Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy to kącik matrymonialny????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#181 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 11:32

Rogal - przy Tobie to strach cokolwiek napisać ;)
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#182 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 09:17

O książętach najwięcej mówią stare panny oraz kobiety, które twierdzą, że są inteligentne i że mężczyźni boją się tkich kobiet.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#183 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 14:51

Nic z tych rzeczy, po prostu nie lubię gadania o niczym.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#184 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 15:36

Tak, z jednej strony masz najsłuszniejszą rację, jednak zastanawiam się co gorsze: pisanie o niczym, czy brak życia na forum ;)
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#185 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 16:20

Wreszcie ktoś się ze mną zgodził:)
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#186 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 18:14

O nie nie.. ja tylko poniekąd przyznałam Ci rację ;)
Z resztą jak by nie patrzeć - my w tym momencie też nabijamy aktywność forum bez większego wkładu merytorycznego :D Pozdrawiam cieplutko :)
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#187 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 19:50

Merytoryczne wkłady będę robił jutro w pracy.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#188 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 07:57

Wiesz, ludzie mają taki mechanizm, że gdy coś idzie nie tak, starają się zaklinac rzeczywistość i szukają przyczyn niepowodzeń wszędzie tylko nie w sobie. Łatwiej przecież mówic, że czeka się na kogoś naprawdę ach i oh, niż przyznać, że samemu ma się mało do zaoferowania.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#189 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 17:07

Rogal160 - pomyśl o tym inaczej.. Może o książętach mówią ludzie z wyobraźnią większą niż moja czy Twoja? :) Z resztą odrobina marzeń w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziła!!! ;)

W tym o czym piszesz jest sporo racji, ale czy od razu trzeba to do kogoś przyłatać? :)
Pozdrawiam :)
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#190 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 20:01

Nic nie łatam, ciężko cerować jedną sprawną ręką:)
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#191 magdallena

magdallena

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 20:08

No tak.. niby jedna ręka sprawna, a proszę jak sobie radzi.. :]
  • 0
"Gdy nie masz nic do ofiarowania - ofiaruj uśmiech"

#192 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 20:35

Kwestia wprawy:)
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#193 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 14 lipiec 2009 - 13:00

hmmmmmm rrybka jak by część męska napisała naprawdę czego szuka to by nie miała czego szukać u kobiet które to przeczytają a prawda jest brutalna i udowodniona "teoria drabiny" jak to jedna postać z filmu "ladies" powiedziała "jeśli kobiety są z wenus a mężczyźni z marsa to k**** niech tam wracają" czy może ona użyła ostrzejszych słów
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#194 Piotrek85

Piotrek85

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 18 lipiec 2009 - 12:14

[quote name='rrybka][quote][b]"- Ludzie - stwierdził Mały Książę - tłoczą się w pociągach' date=' ale sami nie wiedzą, czego szukają. Dlatego są w ciągłym ruchu i kręcą się w kółko..."[/b'][/quote]
Panowie i Panie, chłopaki i dziewczyny podzielcie się swoimi marzeniami - na jakiego partnera czekacie (E) , jakie powinien mieć cechy :twisted: , czy też czego od takiego partnera oczekujecie :?: :?: :?: ... może to być partnerstwo przyjacielskie a może partnerstwo życiowe czy jakie tam sobie życzycie.... :-D :-D

Czy to kącik matrymonialny??? - ktoś mnie może zapyta.
Odpowiadam - W takiej czystej formie nie jest to kącik matrymonialny, ale w takiej ciut ukrytej może, może.... ale niekoniecznie. :D :oops:

Sądzę, że podzielenie się wzajemnymi oczekiwaniami ułatwi nam wzajemne kontakty, a może ułatwi niektórym znalezienie tej jedynej, czy jedynego... :-D (love) :-D (love) :-D

Zachęcam do podzielenia się swoimi oczekiwaniami :-D
a Złota niechaj zajmie się spełnianiem życzeń ;)[/quote]
Pozdrawiam na wstępie Rrybkę oraz wszystkich IPONków... :)

Widzę, że niektórzy do tematu podchodzą bardziej humorystycznie, inni z kolei bardziej poważnie. Ja podejdę bardziej poważnie...

Od zawsze szukam Dziewczyny, która będzie wierna... Mam przykre doświadczenia jeśli chodzi o ten aspekt życia we dwoje. Marzę, żeby była otwarta, wyrozumiała. Żeby mieszkała blisko mnie i miała podobne do moich (albo nawet takie same jak ja) zainteresowania... Żebym mógł z Nią pogadać nawet o najbardziej intymnych marzeniach i mieć nadzieję, że będą one spełnione. Przecież my też mamy swoje potrzeby, prawda? Chciałbym nie bać się, że ona odejdzie, albo, że mnie wyśmieje. Chciałbym, żeby była wrażliwa, kochała mnie ze wszystkimi wadami i zaletami, żebym był dla niej najważniejszy i żeby, jak raz wyzna mi miłość, już nigdy się nie rozmyśliła.

Co do wyglądu zewnętrznego: ZIELONE OCZY (to jest jedna z cech, którą absolutnie KOCHAM u Was, dziewczyny... :) ). Długie blond albo brązowe włosy, szczupła, o ślicznym uśmiechu...

Taką właśnie dziewczynę chciałbym znaleźć. I założyć Jej pierścionek na palec...
Po swoich przejściach straciłem już, szczerze mówiąc, nadzieję, że kiedyś tak się stanie... Niedobrze jest żyć w pojedynkę. Chciałbym, żeby się ktoś zaopiekował moim pokiereszowanym sercem.

Proszę Was o pomoc...
  • 0

#195 Rozowy mis

Rozowy mis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 15:12

A dla mnie idealow nie ma! ale sa faceci! Rozni faceci! Rozmowni i nie rozmowni .mili i bardzo odpychajacy. a ja chcialabym faceta kumpla kolege .milego i rozmownego.I rozmawiac duzo ijeszcze wiecej.Czy sa tacy?
  • 0

#196 zanetta

zanetta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 16:30

A dla mnie idealow nie ma! ale sa faceci! Rozni faceci! Rozmowni i nie rozmowni .mili i bardzo odpychajacy. a ja chcialabym faceta kumpla kolege .milego i rozmownego.I rozmawiac duzo ijeszcze wiecej.Czy sa tacy?

Myśle że są tacy faceci pozdrawiam.
  • 0

#197 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 16:35

A dla mnie idealow nie ma! ale sa faceci! Rozni faceci! Rozmowni i nie rozmowni .mili i bardzo odpychajacy. a ja chcialabym faceta kumpla kolege .milego i rozmownego.I rozmawiac duzo ijeszcze wiecej.Czy sa tacy?

Oczywiście że są :)
  • 0

#198 Rozowy mis

Rozowy mis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 10:30

Padla odpowiedz ze sa tacy faceci ale gdzie? Kumpel kolega ! ale nie kochanek ! Mily sympatyczny i rozmowny a zarazem bezinteresowny!Nie ZLOTA RYBKO to chyba tylko moze pozostac w sferze marzen Na tej planecie mysle jest to niemozliwe!!!!!!!!!!!

Dodano pon 28 wrz 12:41:41 2009 :
DODAM...facet nie chce byc kumplem Mysle ze kazdy facet woli miec kobiete jako wlasnosc A gdzie kumple?Zlota rybko pokieruj droga tak aby trafic na kumpla kolege
  • 0

#199 moncia

moncia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 18:44

ja mam zyczenie do złotej rybki pozwóo mi znalezc szczescie czylin poznac jakiegos faceta i spraw zebym juz chodziła bez kuli i aby moja lewa reka wróciła do sprawnosci
  • 0

#200 zanetta

zanetta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 18:57

moncia napewno znajdziesz faceta i będziesz szcześliwa a zdrowko no coż każdy z nas tutaj zmaga się ze zdrowiem.Życzę Tobie moncia spełnienia marzeń.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych