Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

SPRAWNY DOJAZD I EDYCJA - OSZUKANI !!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61 blondyneczka niebieskooka

blondyneczka niebieskooka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 21 marzec 2008 - 13:37

czyli chcecie aby regulamin pozostał bez zmian i mniej osób mogło skorzystać z tego programu???

pies ogrodnika, sam nie zje i innym nie da
  • 0
...a gdy przyjdą dni deszczowe naucz się przechodzić pomiędzy kroplami...

#62 magdan10

magdan10

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 21 marzec 2008 - 13:53

My Polacy lubimy narzekać i nigdy nie jesteśmy zadowoleni.
Cieszmy się tym co mamy i co jest, bo możemy mieć gorzej.
  • 0
Jeżeli nie możesz mieć tego, co najlepsze, zrób użytek z tego co masz

#63 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 21 marzec 2008 - 14:02

[quote name='Baba]Wiecie co ja też chyba wystąpie do PFRON-u z pretensjami bo kupując auto otrzymałam pożyczkę w 100% zwrotną.(zaznaczam' date=' że to było kilka lat wstecz) To normalnie jest skandal, że następne edycje polegały na przydzielaniu bezzwrotnych pożyczek. A tak na marginesie czy kiedykolwiek będziecie zadowoleni że cokolwiek dostaliście? Nie poprzewracało się czasem w główkach???[/quote']
To teraz napewno złożyłaś wniosek na 80 % stąd ten post i w głowce się kotłuje z obawy aby nie obcieli Ci dofinansowania bo wy tam w Warszawie macie wszędzie daleko i brak komunikacji wogóle nędza, błoto a zima to strach pomyśleć.

Dodano pią 21 mar 2008 14:04:32 CET :
[quote name='blondyneczka niebieskooka]pies ogrodnika' date=' sam nie zje i innym nie da[/quote']
Blondynka jak to blondynka bez komentarza.

Dodano pią 21 mar 2008 14:06:42 CET :
[quote=magdan10]My Polacy lubimy narzekać i nigdy nie jesteśmy zadowoleni.
Cieszmy się tym co mamy i co jest, bo możemy mieć gorzej.[/quote]
Ja nie zadawalam się bele czym i nie cieszę się z tego że PFRON wpuścił mnie w maliny.

Dodano pią 21 mar 2008 14:12:01 CET :
[quote=nerwus]Tak Panta rei masz rację popieram cię ja też pisze odwołanie do Zarządu PFRON im będzie nas wiecej tym mamy wieksze szanse na zmianę tej decyzji, tym bardziej ze zmiany były znaczące w bardzo krótkim czasie.
Ludzie to są wasze pieniądze nie chowajcie głowy w piasek piszcie odwołania.[/quote]
Dzięki za wsparcie jak będzie nas więcej to wywalczymy to co się nam należy w I edycji programu wzięło dofinansowanie 1100 osób niepełnosprawnych. Ludzie gdzie wy jesteście obudzcie się jak taka ilość się zjednoczy i zacznie pisać do PFRON tu co czuje czytając warunki dofinansowania II edycji to nie ma mocnych coś musi się zmienić prasa, radio, telewizja takimi decyzjami PFRON doprowadza do skłócenia nas niepełnosprawnych
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#64 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 21 marzec 2008 - 14:14

Panta rei ja mam dla ciebie propozycję weź może moje dochody i niepełnosprawność nuż widelec zakwalifikujesz sie do lepszej edycji a może zwrócą ci 120% tego co wydałeś i jeszcze będziesz na plusie...
A może by tak wnieść roszczenie do producenta bo mniemam ze twoje auto pali więcej niż informował przy sprzedaży...:D
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#65 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2008 - 14:16

Panta rei, "uśmiechnij się widząc człowieka, uśmiechnij się on na to czeka" ;)

Swoją drogą, niezły jazgot. Chyba też dołożę swoje trzy grosze do "afery" i złożę wniosek, mimo stosunkowo wysokich dochodów. A niech mi przydzielą choć najniższe dofinansowanie, będzie o tyle mniej do podziału dla innych :angry:
  • 0

#66 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 21 marzec 2008 - 14:23

Panta rei, "uśmiechnij się widząc człowieka, uśmiechnij się on na to czeka" ;)

Swoją drogą, niezły jazgot. Chyba też dołożę swoje trzy grosze do "afery" i złożę wniosek, mimo stosunkowo wysokich dochodów. A niech mi przydzielą choć najniższe dofinansowanie, będzie o tyle mniej do podziału dla innych :angry:

Składaj jak masz duże dochody to w tej edycji dzieki wielkoduszności PFRON dostaniesz 50 % dofinansowania i nie będziesz musiała brać pożyczki tak jak ja bo masz duże dochody - i tu jest ta sprawiedliwość PFRON, ponadto nie musisz mieć dysfunkcji dwóch kończyn dolnych tak jak w pierwszej edycji wystarczy dysfunkcja jednej i też dostaniesz 80 %
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#67 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2008 - 14:27

No to składam :)
  • 0

#68 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 21 marzec 2008 - 14:27

Nie musisz mieszkać w małej miejscowości tak jak w pierszej edycji możesz mieszkać w dużym mieście b]dla ludzi ze wsi było dofinansowanie 50 % dla ludzi z większych ośrodków 80 % tu jest ta sprawiedliwóść PFRON[/b]

Dodano pią 21 mar 2008 14:29:07 CET :

No to składam :)

Powodzenia :D
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#69 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2008 - 14:30

Dziękuję :) A jednak uśmiechasz się widząc człowieka ;)
  • 0

#70 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 21 marzec 2008 - 14:32

CHYBA ŻE II EDYCJA PROGRAMU SPRAWNY DOJAZD JEST JEDNYM Z CUDÓW PREMIERA DONALDA TUSKA A TU JUŻ ZMIENIA POSTAĆ RZECZY NO BO BYŁO NIE BYŁO CUDOTWÓCA SIĘ NAM ZNALAZŁ

Panta Rei - zgodnie z regulaminem nie piszemy dużymi literami.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#71 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2008 - 14:34

Ja już pasuję, szkoda bić pianę dla pseudoidei. Idę upiec jakiś serniczek na święta, póki co, jest to sprawa bardziej realna niż dofinansowanie na samochód z PFRON. Wesołego Alleluja :)
  • 0

#72 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 21 marzec 2008 - 22:28

Marzenko serniczek poczeka zostań Panta rei się rozkręca najwyraźniej. Nie tylko wini Warszawiaków za nieszczęścia Swoje ale już i Tuska za chwile włączy w to Kościół i biednego Putina ciekawe kogo jeszcze? Panta rei na zlocie jak Cię poznałam nie wyglądałeś na takiego malkontenta. Spokojnych Świąt Ci życzę.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#73 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 22 marzec 2008 - 12:51

Za swoje szczęście odpowiadam ja sam a za bałagan i decyzje pozbawione wszelkiej logiki to Premier Tusk bo człowiek z jego namaszczenia zasiada na fotelu Prezesa PFRON i to właśnie oni różnicują osoby niepełnosprawne.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#74 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 22 marzec 2008 - 17:54

No i mamy włączony kościół do spraw PFRON-u. Bo jeśli piszesz o namaszeczeniu to znalazłam tylko taki opis tego słowa:"Namaszczenie chorych - sakrament w Kościele katolickim, starokatolickim, Cerkwi prawosławnej i Społeczności Chrystusa, udzielany wiernym w wypadku poważnej lub grożącej śmiercią choroby. Mogą go również przyjmować osoby w podeszłym wieku wielorazowo." Jeśli porównać niepełnosprawnego do osoby chorej to coś w tym jest ale napewno Tusk nie jest księdzem.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#75 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 22 marzec 2008 - 18:42

Panta rei się rozkręca najwyraźniej. Nie tylko wini Warszawiaków za nieszczęścia Swoje ale już i Tuska za chwile włączy w to Kościół i biednego Putina ciekawe kogo jeszcze?

No to teraz jeszcze tylko Rosja została niestety już bez Putina. Ciekawe jak Panta Rej to rozkmini... Pewno niedługo przyjdzie nam czekać hie hie
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#76 Olesia

Olesia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 23 marzec 2008 - 18:58

[quote name='beksa]no cóż takie mamy prawo jak parlamentarzystów' date=' a programy takie jak kompetentnych urzędników, popieram że cię to wkurza mnie też, nie chodzi tylko o kwotę dofinnsowania ale również o inne warunki jak np. okres realizacji umowy, ale zawsze podejmujemy w życiu decyzje z których jesteśmy zadowoleni albo ich żałujemy, jak mówi pewne powiedzenie "niewarto się spieszyć...." i właśnie do obecnej sytuacji mozna je odnieść, teraz już nie można nic zrobić jeśli podpisało się umowę i przyjęło warunki w niej zawarte dobrowolnie, ale dobrze że podjąłeś na forum ten temat, bo należy zawsze walczyć o swoje i wyrażać swoje opinie bez obawy, a że inni dostaną teraz więcej no to mają szczęście, ale nie zazdrośmy im tego, ale trzymajmy się razem i oby adresatami programu były osoby mające problemy z poruszaniem się a nie jak w przypadku dzieci wystarczy aby miały orzeczenie bez względu na rodzaj niepełnosprawności, bo w pierwszej kolejności powinny dostac osoby czy też dzieci mające niepełnosprawnośc ruchową a nie np. alergicy, bo czyż można porównac potrzeby dziecka z alergią do takiego które porusza się na wózku, tak więc widzisz pomimo drugiego roku funkcjonowania programu dalej jest w nim wiele rzeczy niedopracowanych[/quote']
Nie zgodzę się z Tobą beksa, Ja jestem maą niepełnosprawnego intelektualnie Piotrusia. Składam wniosek na samochód. Piotruś chodzi ale jest nadpobudliwy i energiczny. Baaardzo trudno utrzymać go w autobusie - a wierz mi od 3 lat dojeżdżam na rehabilitacje.Łatwiej było mi, gdy siedział w wózku. Przypięłam pasami i było ok.
Nie osądzaj więc, że np moje dziecko chodzi i nie potrzebuje samochodu.
Może także to dziecko z alergią potrzebuje go bardzo - np dusi się w autobusach, łatwo do infekcji.
  • 0
Ola, mama 4 letniego Piotrusia z trisomią chromosomu 8

#77 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 27 marzec 2008 - 20:55

Panta rei się rozkręca najwyraźniej. Nie tylko wini Warszawiaków za nieszczęścia Swoje ale już i Tuska za chwile włączy w to Kościół i biednego Putina ciekawe kogo jeszcze?

No to teraz jeszcze tylko Rosja została niestety już bez Putina. Ciekawe jak Panta Rej to rozkmini... Pewno niedługo przyjdzie nam czekać hie hie

Przemawia przez ciebie lenistwo bo gdybyś się trochę wysilił znalazłbys w necie taki tekst:

http://www.turystyka...zydentem-rosji/

wtenczas miałbyś Putina i kościół a tak wychodzi na to iż wysmiewasz się sam nie wiesz z czego poprostu "papuga zawsze druga"

Swoją drogą jak za bałagan w PFRON nie odpowida Tusk to kto.
Leppera i Giertycha już niema więc nie ma na kogo zwalić całej winy.

Zarząd PFRON w przciągu dwóch miesięcy znajduje środki i w sposób znaczny zmienia zasady dofinansowania, taki sposób postępowania świedczy o tym iz zarząd PFRON sam nie wie ile ma pieniędzy a osoby niepełnosprawne traktuje przedmiotowo.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#78 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 10 kwiecień 2008 - 10:28

Nie będzie odgórnej decyzji Zarządu PFRON dotyczącej zmiany dofinansowania, każda osoba powinna składać indywidualnie wniosek o zmianę wysokości dofinansowania z pierwszej edycji. Każdy mniosek będzie rozpatrywany undywidualnie.
w drugiej edycji też będą zmiany.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#79 blondyneczka niebieskooka

blondyneczka niebieskooka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 11 kwiecień 2008 - 16:09

no właśnie Panta rei
może nie składaj zażalenie teraz

bo jak PFRON znów coś zmieni na lepsze to będziesz podwójnie oszukany

a może nawet i potrójnie(jak znowu coś zmienią na lepsze) ;)
  • 0
...a gdy przyjdą dni deszczowe naucz się przechodzić pomiędzy kroplami...

#80 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 12 kwiecień 2008 - 20:58

Blondynka jak to blondynka nigdy nic nie kuma!!!!
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych