Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

nasza-klasa.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#61 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 06 luty 2008 - 20:21

Chodzi mi o Paint tam gdzie mozna w nim malowac .
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#62 puntodivista

puntodivista

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 07 luty 2008 - 19:21

zdjęcia się obrabia w Photoshop`ie

albo w GIMPie :cool:
  • 0

Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami...


#63 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 07 luty 2008 - 21:41

ale moja kolezanka obrabia w Paint-cie
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#64 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 08 luty 2008 - 08:57

Chyba niedługo założę sobie konto:D
..paru znajomych mnie prosiło
  • 0
Bartosz

#65 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 08 luty 2008 - 14:42

szkoda ze na naszej-klasie mozna importowac z listy gg . To powinno byc zabronione ! Rozni debile sie odzywaja i niepotrzebnie wiedza!
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#66 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 08 luty 2008 - 16:42

Importowanie listy, jest tylko dla Twojej wiadomości - po prostu sprawdzasz kto z listy kontaktów twojego gg ma profil na nk. Oczywiście jeśli sam podał numer gg w profilu. Jeśli nie chcesz, żeby żaden 'debil' się do Ciebie odzywał na gg, to ukryj swój nr gg w profilu i będzie po sprawie. :)
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#67 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 09 luty 2008 - 14:33

ale wejdz w ustawienia profilu na naszej klasie stosowne zabezpieczenia wprowadzili w tym tygodniu
  • 0

#68 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 09 luty 2008 - 20:05

ale wejdz w ustawienia profilu na naszej klasie stosowne zabezpieczenia wprowadzili w tym tygodniu

Mówisz to do mnie? Ja już byłam w "nowych" ustawieniach - i mam ustawione wszystko poprawnie - tzn. żeby za dużo o mnie nie wiedzieli. I nikt, niechciany się do mnie nie odzywa :P
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#69 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 09 luty 2008 - 20:33

Balbino : ale jak to ustawilas aby nikt stosowny sie do Ciebie nie odzywal ?? na czym to polega ?
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#70 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 09 luty 2008 - 20:36

przecież masz to w ustawieniach na stronie glownej przeczytaj dokladnieee
  • 0

#71 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 09 luty 2008 - 21:09

Zaraźliwy optymizm -->Profil--> (po lewej) Ustawienie prywatności, i tam ustawiasz to co chcesz aby było widoczne dla innych :D
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#72 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 09 luty 2008 - 22:14

[quote name='Balbina]Zaraźliwy optymizm -->Profil--> (po lewej) Ustawienie prywatności' date=' i tam ustawiasz to co chcesz aby było widoczne dla innych :D[/quote']
Jeszcze jedno wyjście to - strona główna "nasza klasa" -> Co się dzieje w naszej klasie?" ->"Edycja Profilu" -> naciskasz - "jednym miejscu" -> tam wszystko dokładnie krok po kroku zostało wyjaśnione.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#73 zwyczajny

zwyczajny

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2008 - 12:55

Portal nie zły. A czemu ujawniać niepełnosprawność? To zależy... Przecież szuka się tam koleów z klasy a nie kogoś do przyjaźni, miłości.
  • 0
zapraszamy na stronkę

#74 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 12 luty 2008 - 13:54

Ja się tam zalogowałam zapraszają mnie z z byłej klasy koleżanki i koledzy ja przyjmuję zaproszenie i to jest koniec Ja napisałam do jedniej znajomiej osoby list to była osoba siostra od koleżanki i mi opisała a ja odpisałam i nie ma listu od niej,znałam ale ja teraz myślę że źle zrobiłam pisząć do niej.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#75 cichy

cichy

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2008 - 17:00

Osobiście nie jestem na liście obecności Naszej Klasy. Ktoś mi mówi masz fobie. Może mam, moje prawo. Przyznam , że nie chciałbym odświeżać wszystkich dawnych znajomości, może dla tego chętnie zmieniłem miejsce swego zamieszkania – żeby stracić niektóre kontakty? Może coś w tym jest, a może taka sytuacja życiowa. Nie wiem co bardziej. Ale przyznam, że strąciłem z czasem również kontakt z tymi z którymi chciałem go utrzymać, gdzieś przy drugiej przeprowadzce przepadł kalendarz z notatkami i adresami. Kiedyś wszedłem na N-K z konta brata, myślę znajdę znajomych założę konto. Nie znalazłem, sprawdziłem inne miejsca, pusto, jestem za stary? Może. N-K to chyba nie miejsce dla mnie, nie chcę by wszyscy mnie odnaleźli (znów fobia? Pewnie tak)
Wolę ich poszukać przez Link wycięto tam nie czuje się staro, i obco, a ci których szukam, liczę że sami mnie zjadą – jak zechcą. Zrobiłem ciekawy test, i liczę, że i oni kiedyś wpiszą swoje imię i nazwisko w wyszukiwarce Google.pl a wtedy zobaczą moje ogłoszenie, że ich poszukuję, ( po 2 dniach moje ogłoszenie widziała wyszukiwarka Google). Gdy przeczytają ogłoszenie, będą wiedzieć kto ich szuka i liczę, że się odezwą. A jeżeli nie zechcą się odezwać? Ja tego się nie dowiem, będę myślał, że po prostu nie wiedza że ich szukam, więc mnie nie zaboli, to i nie będę cierpiał. i .... Mam nadzieję , nikt mnie tam nie wyśmieje.

Najbardziej upośledzeni są ci, którzy myślą, że są doskonali .
świadomość braków doskonali - uczy pokory


ileż można spamować linkiem do tego serwisu? Rozumiem że ten człowiek chce rozreklamować swój serwis, ale to jeszcze nie powód do zaśmiecania naszego forum. admin

  • 0

#76 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 13 luty 2008 - 14:58

A co to oznacza w tym profilu aby zmienic ... np. profil otwarty, zamkniety, prywatny ??
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#77 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6292 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 luty 2008 - 15:34

[quote name='Zaraźliwy optymizm]np. profil otwarty' date=' zamkniety, prywatny ??[/quote']
Są to opcje wyboru dzięki, którym możesz zdecydować, czy chcesz ujawnić swój numer telefou, numer gg i skype, itp. Profil otwary - widać wszystkie Twoje dane, prywatny - poszczególne informacje na Twój temat mogą widzieć tylko znajomi/osoby z klasy, a zamknięty - Twoje dane mogą nikomu nie być ujawniane.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#78 pio77gor

pio77gor

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 13 luty 2008 - 15:38

Cihy a czy nie mssz wieceej gadkki od tresci, beda chcieli to beda
  • 0

#79 zjjantar

zjjantar

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 26 luty 2008 - 11:43

Witam
Dla mnie to dobry pomysł z „Nasza klasą”. Wielu już odnalazło tam starych znajomych i nawet krewnych. Ja mam również tam konto i czasami tam wchodzę, jednakże do tej pory, nie znalazłem żadnych znajomych z przed lat.
Co do podawanych informacji osobowych, to jak każdy wie w necie nie ma tajemnic, więc trzeba uważać co się podaje i pisze. Zawsze rozsądek powinien decydować. Internet to nie sejf i bardzo łatwo zeń wydobyć informacje i uczynić z nimi, co się chce. A co do próżności, no cóż, każdy odbiera te stronę na swój sposób. Zamknąć się w klatce własnych ścian? Jeśli nie mogę wyjść, to przynajmniej rozmawiam w necie. To mi przypomina, że Jestem człowiekiem.
Pozdrawiam
  • 0
" Człowiek jest tylko człowiekiem gdy żyje dla Człowieka"


#80 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 23 marzec 2008 - 19:34

A moze mi ktos powiedziec jak jest z ta pamiecią jak dodaje sie zdjecia ? Chodzi mi czy w danym miesiacu mozna pamiec wykorzystac do zera ? czy trzeba zostawic troche ?
I ile w danym miesiacu dodaja znów tej pamieci ??
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych