Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Uwodzenie kobiet - techniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#81 ektona375

ektona375

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 00:47

A czy nie lepiej być sobą zamiast chwytać się różnych "sztywnych" sposobów czy technik?
Odłożyłabym to na bok, bo oryginalne to, co naturalne i swoje w najszerszym tego słowa znaczeniu. :)
"Jak masz złapać swego, to na siebie samego." ;)
  • 0
Znajdź szczęście i daj je swym bliskim! <3

#82 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 15:43

Nie ma jednego uniwersalnego sposobu każda kobieta jest inna tak jak i sposoby zdobycia Jej względów są różne
  • 0

#83 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 marzec 2010 - 15:45

Są 3 typy kobiet.1-otwarcie mówią spadaj.2-przez pewien okres udają zainteresowane.3-angażują się.Na to mają wpływ feromony ioddziaływanie drugiej osoby ,techniki są dobre na krótkoterminowe znajomości(po nich można mieć kaca).
  • 0

#84 konto_usuniete

konto_usuniete

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 16:47

A czy nie lepiej być sobą zamiast chwytać się różnych "sztywnych" sposobów czy technik?
Odłożyłabym to na bok, bo oryginalne to, co naturalne i swoje w najszerszym tego słowa znaczeniu. :)
"Jak masz złapać swego, to na siebie samego." ;)

Słusznie mówisz. Twoje słowa powinny być zakończeniem tego tematu.
  • 0

#85 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 23:17

hmmmm najpiekniejszy zapach to skóra rozgrzana słońcem :))) nie wiem czy wtedy sie wydzielaja feromony ... ale to slicznie pachnie :)))
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#86 t_edmmugi

t_edmmugi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 23:30

skora musnieta sloncem na Long Beach:)
  • 0

#87 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 19 marzec 2010 - 23:31

A czy nie lepiej być sobą zamiast chwytać się różnych "sztywnych" sposobów czy technik?
Odłożyłabym to na bok, bo oryginalne to, co naturalne i swoje w najszerszym tego słowa znaczeniu. :)
"Jak masz złapać swego, to na siebie samego." ;)

Słusznie mówisz. Twoje słowa powinny być zakończeniem tego tematu.

Nie wykluczam, że Lidii zakończy ten temat jakimiś słowami. Ale na pewno nie będzie to apel o zaniechanie chwytania róznych "sztywnosci", które mogą się pojawić pomiędzy dwojgiem zafascynowanych sobą ludzi :D
  • 0

KNP


#88 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 00:29

Tak czytam, jak dzielicie kobiety na różne rodzaje metod uwodzenia i to raczej kobiety udzielają tych odpowiedzi :) jednak sprzeciwiam się temu, bo każda kobieta lubi być uwodzona inaczej :) i nie ma na to idealnej recepty prawda moje Panie??? jestem przekonana ,że żadna nie opisze co najbardziej podnieca ją przy uwodzeniu, bo wtedy zdradziłaby się jaką jest kobietą:) a my w końcu uwielbiamy być tajemnicze jak mężczyzna główkuje na różne sposoby by nas rozgryźć i nas uwieźć :) i to właśnie ma swój urok :) ale i Wy mężczyźni też uwielbiacie takie kobiety co musicie się napracować by osiągnąć swój cel :) niż takie co zdobywa się szybko wtedy takie kobiety zostawiacie szybko :) Mam nadzieję, że któryś się do tego przyzna :) pozdrawiam
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#89 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 20 marzec 2010 - 10:17

Ja tam się na kobietach nie znam (jeszcze nigdy nie byłem kobietą), ale intuicyjnie czuję, że nieznajomaxxx w powyższym poście "dotknęła sedna problemu" :D
  • 0

KNP


#90 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2010 - 11:22

Bo "nieważne, by złapać króliczka, ważne by go gonić"
i tak od wieków gonitwa ta trwa, komu się udało ten chwat... a komu nie....
  • 0

#91 konto_usuniete.

konto_usuniete.

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 14:29

wszystko to fajne co napisała nieznajomaxxx tylko...czy facetom chce sie chciec starac???
  • 0

#92 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 19:07

No Rodys nie bądź taki skromny w końcu to Ty założyłeś ten post :) o uwodzeniu kobiet czyli moja kobieca intuicja mi podpowiada, że jednak znasz się trochę na tych kobietach:) a nie trzeba być kobietą by je zrozumieć ;) w końcu to Wasza rola mężczyzn czyż się mylę?????????? :) a czemu sprzeciwiłam się niektórym kobietom bo uważam a nawet jestem przekonana, że np. 7 metod na uwodzenie kobiet dużo Ci nie pomoże no może wtedy poderwiesz taką kobietę szybko, która za Tobą szaleje ale wtedy nie trzeba żadnych metod prawda? no i jak Was znam trochę mężczyźni szybko tym się nie bedziecie cieszyć a raczej szybko się znudzicie :) czyli przyznaj się jak mężczyzna, że wolisz kobiety tajemnicze:)

Klara tutaj trafiłaś bardzo dobrze i za to plus jako kobieta:) pozdrawiam

Warszawianka uwierz mi że facet bardziej doceni taką kobietę co musi się starać niż taką co za nim lata jak króliczek by go dogonić :) tylko tutaj faceci się do tego nie przyznają:) no bo to męska tajemnica:)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#93 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 21 marzec 2010 - 15:28

nieznajomaxxx. Założyłem ten wątek, bo chciałem się dowiedzieć czy podczas tzw. "podrywania" kobiety przez mężczyznę pierwszoplanowe znaczenie ma:
1. Co się mówi (czyli treść komunikatu)
2. Wszystko pozostałe, treść nie kompletnie żadnego znaczenia (kobieta nie słucha - ogląda sobie i ocenia kandydata)

Z większości wypowiedzi w tym wątku wynika, że opcja nr 2 jest prawdziwa :D

Pytanie dla mnie było czysto teoretyczne. Wynikło z rozmowy z moją żoną. Ona twierdziła, że treść jest ważna. Ja - że zupełnie nie. Wyszło na moje :)
  • 0

KNP


#94 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 21:40

Rodys
Ja jednak idę w ślady Twojej żony czyli ją popieram i uważam, że kobieta zwraca więcej uwagi na to co się mówi :) Twoim zdaniem z wątku wynika,że jednak punkt 2 no cóż pewnie to młode dziewczyny co na razie nie zwracają uwagi na to co się do nich mówi, a raczej na to czy partner przystojny :) ale to młodość a młodość jest ślepa zmienią zdanie jak wybiorą partnera na całe życie, ale do tego trzeba dojrzeć :) A tak teraz na luzie i nie obraź się bo to po koleżeńsku :) więcej rozmawiaj z żoną, mniej tutaj wywalaj swoje emocje czyli "Miej serce i patrz w serce" pozdrowienie dla żony ma u mnie plusa :)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#95 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 15:43

http://helpers.pl/po...etę__,1470.html może wam pomoże
  • 0

#96 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 22 marzec 2010 - 21:32

[...] mniej tutaj wywalaj swoje emocje [...]

wtf? Za dużo emotikonów wstawiam?
  • 0

KNP


#97 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 22 marzec 2010 - 21:47

hahahahahaah emotikonów w sam raz :) więcej pożytecznych porad :)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#98 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 15:07

hahahahahaah emotikonów w sam raz :) więcej pożytecznych porad :)

Bedzie krótko,ale nie koniecznie w temacie,chociaz...
Gdyby facet się stale szczerzył do mnie tak jak tu i tam "czytam"uśmieszki,bużki...(emotikony),to by mnie e odrzuciło,zwyczajnie mdli mnie od nadmiaru cukru i trąci fałszem.Przeciez jak wiadomo,zadna przesłodzona potrawa nie uwiedzie ani kobiety ani mężczyzny.
  • 0

#99 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 17:17

Jutrzenko :
Trochę mnie rozbawiłaś a zarazem źle oceniłaś nie znając mnie :) no cóż większość Polaków teraz tak ocenia ludzi od razu krytykuje a nie pomaga.Ale chcę Ci coś wyjaśnić Moja Droga:
może jakbym miała 18 lat to na takie uśmieszki buziaczki bym reagowała :)
1)ale to nie ten typ kobiety wyrosłam z tego
2) po wypadku też się buntowałam jak przyjaciele chcieli mi pomóc jak mi słodzili ( też miałam nadmiar wtedy cukru) odrzucałam ich od siebie a mimo nie odeszli zostali i walczyli i dlatego są nadal przyjaciółmi i wtedy zrozumiałam, że nikogo nie można przekreślać
3) domyślam się o kim mi piszesz :) i to jest typ człowieka co wszystkim się sprzeciwia większość jego postów nie podoba mi się, sprzeciwia ale to nie znaczy że trzeba bez przerwy go prowokować by stawał się jeszcze bardziej agresywny niektórzy potrafią ja niestety nie
4)zapamiętaj agresją nigdy nie zwalczysz agresji
5) chcę zauważyć, że byłam za Wami i chciałam tylko pomóc no ale widocznie wyszło inaczej ale zrozumiałam co przez ten post chciałaś mi powiedzieć i mnie dwa razy nie trzeba tego mówić
6) jest mi smutno że oceniasz ludzi nie poznając ich czyli robisz pochopne wnioski
7) i jeżeli jest to wątek tematu "uwodzenie kobiet' to chcę Ci uświadomić że żonatych na pewno nie podrywam w 100% i nie lecę na każdego tak jak mnie oceniłaś mam moja droga swoje zasady kulturę i wychowanie chyba wytłumaczyłam
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#100 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 23 marzec 2010 - 20:41

hahahahahaah emotikonów w sam raz :) więcej pożytecznych porad :)

A :) kto :) Ci :) powiedział :), :) że :) ludzie :) pragną :) porad :)? - Ludzie :) bardziej :) pragną :) emotikonów :) w :) postach :) niż :) porad.
Albo listy numerowanej,
1. bo
2. lepiej
3. się
4. wtedy
5. czyta
6. posty
  • 0

KNP



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych