Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Co Panów drażni w kobietach???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
200 odpowiedzi w tym temacie

#121 Lusi

Lusi

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 22:00

Wow... Normalnie poczytałam sobie i jestem w szoku!!!
1. ppryga]napisał:
"Powód był taki że ona wstydziła się mieć kumpla na wózku " a co powiesz na to, że ktoś zaprosił na NK mojego męża do znajomych bo chciał mieć "takich znajomych"???
To nie jest problem sprawny niesprawny - tylko właściwego używania mózgu...
2. nadzieja napisał:
"...leski wolą pięknych ale nie zbyt mądrych przystojniaków od kogoś na wózku choć nigdy się nie przyznają do tego. (...) Znam sporo związków w których osobą niepełnosprawną jest kobieta a nie znam ani jednego związku w którym niepełnosprawny byłby mężczyzna..."
Nie pisz takich rzeczy ;p bo to nie prawda sama znam wiele związków w których kobieta jest sprawna a chłopak na wózku!!! - zajrzyj choćby do galerii iponu...
nadzieja napisał:
"Gdyby kobiety wybierały takich jak ja to ludzkość szybko by wyginęła :-)"
tak też nie pisz bo strzelę focha!!! :D
3. Jumbo:
ach te ideały z czasem tak sie zmieniają... :D
  • 0

#122 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 11:03

w tym względzie masz rację ppryga leski wolą pięknych ale nie zbyt mądrych przystojniaków od kogoś na wózku choć nigdy się nie przyznają do tego. Kobiety podświadomie szukają partnera który zapewni im bezpieczeństwo i Komfort dlatego tak wielkim powodzeniem cieszą się mięśniaki. Znam sporo związków w których osobą niepełnosprawną jest kobieta a nie znam ani jednego związku w którym niepełnosprawny byłby mężczyzna. Prawda jest niestety taka że kobiety nie chcą mieć kumpli na wózku a co dopiero faceta. Ode mnie też laski raczej trzymają się z daleka.

tak zgoda kobiety szukają bezpieczeństwa ale niekoniecznie swojego a raczej bezpieczeństwa dla dzieci = (kasa,dom) komfortu? eeee są wstanie go poświęcić dla potomstwa pytanie tylko jak kobieta zdefiniuje owe bezpieczeństwo swojego potomstwa a drugi ważny czynnik dla wielu kobiet to "dobry materiał genetyczny" a mięśniak kojarzy się z osobnikiem zdrowym więc i dobrym materiałem genetycznym

sam sobie tego z palca nie wyssałem to naukowe opracowanie opisane po mojemu czyli wielkie semantyczne nadużycie :)
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#123 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 07 lipiec 2009 - 16:52


kobiety (zwracam się do ogółu) my nie mamy zdolności czytania w myślach i nie jesteśmy jasnowidzami więc jak czegoś chcesz to weź i to powiedz a nie czekaj aż my to wyczytamy z twojej twarzy głowy i co tam jeszcze masz a nawet jak byśmy byli jasnowidzami albo czytali w myślach to czy my wyglądamy na samobójców ? przecież podróż w głąb umysłu kobiety jest jak podróż za starego systemu do Moskwy w jedną stronę bez możliwości powrotu :lol:

a co mnie wkurza u kobiet ano to że cały ich system wartości jest o kant dupy rozbić

słowo na d pragnę zastąpić bardziej parlamentarnym zwrotem "miejsce w którym kręgosłup kończy swoją szlachetną nazwę " :evil:

JA znam faceta ktory ciagle pyta o czym mysle wiec nie generalizuj ;)

Dodano wto 7 lip 17:58:47 2009 :
To ja chyba zaliczam sie do tej garstki kobiet, ktore maja inne podejscie do zycia i facetow nie chwalac sie :P dla mnie oblech ktory pluje na chodnik jest napakowanym miesniakiem nie znajacym znaczenia wiekszosci slow potocznego uzytku jest zalem a najbardziej u facetow kreci mnie intelekt i poczucie humoru ;)
Pozdrawiam :D:D:D:D
  • 0

#124 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 08 lipiec 2009 - 17:04

W takim razie Lilith24 zostaniesz moją dziewczyną?

Aczkolwiek możesz mnie najpierw poddać odpowiednim testom:P
  • 0
Bartosz

#125 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2009 - 15:50

W takim razie Lilith24 zostaniesz moją dziewczyną?

Aczkolwiek możesz mnie najpierw poddać odpowiednim testom:P

Jumbo00 heheheh a no wiesz nigdy nic nie wiadomo a o jakich testach mowa?? bo wiesz nie chce niedmowien jak bede chciala sprawdzic cos czego Ty nie bedziesz chcial pokazac :lol: :evil:
  • 0

#126 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 10 lipiec 2009 - 19:13

JA znam faceta ktory ciagle pyta o czym mysle wiec nie generalizuj ;)

a ty mu odpowiadasz o czym myślisz czy mówisz o farmazonach pół zdaniami i niedomówieniami ??
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#127 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2009 - 12:02

Mowie o czym mysle :) hehehe nawet jak mu sie odpowiedz nie podoba..no coz chcial wiedziec to sie dowiedzial ;)
  • 0

#128 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 11 lipiec 2009 - 14:10

Przecież nie napiszę jakich testów oczekuję na forum :P

Jestem odważniak, troszkę świr dlatego podejmę każde WYZWANIE!!!
  • 0
Bartosz

#129 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2009 - 14:50

Oj Oooooj przemysl jeszze raz ta deklaracje hahaha bo mozesz nie wytrzymac tepa....testow :P
  • 0

#130 mody

mody

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 11 lipiec 2009 - 15:17

Lilith24 może test typu, gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie :P
  • 0

#131 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2009 - 15:34

no na czas :P :lol: :evil:
  • 0

#132 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 10:31

ok....przy prasowaniu wymiękam :P

Pozostałe jak najbardziej z tym, że jeszcze rozszerz zakres testów,
ponieważ odnoszę wrażenie, że to są tylko na robota domowego :evil1:
  • 0
Bartosz

#133 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 11:04

ooo jakieś castingi się odbywają? To ja ogłaszam casting na "MOM"-Mojego Osobistego Mężczyznę :D bliższych informacji udziele wybranym kandydatom :D Zgłoszenia wyłącznie na e-maila...
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#134 mody

mody

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 11:14

To ja ogłaszam casting na "MOM"-Mojego Osobistego Mężczyznę

Można prosić o więcej szczegółów, jakie wymagania trzeba spełnić aby się zakwalifikować? :D
  • 0

#135 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 11:33

szczegóły na maila wysyłam :D ..nie zdradzam publicznie swoich oczekiwań :D
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#136 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 11:49

aha...w żadnych castingach w tej chwili nie uczestniczę!

do tych celów osoby zainteresowane proszone są o założenie nowego wątku :P
  • 0
Bartosz

#137 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 12 lipiec 2009 - 12:05

jumbo00 tak tylko Ci sie wydaje :lol:
  • 0

#138 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 14 lipiec 2009 - 12:52

Mowie o czym mysle :) hehehe nawet jak mu sie odpowiedz nie podoba..no coz chcial wiedziec to sie dowiedzial ;)

ta wieżę bom naiwny :lol: niewierze bom muszę klasyczny paradoks
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#139 myszkamiki331

myszkamiki331

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 04 październik 2009 - 09:31

Regulamin forum mówi wyraźnie: "Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to nie pisz wcale."
Jeśli tak bardzo lubisz bezsensowne wpisy w stylu nk, lub forum bravo girl, zmień forum na bardziej odpowiednie.
Otrzymujesz ostrzeżenie.
Admin

  • 0

#140 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 21 grudzień 2009 - 19:00

Mnie osobiście już nic nie wkurza w kobietach :cool:
Chyba jestem w stanie wszystko przełknąć :) Nawet używanie mojej golarki do golenia nóg i nagminnego psucia RTV i AGD oraz obijania samochodu
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych