Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

co kobiety wkurza w mężczyznach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#101 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 09 lipiec 2009 - 09:04

Wkurza mnie wiele ich cech: brak zrozumienia kobiecej psychiki, brak troski, brak czasu, wielogodzinne "posiedzenia" przy piwku z kolegami, bałaganiarstwo i jeszcze wiele innych.... np. jeśli chodzi o seks, to jest tylko wtedy, kiedy chce tego facet, a... jeszcze śmieszy mnie jedno, jak facet wyrywa laskę to uważa się za maczo......, ale jednak przecież świata poza nimi my kobiety nie widzimy, kochamy ich i chcemy, by mimo wszystko byli z nami na przysłowiowe dobre i złe. Chociaż, gdyby tak ich troszkę zmienić.. No ale... To już marzenia ;)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#102 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 19:41

MariannaW
1)uwierz nam staramy się zrozumieć kobiecą psychikę już kilka mln lat ale do dziś nikomu się definitywnie nie udało
2)troski mamy choć by si,ę nam świat walił do końca staramy się udawać że jest okej
3)czasu nie mamy bo jak nie pracujemy to próbujemy was zrozumieć
4)piwo jak wyżej z tym że już jesteśmy tak zdesperowani brakiem odpowiedzi i zrozumienia że uciekamy
5)BA... czekaj skarpetka na monitorze mi zasłania wywalę ją gdzieś.. a pod łóżko z nią ... BAŁAGANIARSTWO ... my bałaganiarze dowody gdzie dowody :)
6) powiedz kiedy będziesz chciała :)
7)no zdarza się że odstawiamy niezłe cyrki cóż taka wada :) ale zawsze robimy to z myślą o was choć czasem bez was a że nieporadnie no inaczej byście nam tego nie wybaczyli :)

8) zmieniajcie nas zmieniajcie :)
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#103 groiwona

groiwona

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 24 wrzesień 2009 - 18:59

:D
  • 0

#104 myszkamiki331

myszkamiki331

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 04 październik 2009 - 07:39

Regulamin forum mówi wyraźnie: "Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to nie pisz wcale."
Jeśli tak bardzo lubisz bezsensowne wpisy w stylu nk, lub forum bravo girl, zmień forum na bardziej odpowiednie.
Otrzymujesz ostrzeżenie.
Admin

  • 0

#105 kobietka

kobietka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 10:08

MariannaW
1)uwierz nam staramy się zrozumieć kobiecą psychikę już kilka mln lat ale do dziś nikomu się definitywnie nie udało
2)troski mamy choć by si,ę nam świat walił do końca staramy się udawać że jest okej
3)czasu nie mamy bo jak nie pracujemy to próbujemy was zrozumieć
4)piwo jak wyżej z tym że już jesteśmy tak zdesperowani brakiem odpowiedzi i zrozumienia że uciekamy
5)BA... czekaj skarpetka na monitorze mi zasłania wywalę ją gdzieś.. a pod łóżko z nią ... BAŁAGANIARSTWO ... my bałaganiarze dowody gdzie dowody :)
6) powiedz kiedy będziesz chciała :)
7)no zdarza się że odstawiamy niezłe cyrki cóż taka wada :) ale zawsze robimy to z myślą o was choć czasem bez was a że nieporadnie no inaczej byście nam tego nie wybaczyli :)

8) zmieniajcie nas zmieniajcie :)

nie każdy mężczyzna jest taki chętny do zmian, nawet jeśli są one dobre dla obu stron... wydawać by się mogło,że łatwo jest z wami mężczyźni nasi wytrzymać ;) nie tak łatwo, zmieniać czy ja wiem, ale ulepszać was trzeba nie ma to tamto. W ten sposób oboje partnerów bedzie szcześliwymi w związku. oki może mężczyzna zacznie narzekać że za bardzo chcemy zmieniać, a kobieta że wprowadzane zmiany to kolejny obowieązek.... i bądz tu mądry człowieku
  • 0

#106 celin28

celin28

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 12:20

Mnie np wkurza ich brak wlasnego zdania, jak leca do mamusi na obiadek czesciej niz powinni,czeste stawianie na swoim albo np wymuszanie czegos, obrazanie sie jak cos nie jest po ich mysli... w lozku czy gdziekolwiek indziej... brak kompromisu czasem uciekanie od problemow zamiast rozwiazywac je... dlugie nie reagowanie na tel szczegolnie jak sa z kolegami...egoizm,zabawa uczuciami,czasem bardzo luzackie podejscie do zycia brak szczerosci no to chyba najwazniejsze
  • 0
Nie ważne co masz,ważne kim jesteś...

#107 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 kwiecień 2010 - 12:34

celin28 widze brak konsekwencji w Twojej wypowiedzi... mowisz ze nie maja zdania ale dalej piszesz ze czesto stwiaja na swoim wymuszaja to raczej swiadczy o tym ze maja swoje zdanie i go bronia. Ja sie nie wypowiem na temat mezczyzn bo bede nieobiektywna :) jednym slowem to moge okreslic... no moze dwoma... szkoda gadac
  • 0

#108 celin28

celin28

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 14:14

bo sa tacy co nie maja zdania a sa tacy co stawiaja na swoim :)pozdrawiam serdecznie
  • 0
Nie ważne co masz,ważne kim jesteś...

#109 GoskaSW85

GoskaSW85

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 19:20

a ja uważam, że jak facetowi zależy to się stara zrozumieć wybrankę i stara się o nią troszczyć, ale problem polega na tym, że nie robi w taki sposób, jakiego my oczekujemy. Powód jest prosty jesteśmy całkowicie od siebie różni i dlatego się na siebie wkurzamy. Ale tak z drugiej strony...gdybyśmy się dogadywali we wszystkim to byłoby nudno.
A jeśli chodzi o to bałaganiarstwo...to da się faceta wytresować :)
  • 0

#110 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2011 - 11:26

...a mnie nic w nich nie denerwuje...fascynuje mnie meski swiat, moze dlatego, ze wychowywalam sie z 3 braci, i to z nimi bawilam sie, rozmawialam, gralam w pilke nozna, łazilam po drzewach...fascynuje mnie ,ze potrafia tak wiele zrobic, np. ostatnio zapchalam rure od odkurzacza, czego to ja nie robilam aby ja przepchac...nie udalo sie... przyszedl brat, stuknal w jakas czesc rury i zaczela dzialac jak nalezy:) pamietam jak lubilam przygladac sie, kiedy moi bracia nad czyms pracowali, bylo to fascynujace jak sie w to angazowali, jakie mieli pomysly ...
Zal mi tylko tych mezczyzn, ktorzy nie przyjmuja odpowiedzialnosci z wzbudzone w kobiecie uczucie...tych, ktorzy opuszczaja swoje rodziny "w imie milosci"...
Uwazam,ze kazda kobieta powinna przeczytac ksiazke pt. "Dzikie serce- tesknoty meskiej duszy" John Eldredge
ewentulanie posluchac konferencji, ktorych jest pelno w internecie pana Jacka Pulikowskiego :)
  • 0

#111 Avena

Avena

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 sierpień 2011 - 17:05

- przyjdzie do domu po pracy, mija swoje dziecko, zalega na posłaniu i tv - wrrrrrr
- czeka na gotowe propozycje, bo nigdy swoich nie ma - wrrrrr
- gniazdko trzeba zmienić, od miesięcy aż trzech ma trąbione, do tej pory nie zmienił - wrrrr

Ale jak jest mecz, jakaś impreza u kolegi, wyścigi Fromuły 1, wyjazd na rybki, heh...pierwszy, zawsze chętny, nigdy wtedy nie zmęczony...No i jak ich nie kochać :D
  • 0

#112 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 16 sierpień 2011 - 23:06

Film śjakiś omawiacie? :s Faceci ktòrych znam są inni .
  • 0

#113 Avena

Avena

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 18:15

@
staniew , to samo życie ale nie smuć się, bo faktycznie są wyjątki, więc głowa do góry :)
  • 0

#114 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 18 sierpień 2011 - 14:51

@
staniew , to samo życie ale nie smuć się, bo faktycznie są wyjątki, więc głowa do góry


Nie smucę-"prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze " to o mnie. ;)
  • 0

#115 slonecznik

slonecznik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 07:17

Ogólnie mężczyźni są wulgarni (w większości, nie wszyscy)wydaje im się,że nam kobietom podobają się takie typy macho spod budki z piwem, co jest kompletną bzdurą panowie. Kobiety odbierają świat wszystkimi zmysłami.Nawet najciekawsza wypowiedź przerywana co chwilę soczystymi przekleństwami może zrazić skutecznie i zasiać ziarno niepewności czy oby na pewno to tylko pod wpływem emocji, czy też to stan stały.Jednak to nic, w porównaniu ze spluwaniem na chodnik, często wprost pod czyjeś nogi.Oj trudno wtedy wykrzesać z siebie chociaż odrobinę ciepłych uczuć dla takiego delikwenta. Dzięki Bogu panowie coraz częściej dbają o higienę i wygląd.Czyste ręce, włosy, ubranie i wyczyszczone buty sprawiają,że nieco łaskawszym okiem my kobiety patrzymy na wady facetów.Mamy słabość do czystych,zadbanych, kulturalnych, inteligentnych panów.Bo przecież nawet w najfajniejszej furze, w najmodniejszych ciuchach, z wypasionym portfelem,ale z przysłowiową słomą w butach możecie panowie nas do siebie zrazić, zdenerwować właśnie,ale na pewno nie zaimponować.Zdarzają się i takie ekstremalne przypadki,że z jakichś bliżej nieznanych nam powodów ulegniemy na moment,ale zwykle jest to bardzo krótka chwila,a potem jest płacz i zgrzytanie zębów, po jednej, po drugiej,a coraz częściej po obu stronach. :)
  • 0
Prawdę o sobie ujrzysz tylko w oczach innych...

#116 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2011 - 20:04

Czyli co :D Przystojny.zadbany,pachnący,z czystymi butami,włosami,kulturalny,inteligentny,dowcipny,wygadany,ogolony,konsekwentny,łagodny ale stanowczy,niepijący,niepalący,nie przeklinający,nie plujący ludziom pod nogi :) Sprzątający skarpetki........... :D
  • 0

#117 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2011 - 20:35

Ogólnie mężczyźni są wulgarni (w większości, nie wszyscy)


Moje subiektywne doświadczenia pośród środowiska studenckiego pokazują, iż poziom chamstwa wśród obu płci jest mniej więcej wyrównany (z niewielką przewagą dla mężczyzn).

wydaje im się,że nam kobietom podobają się takie typy macho spod budki z piwem, co jest kompletną bzdurą panowie.


Ileż to już razy widziałem na mieście dresa (z odzienia i mentalności) z okazałą blondyną pod ręką...Albo faceta pokrytego tatuażami ( wedle stereotypu: były więzień/chuligan :P) pchającego wózek z dzieckiem.

Kobiety odbierają świat wszystkimi zmysłami.Nawet najciekawsza wypowiedź przerywana co chwilę soczystymi przekleństwami może zrazić skutecznie i zasiać ziarno niepewności czy oby na pewno to tylko pod wpływem emocji, czy też to stan stały.


Miałem koleżankę, której arcyciekawe (poważnie) wypowiedzi były co rusz przerywane niecenzuralnym przerywnikiem. Wspominam ją bardzo dobrze, była żywiołowa i pełna pozytywnej energii.

I nie jestem taki pewny czy permanentne schamienie partnera stanowi obecnie istotną wadę dla młodego pokolenia.

Dzięki Bogu panowie coraz częściej dbają o higienę i wygląd.Czyste ręce, włosy, ubranie i wyczyszczone buty sprawiają,że nieco łaskawszym okiem my kobiety patrzymy na wady facetów.Mamy słabość do czystych,zadbanych, kulturalnych, inteligentnych panów.


Tyle że tacy panowie najczęściej już mają swoich chłopaków.

Bo przecież nawet w najfajniejszej furze, w najmodniejszych ciuchach, z wypasionym portfelem,ale z przysłowiową słomą w butach możecie panowie nas do siebie zrazić, zdenerwować właśnie,ale na pewno nie zaimponować.


Czy mówi ci coś potoczny termin blachara? Został stworzony, by precyzyjniej określić kobiecą postawę, o której właśnie mówisz, że nie istnieje.

Blachara

Słonecznik ty z pokolenia które można określić jako dojrzałe, mam rację? To by wiele wyjaśniło.
  • 0

#118 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 21:27

[quote='krzyslbl' pid='168700' dateline='1313867077']
Czyli co :D Przystojny.zadbany,pachnący,z czystymi butami,włosami,kulturalny,inteligentny,dowcipny,wygadany,ogolony,konsekwentny,łagodny ale stanowczy,niepijący,niepalący,nie przeklinający,nie plujący ludziom pod nogi :) Sprzątający skarpetki........... :D
[ /quote]

Zapomniałeś o najważniejszym -opuszczający deche na dzban.:D
  • 0

#119 Avena

Avena

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 19:35

Nie smucę-"prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze " to o mnie. ;)



ach ta skromność męska :D
  • 0

#120 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 00:03

Wkurza mnie wiele ich cech: brak zrozumienia kobiecej psychiki, brak troski, brak czasu, wielogodzinne "posiedzenia" przy piwku z kolegami, bałaganiarstwo i jeszcze wiele innych.... np. jeśli chodzi o seks, to jest tylko wtedy, kiedy chce tego facet, a... jeszcze śmieszy mnie jedno, jak facet wyrywa laskę to uważa się za maczo......, ale jednak przecież świata poza nimi my kobiety nie widzimy, kochamy ich i chcemy, by mimo wszystko byli z nami na przysłowiowe dobre i złe. Chociaż, gdyby tak ich troszkę zmienić.. No ale... To już marzenia ;)


Bałaganiarstwo jest fajne :P tylko ciężko potem coś znaleźć :D
Piwko z dobrą ekipą też jest dobre, czyli 2 cechy spełniam :D, znaczy negatywne
Kobiecą psychikę nie mogę zrozumieć i chyba większość facetów tak ma, wyjątkiem są geje ;), ale oni są już zajęci.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych