Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Uwodzenie kobiet - techniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#101 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 22:05

Nieznajomaxxx,niczego nie zrozumiałaś.:)Moze krótkie posty nie trafiają?:)Nie oceniam nikogo,ciebie tez nie.:)W zadnym moim poscie nie znajdziesz agresji.:)Niczego nie musisz mi uswiadamiac,jestem mężatka,więc popełniłas w tym miejscu szczególną gafe.:) z góry oceniłas kogos,nie znając go.:)Nie domyśliłas sie o kim pisałam,nie pisałam o Rodysie,bo zwyczajnie do niego nic nie mam,wg mnie jest cool.:)
Chodziło TYLKO o to,ze za wiele cukru w tekście sprawia,ze post jest mało wiarygodny,przesłodzony i moze mierzic,TYLKO tyle,mam nadzieje,ze teraz zrozumiałas.:)Pozdrawiam.:):cool::images1:(tak na wszelki wypadek).
  • 0

#102 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 22:25

Jutrzenka sama siebie oszukujesz ale to już Twoja sprawa a czemu bo też byłam mężatką i to szczęśliwą mam syna którego uczę by szanował innych i to robi i z tego jestem dumna :) a to że mąż zginął to nie znaczy, że lecę na słodkie buźki a to że jestem pedagogiem to wiem że zrobiłaś to po to by nie wchodzić na subskrypcje danego wątku wiesz na pewno jakiego :) jako kobieta z honorem dotrzymam słowa:) aha i jeszcze jedno jakbyś przyjaźnie mi to napisała wtedy starałabyś mi to wytłumaczyć przyjaźnie i jako kobieta kobiecie czyli jako przyjaciel a Ty wolisz mnie pouczać czyli wmawiasz tego czego nie ma :) ale ja nie będę Cię oceniała bo nikogo nie oceniam jak nie znam a teraz powodzenia i dziękuję za podanie ręki
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#103 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 22:31

:lol:.yyyyyyyyyyyyyy aha.



....i dlatego lubie ludzi.:D
  • 0

#104 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 23 marzec 2010 - 22:35

lubisz mieszać a nie ludzi daleko Ci do tego byś rozumiała ludzi ostatecznie tolerujesz tylko takich co Ci tiutiają:) a innych starasz się likwidować:) ale pamiętaj przeważnie tacy nie zauważają wad u siebie tylko u innych :)
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#105 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 08 kwiecień 2010 - 23:53

A to się Panie J i n wzięły za loki :) Jedna drugiej zrobiła "za karę" psychoanalizę forumową...

Drogie Panie, zachęcam do ...pomalowania paznokci
...bo dopóki lakier na paznokciach nie wyschnie, każda kobieta jest bezbronna i przez ten krótki czas bardziej skora do konstruktywnych wypowiedzi :):D Wiem co piszę :)

PS
Człowiekowi można zrobić profesjonalną psychoanalizę nie na podstawie jego wypowiedzi na forum, lecz dopiero po lekturze jego Temporary Internet Files...
  • 0

KNP


#106 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 06:13

Taka "drobna" zmiana tematu, tak? ;)

nieznajomaxxx. Założyłem ten wątek, bo chciałem się dowiedzieć czy podczas tzw. "podrywania" kobiety przez mężczyznę pierwszoplanowe znaczenie ma:
1. Co się mówi (czyli treść komunikatu)
2. Wszystko pozostałe, treść nie kompletnie żadnego znaczenia (kobieta nie słucha - ogląda sobie i ocenia kandydata)

Z większości wypowiedzi w tym wątku wynika, że opcja nr 2 jest prawdziwa :D

Pytanie dla mnie było czysto teoretyczne. Wynikło z rozmowy z moją żoną. Ona twierdziła, że treść jest ważna. Ja - że zupełnie nie. Wyszło na moje :)

Tak naprawdę oba te aspekty mają spore znaczenie.. Mniejsze czy większe - to już sprawa indywidualna moim zdaniem. Jeśli Janek wyskoczy z tekstem "hej mała - fajną masz dupcię", to może z miejsca spadać na drzewo. Siłą rzeczy - w momencie wyłapywania treści wypowiedzi zmuszeni jesteśmy ocenić całe "JA" delikwenta... Tak to jest z naszymi zmysłami - pierwszy kontakt, to jednak zwykle ten wzrokowy... ot dlaczego wyniki wyszły takie, a nie inne :) Pozdrawiam
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#107 nieznajomaxxx

nieznajomaxxx

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 18:18

Rodys :)
=======================
WTF - słownik prosty,podwórkowy, slamsowy,
lecz nie radosny, kultury i wiedzy brak,
więc po co Rodysie mi szkolenie Twe...? :)

Obrazić kogoś żadna sztuka,
i do tego nie potrzebujesz Wielkiego Wojownika Zucha,
lecz słownika WTF... :)

Ja do rozmowy w internecie się nie przygotowuję,
nie obrażam,nie prowokuję, lecz swojej racji zawszę bronię,
ja po prostu dyskutuję... :)

Forum jest tylko po to,
by dyskutować lecz nie prowokować...:)

Nie ten poziom nie ta klasa,
więc Rodysie po co mi ta darmowa reklama...? :)

A emotikonki tylko po to
Byś zrozumiał każde słowo... :)

I rozmowę skończmy na tym ,
bo siebie pewnie ubarwisz :)
a mnie pewnie przyciągniesz następny konflikt. :) żegnam
  • 0
Przyjaciel powie Ci w cztery oczy o co ma do Ciebie żal... Wróg wykrzyczy w cztery strony świata, by Cię zniszczyć...

#108 rodys

rodys

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Skąd:bierze pieniądze na alkohol?

Napisano 09 kwiecień 2010 - 19:13

magdalleno. Zgadzam się, że znaczenie mają oba "aspekty" (treść wypowiedzi i wszystko pozostałe), jednak chodziło o to, który dominuje. A najprawdopodobniej dominuje drugi. Słusznie moim zdaniem zauważyłaś, że tekst niedopasowany do "zdobywanej" kobiety może wszystko zaprzepaścić - wtedy drugi aspekt jest nieistotny.

nieznajomaxxx. Bo pomyslę, że jesteś żywą egzeplifikacją powiedzenia: "uderz w stół..." :D Ale cieszę się, że jesteś wierną czytelniczką moich postów, imponuje mi, że uważasz, że są one przemyślane i dobrze uźródłowione. Twoje słowa (gdyby były wypowiedziane) były by miodem dla moich uszu... Żałuję tylko, że skończyłaś rozmowę ze mną :(
  • 0

KNP


#109 anna38

anna38

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 12:59

to cytat z początku wątku, coś mi nie wyszło przy edycji:

"Fakty są natomiast jasne, kobiety szukają wartościowych osobników do spłodzenia silnego potomstwa. To ewolucyjne, zaszczepione pragnienie. Dlatego nawet w związkach z opiekuńczymi facetami zdarzają się zdrady na rzecz tych atrakcyjniejszych. "

Wiecie, a mi się wydaje , że jesteśmy za bardzo bombardowani taką wiedzą, że decydują geny, że mężczyźni to wzrokowcy, że kobiety szukają ojców dla dzieci... Nie przeczę, że wiele ludzi tak uważa. Ale myślę, że jesteśmy jednak ponad wszystko ludźmi i możemy zaglądać do swoich serc i dusz - a tam odpowiedzi mogą być zupełnie niestandardowe.

Nauki społeczne opierają się chętnie na statystyce. To ,że większość ludzi ma jakiś pogląd nie oznacza, że jest to pogląd najlepszy i taki, pod jakim musimy się podpisywać.
  • 0

#110 mr_x

mr_x

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 00:47

[...] no i jak Was znam trochę mężczyźni szybko tym się nie bedziecie cieszyć a raczej szybko się znudzicie :) czyli przyznaj się jak mężczyzna, że wolisz kobiety tajemnicze:)

Klara tutaj trafiłaś bardzo dobrze i za to plus jako kobieta:) pozdrawiam

Warszawianka uwierz mi że facet bardziej doceni taką kobietę co musi się starać niż taką co za nim lata jak króliczek by go dogonić :) tylko tutaj faceci się do tego nie przyznają:) no bo to męska tajemnica:)

Ja lubię takie kobiety, które mają coś do powiedzenia. I wcale nie miałbym nic przeciwko, gdyby któraś się troszeczkę o mnie starała ;) A jakaś tajemniczość na pewno jest podniecająca i kusząca.
  • 0
:)

#111 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 10:13

A ja mam takie pytanie.Czy uwodzilibyscie dziewczyne o urodzie raczej umownej tak samo jak tą o powabie Afrodyty? Czy startowalibyscie do bezrękiej(np) erudytki tak samo jak do długonogiej blondynki?
  • 0

#112 zaba1

zaba1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 13 maj 2010 - 14:13

bARDZO CIEKAWA DYSKUSJA ..uLIK PISZESZ CALKOWITA RACJE WRARZENIE TEMBR GLOSU DBALOSC O SIEBIE A WIEC STROJ I ZAPACH TE ASPEKTY SA SZALENIE ISTOTNE A NIE DZIWACTWA W ROZMOWIE KTORE Z UPODOBANIEM SERWUJE IMC PPROF. RODYS.BRRRRRRRRRRRR.......... POZDRAWIAM...............
  • 0

#113 ulik

ulik

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 13 maj 2010 - 12:36

Jutrzenko odpowiadam jako ON. Wolałbym długonogą.
Mówią tu o różnych rzeczach ale ogólnie nawet ON jeśli mają do wyboru ON i OS wybierają OS.
Co do jakieś "bajery" na podryw to tak jak mówią przedmówcy, nie ma jakiegoś złotego środka. Zależy od sytuacji w danej chwili, humoru drugiego rozmówcy, no i (moim zdaniem) co chce się osiągnąć "bajerą". Inaczej będziemy "bajerować" gdy chcemy się np. umówić, inaczej gdy chcemy się spodobać itd. itd. Ale generalnie ważne (jeśli nie najważniejsze) jest pierwsze wrażenie. Co z tego, że możesz być geniuszem ale mówisz nierozumiale przez swoją niesprawność. Pierwsze wrażenie jest naprawdę ważne, bo gdy pierwsze wypadnie różnie do drugiego może już niedojść. Oczywiście, że jest inaczej gdy ma się 20 lat a np. 50, 60. Dwudziestolatek pragnie czegoś innego 60 latek czego innego, ale na dobrą "bajerę" " łase" są 20 i 60 latkowie. Jeśli to umiemy wyważyć będzie łatwiej.
  • 0

#114 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 06:15

Są techniki NLP - seduction NLP to sie chyba zwie, ponoć bardzo skuteczne. Ja się interesuje NLP, ale do innych celów :)

Mam wrażenie że dziś żyjemy w dzikim / dziwnym świecie i bardziej niż techniki liczy się mamona :) Poprawcie mnie jeśli się mylę.
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#115 1uj8szztn

1uj8szztn

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:34

dziś żyjemy w dzikim / dziwnym świecie i bardziej niż techniki liczy się mamona smile Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Dużo w tym racji ale też chodzi o to,że ON łączą się w pary trochę inaczej niż OS.I "ogólne metody uwodzenia" na niewiele się zdają.Kobiety niepełnosprawne mają zazwyczaj jakiś uraz do mężczyzn itd.I ogólnie często są bardziej nieufne.Dlatego często związki pomiędzy niepełnosprawnymi są trudniejsze i pojawia się więcej problemów(też tzw.damsko-męskich")niż u OS.Zasady uwodzenia są całkiem inne niż u pełnosprawnych.Przede wszystkim trzeba dłuuuuugo zdobywać "jej" zaufanie.
  • 0
Posłuchaj to dla Ciebie
W Pełnie księżyca na gwieździstym niebie...

#116 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:52

Właśnie, zgadzam się z jutrzenką. Myśle że zdrowy facet nie widzi w niepełnosprawnej plo prostu kobiety i dlatego są małe szanse takich kobiet na związek ze zdrowym. niepełnosprawni faceci mają łatwiej niż kobiety
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#117 Sobolewski

Sobolewski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 10:18

Miałem na myśli ogólne dobieranie się par - niepełnosprawnych z niepełnosprawnymi (ale i zdrowych ze zdrowymi).

Sorry, ale za bardzo nie wierzę w pary: niepełnosprawne + sprawne. Mam w rodzinie chorą osobę psychicznie i też jedną ON. Obie szukają dobre kilkanaście lat "drugiej połówki" i choć są atrakcyjne - to bez rezultatów!
  • 0
Sobol [Wawa]

Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi, Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi.

#118 1uj8szztn

1uj8szztn

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 14:26

niepełnosprawni faceci mają łatwiej niż kobiety

Jest odwrotnie...

O wiele więcej znam samotnych facetów niż kobiety.

Myśle że zdrowy facet nie widzi w niepełnosprawnej plo prostu kobiety i dlatego są małe szanse takich kobiet na związek ze zdrowym.

Osobiście wątpię,że faceci tak podchodzą do kobiet.Ale wiem,że boją się oziębłości ON.Na pewno nie dotyczy to tylko pełnosprawnych i tylko facetów.Kobiety pełnosprawne może mniej się boją facetów niepełn. o ich oziębłość tylko o ich "słabszość fizyczną i materialną".Chyba najlepsze są związki ON+ON niż +OP chociaż nie ma pewnie reguły.Ale na pewno jest nam(ON)trudniej...
  • 0
Posłuchaj to dla Ciebie
W Pełnie księżyca na gwieździstym niebie...

#119 mr_x

mr_x

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 03:50

[...] niepełnosprawni faceci mają łatwiej niż kobiety

Wątpię. Z mojego doświadczenia wynika coś zupełnie innego.
  • 0
:)

#120 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 25 czerwiec 2010 - 08:24

Miałem na myśli ogólne dobieranie się par - niepełnosprawnych z niepełnosprawnymi (ale i zdrowych ze zdrowymi).

Sorry, ale za bardzo nie wierzę w pary: niepełnosprawne + sprawne. Mam w rodzinie chorą osobę psychicznie i też jedną ON. Obie szukają dobre kilkanaście lat "drugiej połówki" i choć są atrakcyjne - to bez rezultatów!

Myśle że niepełnosprawnośc psychiczna a ruchowa to też inna para kaloszy.
niepełnosprawnym psychicznie jest jeszcze trudniej niż tym ruchowo. Ich choroba jest na tyle nieprzewidywalna że skoro nie są w stanie być odpowiedzialni sami za siebie to tym bardziej ktoś boi się związku z taką osobą. szczerze sama bym się obawiała bardziej niż w innym przypadku .

Wiem że niektórzy pomyślą że dyskryminuję ale to nie tak. Mam wśród osob psychicznie chorych znajomych, kolegów i ok natomiast co innnego jest zaufać takiej osobie i stworzyć z nią związek.
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych