Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Co Panów drażni w kobietach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#61 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 05 maj 2005 - 13:19

Oj Korner, nie uogólniaj (non)

Czyż mężczyźni nie chcą tego samego? Żeby ich kobieta zawsze okazywała im miłość, czułość...
Ilu mężczyzn jest zazdrosnych o to, ze ich kobieta potrafi długo i interesująco rozmawiać z innym mężczyzną? Czy wielu z nich nie jest zazdrosnych o to, że ich kobieta chce ładnie wyglądać, że maluje się... Czy nie snują w głowie zaraz jakichś myśli, że może stroić się nie dla niego?

Dobra, koniec takich wywodów, bo do niczego one nie prowadzą ;)
Myślę, że wszyscy jesteśmy ludźmi i nie ma ideałów.
Nie sprawdzajmy, kto jest bardziej winny - kobieta czy mężczyzna...
To nie ma sensu i możemy się w ten sposób niepotrzebnie krzywdzić.
Jeśli jesteśmy z kimś, to okazujemy sobie miłość, a nie udawadniajmy jej, bo to nie ma sensu.
Kochajmy ten swój "nieideał" (cmok)
Pozdrawiam :-D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#62 Korner

Korner

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 06 maj 2005 - 07:10

Kiciu, chyba źle mnie zrozumiałaś. Napisałem, że wkurza mnie u kobiet "cofanie" czasu za wszelką cenę a tego się nie da. Miałem tylko to na myśli. Każdy człowiek chce być kochany i chce kochać bo to jest naturalne. W swoim poście pisałem właśnie o przemijającym czasie, który zostawia na nas swoje piętno. Każdy z nas miał 20 lat teraz mamy więcej i to też ponoć podobno jest piękne. Co prawda ja mam inny podgląd na to. Moja kobieta spodabała mi się mają naście lat i podoba mi się nadal mając dziesiąt bo starzejemy się razem przy sobie. Uważasz, że jeśli kochało się 20 letniego pieprzyka na brzuszku to przestało się go go ma więcej lat?Nie, tak nie jest, kocha go nadal zawsze chce się go niego tulić. Faceci są wzrokowcami i potrafią zapapiętywać wbrew Waszym (kobiecym) opiniom o tym. Ja np. wierzę swojej żonie ale zdaję sobie oczywi ście sprawę, że malując usta nie robi tego tylko wyłącznie dla mnie. Każdy człowiek chce się podobać i Ona także, więc nie mogę i nie powinienem być o to zazdrosny. Wy kobiety myślicie, że nam facetom nie podoba się jak inny ogląda się za moją kobietą? Wprost przeciwnie (moje zdanie). A zazdrość pokazujemy abyście były przekonane, wierzył, że kochamy Was nadal, że czas który położył łapę na waszej urodzie (na facetach także) nie ma tu nic do rzeczy. To jest także podniecające gdy widzę ten błysk w oczach innego facia, że moja podoba mu się. Ale gro kobiet za wszelką ceną pragnie cofnąć, zatrzymać czas a przecież tego się nie da. Makijaż moim zdaniem powinien dyskretnie podkreślać urodę. Wiesz Kociu jak to wygląda jak kobieta 60 letnia założy mini sukienkę, pantofelki na za wysokim obcasie, wymaluje się jak NANA i myśli że "odjęła" sobie 40 lat. Oglądają się za nią ale nie dlatego że chcieli by z nią zaszaleć tylko jak na dziwoląga. I to miałem na myśli pisząc poprzedni post.
Pozdrowionka
Korner
  • 0
"Miłość nie zna pór dnia, nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna granic. Tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasem granicami."

Gunter Grass

#63 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 06 maj 2005 - 10:55

Widocznie trochę źle zrozumiałam Twoją poprzednią wypowiedź Korner.
Masz rację, że kobiety chciałyby zatrzymać czas.
Niestety wiem jak żałośnie wygląda kobieta, która nieumiejętnie i na siłę chce to robić. Widać takie kobiety na ulicach.
Powiedzenie - "Z tyłu liceum, z przodu muzeum" w dużej części oddaje to, co niektóre kobiety czynią. Jednak efekty "zabiegów odmładzających" niekiedy wyglądaja o wiele gorzej :shock:
Zbyt silny makijaż na dzień także źle wygląda i to nie tylko u starszych kobiet.
Pozdrawiam :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#64 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 11 maj 2005 - 14:21

Myślę, że panów drażni nasza nadmierna dokładność, dbałość o szczegóły i drobiazgowość w życiu codziennym. Widać to nie tylko w łazience Marderku, gdzie kobieta ma wreszcie czas dla siebie, ale też po skończonej toalecie pozostaje jej do wykonania parę drobiazgów, takich jak umycie wanny (panowie często tylko spłukują wannę po kąpieli), ułożenie rozrzuconych rzeczy w łazience po wszystkich domownikach, rozwieszenie mokrych ręczników, posortowanie rzeczy do prania, załadowanie pralki itp. Trochę czasu to zajmuje.
"Kobieta zmienną jest" i to jest prawda. U kobiet łatwiej o zmienność myśli i nastrojów. Kiedy jestem w bolesnym nastroju emocjonalnym, mam tendencję, aby poddawać się "czarnym" myślom, np. że nikt mnie nie kocha i że moje życie nie ma sensu. Często problem mało ważny (zdaję sobie z tego sprawę) potrafi urosnąć do rangi zabójczo ważnego. Niestety takie jesteśmy i mamy to zapisane w genach. :-D :-D :-D

:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Jestem nowa ,ale zgadzam sie w pelni z Twoją wypowiedzią .
Jestem samotna 40 lat, pierwszy moj chlopak umarł miał tetniaka w głowie.
Czarne myśli o tak masz rację mogą urosnąc do głębi oceanu.
Pozdrawiam serdecznie
Goska
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#65 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 11 maj 2005 - 17:42

Nie rozumiem, Daffy. Jeszcze niedawno wydawać by się mogło, że marzysz o tym by jakaś kobietka zawróciła Tobie w głowie - już Ciebie to wkurza? :? :oops: :lol:


Witam
A mnie nic nie denerwuje w kobietach :) .... no moze poza tym jak ich chwilowo nie ma bo ... nie ma :) no ale teraz jest i nic mnie w związku z tym nie denerwuje
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#66 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2005 - 15:54

A mnie ostatnio wkurza :twisted: taki jeden facet aż do szpiku kości i tylko zęby zaciskam by mu czegoś nie powiedzieć, uważa że jest najmądrzejszy i ogólnie naj we wszystkim a innych, a głównie płeć przeciwną uważa za całkowite dno :twisted:
  • 0

#67 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 13 maj 2005 - 18:56

A mnie ostatnio wkurza :twisted: taki jeden facet aż do szpiku kości i tylko zęby zaciskam by mu czegoś nie powiedzieć, uważa że jest najmądrzejszy i ogólnie naj we wszystkim a innych, a głównie płeć przeciwną uważa za całkowite dno :twisted:


Karina to trzeba facetowi dać w kość pogryźć intelektualnie niech nie myśli że Wolszczan albo Enstein z niego. Jak kocha to wytrzyma i zmieni postepowanie jak nie kocha to nie ma co sobie głowy zawracać

zmieniony raz z powodu literówek przez Piotr M
  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#68 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 13 maj 2005 - 20:50

Jak kocha to wytrzyma i zmieni postepowanie jak nie kocha to nie ma co sobie głowy zawracać

Masz rację Piotrze :-D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#69 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 25 maj 2005 - 16:18

faceci są tak prostolinijni, że szkoda gadać, ale absolutnie nie jest to ich wadą. to nam babeczką nawet ułatwia życie jeśli oczywiście potrafimy to skutecznie wykorzystać i przestaniemy robić z igly widły...wiem...bo wieeem...
  • 0

#70 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 sierpień 2005 - 00:14

Kobiet nikt nigdy jeszcze nie zrozumiał po za nimi samymi. Nam facetom jeszcze długo nie będzie to dane – i dobrze. Mnie najbardziej drażnią zakupy. Kto był z kobietą na zakupach ten doskonale wie co mam na myśli…
  • 0

#71 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 15 sierpień 2005 - 17:28

JackLan - nie uogólniaj... Ja osobiście niecierpię zakupów w tłumie, supermarketów (szczególnie w weekendy) i robienia zakupów z siostrą (wyjatkowo wymagajaca i wybredna) :D
Znam także facetów, z którymi nigdy nie wybrałabym się na zakupy... Są tacy, którym wszystko jedno i kupią nawet byle co (nawet jest im bez różnicy, czy kupują kapustę, czy sałatę :D) ... Inni bywają bardziej marudni i wybredni niż moja siostra ;) :P

Po co więc szufladkować kobiety pod tym względem :?: :?:

A jeśli chodzi o zrozumienie kobiet... chyba to, że kobiety są nieodgadnione jest pożądaną tajemnicą ;)
Co by było, gdyby kobiety były "rozwiązaną zagadką"?? Czy nie stałyby się dzięki temu mniej atrakcyjne :?: :-D :D ;)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#72 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 sierpień 2005 - 18:17

Oj Kiciu Kiciu :oops: :oops: :oops: , ja nie starałem się uogólniać. Tak się składa, że nie należę do tych facetów, którzy nie odróżniają kapusty od sałaty. Po prostu jak idę na zakupy, to z góry wiem co mam kupić i czego mi potrzeba :lol: .
Pozdrawiam Cię cieplutko Kotek :-P
  • 0

#73 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 15 sierpień 2005 - 18:49

Dobrze jest wiedzieć czego się chce, to bardzo przydatna życiowa cecha ;)
Jednak warto czasem zmieniać swoją listę potrzeb. Często można o wiele bardziej być zadowolonym, bo bywają rzeczy lepsze od "dobrych" i to kwestia wyboru ;)
Dobra... kończę, bo za bardzo zboczyłam z tematu głównego :D
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#74 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 15 sierpień 2005 - 19:12

Dobrze jest wiedzieć czego się chce, to bardzo przydatna życiowa cecha ;)


Ano bardzo :-D Znacznie ułatwia życie :-P Ale ostatnio mam z tym problemy poważne.....
  • 0

#75 Cyprian

Cyprian

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 09 październik 2005 - 18:48

Przyjechała żona z hipermarkietu i pyta zaczytanego męża,
- Kochanie, widziałeś zgniecione 100 zł ? i rzuca w gazetę,
- Żadnej reakcji ze strony męża,
- A widziałeś zgniecione 200 zł? i rzuca zgniotką w gazetę,
- Żadnej reakcji,
- A kochanie widziałeś zgniecione 100 000 zł?
- Nie widziałem
- To masz okazję stoi w garażu
  • 0
Hunter

#76 danielkl

danielkl

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 24 kwiecień 2009 - 19:58

Ciekawy temat ja powiem tak drazni mnie ze kobitki za czesto traktuja nas jak male dzieci probuja nas nianczyc narzucac nam co jak itp mamy robic pozbawiaja nas niezaleznosci pozatym ta ich ciagota do sadystycznych zabiegow kosmetycznych na naszych cialach typu wyciskanie syfkow
  • 0

#77 Szczepan

Szczepan

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 03 styczeń 2007 - 19:40

Nilfheim -Jak by się tak cofnąc w czasie to każdy z nas jest ze wsi no chyba że od razu Krakow zbudowano.Rybka jestes nad wyraz delikatna. Mysle że tekst Nilf-costam był zwykłą prowokacją coby temat się rozwinął. A może to takie poczucie chumoru. :evil::lol::icon_evil:
  • 0

#78 cevrus

cevrus

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 26 marzec 2007 - 12:08

W 100-u procentach zgadzam sięz tobą Kicia każda osoba jest inna każda ma inną wrażliwość i inny charakter i trzeba do każdej podchodzić bez uprzedzeń. Tylko wtedy morzemy liczyć na wzajemność .
  • 0
cevrus

#79 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 06 marzec 2007 - 08:59

czytam..czytam..czytam.. i do dziwnych dochodzę wniosków.. stereotypy i nic wiecej.. nawet kobiet nie da sie włożyć do jednego worka i uogólnic:sa takie czy siakie.. samo życie ;p
  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#80 cevrus

cevrus

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 05 marzec 2007 - 13:21

W kurza mnie chęć dominacji nad męszczyznami i ich przebiegłość w dążeniu do celu
  • 0
cevrus


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych