Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

co kobiety wkurza w mężczyznach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
184 odpowiedzi w tym temacie

#141 Tancerka1991

Tancerka1991

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 02 grudzień 2012 - 18:28

A mnie wkurza u facetów, że chrapią przed telewizorem, kłócą się o byle co, a jak coś kobieta chcę, to mężczyzna unika, mężczyzn którzy ciąglę palą, damskich bokserów i wiele innych
  • 0

#142 mordor

mordor

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 grudzień 2012 - 19:00


Mój mąż to ...

A jeśli chodzi o podgatunek facetów?


Podgatunek :huh: ? Rozwiń pytanie :sleepy:

Kojarzy mi się z taką kuną :-D. Więc jakiś podgatunek lisicowaty :-D
  • 0

#143 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 03 grudzień 2012 - 04:09

Mój mąż to ...

Temat to "co kobiety wkurza w mężczyznach", a nie w mężach :). Wychodzi na to, że mąż jest dla Ciebie jedynym facetem. Szacun :).
  • 1

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#144 mordor

mordor

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 03 grudzień 2012 - 19:23

:D na razie jest on życiu, ale jako matka polka może przyszłych synów, mąż zejdzie na drugi plan.

U mężczyzn ogólnie irytują mnie rzeczy zależne od wieku

młodzi-zarozumiałość
średni wiek-UPARTOŚĆ !!!! cholery jedne.....:P
starzy- stetryczałość, gorzkość, brak szacunku dla zdania innych
  • 0

#145 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 03 grudzień 2012 - 19:36

Do niedawna niewiele mnie wkurzało, niedawno "wkurzyło" mnie to, że tak łatwo można się poddać, bez walki, bez choćby próby walki, żeby ratować to, co w życiu najważniejsze... :(
  • 1
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#146 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 03 grudzień 2012 - 19:57



Mój mąż to ...

A jeśli chodzi o podgatunek facetów?


Podgatunek :huh: ? Rozwiń pytanie :sleepy:

Kojarzy mi się z taką kuną :-D. Więc jakiś podgatunek lisicowaty :-D

Ja nie jestem uparty, a lisicowata jesteś Ty :P
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#147 witek74

witek74

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 13:00

Kobiety, no cóż jak by nie drażniły, nie wkurzały i wogule, trzeba je kochać jakie są anie na siłe zmieniać. A wady no cóż zakceptować i kochać !


  • 0

#148 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 22:04

Do niedawna niewiele mnie wkurzało, niedawno "wkurzyło" mnie to, że tak łatwo można się poddać, bez walki, bez choćby próby walki, żeby ratować to, co w życiu najważniejsze... :(

:(...Właśnie!...Tak łatwo się poddać!...Bez choćby najmniejszej próby walki, bez podjęcia jakichkolwiek starań...jakby wszystko to, co było do tej pory nie miało większego znaczenia i sensu..jakby wszystko to, co było do tej pory..przestało nagle istnieć..To smutne...przykre..i niestety prawdziwe!..


  • 1
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#149 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 24 styczeń 2013 - 00:46

Evitko, widocznie dla nas to uczucie znaczyło więcej, niż dla nich... Jednak, "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" i znajduję coraz więcej pozytywów zaistniałej sytuacji  - Zrobiłam przegląd starych dokumentów, maili i wyszło, że tak jest lepiej, bo mam szanse na coś o wiele lepszego. - Niestety, "miłość jest ślepa" i często nie zauważamy złych rzeczy, gdy kochamy mocno. - Dlatego rozstanie potrafi otworzyć oczy i po jakimś czasie nabrać dystansu.

 

Wtedy byłam rozżalona, a teraz jestem zła, że tak postąpił i nawet słowo wyjaśnienia nie padło, ale cóż... - Teraz już nie zastanawiam się dlaczego tak się stało, tylko cieszę się wolnością :)

Jednak u facetów nadal będzie mnie wkurzać to, że potrafią tak szybko się poddać. - Na szczęście nie wszyscy są tacy ;)

 

Evitko, uśmiechnij się i uwierz w siebie - pomimo tego, że ludzie potrafią być paskudni, to świat jest piękny. - Uśmiechnij się :)


  • 1
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#150 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 20:07

Kicia masz rację..Oni po prostu na nas nie zasługiwali!... :)

Na szczęście z dnia na dzień jest coraz lepiej..tylko jeszcze czasami pojawiają się chwile żalu połączone z ogromną tęsknotą..i mimo tego, że tak jak Ty otworzyłam już oczy i też wiele rzeczy dostrzegłam,...rzeczy, których nie widziałam wcześniej, sytuacje, o których nie miałam pojęcia (to naprawdę zadziwiające jak miłość potrafi być ślepa!) to mam nadzieję, że z czasem będzie jeszcze lepiej, aż w końcu któregoś dnia będę potrafiła uwierzyć nie tylko w siebie...ale też w drugiego człowieka..

Póki co..spróbuję cieszyć się wolnością.. :) Cieszę się, że Ty odnalazłaś w tym wszystkim sporo plusów..Życzę Ci jak najlepiej i jak najwięcej szczęścia..bo zasługujesz na nie!

 

Dziękuję Ci za wsparcie..Ściskam Cię mocno..i uśmiecham się do Ciebie.. :)

Uściski dla córeczki.. :)

 

Właśnie tak się zastanawiam, dlaczego mężczyźni tak łatwo rezygnują, tak łatwo się poddają..? Czy to niedojrzałość emocjonalna? Tchórzostwo? Lęk przed życiem? Czy po prostu nie potrafią tak mocno kochać..? Nie wiem..Ale wierzę, że nie wszyscy są tacy.. :) Pozdrawiam serdecznie.. :)


  • 1
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#151 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 25 styczeń 2013 - 15:07

Evitko, możesz mieć pewność, że z czasem będzie lepiej, więc nie trać nadziei :)

Pamiętaj, że każdy zasługuje na szczęście - Ty także! - Zdaję sobie sprawę, że mogę jeszcze odczuwać tęsknotę i żal, ale już nie jest to tak bolesne.

 

Uśmiechnij się też do siebie, Evitko i nie zastanawiaj się dlaczego mężczyźni tak szybko się poddają, rezygnują, bo pewnie jest tak, że każdy ma inne powody. - Jednak, na pewno nie wszyscy są tacy :)

 

Trzymaj się! - Ściskam mocno.

Pozdrawiam


  • 1
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#152 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 31 marzec 2013 - 01:11

W wieku 17-27 lat wkurzali mnie, bo nie byli romantyczni

w wieku 30- 40 lat wkurzali mnie, bo nie byli zaradni

w wieku 40-50 lat  wkurzali mnie, bo byli obojętni

w wieku 50+ wkurzają mnie, bo ich nie ma  :hehe:


  • 1

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#153 Mietek38

Mietek38

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 28 maj 2013 - 14:52

kobiety zwykle bywają nerwowe


  • 0

#154 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 28 maj 2013 - 17:05

kobiety zwykle bywają nerwowe

Ja bym to raczej określił  jako emocjonalne....My w   mniejszym stopniu  kierujemy się emocjami w większości, bo wiadomo że ludzie są różni


  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#155 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 28 maj 2013 - 18:38

My w   mniejszym stopniu  kierujemy się emocjami w większości, bo wiadomo że ludzie są różni

Otóż to w końcu mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus ....

 

Och, Wy mężczyźni - bez Was ciężko, ale z Wami jeszcze gorzej ... Wiele rzeczy potrafi nas wkurzyć, ale najbardziej to chyba, jak kobieta traktowana jest przez Was przedmiotowo, obiekt bez większych uczuć. Najlepiej zamknąć taką w złotej klatce i nie dopuszczać do niej nikogo. Zero kontaktów, znajomości, spotkań, nie daj boże przyjaźni i lojalności (w rozumieniu solidarność kobieca). Odwracanie kota ogonem wypowiadanych słów i myśli. Traktowanie na wyłączność, a przecież w życiu można wszystko pogodzić, połączyć ze sobą wystarczy tylko odrobina zrozumienia i wczucia się w kobietę, która jakby nie było jest najważniejszą osobą, po matce ... 

 

Ostatecznie My Kobiety jesteśmy przecież, jak piękne róże - delikatne, wrażliwe, trzeba o Nas dbać i stale pielęgnować .... I ażeby nie było w prawdziwych mężczyzn wierze, jeszcze wierzę ...


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#156 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 28 maj 2013 - 22:25

Otóż to w końcu mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus ....

 

Och, Wy mężczyźni - bez Was ciężko, ale z Wami jeszcze gorzej ... Wiele rzeczy potrafi nas wkurzyć, ale najbardziej to chyba, jak kobieta traktowana jest przez Was przedmiotowo, obiekt bez większych uczuć. Najlepiej zamknąć taką w złotej klatce i nie dopuszczać do niej nikogo. Zero kontaktów, znajomości, spotkań, nie daj boże przyjaźni i lojalności (w rozumieniu solidarność kobieca). Odwracanie kota ogonem wypowiadanych słów i myśli. Traktowanie na wyłączność, a przecież w życiu można wszystko pogodzić, połączyć ze sobą wystarczy tylko odrobina zrozumienia i wczucia się w kobietę, która jakby nie było jest najważniejszą osobą, po matce ... 

 

Ostatecznie My Kobiety jesteśmy przecież, jak piękne róże - delikatne, wrażliwe, trzeba o Nas dbać i stale pielęgnować .... I ażeby nie było w prawdziwych mężczyzn wierze, jeszcze wierzę ...

Wdpółczuje facetów  ......rany  ja tam  demokrata jestem  jak mi nie zjada ciastka da sie dogadać :)


  • 1

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#157 stenia13

stenia13

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 28 maj 2013 - 22:53

poczytałam i poprawił mi się dziś humor  :D ..naturalnie ,że różnimy się od mężczyzn ale każdy z nas ma jakieś wady ..zaakceptować człowieka jakim jest ot to jest sztuka :P


  • 0

#158 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 29 maj 2013 - 00:06

......rany  ja tam  demokrata jestem  jak mi nie zjada ciastka da sie dogadać

 

Ja mam też takoż , tylko z rybami  :D


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#159 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 29 maj 2013 - 09:43

Ja mam też takoż , tylko z rybami  :D

Nie wiedziałem ze ryby to łasuchy ...znaczy  bratanek uniewinniony   winne są jego welonki.... no tak myślałem


  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#160 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 29 maj 2013 - 15:37

 _Aniołek_ wymieniłaś chyba dwie rzeczy, które może Panów nie wkurzają jeśli chodzi o Nas kobiety, ale większość ich się boi.

 

Ostatecznie My Kobiety jesteśmy przecież, jak piękne róże - delikatne, wrażliwe, trzeba o Nas dbać i stale pielęgnować ....

Piękną różę żeby nie wiadomo jak pielęgnować, to prędzej czy później, płatki z niej opadną i zostanie suchy badyl z kolcami. :hehe:

Mówiąc inaczej, boją się że,, miła, piękna kobietka z czasem, zmieni się zrzędzącą zołzę.

 

 Zero kontaktów, znajomości, spotkań, nie daj boże przyjaźni i lojalności (w rozumieniu solidarność kobieca).

 

 

To co Ty ładnie nazwałaś, kobiecą solidarnością, Panowie nazywają - solidarnością jajników, wydaje im się, że taka kobieta nie potrafi podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z wszystkimi znanymi im kobietami, poczynając od mamy a na przyjaciółkach kończąc. I nie ważne czy chodzi o błahostkę czy o poważny problem. A Panów ta solidarność zazwyczaj przeraża.

 

 Wiele rzeczy potrafi nas wkurzyć, ale najbardziej to chyba, jak kobieta traktowana jest przez Was przedmiotowo, obiekt bez większych uczuć. Najlepiej zamknąć taką w złotej klatce i nie dopuszczać do niej nikogo.

Tu się się z Tobą zgodzę, że nikt nie lubi być traktowany przedmiotowo a związek nie może być dla nikogo wiezieniem, bo każdy czy to kobieta czy mężczyzna, potrzebuje swojej prywatnej przestrzeni, gdzie można drugiego człowieka zaprosić ale on nie będzie w tą prywatność ingerował.  Czasem chodzi o tę kawę z przyjaciółką a czasem o hobby.  O te drobne sprawy, które nie szkodzą partnerstwu a dają poczucie zaufania i szacunku.

 

I słowo do Panów

Kobiety są aniołami ale jeśli ktoś Nam podcina skrzydła, przesiadamy się na miotły :D

 


  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych