Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Agencja Towarzyska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#61 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 18:16

"Bo każda kobieta ma w sobie coś z usunięto" krótko i na temat

Żal mi Ciebie
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#62 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 19:20

To nie ja dowaliłem, to poprostu tekst piosenki :D
Rodys no zapewne nie tyczy się twojej matki, chociaż kto wie ;)
  • 0

#63 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 25 kwiecień 2010 - 19:58

To nie ja dowaliłem, to poprostu tekst piosenki :D
Rodys no zapewne nie tyczy się twojej matki, chociaż kto wie ;)

Mnie, w przeciwieństwie do Ciebie, otacza wiele kobiet, nie tylko matka. Również w przeciwieństwie do Ciebie szanuję je wszystkie.


Twój tekst "Bo każda kobieta ma w sobie coś z dziwki" (zaczerpnięty pewnie z gejowskich szantów) uważam za totalne żenua, bo wszelkie wycieczki słowne mające na celu obrażenie/dyskryminację kobiet za sam fakt bycia kobietą, uważam za żałosną manifestację własnych kompleksów i nieudacznictwa życiowego.

Ostateczną i najgorszą karą dla Ciebie jest przebywanie w swoim i tylko w swoim towarzystwie do końca życia (tylko się nie zastrzel z gumki od majtek z żalu :D)
  • 0

KNP


#64 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 20:11

rodys niewiem jakiej ty muzyki słuchasz może i gejowskich szantów :) ale co kto lubi bo to akurat był Kazik a co do gumki od majtek to niemasz się o co bać :D
  • 0

#65 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 20:37

ta stary hicior Kazika


  • 0

#66 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 21:03

Przepraszam,ale o jakie agencji tu mowa? Może znam ten lokal? Tam gdzie ja chodzę to (niestety ale) kobiety płaca za to,że mężczyzna chce włożyć swojego członka do jej pochwy.Dlaczego to kobiety zawsze mają być "na wierzchu"?Jeżeli to kobieta odczuwa taką potrzebę,ażeby doznać tego szczęścia,to nie widzę potrzeby,ażeby płacić za to.Tylko,że kobiety ze względów czysto finansowych,ukrywają to.Czy któraś z pań zaprzeczy temu?Chętnie podyskutuję na ten temat.
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#67 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 21:12

[quote name='marco]Przepraszam' date='ale o jakie agencji tu mowa? Może znam ten lokal? Tam gdzie ja chodzę to (niestety ale) kobiety płaca za to,że mężczyzna chce włożyć swojego członka do jej pochwy.Dlaczego to kobiety zawsze mają być "na wierzchu"?Jeżeli to kobieta odczuwa taką potrzebę,ażeby doznać tego szczęścia,to nie widzę potrzeby,ażeby płacić za to.Tylko,że kobiety ze względów czysto finansowych,ukrywają to.Czy któraś z pań zaprzeczy temu?Chętnie podyskutuję na ten temat.[/quote']
To gdzie Ty chodzisz ?;d
  • 0

#68 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 23:06

Mam swoje wejścia! ;-))
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#69 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:08

po co mi dziewczyna hehe jak moge miec ja za pieniadze

Sądzisz że wszystko możesz kupić za pieniądze, nawet miłość? Ups, zapomniałem, że nie ma miłości.
Nie rozumiem was, (a może jestem taki zacofany) bo jak was ktoś czyta to odnosi wrażenie, że facetom tylko chodzi żeby zbajerować dziewczyne i zaciągnąć ją do łóżka(wiadomo w jakim celu). ON26, przecież to samo co ty mówisz o kobietach, może paść analogicznie od kobiet w naszym kierunku. Nie wrzucaj każdej kobiety do szuflady z napisem .......
Wiecie co, jak czytam cały ten temat o agencjach, zastanawia mnie czy ludzie potrafią panować nad swoimi potrzebami.

w Holandii jak jest ? Wizyty call girls są refundowane

Dzięki Bogu w Polsce tego nie ma i nie będzie. Bo wyobraźmy sobie że można takie coś u nas zrobić. A czy nie było by tak żeby zaczęła krążyć opinia że niepełnosprawny prosi nawet o seks bo darmowy. I zaś by szufladkowali nas jako tych którzy nic nie umieją, nawet poszukać swej drugiej połówki. Uważam że państwo nie powinno w taki sposób pomagać nam (np. Jasiu jest niepełnosprawny biedny napewno nie odnajdzie swej miłości to niech ma możliwośc zasmakowania seksu) Państwo powinno budować takie domy spotkań niepełnosprawnych w każdym mieście, gdzie byłaby możliwość spotkać sie, wypić kawę herbatę i poznawać sie.
  • 0

#70 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 17:35

Dzięki Bogu w Polsce tego nie ma i nie będzie. Bo wyobraźmy sobie że można takie coś u nas zrobić. A czy nie było by tak żeby zaczęła krążyć opinia że niepełnosprawny prosi nawet o seks bo darmowy. I zaś by szufladkowali nas jako tych którzy nic nie umieją, nawet poszukać swej drugiej połówki. Uważam że państwo nie powinno w taki sposób pomagać nam (np. Jasiu jest niepełnosprawny biedny napewno nie odnajdzie swej miłości to niech ma możliwośc zasmakowania seksu) Państwo powinno budować takie domy spotkań niepełnosprawnych w każdym mieście, gdzie byłaby możliwość spotkać sie, wypić kawę herbatę i poznawać sie.

owszem u nas nie powinno tego być. Natomiast jeśli jakiś niepełnosprawny ma na to ochotę to niech korzysta i niech nie będzie za to potępiany ale niech korzysta za swoje. Jeśli go nie stać to trudno :D
  • 0

#71 mr_x

mr_x

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:24

i dostałem chyba z jedną odpowiedź.[/b]

Jaką?
  • 0
:)

#72 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:41

[quote name='mr_x][quote=Rafalek]Ja swego czasu wysłałem chyba z 30-40 maili' date=' z typowej ciekawości, sporo smsów i wszędzie pisałem że nie dzwonie z racji wady wymowy [b']i dostałem chyba z jedną odpowiedź.[/b][/quote]
Jaką?[/quote]
To jakieś 4-5 lat temu było, więc nie pamiętam, ale chyba coś w stylu co mi jest etc.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#73 zaba1

zaba1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 12:02

oj rafalku rafalku nie wysilaj sie tak bardzo bo zamienisz sie jak ten napis w kolorowa papuge......Jezeli zas chodzi o temat to coz seks mozna kupis milosci nie a ona istnieje i to fantastyczne uczucie na ktore sklada sie zaufanie pomaganie sobie w tudach zycia radosc z sukcesow i potomstwo ..........Milos bywa i dlatego jak juz sie pojawi tzreba ja pielegnowac...........
  • 0

#74 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 12:24

Żaba, chyba nikt prócz Ciebie nie rozumie Twoich słów.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#75 xyz

xyz

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:14

Tommy, w koncu jakis madry post faceta na ten temat...
  • 0

#76 puntodivista

puntodivista

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 03:50

żeby nie było za monotonnie w temacie to teraz cos do poczytania o najstarszym zawodzie świata :cool:

http://facet.onet.pl...02,artykul.html

Staaare. Poszukaj czegoś świeższego.

Jak tak Was czytam drodzy mężczyźni (?) to się nie dziwię, że musicie płacić...

Ave Kijanka :D
  • 0

Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami...


#77 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 15:48

lepiej płacić niż siedzieć na forum i stękać :D
  • 0

#78 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 28 kwiecień 2010 - 15:53

Polecam wam puszczenie lotka teraz 25 baniek. Jak wygracie:
- żaden burdel się nie oprze tudzież pracownica nie ośmieli się odmówić;
- będą was nosić do burdelu w lektyce Zulusi żeby łatwo było nogi na ziemię postawić bez zbędnego klękania tragarzy :lol:
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#79 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 15:55

Polecam wam puszczenie lotka teraz 25 baniek. Jak wygracie to będą was do burdelu w lektyce nosić

wtedy nie będzie potrzeby hasać do burdelów bo zaraz znajdzie się jakaś zakochana dziewczyna :D:D:D
  • 0

#80 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 16:20

Panowie,czy wy wiecie,ze kobiety "kręci"cos czego po przeczytaniu niektórych postów,nie macie,albo bardzo rzadko uzywacie i dlatego musicie korzystac z takich usług.Podpowiem co to takiego,to MÓZG !

Polecam,przeczytac post 58 tego wątku,ze wskazaniem na KOD,tez wieele wyjasnia.;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych