Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

nasza-klasa.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#41 Al

Al

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 22:07

Oczywiście nasza-cela nie istnieje w necie :)

Istnieje :P http://www.nasza-cela.prv.pl/

Co do portalu Nasza Klasa - znalazłam mnóstwo dawnych znajomych, których dzis nie rozpoznałabym na ulicy - tak się pozmieniali :D

Niestety teraz mam niewiele czasu, ale gdy nadejdzie wiosna, lato :D to się dopiero będzie działo. Spotkanie za spotkaniem :) na razie pozostają telefony i odwiedziny u mnie :D
  • 0
Non si apprende niente di quanto ti viene raccontato, devi scoprirlo da solo.

#42 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 31 styczeń 2008 - 16:36

Odnalazłam koleżankę z koloni.Nie miałyśmy ze sobą kontaktu przez 15 lat.Bardzo się cieszę ,że zalogowała się na ''naszej-klasie''. :D :D
  • 0

#43 serdusio28

serdusio28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 31 styczeń 2008 - 18:30

a ja powoli zaczynam porządkować grono znajomych,posiadać bede TYLKO tych z którymi mam kontakt :):evil:
  • 0
Guest zapamietaj że Jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni ,to własnie jest przyjaźń

#44 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 01 luty 2008 - 10:01

sprzedajecie za darmo swoje dane osobowe, chwalicie się zdjęciami z wakacji, Egipt, Tunezja, Praga...
Złodzieje zacierają rączki i szukają szukają. Potem nagle przychodzi powiadomienie, że wzięłaś kredyt ;) I że go nei spłacasz:)
Rewelacja.
Przypadek z życia wzięty...
  • 0

#45 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 01 luty 2008 - 10:16

No, jakoś nie dowierzam w taki przypadek.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#46 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 01 luty 2008 - 10:17

Efaa sprzedawać za darmo jakoś nie można, chyba :)
I jeśli dzięki naszej-klasie ktoś na kogoś dostał kredyt bo umieścił imię i nazwisko, zdjęcia z wakacji, z dziećmi, z imprez to hmm... to ja bym poprosił adres tego kredytodawcy :))

bez przesady....
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#47 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 01 luty 2008 - 12:45

Dodano pią 01 lut 2008 14:03:51 CET :
http://wiadomosci.wp...WE=&wid=9619990
  • 0

#48 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 01 luty 2008 - 14:50

Efaa dla uzyskania jakiegokolwiek kredytu wymagany jest dokument tozsamosci ze zdjeciem. Wybacz, ale jak mozna wziasc kredyt na kogos bez takiego dowodu, jak zlodzieje az musza wykorzystyac nasza-klase to sa idiotami. Ujeli by ksiazke tel. i maja tam miliony potencjalnych ofiar, nawet z adresem.:D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#49 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 01 luty 2008 - 15:23

Portal Nasza-Klasa.pl w bardzo krótkiej przestrzeni czasowej stał się jednym z najbardziej popularnym miejscem w polskim internecie. Artykuł w GW i wynikająca po nim kontrola z inspektoratu ochrony danych osobowych na pewno przypadkowa nie była; GW należy do Agory a ta zaś jest właścicielem gazeta.pl i walczy o miejsce w pierwszej piątce najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce, a taka Nasza-Klasa.pl w rekordowo krótkim czasie i przy małym wkładzie finansowym stała się bardzo popularna.
Stare porzekadło mówi: jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#50 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 01 luty 2008 - 16:05

Właśnie... jak można wziąć kredyt bez dokumentu tożsamości jak i w niektórych przypadkach własnoręcznego podpisu...coś mi tu nie pasuje..hm...
  • 0

#51 olga

olga

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 luty 2008 - 16:20

Fajnie zobaczyć kogoś po latach, ale czy ludzie tam nie przesadzają z informowaniem o sobie i bliskich?
  • 0

#52 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 01 luty 2008 - 17:27

Oj,chwalenie sie czyms, nawet nie swiadome - inaczej duma, to naturalna sklonnosc. Jednak jak wszedzie powinmien byc umiar, ale kazdy ma inne normy.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#53 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 04 luty 2008 - 14:32

A ja mam takie pytanko ... jesli wpisujemy do jakich szkol chodzimy badz chodzilismy to czy jest taka mozliwosc aby jedna z szkol usunac ? tylko nie wiem jak to sie robi :(
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#54 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 luty 2008 - 15:47

czy jest taka mozliwosc aby jedna z szkol usunac ? tylko nie wiem jak to sie robi :(

Odezwij się na gg to Ci wszystko wyjaśnie .... :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#55 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 04 luty 2008 - 20:25

A i jeszcze chcialam sie zapytac jak zmniejsza sie zdjecia zeby dodac do galerii zdjec na naszej-klasie ? Bo ja mam program CorelDraw <---ale jeszcze nie zdazylam sie go nauczyc obslugiwac :P
A jak sie z karty aparatu odczytuje zdjecia to moze tam odrazu mozna obrobic zdjecie ? bo wiem ze mozna odrazu przyciac ...
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#56 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 05 luty 2008 - 12:38

A jak sie z karty aparatu odczytuje zdjecia to moze tam odrazu mozna obrobic zdjecie ? bo wiem ze mozna odrazu przyciac ...

Chodzi Ci o PictBridge?, prawda? Nie wiem, czy trafiłem w sedno, ale jak się ma oprogramowanie i sprzęt HP, to jest to możliwe. Po "odczytaniu" zdjęcia od razu wyskakuje program: HP Image Zone. I tam obróbka następuje. Hm... ale to trzeba mieć HP. ;)
  • 0

#57 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 05 luty 2008 - 12:48

CorelDraw <---ale jeszcze nie zdazylam sie go nauczyc obslugiwac :P

A w corelu, a dokładnie w CorelPhoto-Paint otwierasz daną fotkę, z bocznych narzędzi wybierasz czarną strzałkę, lewy myszy, zmień rozmiar/rozdzielczość i tam ustawiasz dpi a niżej pokazuje Ci ile będzie miał wielkości obrazek.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#58 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 luty 2008 - 12:48

A i jeszcze chcialam sie zapytac jak zmniejsza sie zdjecia zeby dodac do galerii zdjec na naszej-klasie ? Bo ja mam program CorelDraw <---ale jeszcze nie zdazylam sie go nauczyc obslugiwac :P

Zmniejsza się tak samo, jak w przypadku avatara - obrazka pod nickiem.

czy jest taka mozliwosc aby jedna z szkol usunac ? tylko nie wiem jak to sie robi

Taką możliwość posiada jedynie założyciel klasy.
Jeżeli nie jesteś założycielem szkoły/klasy, to musisz skontaktować się z zespołem "nasza klasa" i w wiadomości podać linka do strony/klasy oraz uzasadnienie, dlaczego wpis jest błędny.

Istnieje jeszcze możliwość wypisania się ze szkoły.
W tym wypadku wchodzisz na stronę szkoły, którą zamierzasz usunąć.
W prawym górnym rogu podstrony, znajduje się menu „opcji" (niebieski kwadrat).
Wybierasz opcję - "Wypisz się", zatwierdzasz i gotowe!
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#59 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 05 luty 2008 - 20:25

Dziekuje za odpowiedzi

A ja słyszałam że zdjęcia mozna obrabiać w Paint ?? czy juz ktos tak robił?? jesli tak to moglibyscie powiedziec mi krok po kroku jak to sie robi ??:D
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#60 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 06 luty 2008 - 18:42

Dziekuje za odpowiedzi

A ja słyszałam że zdjęcia mozna obrabiać w Paint ?? czy juz ktos tak robił?? jesli tak to moglibyscie powiedziec mi krok po kroku jak to sie robi ??:D

zdjęcia się obrabia w Photoshop`ie
  • 0
NeoN


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych