Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Agencja Towarzyska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#101 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 11 maj 2010 - 17:18

Facet, który korzysta z usług prostytutek, i jeszcze się tym Chwali to Kaleka emocjonalny.


Wątpliwa to przyjemnośc seks z prostytutką.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#102 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 11 maj 2010 - 19:41

Wątpliwa to przyjemnośc seks z prostytutką.

W końcu jakaś profesjonalna opinia kogoś, kto wie o czym pisze :D Podstawa to sprawdzić na własnej skórze, a potem się dzielić spostrzeżeniami ;)
  • 0

KNP


#103 irkak80

irkak80

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano 20 maj 2010 - 08:31

Jak ktoś chce się coś ciekawego o kurtyzanach dowiedzieć to polecam przeczytać książkę "Czarodziejki.com" Ewy Egejskiej. I jak dla mnie chodzenie do takich panien to indywidualna sprawa każdego faceta, nie potępiam tego ani nie pochwalam.
  • 0
[you] odwiedź moją stronkę, kliknij w napis Serwis pod avatarem.

#104 Iris.71

Iris.71

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 31 maj 2010 - 08:03

ciekawski2010 a ja Ci odpiszę z drugiego punktu widzenia. Oczywiście w agencji bardzo chętnie Cię obsłużą, ale musisz się liczyć ze sporymi kosztami usługi. W agencjach licznik bije szybciej niż w piekle obraca się wiatrak. W momencie gdy znajdziesz się sam na sam z kurtyzaną, ona zaczyna liczyć czas. W zależności ile min. wykupiłeś tyle masz czasu, na spełnienie swoich potrzeb. Często dziewczyny w kontaktach z ON grają na zwłokę, np.wiadomo ON dłużej się rozbiera, najczęściej taki klient jest tak zestresowany, że ma trudności aby stanąć na wysokości zadania a dziewczyna jeszcze zada mu kilka pytań dotyczących jego potrzeb. I jak nic godzina minęła. Najlepiej jest się umówić na wizytę domową, wówczas czujesz się pewniejszy siebie a i dziewczyny u klienta w domu są bardziej zrelaksowane.

Dodano pon 31 maj 2010 11:15:33 MSD :
A jeszcze jedno, tak dziewczyny się zabezpieczają tz. używają prezerwatyw. Jednak jeżeli już się zdecydujesz, uważaj na panny za wschodniej granicy, one często decydują się na lepiej płatny sex bez zabezpieczeń. Powodzenia
  • 0
"..Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi."

#105 chmurek

chmurek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 31 maj 2010 - 08:28

ciekawski2010 a ja Ci odpiszę z drugiego punktu widzenia. Oczywiście w agencji bardzo chętnie Cię obsłużą, ale musisz się liczyć ze sporymi kosztami usługi. W agencjach licznik bije szybciej niż w piekle obraca się wiatrak. W momencie gdy znajdziesz się sam na sam z kurtyzaną, ona zaczyna liczyć czas. W zależności ile min. wykupiłeś tyle masz czasu, na spełnienie swoich potrzeb. Często dziewczyny w kontaktach z ON grają na zwłokę, np.wiadomo ON dłużej się rozbiera, najczęściej taki klient jest tak zestresowany, że ma trudności aby stanąć na wysokości zadania a dziewczyna jeszcze zada mu kilka pytań dotyczących jego potrzeb. I jak nic godzina minęła. Najlepiej jest się umówić na wizytę domową, wówczas czujesz się pewniejszy siebie a i dziewczyny u klienta w domu są bardziej zrelaksowane.

Dodano pon 31 maj 2010 11:15:33 MSD :
A jeszcze jedno, tak dziewczyny się zabezpieczają tz. używają prezerwatyw. Jednak jeżeli już się zdecydujesz, uważaj na panny za wschodniej granicy, one często decydują się na lepiej płatny sex bez zabezpieczeń. Powodzenia

Iris.71 a gdy mnie będą obsługiwały dwie panienki, to ile wtedy zapłacę? i czy tak w ogóle można?
  • 0

#106 ciekawski2010

ciekawski2010

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 31 maj 2010 - 09:55

Ja juz Skorzystalem wiem jak to wyglada nie bede opisywac szczegolow ale bylo milo i to nie byla Agencja Towarzyska tylko prywatne mieszkanie, Iris.71 nie kazda Agnecja przyjmie dzwonilem do jednej agencji ktora jest u nas i powiedzili ze niestety nie ale naszczescie dziewczyn ktore sa chetne i nie maja oporow zdarzaja sie panny ze zrytym charakterem ale jak zadzwonisz to sie nie przekonasz, a moiwe ze zryty bo pierwsze dzwonie mowi ze nie ma problemu a pozniej mi mowi ze nie ... :) a na seks bez gumki nie ma mowy :) na seks bez gumki to ja sie zdecyduje jak by sie jakas dziewczyna znalazla i byla moja zona no ale sie nie znajdzie. Pozdrawiam
  • 0

#107 kolega_z_czatu

kolega_z_czatu

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 14:12

hmmm ....w GB niepelnosprawni nie maja takich problemów,tam jest to normalne i oplacane przez ubezpieczenie.czesto sa to pielegniarki,znajace temat.pozdrawiam
  • 0

#108 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 29 czerwiec 2010 - 21:05

usługa jak każda inna polecam stronę roksa adresu nie podaje bo niewolno ale od czego mamy gugel it :D
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#109 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 29 czerwiec 2010 - 23:16

nonames, bliżej natury czy "co w trawie piszczy"? ;)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#110 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 04:21

Marianko a ja myślę że ani jedno ani drugie, to zbereźna strona mocy nonamesa haha.

Dodano Wed Jun 30 05:31:57 2010 :
Nonames, pozwoliłem sobie na luknięcie na tą stronę którą poleciłeś :D Tak z czystej ciekawości Haha. Zerknąłem też na cennik, niezły biznes kręcą te panie 300 zł za 1 h. Wolę jednak zakupić browar i mieć swoje, pewne piwo :D
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#111 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 08:42

Marianko a ja myślę że ani jedno ani drugie, to zbereźna strona mocy nonamesa haha.

Dodano Wed Jun 30 05:31:57 2010 :
Nonames, pozwoliłem sobie na luknięcie na tą stronę którą poleciłeś :D Tak z czystej ciekawości Haha. Zerknąłem też na cennik, niezły biznes kręcą te panie 300 zł za 1 h. Wolę jednak zakupić browar i mieć swoje, pewne piwo :D

aaaaaaleeeee nieeeeee!! :D są tam panie co kręcą nawet za 50 zł ale to bliżej HOMARA :P . no co ty za 300zł to już można coś "lepsiejszego " :P
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#112 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 01 lipiec 2010 - 07:35

eeee za 50 Nonames jak brać towar to z górnej półki :P i dobrze wyposażony :D a po za tym za 50 to pewnie jakaś niewyżyta emerytka na 0,5 etatu haha.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#113 ulik

ulik

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:09

ciekawski2010
Gdzie Ty mieszkasz? na jakimś zadupiu? przecież nawet w małej wiosce są panienki, które zrobią to za np. wino marki "Patykiem pisane". To wydatek rzędu (nie wiem ile kosztuje, ale jakieś powiedzmy 5 zł) i bez gumki, trzeba tylko się rozejrzeć. W agencjach jest za drogo, no ale kto bogatemu zabroni.
nadzieja pisze, że za 50 to emerytka niewyżyta i na pół etatu. Nieprawda, za 50 możesz mieć 20 latkę, no może także niewyżytą ale znającą takie sztuki, że nie wiesz czy się sp...cić czy zesrać.
ciekawski2010 masz na pewno kolesiów, powiedz im to na pewno przyprowadzą Ci taką laskę i nie przejmuj się co tu piszą, że sex za kasę to be itd. piszą głupoty. Jeśli Cię na to stać i masz ochotę to rób to bo życie naprawdę szybko ucieka.
Z dziewczyną niesprawną są większe problemy niż ze sprawną. Ta pierwsza "chce" za to od razu ślubu ta druga zrobi to dlatego, że to jest piękne i przyjemne a że będzie miała na jakąś bluzeczkę to i dobrze.
Powodzonka ciekawski2010.
  • 0

#114 esteta

esteta

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 15:04

Ludzie czy Wy macie jakąś godność,honor,szacunek do samego siebie? nie wydaje mi się:-/też chciałbym byc kochany,chcialbym uprawiac sex,ale nie z jakąś brudną dziwką tylko z kimś kogo kocham i kto kocha mnie.Jeśli nie przyszła jeszcze pora na to żebym i ja znalazł kogoś kto mnie pokocha to trudno,widac musze jeszcze poczekać,mam dwie ręce i jakoś sobie poradzę z rozładowaniem swojego podniecenia,ale na pewno nigdy nie pójdę do orzydliwej baby,którą byle kto może mieć za kawałek grosza....jezu na samą myśl mi niedobrze:-/nigdy nie zrozumiem jak bardzo można tak siebie nie szanować...przeciez taka baba to jak publiczna toaleta,do której każdy może się spuścić...beeeee.
  • 0

#115 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 16:38

jak mówią, szukajcie a znajdziecie :D
  • 0

#116 vincentp

vincentp

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 20:15

Ludzie czy Wy macie jakąś godność,honor,szacunek do samego siebie?

chcialbym uprawiac sex,ale nie z jakąś brudną dziwką (...)
(...) nigdy nie pójdę do orzydliwej baby,którą byle kto może mieć za kawałek grosza
(...)przeciez taka baba to jak publiczna toaleta,do której każdy może się spuścić...beeeee.

Czy Ty masz jakikolwiek szacunek dla kobiet pracujących ?!
"Żadna praca nie hańbi" !!


a tak poważniej... to przynajmniej ktoś na siebie zarabia w taki czy inny sposób i nie oczekuje, że państwo czy inny potwór, tylko za sam fakt jego istnienia będzie mu coś dawało za darmo.

Jakby tak poczytać niektóre posty, to można dojść do wniosku, że prostytutka jest o wiele wartościowszym członkiem społeczeństwa (nawet jeśli nie płaci podatków) niż ktoś, kto do "wspólnej michy" się nie dorzuca, za to chciałby z niej ciągle coś ciągnąć.

Myślę, że warto nad czymś takim się zastanowić.
  • 0

#117 esteta

esteta

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 lipiec 2010 - 09:54

Ludzie czy Wy macie jakąś godność,honor,szacunek do samego siebie?

chcialbym uprawiac sex,ale nie z jakąś brudną dziwką (...)
(...) nigdy nie pójdę do orzydliwej baby,którą byle kto może mieć za kawałek grosza
(...)przeciez taka baba to jak publiczna toaleta,do której każdy może się spuścić...beeeee.

Czy Ty masz jakikolwiek szacunek dla kobiet pracujących ?!
"Żadna praca nie hańbi" !!


a tak poważniej... to przynajmniej ktoś na siebie zarabia w taki czy inny sposób i nie oczekuje, że państwo czy inny potwór, tylko za sam fakt jego istnienia będzie mu coś dawało za darmo.

Jakby tak poczytać niektóre posty, to można dojść do wniosku, że prostytutka jest o wiele wartościowszym członkiem społeczeństwa (nawet jeśli nie płaci podatków) niż ktoś, kto do "wspólnej michy" się nie dorzuca, za to chciałby z niej ciągle coś ciągnąć.

Myślę, że warto nad czymś takim się zastanowić.

Taaa no jasne byle szmacie szcunek się nalezy:-) nie rozśmieszaj mnie,taka baba to najgorszy gatunek człowieka a facet,który korzysta z jej usług to zwykły brudas i fleja tyle w temacie.
A tak na marginesie wyobraź sobie,że jestem bardzo aktywny i zarabiam sam na siebie.
  • 0

#118 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 07 lipiec 2010 - 11:53

Gdzie Ty mieszkasz? na jakimś zadupiu? przecież nawet w małej wiosce są panienki, które zrobią to za np. wino

Hmm ulik A kąpałeś się kiedyś w szambie ? jeśli nie to zrób to z taką co daje z Wino to będziesz wiedział.

Dodano Wed Jul 7 12:58:26 2010 :

Taaa no jasne byle szmacie szcunek się nalezy:-) nie rozśmieszaj mnie,taka baba to najgorszy gatunek człowieka a facet,który korzysta z jej usług to zwykły brudas i fleja tyle w temacie.
A tak na marginesie wyobraź sobie,że jestem bardzo aktywny i zarabiam sam na siebie.

Szanuj ludzi za to jacy są a nie za to jaki wykonują zawód. To i może kiedyś ktoś ciebie poszanuje jak się stoczysz. (Aktywny).
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#119 esteta

esteta

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 lipiec 2010 - 20:56


Hmm ulik A kąpałeś się kiedyś w szambie ? jeśli nie to zrób to z taką co daje z Wino to będziesz wiedział.

Dodano Wed Jul 7 12:58:26 2010 :

Taaa no jasne byle szmacie szcunek się nalezy:-) nie rozśmieszaj mnie,taka baba to najgorszy gatunek człowieka a facet,który korzysta z jej usług to zwykły brudas i fleja tyle w temacie.
A tak na marginesie wyobraź sobie,że jestem bardzo aktywny i zarabiam sam na siebie.

Szanuj ludzi za to jacy są a nie za to jaki wykonują zawód. To i może kiedyś ktoś ciebie poszanuje jak się stoczysz. (Aktywny).

Szanować to można(a nawet trzeba) kobietę,która zapierdziela w markecie do białego świtu a nie kobietę,która traktuje swoje ciało jak narzędzie,bo tak co? łatwiej,przyjemniej? czemu taka nie pójdzie do Reala robić tylko woli się ku...ć? nigdy tego nie zrozumiem i nie uszanuję takiej osoby nigdy i jak słyszę tlumaczenia,że to robi,bo sytuacja ją do tego zmusiła to chce mi się najnormalniej śmiać,bo uważam,że wypięcie tyłka za kasę to zwykłe wygodnictwo i brak szcunku do wlasnej osoby,do rodziny itp.takie mam zdanie na ten temat i nie wymagam aby wszyscy się ze mną zgadzali.Na szacunek trzeba sobie zaslużyć i sorry,ale panienki kupczące wlasnym tyłkiem jakoś mojego szacunku nie wzbudzają.Pozdrawiam
  • 0

#120 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 15 lipiec 2010 - 22:08

[quote name='esteta]Ludzie czy Wy macie jakąś godność' date='honor,szacunek do samego siebie? nie wydaje mi się:-/też chciałbym byc kochany,chcialbym uprawiac sex,ale nie z jakąś brudną dziwką tylko z kimś kogo kocham i kto kocha mnie.Jeśli nie przyszła jeszcze pora na to żebym i ja znalazł kogoś kto mnie pokocha to trudno,widac musze jeszcze poczekać,mam dwie ręce i jakoś sobie poradzę z rozładowaniem swojego podniecenia,ale na pewno nigdy nie pójdę do orzydliwej baby,którą byle kto może mieć za kawałek grosza....jezu na samą myśl mi niedobrze:-/nigdy nie zrozumiem jak bardzo można tak siebie nie szanować...przeciez taka baba to jak publiczna toaleta,do której każdy może się spuścić...beeeee.[/quote']
no nie nie w każdą możesz się spuścić bo nie każda sobie pozwala po za tym nawet jeśli to kosztuje to ekstra a po za tym ale ty masz fantazje :)

"brudną dziwką" - słoma z butów wystaje uwierz mi większość tych dziewczyn higienę stawia na pierwszym miejscu
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych