Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Agencja Towarzyska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#41 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 16:23

za kasę znajdziesz zawsze jakąś dziewczynę w to nie wątpię ten przemysł jest tak duży że zawsze się jakaś skusi na kasę a najlepiej tak by dojechała do ciebie - proste
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#42 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 18:40

nonames :D czy za kase czy nie za kase, to i tak za kase, na normalna dziewczy ne też trzeba wydać niestety urodziny imieniny walentynki i inne pierdoły, no chyba że trafisz na jakiegoś paszteta wtedy ona będzie na ciebie wydawać, ale to żadna przyjemnośc jak dziewczyna jest paskudna :D
  • 0

#43 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 06:08

On26 tu sie zgadzam ... wole isc zaplacic i mec ladna dzewczyne w lozku niz zyc jak to napisales z pasztetem i co do reszty tez sie zgadzam :)
  • 0

#44 xyz

xyz

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 07:30

vincentp, lepiej kupic browar i wiedziec ze piwa nie zabraknie niz popijac piwsko i sie kiedys obudzic z reka w nocniku :)
  • 0

#45 Cleon

Cleon

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 19:12

vincentp, lepiej kupic browar i wiedziec ze piwa nie zabraknie niz popijac piwsko i sie kiedys obudzic z reka w nocniku

Błędne rozumowanie. Mam kupić browar i do końca życia pić tylko Żywiec? A co jeśli będę mieć ochotę na Tyskie? Albo zapragnę egzotyki i zechcę napić się ciemnego piwa?
  • 0
Prezerwatywy noszę w jednej kieszeni plecaka ze śrubokrętem, zapasową baterią, zestawem plastrów, latarką i planem miasta. Wtedy dziewczyna odnosi wrażenie, że jestem przygotowany na każdą sytuację, a nie że od początku planowałem ją przelecieć.

#46 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 19:20

To może ja sie udziele z taką złotą myślą :D

Po co mam jeść ciastko skoro w domu mam tort, z drugiej strony to ile mozna jeść ten sam tort!
  • 0

#47 zaba1

zaba1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 20:08

Coz i znowu potwierdza sie teza ze facet to swinia wszystko mierzy poprzez pryzmat kasy i wygodnictwa........a uczucia to ma przepraszam w pewnej czesi ciala.Nie ma w zyciu nic cenniejszego anizeli milosc maierzynstwo i chociaz byly by ogromne piekniadze to tych wartosci nie kupisz nigdy za zadne pieniadze......nni hyba ze sie ma wypaczona meska psyhike............
  • 0

#48 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 20:14

a no facet to świnia :) ale wy kobiety niestety wcale lepsze nie jesteście, jeszcze mi napisz że nie jesteście materialistkami to już się uśmieje :D nie sądze żeby w takich agencjach czy burdelach jak kto woli dziewczyny pracowały charytatywnie, a co do miłości to masz racje jej się nieda kupić za to można kupić wszystko inne :D
  • 0

#49 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 20:48

Milosci nie da sie kupic ale kobiete na godzine tak hehe za kase nawet skoczy ci z 4 pietra jak jej dasz ...
  • 0

#50 Alex76

Alex76

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 22:07

żeby nie było za monotonnie w temacie to teraz cos do poczytania o najstarszym zawodzie świata :cool:

http://facet.onet.pl...02,artykul.html
  • 0

#51 mr_x

mr_x

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 22:25

Coz i znowu potwierdza sie teza ze facet to swinia wszystko mierzy poprzez pryzmat kasy i wygodnictwa........a uczucia to ma przepraszam w pewnej czesi ciala.Nie ma w zyciu nic cenniejszego anizeli milosc maierzynstwo i chociaz byly by ogromne piekniadze to tych wartosci nie kupisz nigdy za zadne pieniadze......nni hyba ze sie ma wypaczona meska psyhike............

Przepraszam bardzo, ale ja poważnie myślę o sprawach związanych z miłością, własną rodziną, dziećmi... To, że czasami pomyśli się przez pryzmat wygodnictwa nie oznacza, że jest się od razu świnią. Gdybym tylko miał partnerkę, kochałbym ją i szanował. A że nie mam, to nie wypowiem się na ten temat. Do agencji towarzyskich nie chodzę.
  • 0
:)

#52 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 23:00

zupełnie nie rozumiem czemu naskakujecie na facetów niepełnosprawnych którzy korzystają z agencji :o a w Holandii jak jest ? Wizyty call girls są refundowane
  • 0

#53 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 08:25

i tak powinno tez byc w ;polsce ale jestesmy jeszcze daleko za murzynami hehe
  • 0

#54 chmurek

chmurek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 08:45

zupełnie nie rozumiem czemu naskakujecie na facetów niepełnosprawnych którzy korzystają z agencji :o a w Holandii jak jest ? Wizyty call girls są refundowane

Naprawdę? ? ? :o .. niemożliwe.. ? :o -jak tak nas tutaj w Polsce traktują, to ja spadam do Holandii! :D
  • 0

#55 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 11:46

http://www.niepelnos...pl/ledge/x/9005

W Holandii stworzono specjalną kategorię "państwowych" prostytutek, które mogą być zamawiane przez niepełnosprawnych "na receptę".


  • 0

#56 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 15:46

[quote name='ciekawski2010]Mysle ze nie ale kto tam ich wie co pomyslaly' date=' watpliwosci to ja mialem ale przed pierwszym telefonem teraz nie bede miec watpliwosci ani grama bo wiem ze zawsze znajdzie sie dziewczyna ktora mnie przyjmie bez zadnych problemow, teraz wiem ze zenic sie to glupota poajde na wakacje na turnus to sobie zamowie jakas laseczke na godzine zalezy tez ile hajsu bede miec ... po co mi dziewczyna hehe jak moge miec ja za pieniadze :)[/quote']
:) tylko się zastanawiam czy nie wezmą podwójną stawkę :)
  • 0

#57 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 kwiecień 2010 - 16:17

[quote name='ciekawski2010]' date=' teraz wiem ze zenic sie to glupota poajde na wakacje na turnus to sobie zamowie jakas laseczke na godzine zalezy tez ile hajsu bede miec ... po co mi dziewczyna hehe jak moge miec ja za pieniadze :)[/quote']
Chęć uprawiania seksu nie jest jedynym powodem dla którego ludzie biorą ślub, co potwierdza fakt, iż towarzyszącej małżeństwu od zarania dziejów konkurencji w postaci prostytucji nadal nie udało się zwyciężyć. Chociaż gdyby zrobić sondaż, co mężczyźni zakładają częściej: rodzinę czy prostytutkę na siebie - wyniki mogłyby być interesujące. :evil:
  • 0

#58 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 17:26

"Bo każda kobieta ma w sobie coś z usunięto" krótko i na temat


Określanie w taki sposób WSZYSTKICH kobiet jest delikatnie mówiąc, zachowaniem godnym niedojrzałego smarkacza. Jeżeli tego typu sytuacja się powtórzy, będę zmuszony dać Ci ostrzeżenie.
admin

  • 0

#59 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 17:39

On26 ale dowaliles ale racja :)
  • 0

#60 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 25 kwiecień 2010 - 17:52

[...] teraz wiem ze zenic sie to glupota [...] ... po co mi dziewczyna hehe jak moge miec ja za pieniadze :)

Myślę, że to jest fałszywa alternatywa: żona/dziewczyna czy dziwka.

W samym płaceniu za seks nie ma nic złego. Tak było, jest i będzie, nie powinno się płacenia potępiać. Śmieszy mnie tylko jak ktoś sobie dorabia ideologię. Pisze, że może mieć kobietę za darmo, ale wybiera kobietę za pieniądze. Przecież to nielogiczne. W rzeczywistości powinno być:
Jestem tak nieatrakcyjny, że nikt na mnie nawet nie spojrzy, dlatego za seks zawsze płacę, jest mi z tym źle, bo jest to dla mnie poniżające (czuję się wydymany mentalnie i fizycznie). Płacąc potwierdzam, że brak mi męskości. Dlatego dorabiam do tego ideologię

"Bo każda kobieta ma w sobie coś z usunięto" krótko i na temat

Znasz wszystkie kobiety na świecie? Mam wrażenie, że to stwierdzenie najbardziej dotyczy kobiet z Twojego najbliższego otoczenia, czyli tych, które dobrze znasz.
  • 0

KNP



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych