Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Co Panów drażni w kobietach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#141 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:04

Jaki fajny wątek, szkoda, że nie wygrzebałam go wcześniej ;)
  • 0

#142 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 grudzień 2009 - 20:07

ja sie nie wyopowiadam bo zbyt jestem na meska rase wnerwiona zeby jeszcze czytac za coz oni tak bardzo na nas sie wnerwiaja
  • 0

#143 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 22 grudzień 2009 - 20:02

ja sie nie wyopowiadam bo zbyt jestem na meska rase wnerwiona zeby jeszcze czytac za coz oni tak bardzo na nas sie wnerwiaja

:cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#144 dzwoneczek22

dzwoneczek22

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 30 grudzień 2009 - 11:38

Mój mężczyzna szaleje jakby się urwał z choinki, jak używam przy nim określenia malutki np. "mój malutki cukiereczku".
  • 0

#145 kobietka

kobietka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 15:58

pewnie to że czasmi zabiera nam trochę czasu zanim się zdążymy przyszykować przed wyjściem, no i bieganina po sklepach. osobiście to i mnie to wykacza nerwowo,a le ja jestem wyjątkiem od reguły :cool: co jeszcze może denerwowac naszych partnerów... hmm denerwują się chyba wtedy jak im zwracały uwagę że powinni wyprasowac koszulę, chociaż oni twierdzą że jest prosta- po kobiecemu pognieciona.
  • 0

#146 Rozowy mis

Rozowy mis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 17:43

A niejeden mezczyzna zapyta: co to jest zelazko i do czego sluzy?!

Dodano czw 8 kwi 19:22:39 2010 :
Gdy kobieta mowi o prasowaniu!
  • 0

#147 kobietka

kobietka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 10:02

A niejeden mezczyzna zapyta: co to jest zelazko i do czego sluzy?!

Dodano czw 8 kwi 19:22:39 2010 :
Gdy kobieta mowi o prasowaniu!

nawet nie tylko do czego słuzy ale po co mi ono, bo moja koszula i tak już gładsza nie będzie :P
tak to jest z nami kobietami musimy edukowac naszych partnerów wróżnych ewstiach, nawet tka prostych jak obsługa żelazka.
  • 0

#148 xMartinx

xMartinx

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 13:13

Mnie drażni to gdy kobieta klnie jak szewc :) Oprócz tego nie cierpię papierosów. I weź się potem całuj z taką palaczką, to w sumie tak jakbym całował się z rurą wydechową w aucie :)
  • 0
Pozytywnie rąbnięty :)

#149 terencia2

terencia2

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 07:45

rozumiem,że doskonale wiesz jak męczą się kobiety które na codzień mają do czynienia z takimi panami bo u panów przeklinanie i śmierdzenie to na porządku dziennym z nielicznymi wyjątkami -----------stałam kiedyś w kolejce za starszym panem ładnie ubrany ale "pachniał" zatęchłym odzieniem a z buzi jechałó czosnkiem ,jak poprosiłam aby się odsunął to tak mnie ordynarnie zbeształ.W naszej ojczyżnie nie ma jeszcze nawyków czystości u panów szczególnie to jest smutne....:(
  • 0
taka-smaka

#150 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 26 wrzesień 2010 - 11:46

[quote name='xMartinx]Mnie drażni to gdy kobieta klnie jak szewc :) Oprócz tego nie cierpię papierosów. I weź się potem całuj z taką palaczką' date=' to w sumie tak jakbym całował się z rurą wydechową w aucie :)[/quote']
A jak facet jest palaczem to kobita czuje to samo.
I Drodzy Panowie jak już Nas całujecie to nie plujcie.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#151 melisam

melisam

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 13:53

u kobiet własne zdanie i rozum to jest coś co najbardziej drażni mężczyzn
  • 0

#152 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2011 - 11:37

hmm.. a panom powyzszych wypowiedzi polecam super ksiazeczke "Ewa czuje inaczej " Jacka Pulikowskiego a dla nieco swiatlejszych :P "Urzekajaca" John& Stasi Eldredge..ewentulanie konferencje Pana Jacka Pulikowskiego, ktorych pelno w interncie :)
  • 0

#153 moniczeczka

moniczeczka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 17:30

Twoją wypowiedź Nilfheim skomentuję kilkoma aforyzmami...

Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.

"Najgorsze w kompleksie wyższości jest to, że cierpią nań przeważnie niewłaściwi ludzie"

"Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego"
/Lew Tołstoj/
"Ludzie rodzą się równi, ale też rodzą się różni /Erich Fromm/- wszystkim nalezy sie tolerancja i szacunek.


Pozdrawiam :-D :D :-D




bravo!!!!!!!!!!!
  • 0

#154 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 01 wrzesień 2011 - 17:25

A Mnie drażni apodyktyczność, narzuczanie swojego zdania i nie znoszenie sprzeciwu, nie znoszenie tego, że ktoś ma inne zdanie. Czyli typowa żołza ;)
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#155 ciiekawy

ciiekawy

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 17:28

co drażni - nie każda taka jest ale wypunktuje najbardziej wkurzające rzeczy zebrane razem - brak własnego zdania, radzenie się o wszystko swojej mamy, mówienie bez logiki i skakanie po tematach zamiast skupić się na jednym i skończyć go,żeby zacząć nowy, to,że wynajdują coś zawsze, raz za grube, kiedy indziej coś innego i jeszcze mówią o tym facetowi,żeby usłyszeć,że są za grube, a jak słyszą,że nie to też myślą,że tak jest, to,że myślą,że facet je zdradza albo będzie zdradzał z każdą inną atrakcyjną, upartość kiedy nie mają racji, kłótliwość bez sensu gdy coś idzie nie po ich myśli kiedy to jest bzdurka, udawanie,że interesują się sportem kiedy nic o nim nie wiedzą tzn fałszywość, nie wiesz to nie i po sprawie, a nie jakieś udawanie... brak inicjatywy, szybkie obrażanie się.
  • 0

#156 lapka

lapka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 marzec 2012 - 11:32

Drazni mnie to okropnie, jak kobieta chce ze mna gadac a ja sprzatam. Nie ma co robic (to niech ciuchow popilnuje)
  • 0

#157 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 08:48

Gderliwe Panie są męczące.
Jest takie Japońskie przysłowie :
"Moc kobiety nie tkwi w tym co mówi ale w tym ile razy to powtórzy"
;)
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#158 akcyza17

akcyza17

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 16 maj 2012 - 18:47

no i chyba PMS to nawet mnie w sobie drażni :)
  • 0

#159 abizolek

abizolek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 14 październik 2012 - 06:01

To co drażni mnie w ludziach występuje nawet częściej u mężczyzn niż u kobiet. Poza tym temat wątku rozumiem globalnie, nie poprzez perspektywę gderliwej żony, czy teściowej, którymi los niektórych obdarował. Czyż jest jakaś różnica w plotkowaniu kobiet na temat ciuchów a omawianiem przez facetów meczu w dodatku z fachowymi komentarzami i wytykaniem błędów trenera? Dla marsjanina pewnie nie, dla facetów pewnie tak.
A w ludziach najbardziej mnie drażni chęć manipulowania innymi aby postępowali tak, jak postanowił wielki i nieomylny manipulant.
  • 0

Najlepsze w tym wszystkim jest poznawanie nowych rzeczy.


#160 idmmbox

idmmbox

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 11:27

Kobitki są fajne ;) ale trudno czasem pogodzić się z faktem że nasze słowa dla nas znaczą jedno a dna Pań drugie xD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych