Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

niema jak do pracy dojechac


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#61 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 28 marzec 2009 - 17:50

W Kraku mieszka i mu źle, ja mam 70 km do Krakowa i nie narzekam
  • 0

#62 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 30 marzec 2009 - 12:30

Kolega Tomasz24 ma poprostu postawę życiową typu "napewno się nie uda" nic go nie przekona on wie lepiej.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#63 Patryk

Patryk

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 31 marzec 2009 - 09:16

Jeśli sie troszkę wysilisz i przestaniesz narzekać na swoja dole..to załatwisz bez problemu i prawko i autko dla niepełnosprawnego np. takie które ma gaz i sprzęgło w manetce oraz automatyczna skrzynie. Sa takie auta wystarczy kliknąć na w/w link i wszystkiego sie dowieszhttp://www.pfron.org.pl/portal/pl/46/57 … PFRON.html
Najgorzej jak taki szczaw tylko biadoli i narzeka a nawet mu się nie chce poszukać na internecie a może liczy, że mu przyniosą prawko na tacy...weź się do roboty leniu.
  • 0

#64 tomasz24

tomasz24

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 12:27

niemam tyle kasy na taki samochod wiec bez sensu kombinowac niepotrzebnie i pieniadze tracic

a co za oknem ?
za oknem piekna pogoda a ja siedze przed kompem bo ani to po plenerze pojezdzic ani nad wode ani nic
chcialbym zeby zima byla przez caly rok, czulbym sie bardziej sprawny wsrod spoleczenstwa
  • 0

#65 tomcio58

tomcio58

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 12:41

tomasz24 Witaj i nie marudź weś się w garść nie tylko ty jesteś na wózku przestań się użalać nad sobą...
  • 0
Award: Iponek Award

#66 tomasz24

tomasz24

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 12:46

tak piszecie wszyscy zebym niemarudzil itd. a pewnie was to cieszy ze ktos jest neiszczesliwy i mozecie poczuc sie lepiej, ze z wami nie jest tak zle i ze sa ludzie ktorzy maja gorzej
nie mam oczywiscie nikomu za zle tego bo to normalna ludzka reakcja
  • 0

#67 Santa

Santa

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 13:03

tak piszecie wszyscy zebym niemarudzil itd. a pewnie was to cieszy ze ktos jest neiszczesliwy i mozecie poczuc sie lepiej, ze z wami nie jest tak zle i ze sa ludzie ktorzy maja gorzej
nie mam oczywiscie nikomu za zle tego bo to normalna ludzka reakcja

Tomasz,

Ja dawno temu postanowiłam, że nie będę się już odzywać na Twoje prowokacje, ale nie mogę się powstrzymać.

Muszę Ci zadać kilka pytań. Nie musisz odpowiadać na forum, ale spróbuj odpowiedzieć samemu sobie.

1. Co Ci daje takie ciągłe narzekanie?
2. Czy to, że widząc szklankę do połowy wypełnioną wodą, ciągle zwracasz uwagę na tę pustą część, w czymś Ci pomaga? Czy to coś w Twojej sytuacji zmienia?
3. Czy znasz sytuację wszystkich osób wypowiadających się na tym forum?
4. Jeśli odpowiedź brzmi "nie", to jakie masz prawo oceniać, co czują inni i czy jest im gorzej czy lepiej?
5. Co zrobiłeś (ale uczciwie i w konkretnych działaniach), żeby swoją sytuację poprawić?

Na koniec ponawiam apel do Ciebie - poszukaj pomocy psychoterapeutycznej, bo najważniejsza jest GŁOWA - pamiętaj o tym! A uwierz mi, wiem co mówię...

Pozdrawiam,

:)
  • 0
". . . kiedy czegoś gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."

[you] bardzo mi miło Cię poznać :)

#68 Mops

Mops

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 13:42

Santa - dziękuję.
  • 0
kocham ludzi, oni kochaja mnie.

#69 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 13:43

Witaj
Do rakiety Tomasz i w kosmos na Marsa, może tam jest ktoś cie bardziej zrozumie i ci doradzi , uważam że powinieneś spróbować tej możliwości bo nasze ziemskie rady dla ciebie sie wyczerpały.
  • 0
karol

#70 tomasz24

tomasz24

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 14:06

i znowu ta gadanina na temat pustej czy tam pelnej szklanki. optymizm nie przychodzi od tak, zeby byc prawdziwym optymista trzeba byc pieknym i bogatym (albo chociaz posiadac 1 z tych 2 czynnikow), reszta udaje ze jest optymistami
jak ja moge byc optymista w takiej sytuacji w jakiej jestem aktualnie ? niema zadnych perspektyw dla mnie, do pracy niema jak dojechac i z domu na spacer tez sie niema jak wyjsc
  • 0

#71 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 16:22

Miałem już nie zabierać głosu w tym wątku, ale jak czytam tomasz24 Twoje słowa "i znowu ta gadanina na temat ... " to zastanawiam się, po jaką cholerę zakładałeś ten wątek. Ludzie Ci dobrze radzą, starają się jakoś nakierować, a Ty nic, tylko biadolisz i biadolisz - jak grochem o ścianę. Wiem, że nie odpowiesz na to pytanie, bo do Ciebie te pytania nie docierają, jesteś w takiej skorupie, którą sam stworzyłeś.
Mieszkasz w Krakowie a zachowujesz się tak, jakbyś mieszkał na jakimś zatęchłym zadupiu. Jakim cudem dociera tam internet, skoro ślesz takie głupoty i tylko irytujesz ludzi swoim zachowaniem i postawą ?

Jesteś żałosny sądząc, że bogactwo przynosi szczęście, że daje to optymizm w życiu - jesteś zaślepiony żądzą pieniądza, to widać niemal w każdym Twoim poście.

Ten wątek już dawno odbiega od tematu, tj. "niema jak do pracy dojechac" więc jaki sens jest go rozwijać ?

Przestańmy już tu zostawiać swój ślad, bo to nie ma sensu. A tomasz24 jak pójdzie po rozum do głowy to zacznie się stosować do wskazówek, które prawie każdy starał się mu przekazać, niech zacznie je krok po kroku realizować - ale niech do tego sam dojrzeje, bo póki co to zachowuje się jak rozkapryszony bękart.

Sorry za przesadne momentami słowa, ale tu chyba już inaczej nie da się wyrażać swoich emocji.

Ciągu dalszego z mojej strony tutaj już nie będzie.
  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#72 tomasz24

tomasz24

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 17:58

"Jesteś żałosny sądząc, że bogactwo przynosi szczęście, że daje to optymizm w życiu - jesteś zaślepiony żądzą pieniądza, to widać niemal w każdym Twoim poście."

przynajmniej nie jestem hipokryta i wiem ze pieniadze dadza mi niezwykle mozliwosci, jak ktos klepie biede i twierdzi ze jest szczesliwy i jest optymista to jest wielce prawdopodobne ze klamie
  • 0

#73 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 18:22

Z takim nastawieniem do życia i otaczającego cię świata nigdy nie będziesz miał pieniędzy bo nic konkretnego nie robisz żeby je zdobyć poza swoim wiecznym ględzeniem i narzekaniem i wiecznymi pretensjami do wszystkich tylko nie do siebie.
  • 0
karol

#74 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 18:33

Temat wątku został rozwiązany naszymi propozycjami a z powodu tego, że temat zbiegł z konkretnego pytania na inny, wątek zamykam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych