Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Co Panów drażni w kobietach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2008 - 18:38

Buahahahahahaha to jest masakra jumboo warantuje Ci ze kobiecie normalnej nie imponuje nacpany koles dla mni to jst prostackie i wstretne.
  • 0

#102 magdan10

magdan10

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 14 marzec 2008 - 20:24

[quote name='jumbo00]Powiedziała' date=' że wielu kobietom imponują faceci, którzy mówią ile wypili, jak mocno się naćpali lub jak mocno po tym wymiotowali, często ale nie za dużo przeklinają.[/quote']
Normalna kobieta nie zaakceptuje takiego zachowania :)
jumbo00 trzymaj się własnych przekonań, a znajdziesz swą miłość.
Też wciąż szukam - a może już znalazłam (to się okaże), ale nigdy nie spojrzę na faceta o którym wspomina Twoja przyjaciółka :)
  • 0
Jeżeli nie możesz mieć tego, co najlepsze, zrób użytek z tego co masz

#103 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 14 marzec 2008 - 21:42

Jesteście normalne..........albo znam nieodpowiednich ludzi..DZIĘKI
  • 0
Bartosz

#104 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 16 marzec 2008 - 00:20

jumbo00, współczuję "przyjaciół"...
Wiesz co mi przyszło na myśl, gdy czytałam słowa Twojej "przyjaciółki"?
1. W jakim dziwnym towarzystwie musi się obracać ta dziewczyna, że nie zna innych ludzi?
2. Przyszły mi też na myśl te słowa - "Boże, chroń mnie od przyjaciół, bo z wrogami sobie poradzę." - Własnie od takich "przyjaciół" lepiej trzymać się z daleka, bo potrafią wiele namieszać i bywają gorsi, niż wrogowie.

Ze swej strony coś Ci poradzę jumbo00 - nie zmieniaj się, bądź "za idealny" i cierpliwy. Nie staraj się ani trochę dorównać tym, o których mówiła ta znajoma...
Jestem pewna, że znajdziesz dziewczynę / kobietę, która okaże się tą jedyną - na całe życie :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#105 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 16 marzec 2008 - 10:10

Kicia nie generalizuj moich znajomości, mówiłem tylko o jednej.....
Nie zamykając się we własnym świecie i poruszając się aktywnie w społeczeństwie też na pewno spotkaliście osoby, które 'chwalą się i są dumne' z takich rzeczy. Heh u mnie często kumpel, który pracuje w ochronie marketu opowiada o szczególnych przypadkach młotków..to dopiero są historie :P

Nie mam zamiaru się zmieniać, a kiedyś znajdę!
  • 0
Bartosz

#106 AnAmika

AnAmika

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 22 marzec 2008 - 16:01

Powiedziała, że wielu kobietom imponują faceci, którzy mówią ile wypili, jak mocno się naćpali lub jak mocno po tym wymiotowali, często ale nie za dużo przeklinają.
:P

ja nie wiem kogo ona miała na myśli... bo każda kobieta, przy zdrowych zmysłach, nawet jeśli szuka faceta tylko na jedną noc, to chce, żeby on prezentował jakieś minimum, to znaczy, żeby chociaż ładnie pachniał i miał coś ciekawego do powiedzenia.

a przeklinania bez powodu, nienawidzę....
  • 0
Nawet jeśli nie możesz kontrolować tego, co Ci się przytrafia, możesz kontrolować to, co z tym zrobisz

#107 AnAmika

AnAmika

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 22 marzec 2008 - 16:11

[quote name='germanikus]Jeśli wyglądasz źle' date=' tzn: niedbały ubiór i uczesanie, brak makijażu (jednak), byle jaki sposób zachowania i wypowiadania się, to oznacza dla mnie przyzwolenie na traktowanie Cię jak kogoś mało ważnego, niegodnego uwagi i szacunku, panienkę na szybki numerek, etc.[/quote']
pierwsze słyszę, żeby szacunek dla kogoś zależał od stanu jego ubioru i makijażu!!!!

wydaje mi się, że szacunek należy się każdej osobie, nawet leżącemu pod kościołem, brudnemu, bezdomnemu człowiekowi....

i naprawdę uważasz, że niezadbaną kobietę trzeba traktować, jak panienkę na szybki numerek? chyba Cię poniosło....

szacunku nie okazuję tylko tym, którzy nie umieją szanować innych osób, tzn. obrażają je słownie lub w jakikolwiek inny sposób, bez powodu....
  • 0
Nawet jeśli nie możesz kontrolować tego, co Ci się przytrafia, możesz kontrolować to, co z tym zrobisz

#108 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 23 marzec 2008 - 21:05

Wydaje mi się również, że szacunek powinien mieć każdy do siebie i za to go będą szanować inni. Jak Cię widzą, tak Cię piszą ale również widzą Cię takim, jakim chcesz być widzianym. Jasne, wyglądu nie zmienisz, jednak KAŻDY ma wpływ na swój wizerunek..wygląd to nie wszystko!
..ale to już chyba odbiega trochę od wątku
  • 0
Bartosz

#109 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 16:19

A mnie nic nie drażni w kobietach no morze jedna rzecz. Drażnią was rzeczy które są tak naprawdę nie istotne. Świat bez was drogie kobietki byłby bezwartościową pustynią
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#110 ppryga

ppryga

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 10:51

ą mnie drażni to że są upierdliwe :P A tak w ogóle , to ostatnio dowiedziałem się że część lasek leci se w kulki i są fałszywe :P NP Kumplowałem przez rok z pewną dziewczyną. Nagle urwała ze mną kontakt bez podania przyczyny . W końcu po dłuższym czasie dowiedziałem od jej byłego faceta .Powód był taki że ona wstydziła się mieć kumpla na wózku i że jestem upierdliwy .
2 razy już coś takie mi się zdarzyło odnośnie kobiet ...Co o tym myślicie ??
  • 0

#111 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 13:56

w tym względzie masz rację ppryga leski wolą pięknych ale nie zbyt mądrych przystojniaków od kogoś na wózku choć nigdy się nie przyznają do tego. Kobiety podświadomie szukają partnera który zapewni im bezpieczeństwo i Komfort dlatego tak wielkim powodzeniem cieszą się mięśniaki. Znam sporo związków w których osobą niepełnosprawną jest kobieta a nie znam ani jednego związku w którym niepełnosprawny byłby mężczyzna. Prawda jest niestety taka że kobiety nie chcą mieć kumpli na wózku a co dopiero faceta. Ode mnie też laski raczej trzymają się z daleka.
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#112 ppryga

ppryga

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 15:15

a czym przeszkadza w kumplowanie ??
  • 0

#113 Ewelina (Ewi)

Ewelina (Ewi)

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 22 kwiecień 2009 - 11:01

oj nadzieja :),
a może problem w tym, że tak właśnie chcesz...
wierzysz w to, że nie chcą Cię bo jesteś niepełnosprawny i nie dajesz im możliwości zbliżenia się do siebie.. Panowie nie jesteśmy takie nieludzkie jak nas tu przedstawiacie..
i często „kochamy” Was za to, że Wy nas kochacie, za Wasz żart, poczucie własnej wartości, za mądre słowo
..i mogłabym tak pisać i pisać :)
A co do wypracowanej sylwetki to tylko dodatek :) My tez nie jesteśmy idealne :)
  • 0
"Secundas res splendidiores facit amicitia et adversa partiens communicansque leviores(...)"

#114 piotrt21

piotrt21

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 09:11

Jeśli chodzi o mnie to dziewczyna tez powinna miec swoje zdanie miec cos do powiedzenia na jakis temat to jesli chodzi o rozmowe a jesli chodzi o wyglad to kwestia gustu ale szukajmy tych ktorzy nam sie podobaja nie tych co tylko nas chca :) warto sie potrudzic troszke
  • 0

#115 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 10:32

Kobiety generalnie są fałszywe, tak samo zresztą jak i faceci. Te gadki o tym, że wygląd się nie liczy itd. totalne bzdury. Faceci przynajmniej nie zaprzeczają, że kobieta musi im wizualnie odpowiadać. Choć z drugiej strony 90% moich partnerek była pełnosprawna (sam kuleje lekko i mam dłoń niesprawną). Tyle że czymś innym jest iść z kimś do łóżka, a czymś innym poważny związek. Jeślichodzi o drugą wrsję to rzeczywiście kobietom włącza się biologia, czyli mężczyzna ma zapewnić bezpieczeństwo potomstwu. Ale tu nie chodzi o mięśniaków tylko o dferę finansową. Ja na szczęście zarabiam powyżej średniej krajowej, dobre wykształcenie itd. Może dlatego po moim ubiegłorocznym rozwodzie, teraz jestem z moją śliczną Kasią, której główną wadą jest to, że za często mowi "spoko".
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#116 Lestat

Lestat

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 30 kwiecień 2009 - 13:11

Nie Ewelino. Nie chcę tak....... ja nigdy nie zaklinałem rzeczywistości. Ja tylko „opisuje” to co widzę i to czego nikt nie ma odwagi lub ochoty przyznać. Co prawda zdarzają się odstępstwa (jak w każdej regule). I piękna kobieta pokocha kwazimodo.
Ewelina to nie jest kwestia w co ja wierze tylko taka jest natura kobiety. Tutaj dużą role odgrywa podświadomość kobieca.

Dodano czw 30 kwi 14:36:40 2009 :
Jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem
ja nie neguje wyboru kobiet ani ich podświadomości wręcz przeciwnie uważam że dla ludzkości to coś pozytywnego. Gdyby kobiety wybierały takich jak ja to ludzkość szybko by wyginęła :-)
  • 0
"Nie staraj się być człowiekiem sukcesu. Stań się raczej człowiekiem wartości."

#117 MartiMed

MartiMed

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 01 maj 2009 - 09:25

Gadanie drażni najbardziej.
  • 0
Moje stronki: Linki wycięto. Powód: regulamin forum, punkt 4b.

#118 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 28 maj 2009 - 11:38

Tak czy inaczej, kobieta napędzają mężczyzn do życia. To dla Was, czy tego chcemy czy nie, pniemy się po szczeblach kariery, dokształcamy itd.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#119 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 13:58

[quote name='Andrea]Co mnie drażni w kobietach? No' date=' w jednej kobiecie... co do innych się nie wypowiadam. Pytania typu: O czym myślisz? ...[/quote']
kobiety (zwracam się do ogółu) my nie mamy zdolności czytania w myślach i nie jesteśmy jasnowidzami więc jak czegoś chcesz to weź i to powiedz a nie czekaj aż my to wyczytamy z twojej twarzy głowy i co tam jeszcze masz a nawet jak byśmy byli jasnowidzami albo czytali w myślach to czy my wyglądamy na samobójców ? przecież podróż w głąb umysłu kobiety jest jak podróż za starego systemu do Moskwy w jedną stronę bez możliwości powrotu :lol:

a co mnie wkurza u kobiet ano to że cały ich system wartości jest o kant dupy rozbić

słowo na d pragnę zastąpić bardziej parlamentarnym zwrotem "miejsce w którym kręgosłup kończy swoją szlachetną nazwę " :evil:
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#120 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 17:15

[quote name='rogal160]Tak czy inaczej' date=' kobieta napędzają mężczyzn do życia. To dla Was, czy tego chcemy czy nie, pniemy się po szczeblach kariery, dokształcamy itd.[/quote']
Kogo napędzają to napędzają, mnie poza moją ambicją nic innego nie napędzi do działania jeśli samemu mi się nie zachce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych