Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zwierzaki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 16 kwiecień 2005 - 10:24

Może i ja wstawię jeszcze jakąś nową fotkę mojego Milusia :-D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#42 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 26 kwiecień 2005 - 14:26

Dzięki Kiciu za to, że podałaś stronkę na której można umieścić fotki zwierzaków :) Dzisiaj wysłałam zdjątka swojego królika. Niech się chłopak cieszy :D :-D
  • 0

#43 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 26 kwiecień 2005 - 18:25

Nie ma sprawy Claire, polecam się na przyszłość :-D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#44 P+

P+

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 wrzesień 2005 - 09:25

dawno mnie nie bylo na forum oj dawno :cry:
a wszystko przez ....
szczeniaczki ktore mi sie urodzily
jesl ibylby ktos zainteresowany kupnem - zapraszam
o bardzo ladnych i zdrowych rodzicach (wolnych od dysplazji)

Labrador retriever -czarne i biszkoptowe
oto mama i jej 10 :shock: dzieci

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

wiadomosc: lukes@vp.pl
  • 0
Wystarczy odrobina nadziei - pozytywne myslenie wszystko odmieni !!


P+

#45 Madzia

Madzia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów

Napisano 08 wrzesień 2005 - 14:53

Śliczne szczeniaki :D kiedyś napewno będę mieć psa, ale teraz jest to niemożliwe ze względu na częste i długotrwałe wyjazdy :cry:

Ale przez 11 lat miałam świnkę morską i było to bardzo, bardzo kochane zwierzątko :-D :-D :-D :-D :-D
  • 0

#46 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 11 wrzesień 2005 - 16:23

Psiaczki faktycznie piękne. Moje dzieciaki od razu kupiły by wszystkie razem z mamą. :D
  • 0

#47 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 11 wrzesień 2005 - 16:54

Ale śliczne psie bobasy :D
  • 0

#48 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 04 październik 2005 - 12:40

A ja tylko chciałam Wam przedstawić moje szczurze panienki:

http://www.virtus3.v...galeriaszczury/

:D:D:D
  • 0
Daga

#49 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 04 październik 2005 - 21:36

a moja parka zeberkowa wczesnie cos chodzi spac i juz spisa slodku niusie :-D
  • 0

#50 100krotka

100krotka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 11 grudzień 2005 - 23:57

skasowany
  • 0

#51 Promyk

Promyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 15 grudzień 2005 - 21:52

Mogę się poszczycić 12-letnią kotką rasy europejskiej (czyt.: dachowcem). Ma piękną mordkę o delikatnych rysach i bursztynowych oczkach i duży brzuszek, choć ostatnio ładnie schudła. Trochę jest fajtłapowata – ale w tym cały jej urok. Jak domownik potrzebuje twojej pomocy to masz cało liniową ulgę bo kot śpi na twoich kolanach :) Zawsze się wpycha, dosłownie na siłę na kolana a innym razem jesteś tranzytem na inne kolana :) Uwielbia miękkie podłoża aby zanurzyć się w świat snu np. środek łóżka – tak, że nie można porządnie się wyspać :) Jak Garfield celebruje spanie, jak nie śpi to robi słodkie minki i pozy przy miskach żeby dać jej mięso. Czasem robi awanturę przeraźliwie miaucząc, gdy widzi, że domownicy jedzą obiad, a Ona ma tylko chrupki i wodę, upominając się żeby dać jej coś atrakcyjniejszego. Niestety zaczyna mieć problemy z nerkami, czego powodem jest wiek. Od jakiegoś czasu pije wodę zamiast mleka ze względu na zdrowie. Jest czyściochem. Jest najważniejszym członkiem naszej rodziny :) Cierpliwa, spokojna, przyjazna, ostrożna, zaskakująco inteligentna (czasem jak człowiek). Jest bardzo kochaną kotką :))

Nie zawsze koty są indywidualistami – moja kotka przychodzi na zawołanie (w szczególności jak pora posiłku :) jak czworonożny szczekający przyjaciel człowieka. Niekiedy wydaje mi się, że zwierzęta są mądrzejsze od człowieka. Kierują się jasnymi, mądrymi zasadami choć czasem okrutnymi. Stanowczo obalam dwie rzeczy. Po pierwsze, że koty stanowią zagrożenie w czasie snu, że mogą na biednego człeka rzucić się z pazurami – wymysł złośliwych. Po drugie, że czarne koty przynoszą nieszczęście – kiedy się w to wierzy, można rzeczywiście doprowadzić podświadomie do wypadku. Jeszcze jeden dowód, że podświadomość to potęga.

Bardzo lubię zwierzaki, myślę że szczególnie koty, w końcu wróżki, Egipcjanie i pisarz, Rosjanin, „kpiarz w gościnie u bogów” w swoim wybitnym, ponadczasowym arcydziele - wiedzieli co robią umieszczając je na piedestale (w dobrym znaczeniu tego słowa :)
  • 0
Pozdrawiam

Promyk :)

#52 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 16 grudzień 2005 - 08:41

Masz rację Promyczku! Zwierzęta mnie jeszcze nie skrzywdziły - ludzie już wielokrotnie... Zwierzę - jeśli pokocha - to bezwarunkowo, po prostu całym sobą, bez zasługiwania na miłość. U ludzi jest to trudniejsze, grają ambicje, wpływ mają warunki życia, presja otoczenia... Każde zwierzę czytelnie sygnalizuje swoje uczucia - trzeba tylko chcieć je odczytać i nie próbować na przykład na siłę pogłaskać psa, "bo taki ładny" kiedy on sygnalizuje, że sobie tego nie życzy. Miałam już w życiu i koty i psy. Są różne, ale i jedne i drugie - fantastyczne! Bzdury o tym duszeniu! Tylko jedno: nie wolno zwierząt "uczłowieczać", trzeba uszanować indywidualność, właściwą każdej rasie...
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#53 Promyk

Promyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 17 grudzień 2005 - 11:37

Masz rację :)
Uczłowieczanie? Hehe o wilku mowa. Dosłownie wczoraj rozmawiałam z siostrą na ten temat. Siostra bez skutku usiłowała mnie przekonać po lekturze książki o duchach, że posiadają one cechy ludzkie, mają swój charakter, nawet wygląd... Sądzę, że człowiek widzi wszystko przez swój pryzmat, wszystko uczłowiecza (nawet w filmach SF ufoludki za każdym razem mają postać, podobną do postaci ludzkiej). W Hollywood nawet są człowiecze ubranka na co dzień dla zwierząt domowych (wyglądają jak klauny, nie pasuje im to) lub robią już operacje plastyczne, żeby ładniej się prezentować. Zwierzę ma swoją odrębność – zgadza się :) Wszyscy mają odrębność, trzeba jeszcze umieć to zaakceptować, ale to już inna historia. Moim zdaniem są one najpiękniejsze w swoim środowisku naturalnym.
  • 0
Pozdrawiam

Promyk :)

#54 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 25 styczeń 2006 - 19:03

Ja mam słabość do wszystkich papug. (love) Mam nimfka w domu od 5 lat,Kubuś się nazywa.Nie oswoił się całkowicie,ale i tak go kocham.Ma charakterek.Boi się rąk,ale lubi przebywać z człowiekiem.Z charakteru jest ciekawskim papuziem,uwielbia zaglądać we wszelkie zakamarki.Za szafę,za łóżko itp.Jest towarzyski,nie lubi sam jeść i je dopiero jak ktoś z nim jest w pokoju :(
  • 0

#55 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 19 marzec 2006 - 16:28

Od mojego ostatniego postu sporo się zmieniło. 22 września musieliśmy rozstać się z naszym kochanym Misiem :cry: .Zostały nam po nim wspaniałe wspomnienia i fotki (możecie zobaczyć jedną z nich w galerii). Po tygodniu syn postanowił poprawić los kolejnego psiaka, który w swoim krótkim bo czteromiesięcznym życiu już cztery razy zmieniał właścicieli.Ponieważ u ostatnich nadal załatwiał się w mieszkaniu, groziło mu lądowanie na ulicy... . Kiedy Piotrek przyprowadził go do domu wyglądał jak owieczka z reklamy Lenora. Od razu go bardzo pokochaliśmy. Przez kilka miesięcy nie miałem netu i nie umieściłem jeszcze jego fotek w galerii , ale niedługo będą.
  • 0

#56 hari

hari

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 28 marzec 2006 - 19:25

ja od stosunkowo niedawna mam czarną kotkę - Faza
i syberiana huskiego - Forest
a trochę dłużej papuzke falistą - po prostu Papug na niego mówimy;)
i rybki

FAZA
Dołączona grafika

FOREST (po kąpieli;))
Dołączona grafika
  • 0
,,oczy mi się rozjeżdżają
nie zgadzają mi się strony,,

#57 Agutka

Agutka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 05 kwiecień 2006 - 14:01

Czytam te wszytkie posty o Waszych milusińskich i zastanawiam się zy mogę zamieścić tu małe zapytanko. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zwierzakiem, ale chciałabym poznać opinie i doświadczenia, jakie zwierzę będzie najlepsze dla kulawego? Są przecież zwierzęta bardziej wymagające, a ON nie zawsze jest w stanie dać z siebie tyle ile dane zwierzę potrzebuje. Myślałam nad rybką, bo jeśli chodzi o psa, byłyby kłopoty z wyprowadzaniem :(, kot odpada, bo siostra jest alergiczką. Czy przy rybce jest dużo obowiązków? Poradźcie proszę.
  • 0

#58 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 05 kwiecień 2006 - 14:51

Jeśli chcesz mieć tak zwaną złotą rybkę to odradzam.Szybko zabrudzi Ci akwarium .Zamiast złotej rybki lepiej kupić bojownika.Jest bardziej wytrzymałą rybką.W akwarium lub kuli [w kulę częściej] trzeba co jakiś czas zmieniać wodę.Przy zmienianiu takiej wody trzeba pilnować aby nie była za zimna ,najlepsza temp.pokojowa.To tyle co wiem o rybach :D
Może parkę papużek :?: Nigdy nie kupuj pojedyńczej papugi,ponieważ jeśli nie będziesz miała dość czasu aby jej poświęcić,będzie bardzo cierpiała.
Jeśli rzadko wyjeżdzasz na dłużej ,to papużki możesz kupić.Lepiej kupić ptaszka od prywatnego chodowcy niż ze sklepu.A może kanarka :?: Kanarki nie są tak uczuciowe jak papużki.Ale też nie można go zostawić samego na tydzień lub dwa :( .
Polecam węża żre raz na tydzień,hi,hi :D :D

Added after 3 minutes:

Wąż tani w utrzymaniu :!: :D :D
  • 0

#59 Iwona

Iwona

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 05 kwiecień 2006 - 17:17

:? Witaj Agato. Ja myślę mimo wszystko, że dla ciebie byłby najlepszym przyjacielem nieduży psiak od spokojnej suczki. Wychowany od szczeniaka. Krótki spokojny spacerek ci się przyda, a wierz mi piesek to bardzo wierny przyjaciel. :( Pozdrawiam serdecznie. :P
  • 0
Iwona

#60 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 05 kwiecień 2006 - 19:52

Czy Agatka ma dość sił by nauczyć tak małego pieska ni siusiania w domu.Szczeniakowi co rusz trzeba podkładać gazety pod kuperek.Bo szczeniaczki mają to do siebie,że często siusiają zanim nauczą się załatwiać poza domem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych