Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy to kącik matrymonialny????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#221 Pyton30

Pyton30

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów
  • Skąd:Mazowsze

Napisano 01 sierpień 2011 - 10:45

Dziękuję Ci Nutko za słowa otuchy, zaś odnośnie wypowiedzi seliny -to z pewnością , gdy sobie otwarcie przedstawimy wzajemne listy oczekiwań , to w cywilizowany sposób uda się wypracować gdzieś pewną niszę kompromisową ,dostosowując pewne filary mego życia dla tego Uczucia, dla NIEJ... gorąco w to wierzę:)
  • 0

#222 Dawidk1

Dawidk1

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 06 sierpień 2011 - 16:19

Ja patrze na charakter jaki kto jest bo wygląd nie jest najważniejszy na pewno każdy ma jakieś swoje typy i kogo by chciał mieć ale nie zawsze w takiej osobie się zakochujemy. Od koleżanki się dowiedziałem że jest taki portal i może tutaj mi się uda fajną dziewczynę znaleść bo na razie mi nie wychodzi jestem okropnie traktowany wyśmiewany nazywany od ułomnych, brzydali itp. i rzadko chcą dziewczyny zemną rozmawiać np. jak poznam przez neta i wyśle fotkę na gg to przestają pisać bez zadnego wyjaśnienia i mnie blokują. Nie mam problemów z kontaktami z ludźmi jestem lubiany ale często słyszę jesteś fajnym facetem lubię cie bardzo dawno nie spotkałam faceta z tak cudownym charakterem i tak uczuciowego ale wygląd twój i niepełnosprawność cię skreśla. A jak już się umówię to nawet nie chcą porozmawiać i randka się kończy też tak macie mieliście?? Miałem poważne związki 2 napisze w skrócie w żadnym nie czułem żeby dziewczynie na mnie zależało i mnie kochała. Dla tego zawitałem tutaj bo może tu się uda poznać. A ze jestem nowy chciałbym się przywitać więc witam wszystkich i myślę ze mnie polubicie i że zostanę tu na dłużej. Pozdrawiam. Ps. Jest Jakiś temat gdzie się można przywitać?
  • 0

#223 Slimeq_1986

Slimeq_1986

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 18 październik 2011 - 09:51

Chciałbym poznać starszą od siebie kobietę, która wie czego chce i potrafi kochać nie patrząc na niepełnosprawność. Mam pecha co do ulokowania swoich uczuć...
Liczy się dla mnie uczucie a nie łóżko. Może w końcu kiedyś poznam...
Pozdrawiam
  • 0

#224 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 19 październik 2011 - 19:14

Liczy się dla mnie uczucie a nie łóżko.

ooo.... to kolega śpi na ziemi albo na materacu skoro łóżko mu zbędne? :hehe: Żartuje - wiem o co chodzi :D

Wymarzona druga połówka to osoba kochająca ze wzajemnością i elastyczna jeśli chodzi o codzienne życie - to chyba podstawa... ;)
  • 0

#225 Gość_deodor_*

Gość_deodor_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2012 - 18:04

Witam Serdecznie straciłem kontakt z Panią o niku Gazella 54 z Warszawy kurde nawalił mi telefon i utraciłem numer Jeśli ktos ma uprzejmie prosze o podzielenie sie ta informacją ze mna Dziekuję i Pozdrawiam
  • 0

#226 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2012 - 20:37

Mój ideał
nigdy się nad tym nie zastanawiałam i tak na prawdę to chyba nigdy nie myślałam o ideale.
Bo czy jest ważne jak wygląda chyba nie , liczy się to co ma w środku jaki jest
No ale dobrze mój ideał to ktoś kto będzie mnie budził zapachem porannej kawy. Słuchał ze mną muzyki ,chodził do teatru , czytał w moich myślał .Abym była dla niego kimś wyjątkowym. Rozumiał mnie choć to niemożliwe bo kobiet się nie rozumie kobiety się kocha :) Abyśmy byli 2 połówkami jabłka pasującymi do siebie
Ale to tylko moje marzenie ( chociaż fajnie jest pomarzyć jeżeli pozostają Ci tylko marzenia ), a życie to nie bajka .Człowiek jest istotą która potrzebuje być z kimś dlatego , znajdujesz ten ideał . A okazuje się że to jest ktoś kto Cie zniszczy

Moim ideałem jest mój syn :)
Chociaż fajnie było by trafić własnie na tego ideała , nawet jeżeli miała by to być ulotna chwila. Ale nawet dla tej chwili warto żyć i marzyć . A na starość w bujanym fotelu przy gromadce wnuków powiedzieć. Choć przez chwile byłam z ideałem :)
  • 0

#227 Magnolka

Magnolka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 luty 2012 - 22:24

Ja też nigdy nie miałam żadnego ideału i nie zastanawiałam się nad tym. Kiedy kogoś polubiłam lub pokochałam,to raczej ani nie za coś ani dlaczegoś-tylko jakoś tak po prostu,jakby bez powodu. Jednak każdy z mężczyzn z ktorymi byłam najwidoczniej czymś mnie zaciekawił (sama nie potrafię określić czym-ale z całą pewnością nie był to wygląd) lub po prostu na tyle konsekwentnie i długo"za mną chodził"że tak się wyrażę, że choć z poczatku nie byłam ani trochę zainteresowana nim to z biegiem czasu,zaczęłam lubić, zauważać zalety,aż w końcu"wpadałam po uszy".Niestety każdemu z tych panów po pewnym czasie się znudziłam i okazywało się że jestem dla niego tylko jedną z wielu i właściwie te związku były wyniszczające.

Ostatnio jednak poznałam kogoś o kim naprawdę można powiedzieć-Ideał. Ideał tak idealnie idealny,że aż może należałoby się bać ? Nie wiem sama ale jestem lekko wystraszona że po tak krotkim czasie(bo w sumie dość krotko go znam) jestem nim tak zafascynowana. Tym bardziej że chyba nie mam u niego za bardzo szans.Dżentelmen w każdym calu.Po prostu facet jak marzenie.I nie mówię tu o wyglądzie-mówię o wszystkim,o całokształcie. Nie umiem powiedzieć co w nim jest najbardziej ujmujące-czy uśmiech (cuudowny),czy tembr głosu ,czy spojrzenie,czy to jak mówi,co mówi czy w ogóle zachowanie.Ze cudownie pachnie to nawet nie wspominam,tak jak i to że jest inteligentny,mądry,wyrozumiały,szarmancki,miły i ogólnie uroczy.Przede wszystkim jest w nim niesamowicie dużo dobroci,bezinteresowności(właściwie przez to się poznaliśmy),jest po prostu szlachetny-takich ludzi już za wiele nie ma. No i jest w nim coś takiego ,to takie nieokreślone coś, że ..chm..nie można o nim przestać myśleć. I z tego myślenia człowiek zaczyna aż bredzić ;)
Pierwszy raz w życiu mi się przytrafiło takie totalne zaćmienie i kompletnie nie wiem jak z tym walczyć.Nawet nie mogę się zwierzyć jakiejś koleżance bo mi wstyd-przecież mam już swoje latka i powinnam być mądrzejsza a tu wychodzi na to że się zakochałam jak 14 letnia smarkula.W ogóle nie rozumiem dlaczego taki megafajny facet się ze mną spotyka? Czyżbyw ramach zrobienia dobrego uczynku?
  • 0

#228 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 10 styczeń 2013 - 16:09

takiego ,to takie nieokreślone coś, że ..chm..nie można o nim przestać myśleć. I z tego myślenia człowiek zaczyna aż bredzić ;)
Pierwszy raz w życiu mi się przytrafiło takie totalne zaćmienie i kompletnie nie wiem jak z tym walczyć.Nawet nie mogę się zwierzyć jakiejś koleżance bo mi wstyd-przecież mam już swoje latka i powinnam być mądrzejsza a tu wychodzi na to że się zakochałam jak 14 letnia smarkula.W ogóle nie rozumiem dlaczego taki megafajny facet się ze mną spotyka? Czyżbyw ramach zrobienia dobrego uczynku?

Witaj  po prostu się zafascynowałaś/ zakochałaś (  niepotrzebne skreślić ) Czemu od razu z  tym walczyć, no chyba że wybranek zajęty albo  ty masz   jakieś zobowiązania. Jeżeli nie to  czemu się   bronić  to całkowicie ludzkie jest.

 A i jeszcze jedno nie ma  powodu zeby twierdzić że  to "dobry uczynek". Napewno  masz coś co  go do ciebie ciągnie jak każdy z nas.


Użytkownik Piotr M edytował ten post 10 styczeń 2013 - 17:05

  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#229 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 10 styczeń 2013 - 21:24

Piotrze, odpowiedziałeś na post sprzed prawie roku... - Niedopatrzenie, czy próba odświeżenia tematu?

 

Hmmm... ciekawe jak u Magnolki potoczyło się dalej z tym "megafajnym" facetem :)


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#230 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 11 styczeń 2013 - 10:48

Piotrze, odpowiedziałeś na post sprzed prawie roku... - Niedopatrzenie, czy próba odświeżenia tematu?

 

Hmmm... ciekawe jak u Magnolki potoczyło się dalej z tym "megafajnym" facetem :)

Niedopatrzenie   nowe forum i efekt jewt  takize tematy  stare wyswietlają  mi sie jako nowe 


Użytkownik Piotr M edytował ten post 11 styczeń 2013 - 10:48

  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#231 witek74

witek74

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 12:56

Marzenia, marzenia niech wszyscy je mają, bo cóż życiebeż marzeń było by warte ech ... :).


  • 0

#232 POChP(Tomek)

POChP(Tomek)

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 luty 2013 - 14:32

niemam tylko ciemnych włosów, ale Ty tego potrzebujesz, więc szukaj dalej do usranej śmierci


  • 0

#233 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 11 luty 2013 - 14:57

niemam tylko ciemnych włosów, ale Ty tego potrzebujesz, więc szukaj dalej do usranej śmierci

Alez nie zniechęcaj się, pisała to ponad 10 lat temu, od tego czasu jej ideał mógł posiwieć lub o zgrozo wyłysieć :P


  • 0

#234 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 12 luty 2013 - 22:57

Mam jedno pytanie do Was, drogie panie.... Po jakim czasie znudziłoby się Wam bycie z tym IDEŁEM? Ideał, który wygłada, jak książę z bajki, bez skazy, zawsze ogolony(a ten miły zarost rano?)..... Chyba mi się nie podoba.... I zawsze wie co ma zrobić, co powiedzieć w danym momencie... Przewidywalny.... Nudny...... Bo gdzież tu miejsce na poznawanie siebie na wzajem, dopasowanie się. Popatrzcie ile stracilibyśmy, gdyby np. od zawsze zakręcał pastę do zębów, a tak to przynajmniej mamy satysfaskcję, że go nauczyłyśmy :twisted:
Poza tym czy my jesteśmy aż tak idealne? Myślę, że panowie też, by stworzyli niezłą księgę próśb i zażaleń ;)

popieram Cie Moniko..."święte słowa", idealy są nudne :)


  • 0

#235 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 18:22

Marzenia marzenia.Warto je mieć,bo się spelniją nawet te ,nie do spelnienia.Przynajmniej w sferze  uczuć.O czym marzyłem kiedyś , nie ma znaczenia.Przeszlości nie zmienisz,można tylko żałowac błędow.Moje dzisiejsze marzenie? Ma na sobie brązową tunikę,rozbiegane oczy  :) i je truskawki :D przy stoliku.Ciepło rąk,zapach zostaną w pamięci na zawsze.Ideały są nudne? To ja kocham się nudzić. :) Ta rybka której groziłem patelnią, chyba wzięła to na poważnie,bo spelniła prośbę :heart:


Użytkownik Mały książe edytował ten post 19 luty 2013 - 18:29

  • 0

#236 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 21:50

Mały książe to ja chętnie pożyczę tą patelnie do spełniania życzeń
  • 0

#237 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:06

Nie ma sprawy.Tylko taka patelnia to droga sprawa :D


  • 0

#238 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:10

Mały ksiąze ty nie bądź taki samolub i egoista .
  • 0

#239 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:13

Ja nie egoista.Cenię co dobre :D


  • 0

#240 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2013 - 22:20

Ja mam 3 marzenia

Do pierwszego marzenia przydała by się patelnia wielkości tarczy antyrakietowej

Do drugiego taka wojskowa z poligonu

Do trzeciego taka zwykła domowa
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych