byl zart ;) a skoro sie kladzie tak ze sasiedzi slysza to nie masz sie pewnie czym martwic NAPEWNO jest zdrowa, jak bedzie sie cos dzialo napewno zauwazysz :-D


Z tym łóżkiem to wiesz... Najpierw mordka... potem jedna łapka, druga łapka... A jak się budzę ponownie, to suka zwisa z krawędzi, śpiąc obok na wąziutkim paseczku łóżka. :> Ale nieeee, nie wooolno jej, nie wskakuje na łóżko, tylko się na nie powolutku wczołguje. :P
  • 0
Daga

#84 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 27 kwiecień 2006 - 19:58

haha to normalne kazdy pies wlazzi na lozko lubia wygody i zeby bylo miekko pod tyleczkiem ;) moja mama Dianie specjalnie kupila uzuwany fotel taki szerszy zeby sie zmiescila :-D

Added after 2 minutes:

hihi lapke, kladzie i mordke bo chce sie kolo Ciebie polozc :-D
  • 0

#85 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 30 kwiecień 2006 - 19:50

http://lool.pl/1666,link,html

Fajna papunia.Wiecie ,że większe papugi [ary,kakadu itp] mają inteligęcje 4-latka :!: :?: Potrafią nauczyć się kilka tysięcy wyrażeń i pojęć.Odróżniają kolory i kształty.To bardzo inteligętne ptaki.
  • 0

#86 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 30 kwiecień 2006 - 19:53

U mnie ten link nie działa, a szkoda, bo uwielbiam papugi... :( I gwarki też uwielbiam. :D
  • 0
Daga

#87 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 01 maj 2006 - 09:33

hmm moze zamienie zeberki na taka papuge :?
  • 0

#88 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 03 maj 2006 - 12:50

Niestety ,to kosztowne ptaki :( Mają trudne charakterki,jak coś im się nie spodoba potrafią być okropne.No i strasznie potrafią wrzeszczeć.
Lepiej kupić sobie śliczne nierozłączki lub 2 faliste. Faliste lubią uczyć się gadać :)
  • 0

#89 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 03 maj 2006 - 21:28

teraz mam 2 samce zeberek wiec ptaszkow wystarczy ;) chyba ze dokupie im w koncu panienki ... szkoda ze zeberki nie chca nauczyc sie mowic :( . wiem ze papuszki faliste szybko sie ucza mowic moja ciocia kiedys miala p. falista - Kubusia i zawsze mowil " ty Kubusiu niedobry ti ti ti " :D
  • 0

#90 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 04 maj 2006 - 17:35

Też miałam kiedyś falistą.Kiedy nikt nie zwracał na nią uwagi wołała'' Kiwi tu,tu,tu''.Bo miała na imię Kiwi.Słodka była.
  • 0

#91 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 05 maj 2006 - 09:08

papuzki faliste szybko sie ucza mowic ale slyszalam ze tylko samce i ze nie chca mowic gdzy sa w parce czy to prawda?
  • 0

#92 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 05 maj 2006 - 09:19

papuzki faliste szybko sie ucza mowic ale slyszalam ze tylko samce i ze nie chca mowic gdzy sa w parce czy to prawda?


Nie wiem, czy to prawda, ale miałam w życiu 3 parki falistych i rzeczywiście żadna z nich nie gadała...
  • 0
Daga

#93 Agie***

Agie***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 05 maj 2006 - 12:08

Mój pies jest bardzo chory i to już jego ostatnie dni :( Przez 16 lat bardzo się z nim zżyłam :( Przeryczałam dziś cały dzień :( :( :(
  • 0
Mam na imię Agata :)

#94 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 05 maj 2006 - 12:21

ojejciu wspolczuje Ci wiem cos o tym moja suczka zdechla w tamtym roku ... tez cierpialam ale powiedzialam sobie" miala juz swoje lata (12) byla juz stara,musialo to nastapic :( ) niestety ...
  • 0

#95 Agie***

Agie***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 05 maj 2006 - 18:00

Uśpiliśmy dziś Tapsa, bo strasznie się męczył :( :( :( :( :( :(
  • 0
Mam na imię Agata :)

#96 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 05 maj 2006 - 19:21

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
  • 0

#97 Agie***

Agie***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 06 maj 2006 - 12:00

Dzięki Alchemia!
Teraz dom jest taki pusty :( :(
  • 0
Mam na imię Agata :)

#98 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 06 maj 2006 - 16:50

wierze ci slonko , ale nie martw sie bol minie, niestety torche czasu na to trzeba :( pamiec i wspomnienia zostanana piekne tak piekne jak milosc ktora dazyles swojego pieska...wiem cos o tym :(
  • 0

#99 Agie***

Agie***

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 06 maj 2006 - 17:11

Najgorsze jest dla mnie to, że to ja podjęłam tą straszną decyjzę-kazałam go uśpić. Nię byłam wczoraj na zajęciach(dr Ł pewnie obniży mi ocenę). Gdy wczoraj rano Taps podczołgał się do mojego wóżka by "Pożegnać się" wiedziałam, że nie mogę postąpić inaczej. Wiem, że to była słuszna acz bolesna decyzja....

BTW, jestem dziewczyną. Wszyscy uważają mnie na tym forum za chłopaka. Pewnie przez zdjęcie przy moim nicku. Chłopak na tym zdjęciu to koszykarz nba
  • 0
Mam na imię Agata :)

#100 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 06 maj 2006 - 17:18

nie moglas podjac innej decyzji skoro zwierze sie meczylo , biedactwo ...

tez myslalam ze jest facetem ;) wlasnie przez emblemat :pp
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych