Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Agencja Towarzyska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 03 maj 2010 - 07:53

haha zapamietam ;)
  • 0

#2 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 14:11

Mysle ze nie ale kto tam ich wie co pomyslaly, watpliwosci to ja mialem ale przed pierwszym telefonem teraz nie bede miec watpliwosci ani grama bo wiem ze zawsze znajdzie sie dziewczyna ktora mnie przyjmie bez zadnych problemow, teraz wiem ze zenic sie to glupota poajde na wakacje na turnus to sobie zamowie jakas laseczke na godzine zalezy tez ile hajsu bede miec ... po co mi dziewczyna hehe jak moge miec ja za pieniadze :)
  • 0

#3 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 12:35

Wiec jest taka sprawa postanowilem sie przelamac wszedlem na roksa.pl znalalzlem swoj rejon polski
no i pytam czy przyjmuje osoby niepelnosprawne wiekszosc powiedziala ze oczywisice jedne pytaly w jakim stopniu inne nie pytaly tez czy wozek czy kule niektorym powiedzialem ze choruje na to i na to i tez powiedzialy ze nie ma to problemu z innymi pogadalem troszke dluzej bo fajnie sie gadalo :) no ale byly takie co po pytaniu czy przyjume osoby nioepelnosprawne mowily ze nie albo sie rozlaczaly ale mnie to nie zrazalo bo takich pan jest duzo i wkoncu ktoras mnie przyjmie ... Ale jeszcze bede dzwonic cala karta mi poszla wczoraj na te telefony hehe ale oplacalo sie moze znajde no tak ze Panowie z ulomnosciami fizycznymi nie ma sie czego bac :) ... Ale temat chcial bym zeby byl kontynuowany i zeby chlopacy dizelili sie doswiadczeniami pozdrawiam

prawdopodobnie te co się rozłączały myślały ze robisz sobie z nich jaja, jednak gratuluje odwagi i życzę pozytywnego rozwiązania :) i nie zastanawiaj się za długo bo będziesz miał coraz więcej wątpliwości. Temat bardzo dobry i wart kontynuacji
  • 0

#4 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 08:29

Ciekawski, gratuluje odwagi :)
Ja swego czasu wysłałem chyba z 30-40 maili, z typowej ciekawości, sporo smsów i wszędzie pisałem że nie dzwonie z racji wady wymowy i dostałem chyba z jedną odpowiedź.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#5 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 08:44

Rafalek one rzadko kiedy odpisuja do nich trza zadzwonic i wytlumaczyc jaka jest sytuacja i trza tez liczyc z odmowa one rpacuja dla siebie wiec same decyduja z kim to zrobia .
  • 0

#6 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 08:24

Wiec jest taka sprawa postanowilem sie przelamac wszedlem na roksa.pl znalalzlem swoj rejon polski
no i pytam czy przyjmuje osoby niepelnosprawne wiekszosc powiedziala ze oczywisice jedne pytaly w jakim stopniu inne nie pytaly tez czy wozek czy kule niektorym powiedzialem ze choruje na to i na to i tez powiedzialy ze nie ma to problemu z innymi pogadalem troszke dluzej bo fajnie sie gadalo :) no ale byly takie co po pytaniu czy przyjume osoby nioepelnosprawne mowily ze nie albo sie rozlaczaly ale mnie to nie zrazalo bo takich pan jest duzo i wkoncu ktoras mnie przyjmie ... Ale jeszcze bede dzwonic cala karta mi poszla wczoraj na te telefony hehe ale oplacalo sie moze znajde no tak ze Panowie z ulomnosciami fizycznymi nie ma sie czego bac :) ... Ale temat chcial bym zeby byl kontynuowany i zeby chlopacy dizelili sie doswiadczeniami pozdrawiam
  • 0

#7 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 03 maj 2010 - 04:06

Tak tylko wez my pod uwage ze jeszcze sa prezerwatywy i ze tak sie wyraze zele plemniko bujcze calowac sie z nia nie bede czytalem na temat chrob zakaznych bo zanim cos zrobie musze byc w temacie nie ide na zywiol ... W gre wchodzi wylacznie seks klasyczny zadnej perwery :)

Na pieska polecam . Ty wyjesz Ona leży.
Bez dodatkowych kosztów...
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#8 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 15:47

Tak jak w temacie pytanie skierowane do panow tylko i wylacznie czy ktos z was byl w agencji towarzyskiej, jezeli nie macie oporow o tym opowiadac to bardzo bym prosil czy osoby niepelnosprawne beda obsluzone glownie chodzi o osoby z porazeniem mozgowym czterokonczynowym, ale panowie po innych urazach tez moga sie wypowiedziec, pytam bo mam zamair sie wybrac do takiej agencji czy zamowic dziewczyne, bo ile mozna czekac na milosc w ktora z czasem zaczynam watpic nie chce czekac cale zycie oczywiscie nie sam seks w zyciu jest wazny ale czlowiek ma roizne potrzeby a ja akurat mam taka a nie inna ... Temat kontrowersyjny moze ale ;) warto go poruszyc poniewaz osoba niepelnosprawnym jest trudniej o partnera Byl juz taki temat tutaj wiem o tym bo sledze to forum :)
  • 0

#9 konrado

konrado

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 16:00

czesc ciekawski2010.z agenturami jest tak wchodzisz płacisz i zostajesz obsłużony.ja w mojej karierze raz zdobyłem się na to.miałem 17 lat i z kolegą troszke więcej pieniedzy.zamówilismy taryfe,przyjechała i mówimy żeby nas zawiózł na jakies Tirówki bo młodzi bylismy bardzo i gdzie my do agencji byśmy weszli.na to taryfiarz mówi ze nas zawiezie do burdelu.ok.zawióżl nas i bez problemu zostalismy przyjeci jako małolaci-tylko pamietaj ze licznik cały czas leci w taksówce.albo umawiasz sie z kierowcą za godzine postoju zapłacisz mu i tyle.dupeczki tez nie miały zadnych oporów.nie wiem jak to jest z osobami niepełnosprawnymi.bo ja od kilku lat jestem na ryncie;)moje zdanie jest takie ze płacisz i reszta Cię nie obchodzi.powodzonka:)
  • 0

#10 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 16:06

Dzieki konrado :) Z wozem nie mam problemu bo mam swoj wiec to nie jest problem transport to moje najmniejsze zmartwienie ja do tej pory nie mam odwagi tam sie wybrac Poza tym jest tez obawa zeby czegos nie zlapac, Nie wiadomo kogo miala taka Pani nie wiem jak sie to tam odbywa bo nigdy nie bylem czy sa wymagane zabezpieczenia czy nie dbaja o to nie mam pojecia dlatego pytam juz doswiadczonych Panow Doswiadczonych w tej Kwesti .
  • 0

#11 konrado

konrado

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 16:56

dasz rade chłopaku.daj znaka to podam Ci namiar na jakąś.bezpieczenstwo.kondony są zawsze.trzymaj się i powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#12 Alex76

Alex76

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 01:20

Witam kolege i całkowicie popieram kolegi decyzje - nie ma co czekac na miłość która moze nigdy nie nadejsc, tylko zacząc zazywac przyujemnosci jakie daje sex nawet jesli bedzie to sex za kase.

Ale wracając do tematu, nie wiem co prawda z jakiego regionu polski jestes ale ja bym ci proponował abys za nim wybierzesz sie do agencji towarzyskiej gdzie wywalisz kupe kasy za marne 30-60 minut to powinienes swe poszukiwania chetnej kobiety do towarzystwa zacząc na necie a konkretnie na czatach - bardzo czesto oglaszają sie na nich iż szukaja sponsora - wystarczy wejsc np: na interie czat zagadać i pózniej sie umowic na wypad we dwoje w plener twoim autem na mile chwile we dwoje i napewno bedzie tez taniej niz w agencji i inajczesciej mniej mechanicznie ze strony takiej dziewczyny.
i dobra rada na koniec: a mianowiecie odradzam ci informowanie ich ze jestes ON bo niestety ale laski czestą maja rozne wyobrazenia o takim gosciu które ni jak mają sie do rzeczywistosci i sie poprostu boją, aczkolwiek nie jest to regułą.

pozdrawiam i zycze powodzenia w podbojach
  • 0

#13 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 02:27

[quote name='Alex76]Witam kolege i całkowicie popieram kolegi decyzje - nie ma co czekac na miłość która moze nigdy nie nadejsc' date='[/quote']
Możesz mi z łaski swojej wytłumaczyć co zadawanie się z dziwką ma wspólnego z miłością? Jakiś zamiennik miłości?
Uważam, że do burdeli wybierają się przede wszystkim dwa rodzaje mężczyzn:

1. Życiowi nieudacznicy i popaprańcy
2. ciach wulgaryzm którym znudziły się harce z żoną i szukają mocnych wrażeń na boku
  • 0

#14 celin28

celin28

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 09:24

Zgadzam sie z poprzednikiem choc jestem kobieta pozdrawiam Ania
  • 0
Nie ważne co masz,ważne kim jesteś...

#15 konrado

konrado

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 09:49

szkoda mi was bidulki.maskot ja Ci wytłumacze.nie ma mowy o żadnej miłości a temat jest Agencja Towarzyska więc tutaj bohatera nie strugaj jaki Ty jestes mężczyzna;)pffffffffffff.Co Ty możesz uważać dwa rodzaje.a co Ty dziwka jesteś że sie wypowiadasz?
  • 0

#16 prosto-jak-w

prosto-jak-w

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 10:32

Hmmm kontrowersja i od razu jazda po bandzie, a gdzie kultura i powściągliwość emocji? Po co przekleństwa, wyzywanie się... Gdzie w ogóle moderator, jak ludzie na siebie klną i to dość wulgarnie??

Wracając do tematu:

Chłopak zadał pytanie, uzyskał odpowiedź, zapewne nie chciał wypowiedzi oceniających swoją decyzję.

Jedno co mi się w tym wątku nie podoba, to to, że zrobił się publicznie "casting", gdzie lepiej za pieniążki seks uprawiać, a to już w moje poczucie przezwoitości uderza.
Lepiej chyba napisać na priv w takiej sytuacji...

I jeszcze jedna rzecz:

Pełnosprawni też chodzą do agencji i też wzbudza to kontrowersje.. Ale w moim odczuciu to sumienie, odpowiedzialność i ryzyko osoby, która do takiej agencji idzie. Nie ma tu moim zdaniem rozróżnienia na OP i ON... Czy chociażby kobieta-mężczyzna...

Pozdrawiam i jeśli kogoś uraziłam przepraszam A.
  • 0

#17 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 10:52

Zakladajac ten temat wzialem pod uwage to ze bede krytykowany wiec spokojnie nie kluccie sie bo to bez sensu a ze to forum to pytsm nie na priv tylko na ogol bo fora przewaznie sa po to aby udzielac informacji oczywiscie jak ktos ma ochote aby jej udzielic :) Nie zgadzam sie ze do Agencji chodza nieudacznicy Otorz moj kolega ma kolegow kawalerow z wyboru ktorzy nie maja ochoty bawic sie w tatusia i idac do agemncji tez sa nieudacznikami troche dziwne ale coz kazdy postrzega swiat na swoj sposob ;) Alex masz racje w tym co piszesz wiem ze moge przestraszyc dziewczyne na czacie tym ze jestem niepelnosprawny:) ale sa kobiety- dziewczyny ktore obcuja na codzien maja takich kolegow i seks z ON moze nie miec dlka niej zadnych przeszkod ...
Raz juz poznalem taka dziewczyne skad nie powiem jak miala na imie tez nie powiem bo nie chce aby ktos ja skojarzyl rozni ludzie to czytajna z roznych zakatkow Polski. Do pani Celin28 Nautralne jest to ze sie zgadzasz z Maskotem bo przeciez jestes kobieta, jednak jeszcze raz apeluje aby wypowiadali sie Tylko Meszczyzni bo to temat glownie Chlopski ...
  • 0

#18 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 10:56

Skoro taki chłopski,to szukajcie sobie kolegi dla wyżycia.Akurat jest was dwóch,więc miłej zabawy.
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#19 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 11:00

Nika5 Przepraszam jezeli urazilem jak zaloze temat dla obu plci to zostana wszyscy o tym poinformowani :)
  • 0

#20 konrado

konrado

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 12:19

prosto-jak-w kto tutaj bluźni napisz,bo ja nie widze;)

Sun Apr 18 13:21:08 2010 :
[quote name='konrado]prosto-jak-w kto tutaj bluźni napisz' date='bo ja nie widze;)[/quote']
a widze-ciach wulgaryzm-brzydko brzydko gdzie jest moderator:)
a dziwka to nie przeleństwo tylko nazwa zawodu chyba ajezeli bluźnie to przepraszam:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych