Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Uwodzenie kobiet - techniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#61 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 09 marzec 2010 - 13:18

[quote=Paulla]Gdzie Ty tu off topic widzisz chłopie?
@sucherro Zadał mi pytanie i to wszystko [...][/quote]
Sama sobie odpowiadasz na zadane pytania :D

[quote name='Paulla]A co do czarów to każdy dorosły facet wie' date=' że one nie istnieją :)[/quote']
"Oczarować" to nie to samo co "zaczarować"

Zresztą czary istnieja, oto dowód:
W Krakowie w roku 2003 miał miejsce nie tyle proces o czary, co proces dotyczący pomówienia o czary. Jerzy M. – rolnik z Woli Kalinowskiej k/Krakowa pozwał do sądu swoją sąsiadkę Annę B., która publicznie stwierdziła, że M. jest czarownikiem, który zabiera mleko od jej krów. Jako dowód przytaczała fakt, iż odstawia on 40 litrów mleka z dwóch krów, podczas gdy ona – jedynie 17 litrów. Charakterystyczne było, iż chociaż rolnik podkreślał, że w czary nie wierzy, obawiał się, iż opowieści sąsiadki zepsują mu opinię. Ostatecznie proces zakończył się ugodą [http://krakow.gazeta...5,1956031.html]

[quote=Paulla]Poza tym mieli byście przyjemność gdyby już po 20 sekundach było po "zdobywaniu"?[/quote]
Piszesz do mnie per "Wy":)
Największa przyjemność kobieta daje facetowi po jej zdobyciu. Wiem bo sprawdzałem
  • 0

KNP


#62 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 09 marzec 2010 - 13:28

Piszesz do mnie per "Wy":)

To pytanie jest skierowane do wszystkich mężczyzn. Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania :)
A swoją droga jak mam pisać do Ciebie per "Panie Ministrze"?
Coś się gubisz w zeznaniach. Może warto ograniczać cytaty i się zastanowić czasami nad swoimi słowami gdyż obecnie swoim zachowaniem to nie oczarujesz rzadnej kobitki a już na 100)% nie mnie :)
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#63 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 09 marzec 2010 - 14:03

No no to pany dość konkretne najlepiej jak byś założyła swój gabinet bo wtedy możesz pomagać i przy okazji coś z tego więcej mieć i może z czasem na wycieczkę się odłoży ;)
Moja koleżanka będzie w Krakowie zakładała gabinet logopedyczny.
Ja w tym roku kończę socjologię o specjalizacji socjologia kultury i masowego komunikowania.Właśnie zabieram się do pisania pracy licencjackiej ;)
Myślę że największym problemem kulawego jest to że ma nauczanie indywidualne w domu czasami i przez to dużo traci...
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#64 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 09 marzec 2010 - 15:34

A ja dodam, że wystarczy wzrok, który potrafi sprawić przyspieszone bicie serca, a potem
to życie weryfikuje.
Ale w różnym wieku różnie bywa, więc później, to raczej kultura osobista i poczucie bezpieczeństwa w obcowaniu .... ( No ale może tak było kiedyś :P )
  • 0

#65 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 09 marzec 2010 - 16:14

[quote=Paulla][...]A swoją droga jak mam pisać do Ciebie per "Panie Ministrze"?[/quote]
Zwykłe Sifu wystarczy. Nie mam aż tak wybujałego ego, żeby liczyć na "Panie Ministrze"
[quote=Paulla]Coś się gubisz w zeznaniach. Może warto ograniczać cytaty i się zastanowić czasami nad swoimi słowami gdyż obecnie swoim zachowaniem to nie oczarujesz rzadnej kobitki a już na 100)% nie mnie :)[/quote]
Uwielbiam cytowanie innych. Ja w ten sposób okazuję szacunek ludziom.
A kobitkę z krwi i kości oczarowałem - w realu (nie mam na myśli sklepu) :)
A czy Ciebie bym nie oczarował? Nie wiadomo. Przecież nie sprawdzaliśmy tego. Ograniczyliśmy się tylko do wzajemnego, dwukierunkowego trollingu forumowego :)

[quote name='michalina]A ja dodam' date=' że wystarczy wzrok, który potrafi sprawić przyspieszone bicie serca, a potem to życie weryfikuje.[/quote']
Coś pewnie w tym jest...
Jeżeli oczy to zwierciadło duszy to na pewno coś w tym jest
  • 0

KNP


#66 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 18:38

Paulla za dziecko jesteś bym z Tobą dyskutowała :) a sucherro i Ty pasujecie na tych taczkach w tym piekle:( niestety mamy to co mamy może troszkę wiedzy macie ale niestety kultura za drzwiami została :(
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#67 Facet1

Facet1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 18:43

Oj sucherro ale nawywijałes tymi taczkami hi hi :-))
  • 0

#68 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 18:52

Paulla. Jak juz robimy offtop w tym wątku, to wszyscy a nie tylko Ty i sucherro

albo wracamy do tematu

"Jak oczarować kobietę w 20 s lub szybciej"

Jako że jeszcze nie miałam swego słowa w niniejszym wątku - jestem za opcją nr 2 :)

Wyuczone teksty? Dla mnie to kiepski pomysł. Bardzo kiepski. Jeśli kobieta ma cokolwiek w głowie - szybko zrozumie jak mało w tych tekstach szczerości i prawdziwości... Osobiście mam silną alergię na gości, którzy za wszelką cenę zgrywają "macho" ;)
ALE! Pierwsze spotkanie, to nie zawsze rozmowa. To zwykle sam uśmiech, albo wymiana spojrzeń.. Uśmiech. Tak, uważam że uśmiech to jest to, co rozbraja najskuteczniej :) "Pierwsze wrażenie" o nowo poznanym człowieku utrzymuje się bardzo długo... Uśmiech błyskawicznie wzbudza sympatię (i to nie tylko w relacjach damsko-męskich).
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#69 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 marzec 2010 - 19:07

Paulla za dziecko jesteś bym z Tobą dyskutowała :) a sucherro i Ty pasujecie na tych taczkach w tym piekle:(

Nieznajoma, dojrzała osoba powinna zamiast uparcie spamować zastosować się do poniższego komunikatu:

nieznajomaxxx
Możesz mi powiedzieć o co do mnie pijesz czy może mi się zdaje?
Jak coś to pisz w moim poście http://www.ipon.pl/f...ic.php?id=14374

By wszystkim żyło się lepiej i przejrzyściej :D I nie mówię tego złośliwie.
  • 0

#70 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 23:42

Tabletierez
Nie wiem co chciałeś mi przez to powiedzieć? wiem powiesz powinnam czytać posty sucherro i być wyrozumiała dla niego tylko widzisz zawsze uważasz, że ludzi pakuję zawsze do tego samego worka i tu się grubo pomyliłeś ale nie zwróciłam Ci wtedy uwagi bo miałeś takie prawo o mnie wywnioskować uszanowałam to, bo w końcu jak ktoś czyta czyjeś posty wtedy ocenia co to za człowiek (zły, dobry, miły złośliwy itd.) i w tym Ci nie przeszkadzam:) Nieraz nie ukrywam i czytam i Twoje a przeważnie od tego momentu jak mi powiedziałeś :) z tym workiem:) Nie krytykowałam Cię (zaznaczam nie we wszystkich tematach bo nawet nieraz miałam na to ochotę ale sądziłam, że masz takie prawo inaczej może patrzymy na dany temat, natomiast w niektórych postach byłam za Tobą i popierałam to i też szanowałam :) A co do Sucherro którego bronisz :) tłumaczę
1. Nie wiedziałam o jego ankiecie a nawet jakbym wiedziała pewnie bym tam nie weszła bo mam swoje zdanie na ten temat ale tylko dla siebie
2. Skoro miał ochotę Sucherro bym uczestniczyła w tej ankiecie mógł mi to napisać i poinformować,że istnieje taka ankieta
3. Skoro mnie pouczasz że powinnam czytać jego posty to czy on młody o wiele dłużej przebywający na tym forum doświadczony bo pewnie tak jest nie powinien najpierw moich przeczytać i zorientować się czy to będzie na miejscu mnie takie coś zaproponować?
4. Powiesz znowu za poważnie to traktujesz powinnaś zluzować - no cóż nie wszyscy są jednakowi Ty widzę zluzowałeś no i dobrze:) jesteś młodszy itd inne okno na świat:) ale mam prośbę i trochę pomyśl i odpowiedz mi na pytanie : Czy Ty po stracie bliskiego nadal z humorem byś odebrał to co napisał Sucherro?
A teraz miłego humoru życzę no i na koniec muszę Cię zasmucisz Sucherro nie przeproszę bo nadal to co przeczytałam jest mi smutno.
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#71 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 10 marzec 2010 - 00:56

nieznajomaxxx :)
Nie warto sie denerwować, naprawdę wierzysz, iż by tu ktoś chciał świadomie Ci uwłaczyć?
Teraz fora roją się różnymi nowinkami, stąd Twoje zdziwienie i oburzenie. Po prostu, to nie Twoje klimaty taki humor.
Zapewniam Cię, iż Suchero to porządny młodzieniec, bardzo uczynny i pomocny innym.
Kulturalny i nawet nie przeczuwał, iż taką sławe osiągnie przez swoją sygnaturkę.
Jesteś na tym forum od niedawna, więc Cię rozumię, zatem proszę też o uszanowanie, tych z dłuższym stażem dla naszego nowego iponkowego użytkownika.
A że nie miałam okazji się przywitać - witam serdecznie nieznajomaxxx :)
  • 0

#72 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 10:15

Paulla za dziecko jesteś bym z Tobą dyskutowała :) a sucherro i Ty pasujecie na tych taczkach w tym piekle:( niestety mamy to co mamy może troszkę wiedzy macie ale niestety kultura za drzwiami została :(

hmmm,a mnie sie takie i podobne rozmowy kojarza li tylko z przekupkami na targu lub co gorsza z przepychankami w parlamencie.:|

Powtorze sie,ze zdawac by sie mogło iz niektorzy zapominaja ze to jest wirtualny swiat i wystarczy wyłaczyc komputer gdy emocje buzuja niczyn hormony w ciele 18-latki.Nawoływanie do zachowania kultury,gdy samemu sie jej nie ma kruszac kopie o bzdety to duuze przegiecie.

A teraz proponuje powrocic do załozonego tematu tj uwodzenie kobiet(i moze mężczyzn?).
  • 0

#73 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 13:44

pierwszy kontakt w realu to 90% a jakaś uniwersalna metoda chyba nie istnieje różne kobiety różne jej odczucia choć ponoć jest 6 typów kobiet co by znaczyło że wystarczy 6 różnych "metamorfoz" by odnosić znaczne sukcesy na tym polu tylko czy z czasem nie zaczniemy być sobą metamorfoza pryśnie i wielkie G z tego będzie to już zależy po co chcesz te biedne bezbronne owieczki ściemniać :D
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#74 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 14:42

(...) choć ponoć jest 6 typów kobiet co by znaczyło że wystarczy 6 różnych "metamorfoz" (...)

Ilu mężczyzn - tyle teorii na temat "rodzajów kobiet" ;)

Ktoś inny uznał że jest 8 rodzajów kobiet (taki żart dla rozluźnienia tematu) ;)
1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.
2. Damy - temu damy, tamtemu damy.
3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.
4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.
5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.
6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.
7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.
8. Domatorki - byle komu, aby w domu.
Mam nadzieję, że nie naruszam w żaden sposób regulaminu... ;)

Ale prawdą jest, że sprawy damsko - męskie są wybitnie delikatne i prawdziwie trudne do zdefiniowania.
Tak jak różne są kobiety - tak i mężczyźni... W grę wchodzi "to coś", co niektórzy nazywają "chemią", inni "miętą", a jeszcze inni po prostu zauroczeniem.. I tak jak nie ma definicji - tak też nie ma recepty na udane pierwsze spotkanie.. Chyba... :)
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#75 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 20:56

Witam!! Pewnie i Ty Michalina i Ty Jutrzenka macie dużo racji skoro dobry chłopak życzę mu powodzenia wprawdzie nie wiem czemu miała służyć ta ankieta no i się nie dowiem ale to już jego sprawa :) i tu ładny cytat Magdalleny "Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech" to też dobry sposób na uwodzenie kobiet i bardzo skuteczny :) pozdrawiam Was:)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#76 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 11 marzec 2010 - 00:44

Feromony, to jest to..., magnetyczny pociąg, coś, co jest fascynujące, coś co mówi, że chce się z tym kimś przebywać, feromony działają na obie strony ... a żadne techniki uwodzenia nie pomogą :)

Dodano czw 11 mar 00:51:01 2010 :

choć ponoć jest 6 typów kobiet co by znaczyło że wystarczy 6 różnych "metamorfoz" by odnosić znaczne sukcesy na tym polu tylko czy z czasem nie zaczniemy być sobą metamorfoza pryśnie i wielkie G z tego będzie to już zależy po co chcesz te biedne bezbronne owieczki ściemniać :D

a możesz wymienić te 6 typów kobiet?
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#77 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 19:06

nie mogę!! napisałem że "ponoć" po prostu gdzieś kiedyś mi się o uszy obiło odsyłam na gogle jeśli gdzieś ktoś tak napisał to pewnie można odnaleźć
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#78 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 11 marzec 2010 - 21:07

[...]a możesz wymienić te 6 typów kobiet?

Pytanie nie do mnie, ale się podejmę odpowiedzi. Otóż z całą pewnością jest 6 typów kobiet:
Typ I - kobieta, która zna głównie facetów niedzielących kobiet na typy
Typ II - kobieta, która zna głównie facetów dzielących kobiety na 2 typy
Typ III - kobieta, która zna głównie facetów dzielących kobiety na 3 typy
Typ IV - kobieta, która zna głównie facetów dzielących kobiety na 4 typy
Typ V - kobieta, która zna głównie facetów dzielących kobiety na 5 typów
Typ VI - kobieta, która zna głównie facetów dzielących kobiety na 6 typów
  • 0

KNP


#79 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 11 marzec 2010 - 23:36

rodys hehe Twoja odpowiedz mnie nie zadowolila
nonames znalazlam w gogle i sie okazuje ze jest 7 typow kobiet

http://www.eioba.pl/...kazdy_mezczyzna
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#80 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 00:03

rodys hehe Twoja odpowiedz mnie nie zadowolila
nonames znalazlam w gogle i sie okazuje ze jest 7 typow kobiet

http://www.eioba.pl/...kazdy_mezczyzna

hmmm jesli juz miałbym wybierac to zdecydowanie typ nr 2 albo ostatni z listy :images1:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych