Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Agencja Towarzyska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 13:45

Heh ale towarzystwo przewrażliwione...lepiej z co niektórymi nie gadać bo się zaraz potną z rozpaczy.
Nikt nikogo nie obraził. Wypowiedziałem swoje zdanie na temat przeważającej części klientów agencji.
Dziwką nie jestem ale miałem wgląd do badań przeprowadzanych na klientach. Badań naukowych.

[quote name='prosto-jak-w]Gdzie w ogóle moderator' date=' jak ludzie na siebie klną i to dość wulgarnie??[/quote']
W czym mogę pomóc? Jeżeli zauważyłeś(aś), że ludzie na sobie klną, zgłoś post do poderacji.

[quote]Nautralne jest to ze sie zgadzasz z Maskotem bo przeciez jestes kobieta[/quote]
O wypraszam sobie...proszę nie zmieniać mojej płci.
  • 0

#22 puntodivista

puntodivista

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 14:26

Nie zgadzam sie ze do Agencji chodza nieudacznicy Otorz moj kolega ma kolegow kawalerow z wyboru ktorzy nie maja ochoty bawic sie w tatusia i idac do agemncji tez sa nieudacznikami troche dziwne ale coz kazdy postrzega swiat na swoj sposob ;)

Łatwiej i taniej i weselej pójść do klubu i wyrwać pannę.

a dziwka to nie przeleństwo tylko nazwa zawodu

dziwka - obraźl. «o kobiecie, której postępowanie uważa się za niemoralne lub oburzające» Słownik Języka Polskiego :D

O wypraszam sobie...proszę nie zmieniać mojej płci.

Ja również wypraszam... proszę nie zmieniać mojej orientacji ;)

Tyle, wszak mężczyzną nie jestem :cool:
  • 0

Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami...


#23 xyz

xyz

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 14:53

ciekawski2010 a mozna wiedziec na co chorujesz i ile masz lat? Bo piszesz jak facet po 50 który boi sie, ze nie zdazy juz zaznac seksu z kims kto nie robi tego dla kasy:)

Wierz mi, ze pełnosprawne dziewczyny nie sa az tak nietoleranccyjne by nie sprobowac milosci, tego i owego z ON. No ale do domu ci taka nie przyjdzie. Trzeba wycchodzic, bawic sie, zartowac i gadac a nie byc desperatem i ratowac sie najprostszym sposoobem jakim jest prostytutka.
  • 0

#24 zaba1

zaba1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 15:53

JEZELI FACET NIE MA KOBIETY NA CODZIEN TO BURDEL JEST SWIETNYM ROZWAZANIEM SEKS JEST SPRAWA BARDZO WAZNA DLA NAS KOBIET I DLA FACETOW .mY PORZADNE PANIE SZUKAMY FACETA NA ZYCIE I NA SEKSIK PSYCHIKA FACETA JEST NIECO ODWROTNA A SZKODA.......I JEZELI FAKTYCZNIE NIE MA KTOS SZCZESCIA W MILOSCI I SEKSIKU TO AGENJA POWINNA BYC RODZAjem wentyla szkoda ze nie ma takich miejsc dla pan zIGOLO TEZ JEST POTRZEBNY CZEMU NIE............................
  • 0

#25 prosto-jak-w

prosto-jak-w

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 15:56

ekh....dla mnie, "dziwka", "sukinsyn" są obraźliwe, nie lepiej "prostytutka", a po s*****. W moim odczuciu wymoderować, ale może tylko w moim?

A i wszem i wobec ogłaszam, żem kobieta :)

ps. puntodivista dzięki za definicję

Pozdrawiam A.
  • 0

#26 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 15:57

Jeśli mogę coś dodać do dyskusji to jak najbardziej polecam :D szczególnie jak się chce spróbować np 2+1 :)) miła odskocznia no i niemusisz nikogo na nic namawiać ;)
  • 0

#27 Alex76

Alex76

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 19:04


Możesz mi z łaski swojej wytłumaczyć co zadawanie się z dziwką ma wspólnego z miłością? Jakiś zamiennik miłości?

Uważam, że do burdeli wybierają się przede wszystkim dwa rodzaje mężczyzn:

1. Życiowi nieudacznicy i popaprańcy
2. Sukinsyny którym znudziły się harce z żoną i szukają mocnych wrażeń na boku

Zaczne odpowiedz od konca, a więc o czywiscie mozesz tak uwazać w swej naiwnosci iż kto korzysta z burdeli i prostytutek to popapraniec , nieudacznik itd. - mamy w końcu wolny kraj i kazdy moze swoje zdanie wypowiedzięc a ja sie nie musze z tym wcale zgadzac i sie nie zgadzam a uzasadniać tez nie zamierzam dlaczego sie nie zgadzam powiem tylko ze są rózne sytuacje i do kazdego przypadku nalezy podejsc indywidualnie i czasem warto wczesniej pomyslec nim sie kogos uzna za popapranca i nie udacznika tylko dlatego ze korzysta z usług prostytutki.

A co do milości to oczywiscie zadawanie sie z "dziwkami" jak nazwales prostytutki zresztą dosć popularnym epitetem nie ma oczywiscie nic wspólnego z miłością i najwnoscią było by twierdzić inaczej wiec ja napewno nie w tym sensie pisałem ze nie ma co czekać na miłosc która nigdy moze nie nadejsc , chociasz zycze koledze który załozył ten temat aby ją jednak spotkał wówczac bedzie kochany i zaspokojony nie mniej życie jest z byt krótkie aby sobie odmawiac przyjemnności równierz tych erotycznych więc jesli ktoś ma ochotę i na to finanse to nie widze powodu aby nie mogł korzystac z usług odpowiednich pań.

A miłość, hmm... moze nadejdzie a moze nie ale napewno w imie czekania na nią nie warto sobie odmawiać przyjemnosci cielesnych i popadać w frustracje z tego powodu.

Alex
  • 0

#28 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 20:19

Do negatywnie nastawionych
Z seksem za pieniądze jest podobnie jak z piwem chcesz się napić to idziesz o baru i pijesz oczywiście, że można zasadzić chmiel uwarzyć odczekać swoje i wtedy się napić podobnie z seksem można znaleźć dziewczynę lub skorzystać z agęcji jest drożej, ale prościej dla samotnego ON, który nie ma zamiaru iść do klasztoru to jedyne wyjście no może nie jedyne, ale to przyjemniejsze i bez przesady z tym ryzykiem jest zwiększone, ale nie tak bardzo okres średniowiecza już minoł nawet u takich pań one też nie chcą się zarazić poza tym poznana dziewczyna też może mieć syfa, nie negujcie tego tak zaciekle to prywatny wybór
  • 0

#29 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 19 kwiecień 2010 - 12:43

Tak ktos tu powiedzial ze mozna isc do klubu i tam znalesc dziewczyne, Tylko ze trzeba sie przedtem nagadac jaka to ona sliczna sliczne oczka sliczne wlosy czesto z marnym skutkiem a w Agncji placisz i dostajesz bez zbednego gadania jak bym chcial to bym poszedl do knajpy i zagadal do jakiejs dizewczyny postawil bym jej kawe czy pizze pogadali bysmy a ona by po godzinie powiedziala ze musi isc poza tym nie jestem zbytnio wygadany nie chce mi sie jak juz napisalem paplac i jej komplementowac nawet gdyby byly szczere, juz nie raz zagadywalem do nie jednej dziewczyny i rzadko ale bylo tak ze dziewczyny zagadywaly do mnie tylko ze pozniej mowily zostanmy przyjaciolmi bla bla bla przyznaje jestem cienki nie z powodu mojej ulomnosci ale z powodu malego doswiadczenia z dziewczynami, tylko z jedna spalem ale to byla za duza odleglosc taki zwiazek nie ma szans na dluszsza mete spotykanie sie raz na tydzien ok ale raz na dwa to juz nie na moje nerwy :/ u nas nie bede mowil gdzie bo po co chce byc anonimowy ludzie sa zacofani i boja sie wiazac z takimi ludzmi zostawmy juz kwestie pieniadze i utrzymanie sie, boja sie raczej tego ze dana chroba moze byc genetyczna i ze odziedzicza to dzieci, druga sprawa co powiedza znajomi jak zobacza mnie z facetem o kulach ktory ma krzywe nogi i nie potrafi zajsc dalej jak do bramy i spowrotem hmm :) mowie o sobie caly czas zerby ktos nie pomyslal, to wlasnie te sytuacje i teksty typu zostanmy przyjaciolmi uksztaltowaly moj charakter kiedys bylem inny ale to nie wina swiata to wina ludzi ze drugi czlowiek zmienia sie w zgorzknialego faceta w desperata itp.
  • 0

#30 mr_x

mr_x

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 19 kwiecień 2010 - 13:35

Z doświadczenia wiem, że nie można przeginać ze słodzeniem. Im bardziej będziesz to powtarzał nowo poznanej dziewczynie, tym szybciej ona się wycofa. Trzeba znać cienką granicę, bo po jej przekroczeniu jesteśmy skreśleni i dalsze starania prawie nigdy nie udają się.
  • 0
:)

#31 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 19 kwiecień 2010 - 15:20

Ciekawski, tyle warzyw na iponie :) napewno wyrwiesz jakąś marchewe :D
  • 0

#32 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 19 kwiecień 2010 - 15:38

On26 chciales kogos obrazic tym "warzywem" czy tak okreslasz panny a jesli juz to wole owoce maja duzo witamin np dobre soczyste sliweczki :)
  • 0

#33 kobietka

kobietka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 16:14

każdy ma prawo spotykać się z kim chce i zaspokajać swoje potrzeby w taki a nie inny sposób. Każdy ma wybór, będziesz w burdelu tylko klientem więc nie ma mowy o jakichkolwiek uczuciach. nie lepiej poumawiać się na randki?
  • 0

#34 xyz

xyz

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 16:49

kobietka no o tym samym wlasnie pisałam...

sorry ale ja tez uwazam ze faceci choodzacy do prostytutek to jakies zimne kluchy bojace sie zaangazowania, lub sa tak zdesperowani ze ida na łatwizne :P
  • 0

#35 vincentp

vincentp

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 20:00

[quote name='licorice]sorry ale ja tez uwazam ze faceci choodzacy do prostytutek to jakies zimne kluchy bojace sie zaangazowania' date=' lub sa tak zdesperowani ze ida na łatwizne :P[/quote']
Jeśli chce się napić tylko piwa... to po co miałby kupować cały browar ?
  • 0

#36 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 20:52

vincentp racja :D i nierozumiem czemu wiekszość kobiet jest tak tym zdegustowana, przecież to normalne zjawisko a w takich przybytkach pracują przecież kobiety
  • 0

#37 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 09:03

[quote name='On26]Ciekawski' date=' tyle warzyw na iponie :) napewno wyrwiesz jakąś marchewe :D[/quote']
Ooo i z takim tektem gdybys ruszył w teren,zwyczajnie dostałbys w morde od kazdej z Iponu,czy tez nie,więc lepiej rzeczywiscie udaj sie do Agencji,tam przynajmniej nikt nie zakwestionuje twojej yyyyyyyy "inteligencji".Pozdro.
  • 0

#38 On26

On26

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 10:20

Jutrzemka, to zdanie było skierowane do niego :D a do kobiet zawsze mam odpowiednie podejście i większość sie na to łapie :P
  • 0

#39 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 14:21

Aaa "łapanka"na odpowiednie podejście!:D Noo to moze byc,byleby nie ogródkowo-buraczane.:D

A swoją drogą jeśli się ma niechęć do starania o kobieta a za to ma sie kase,to niby dlaczego taki ktos nie miałby korzystac z agencji do woli,nawet raz w tygodniu a w między czasie korzystać z usług deptaczek poboczy?Kto zabroni bogatemu?Jego wybór.
  • 0

#40 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 22 kwiecień 2010 - 11:59

Jutrzenka otorz to :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych