Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy to kącik matrymonialny????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#201 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 23:13

Padla odpowiedz ze sa tacy faceci ale gdzie? Kumpel kolega ! ale nie kochanek ! Mily sympatyczny i rozmowny a zarazem bezinteresowny!Nie ZLOTA RYBKO to chyba tylko moze pozostac w sferze marzen Na tej planecie mysle jest to niemozliwe!!!!!!!!!!!

Dodano pon 28 wrz 12:41:41 2009 :
DODAM...facet nie chce byc kumplem Mysle ze kazdy facet woli miec kobiete jako wlasnosc A gdzie kumple?Zlota rybko pokieruj droga tak aby trafic na kumpla kolege

Jak pisałem wyżej są tacy, ale niestety jest ciężko ich znaleźć, gdyż większości zależy tylko wyłącznie na jednym, a ci prawdziwi przyjaciele już mają innych przyjaciół.
Ale trzeba szukać to się w końcu natrafi na takich, czego ci z całego serca życzę :)
  • 0

#202 Tomaszenko

Tomaszenko

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 23:23

Co do ideału kobiety.
Trudno tu pisać o determinantach, tak na prawde jak przyjdzie co do czego i już się pozna swoją 2 połowe może okazać sie że te zakładane cechy nie były ważne.

Ale skoro można to napisze.
Powinna być dość inteligentna, wesoła, lubiąca wypady na piwko lub do restauracji, nie powinna kierować się w życiu pieniędzmi a uczuciem, mogła by się interesować muzyką. Co do wyglądu to taka urody delikatnej, dość szczupła, kolor włosów i oczu nie ma znaczenia. Moje rozbieżności są spore jeśli chodzi o wszystkie te cechy. Styl mojego powiedzmy ideału to zwykła dziewczyna. lub w stylu rockowym takim mrocznym może też Gotka. Nie lubię za to dyskotekowych wymalowanych na bóstwo lasek z całodobowego solarium.
A co najważniejsze ideał to taka 2 polowa z którą pragnie się spędzać czas pomimo czegoś.
  • 0

#203 myszkamiki331

myszkamiki331

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 03 październik 2009 - 12:57

Regulamin forum mówi wyraźnie: "Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to nie pisz wcale."
Jeśli tak bardzo lubisz bezsensowne wpisy w stylu nk, lub forum bravo girl, zmień forum na bardziej odpowiednie.
Otrzymujesz ostrzeżenie.
Admin

  • 0

#204 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 03 październik 2009 - 20:41

Post usunięty.
Do anonsów towarzyskich służy dział randki, a nie forum.
Admin

  • 0

#205 Ocalony

Ocalony

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 04 październik 2009 - 16:59

niema ideałów z nimi byloby za nudno.
  • 0

#206 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 04 październik 2009 - 18:00

Dokładnie tak! - Popieram Twoje słowa, Ocalony :)
Człowiek idealny, to człowiek przewidywalny, więc - nudny...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#207 leila

leila

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 05 grudzień 2009 - 19:49

dla mnie partner powinien byc przede wszystkim wierny
  • 0
zmian dobrych

#208 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 06 grudzień 2009 - 01:03

dla mnie partner powinien byc przede wszystkim wierny

w jakim sensie wierny ?
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#209 figlarka60

figlarka60

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 06 grudzień 2009 - 12:20

Dla mnie wierność to wierność, ale podobno faceci nie zdradzają, tylko najwyżej się zapominają hi hi hi. Pozdrawiam

Dodano ndz 6 gru 12:29:26 2009 :
Wracając do "idealnego" partnera, dla mnie nie ma czegoś takiego, musi być to coś, co nas do siebie przyciąga, może się mylę, ale tak właśnie uważam. Nie ważne, czy jest gruby, czy chudy, blondyn czy łysy. :)
  • 0

#210 Gość_kenegro_*

Gość_kenegro_*
  • Gość

Napisano 08 grudzień 2009 - 15:41

Moi drodzy jeśli marzymy o idealnym facecie czy kobiecie to chyba powinniśmy zadać sobie jedno pytanie - czy ja sama/sam jestem ideałem?
Sądzę że właśnie przez pragnienie wypadnięcia jak najlepiej w oczach tej drugiej osoby staramy się pokazać z jak najlepszej strony co jest całkiem zrozumiałe ale bardzo często nawet po paru latach to nasze prawdziwe Ja dochodzi do głosu i sprawia że czujemy się rozczarowani i zawiedzeni. :( Zwykle to właśnie wtedy nasza miłość do naszego partnera przechodzi najcięższą próbę a dlaczego bo minęło już pierwsze zauroczenie sobą. Dlatego ważne moim zdaniem jest to by mówić sobie wzajemnie prawdę o sobie. Nie mam na myśli wcale tego byśmy zaczęli wyliczać swoje wady czy słabości ale by ktoś mógł poznać nas takimi jakimi jesteśmy naprawdę a to oznacza także że również nasze słabe strony. Wiem że damska część tego forum powie zapewne my nie mamy żadnych słabych stron jesteśmy po prostu idealne. :) Moim zdaniem jeśli mówimy o prawdziwej miłości czy akceptacji to nie powinno być problemu by pokochać w naszym partnerze również te minusy prawda ? Następnym elementem który na ogół powoduje problemy w związku jest to że uważamy że ten kto jest z nami powinien dopasować się do nas chodzi o że jak jest notorycznym bałaganiarzem to dzięki nam przestanie nim być. Nie mówię że nie trzeba starać się być lepszymi dla siebie i pozbywać się swoich złych przyzwyczajeń. Jednak bardziej istotne jest czy chcemy zrobić z bliskiej osoby tresowanego pieska bez osobowości czy będziemy starali się pokazać mu plusy porządku w domu może czasem warto by się potknął o jakąś rzecz a po jakimś czasie gwarantuje że sam nie wytrzyma życia w bałaganie. Warto dążyć do celu małymi kroczkami i inteligentnymi sposobami zmieniać ale tak by ten kto jest z nami sądził że sam do tego doszedł. Pamiętajcie że bycie razem to przede wszystkim wspólny trud który podejmujemy nie dlatego żeby czynić wspólne życie męczarnią ale by osoba która z nami jest zobaczyła w sobie coś czego nie widziała do tej pory i swoje ogromne możliwości które w niej są ukryte. Wierzę że jeśli będziemy prosić o pomoc Boga to On pomoże nam siebie wzajemnie zrozumieć i ubogacać się wzajemnie.
Dzisiaj jestem z kimś kto akceptuje mnie taką jaką jestem i to jest właśnie wspaniałe. :)
Do tej pory ludzie którzy pojawiali w moim życiu w końcu znikali. Dla innych bycie ze mną było sposobem na smutek i zranione serce. :( Kiedy dzisiaj od mojego przyjaciela słyszę słowa - nie chcę Cię stracić to czuje się naprawdę kimś ważnym i wyjątkowym jako człowiek i kobieta. ;) Nie chodzi byśmy byli idealni tylko o rozumienie siebie i słuchanie siebie. Miłość podobna jest do kwiatu, który potrzebuje stale naszej pielęgnacji i wzajemnego wysiłku. Właśnie w tym tkwi według mnie tajemnica idealnych związków. Każdemu z Was życzę takiej idealności i żeby ta Miłość kwitła i stawała się doskonała.
  • 0

#211 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 11 grudzień 2009 - 00:57

Heh - nigdy nie byłem ideałem i nie zamierzam nim być - nawet udawac by mi sie tego nie chciało
z lenistwa :cool:
Od razu ujawniam w zwiazku swoje prawdziwe bałaganiarskie JA :>
Lubie mieć skarpetki pod łóżkiem a spodnie walnięte w kąt :cool:
Uwielbiam mieć twórczy bałagan :) Dopóki faktury , notatki , i inne karteczki nie lataja po całym pokoju , telefon nie lezy pod stosem papierów a kubek z kawa nie przykleja sie do biurka - nie czuje że pracuje :) - po prostu musze miec spinacze , fiszki itd malowniczo rozrzucone po biurku i podłodze
Jedna tylko rzecz mnie drażni - brudna klawiatura oraz monitory LCD bo na nich nie można zbudować efektownej piramidy z papierków ani kubków z kawą :cool: - dlatego pamietam jak pare lat temu próbowałem uratowac przed wymiana monitor - przez prawie rok sie udawało
W porządku nie potrafie sie odnaleźć
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#212 kobietka

kobietka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 16:09

Sith niezle dajesz czadu...:P osobiscie popadam w fazy twórczego bałaganu, poza moją mamą jak byłam nastolatką nikomu to nie przeszkadza.
co do ideałów to jeszcze sie taki lub taka nie narodziła co by wszystkim dogodził. ni em atkiej osoby, każdy ma swoje wady i zalety, zależy tylko czego jest w danej osobie więcej... ja jak narazie jestem singielką i
dobrze mi z tym. a jak poznam kogoś ciekawego to zmienie satus .
  • 0

#213 leila

leila

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 17 kwiecień 2010 - 22:35

ideałow nie ma ale szukam wiernosci i uczciwosci w drugiej osobie
  • 0
zmian dobrych

#214 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2011 - 16:24

..a jesli juz bedzie...niech bedzie najlepiej taki ;)
http://adonai.pl/milosc/?id=170
  • 0

#215 grackul

grackul

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 08:15

Nikt nie jest idealny i dlatego jako tako nie wyobrażam sobie jakiejś super mega extra dziewczyny :) bo to i tak byłoby bez sensu, no może poza tym żeby była inteligentna, ale to raczej nie jest wygórowane wymaganie :)
  • 0

#216 Gość_amber44_*

Gość_amber44_*
  • Gość

Napisano 17 kwiecień 2011 - 21:24

Dla mnie wierność to wierność, ale podobno faceci nie zdradzają, tylko najwyżej się zapominają hi hi hi. Pozdrawiam

Dodano ndz 6 gru 12:29:26 2009 :
Wracając do "idealnego" partnera, dla mnie nie ma czegoś takiego, musi być to coś, co nas do siebie przyciąga, może się mylę, ale tak właśnie uważam. Nie ważne, czy jest gruby, czy chudy, blondyn czy łysy. :)


oczywiscie , masz racje, musi byc to "cos", bez tego ani rusz, chocby byl piekny i bogaty
  • 0

#217 Nutka35

Nutka35

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 06:15

Musi być "błysk w oku", ale tylko Ty musisz go zobaczyć. Wtedy dalej pójdzie już w dobrym kierunku wszystko :)

Takie ja mam zdanie, i tego "błysku" szukam... ;)
  • 0

#218 Pyton30

Pyton30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów
  • Skąd:Mazowsze

Napisano 09 maj 2011 - 09:22

Moja idealna partnerka to niewysoka,szczupła, średnio lub długowłosa( koniecznie z gęsta , długą prostą grzyweczką lśniącą i like it very much) blondyneczka,szatynka lub brunetka , duże niebieskie lub zielone oczka, miłe ad.uśmiechu lśniące usta,zgrabne nożątką i ogólem miłe dla zmysłów ciało, inteligentna, zdolna do głebszych przemyślen,dojrzała wewnętrznie, niezalezna( do pewnego stopnia i odważna), mile widziane wykształcenie, szczera, wierna, zdolna do poświęceń, czuła wrażliwa, samodzielna, aktywna, z poczuciem humoru, dozą zdrowego szaleństwa, lubiąca muzyke( moze nawet artystyczna dusza), umiejąca mnie natchnąc i docenic w kwestii mego kompozytorstwa,troszeczke mająca liberalne poglądy bez sztucznej pruderii w określonych sprawach czy ograniczeń, lecz ceniąca podstawowe odwieczne istotnę wartości, zasady, deklaracje, umiejętnie dająca miłość i przyjażń, o lekkim stopniu niepełnosprawności, lub zdrowa w pełni dama.
  • 0

#219 selina

selina

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 09 maj 2011 - 13:12

A jak juz taka znajdziesz to ona przedstawi Ci liste ...i obys spelnil jej oczekiwania .
  • 0

#220 Nutka35

Nutka35

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 11 maj 2011 - 05:13

Pyton30 szukaj a znajdziesz :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych