Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

nasza-klasa.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#81 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 20:09

http://www.gazetawyb...48,4842019.html

bezpieczna nasza-klasa
  • 0

#82 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 20:20

Cóż jak to bywa, wszędzie trzeba myśleć i liczyć się z konsekwencjami. Ponadto art. jest tendencyjny i jedyne co ma na celu to odstraszać. Zapomnieli dodać, że można ukryć i tel. i gg, i galerię, i decydować kto ma do tego dostęp. Jak dla mnie to NK jest równie niebezpieczna jak książka telefoniczna czy panorama firm.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#83 Balbina

Balbina

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 20:23

http://www.gazetawyborcza.pl/1,87648,4842019.html

bezpieczna nasza-klasa

Trochę stary ten artykuł :/ Btw, jeśli ktoś podaje wszystkie informacje o sobie, gdzie pracuje, gdzie mieszka itp. to nie ma co się dziwić, że takie sytuacje mają miejsce. Ludzie w portalu podają mnóstwo informacji o sobie, a później mają pretensję, że portal ma slabe zabezpieczenia. Swoją głupotą sami są sobie winni :D
  • 0
...uparcie do celu tylko iść
na innych nie patrzeć często zbyt
dla siebie zbierać gwiazdy...

#84 Maya85

Maya85

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 28 maj 2008 - 17:18

Ja sie tym nie chwale na prawo i lewo bo moi znajomi itak wiedza a reszta nie musi bo poco? :) Kogo to zreszta obchodzic moze co? ;)
Ale jesli komus naprawdse zaufam i bbede dlugo z nim gadac to czemu nie?
A jak ktis jest sprytny itak sie o tym dowie :P
Tak wogole to macie racje ze ta stronka slabo pracuje ale moze w koncu cos z tym zrobia :)
  • 0
Niepokorna duszyczka o dobrym serduszku

#85 zjjantar

zjjantar

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 10 kwiecień 2008 - 07:51

Zagrożenie czymkolwiek, występuje wszędzie i na każdym kroku. Trzeba być ostrożnym, ale nie do przesady. Moim zdaniem, jeśli rozsądek występuje wszędzie tam, gdzie trzeba myśleć, będziemy bezpieczni a jednocześnie nie wpadniemy w skrajność. Myślę, że atrakcyjność indywidualnego profilu, zależy od rodzaju podanych informacji weń. Dziwi mnie bardzo, jak, czasami widzę, czy to na stronie „nasza klasa”, czy też na forach, w profilach, jak ludzie bardzo łatwo podają, wiele informacji, zupełnie nie potrzebnych, do zawierania znajomości. Informacje te, zawsze będą w jakiś tam sposób wykorzystywane przez ludzi, mających w tym interes.
Niemniej, pomysł strony „ nasza klasa”, jest trafnym pomysłem, umożliwiającym odnalezienie dawnych znajomości, lub nawet krewnych. Szkoda tylko, że wielu, tak rzadko zagląda na te stronę i długo czeka się na odpowiedzi.
Pozdrawiam
  • 0
" Człowiek jest tylko człowiekiem gdy żyje dla Człowieka"


#86 persona 35

persona 35

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 10 kwiecień 2008 - 08:56

A ja niedawno dzięki Naszej klasie odkryłam że facet który mi deklarował miłość i małżeństwo już dawna jest żonaty,sprytnie to ukrywał dotychczas.Dlatego popieram istnienie tego portalu,jak widać zródło wiedzy wszelakiej :)
  • 0

#87 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 06 czerwiec 2009 - 19:00


Film pokazujący jak bardzo nasza-klasa jest przereklamowana ale zeby nie krytykować tylko to powiem tak: Ja znalazłam swoich znajomych i wyszłam z stamtąd z wielu powodów, byłam tam może pół roku i nie żałuje.
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#88 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 06 czerwiec 2009 - 19:56

Korzystam z naszej kasy, ale nie często tam bywam bo są ważniejsze rzeczy niż ten portal, poza tym wykorzystuje tylko do kontaktu ze znajomymi ew odzyskiwaniem kontaktu ze starymi znajomymi
  • 0

#89 pbbablin

pbbablin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 07 czerwiec 2009 - 10:00

Ja uważam ze to jest dobry serwis. Można się pokazać swoje zainterecowania czym się zajmujemy. A i byśmy chcieli się czegoś wiecej dowiedzieć to jest najleprzy sposób. A i duzo ludzi lubi się pokazywać wiele nie potrzebnych rzeczy zdjęć.
  • 0

#90 malgosia1984

malgosia1984

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 12:01

Wbrew Opini Portal Jest Nasza Klasa Super Dzieki Tej Stronie Znalazlam Kontakt Z Osobam Z Którymi Od Lat Stracilam Kontakt A Poznanych Na Turnusach Itp. A Ktos Jak Ma Wygorowane Ambicje To Nic Sie Nie Podoba
  • 0

#91 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 12:21

hey! wszytskim wypowiadajacym sie, Ja chociaz mam ten portalto i tak nie wysylam zaproszen do osob z szkoly chyba ze ktos wysle zaproszenie to przejme, w szkole podstawowej domnie nikt sie nieoddzywal nikt zemna nie rozmawial jak i rowniez nikt w nauce nie pomagal, a z szkoly zawodowej specjalnej to i tak nikogo niema na portalu zapewne sie wstydza ze sie ukonczylo ta skzole badz uczeszczalo, lecz tak naprawde niema sie tego co wstydzic to tyle na tyle do mysli slowa nie przychodza biore jeszce lek ktory chamuje szare komorki, Pozdrawiam
  • 0

#92 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 12:18

Ja sie tym nie chwale na prawo i lewo bo moi znajomi itak wiedza a reszta nie musi bo poco? :) Kogo to zreszta obchodzic moze co? ;)
Ale jesli komus naprawdse zaufam i bbede dlugo z nim gadac to czemu nie?
A jak ktis jest sprytny itak sie o tym dowie :P
Tak wogole to macie racje ze ta stronka slabo pracuje ale moze w koncu cos z tym zrobia :)

Powiedz no dziecko drogie jakąż to ocenę postawili Ci nauczyciele na koniec roku szkolnego z języka polskiego?Czytając Twój post mam mieszane odczucia!:/
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#93 nonames

nonames

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 319 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 09:14

nasz-klasa = mieszane uczucia

na początku jak większość pełen optymizm wszyscy znajomi w jednym miejscu i nieznajomi znajomi moich znajomych maile "co u ciebie" kontakty aż nagle formuła zaczęła się wyczerpywać wiem co u kogo zrobiliśmy kilka spotkań ktoś doklei zdjęcie ktoś doda komentarz więc zaczął się wyścig szczurów kto doda więcej zdjęć i więcej znajomych teraz ruch na naszej klasie zmalał o 40% ale jest potężną kopalnią dla firm rekrutacyjnych może zaważyć na tym czy człowiek dostanie prace czy nie jest narzędziem marketingowym jakiego dotąd nie było jest odpowiednikiem teczki sb jaką każdy sam dobrowolnie zakłada ale ma nad nią kontrole i wpływ porównał bym nawet ten portal do pierwszego randkowego portalu na o2.pl REWOLUCYJNY ale trzeba uważać bo jak wszytko może być groźny
  • 0
życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci, jest raczej ślizganiem się z boku na bok, z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksploatowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem... ??
O Cholera, Ale Jazda!!

#94 alcest2008

alcest2008

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 29 czerwiec 2009 - 08:55

Po pierwsze, to informatycy odpowiedzialni za ten portal mogli by przyspieszyc jego dzialanie, ale to zapewne zostalo juz tu wielokrotnie powiedziane. Co do troski o swoje dane osobowe, to za bardzo nie ma sie czym martwic, bo portal pomyslnie przeszedl kontrole Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, chyba, ze ktos opublikuje zbyt wiele danych osobowych dostepnych dla wszystkich. Z tym odnajdywaniem znajomych, to tez nie jest tak super. Ja od dluzszego czasu poszukuje pewnej dziewczyny z ktora znam sie jeszcze ze szkoly i utracilem z nia kontakt. Szukalem na rozne sposoby: wpisywalem jej miejsce zamieszkania, szukalem posrod ludzi z jej klasy, przeszukiwalem wszystkie osoby z jej miejscowosci i nic. Byc moze ona wyszla za maz i nie znam jej aktualnego nazwiska, to moze byc przeszkoda, albo poprostu mam pecha. Kolejny problem to taki, ze moja siostra ma konto na NK, zagladala tam dosyc czesto i w zeszlym tygodniu probowala sie zalogowac.

Dodano pon 29 cze 09:59:23 2009 :
Niestety okazalo sie, ze gdy probowala sie w zeszlym tygodniu zalogowac, dostala odmowe z powodu nieprawidlowego loginu lub hasla. Jest pewna na sto procent, ze te dane wprowadzila poprawnie. Napisala maila do admin.NK. Juz piaty dzien czeka na odpowiedz. Bezskutecznie.
  • 0
M¹dry ustepuje, dopóki ma gdzie. G³upi, odwrotnie: - gdy ju¿ nie ma wyjœcia...

#95 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 29 czerwiec 2009 - 10:40

Nie można powiedzieć czy portal Nasza Klasa jest dobry lub zły. Żyjemy w czasach gdzie każda informacja jest na wage złota a jednocześnie mamy coraz mniej oporów przed ujawnianiem nawet różnych szczegółów ze swojego życia. Jak każda nowinka czy wynalazek bedzie przyciągać ludzi różnego pokroju, po prostu trzeba o tym pamietać i korzystać z głową.
  • 0

#96 1uj8szztn

1uj8szztn

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 08:58

Witam,Nasza klasa to bardzo fajny portal pomimo tego,że stracił już swoją "pierwotną funkcję",ponieważ praktycznie wszyscy znajomi ze szkolnych lat już dawno się znaleźli i kontakt ze sobą mają.Teraz NK służy najbardziej jako "ogólnodostępna galeria",na której przez zamieszczanie fotek można na bieżąco się dowiadywać co się dzieje u znajomych osób.Nadal jest to popularny i lubiany portal i bardzo dobrze.Ciekawe tylko ile czasu jeszcze tak będzie bo sporo osób usuwa swoje konta... Ale póki co,jest ok:)
Pozdrawiam.
  • 0
Posłuchaj to dla Ciebie
W Pełnie księżyca na gwieździstym niebie...

#97 Ocalony

Ocalony

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 18:50

jest okej , sporo znajomych, wiele starych kontaktow sie odswiezylo zwlaszcza tych co odleglosc byla przeszkoda
  • 0

#98 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 15 sierpień 2009 - 13:12

Jestem na nk już półtora roku,jestem nawet zadowolona.Jak wszędzie są pozytywy i negatywy. Niektórzy zapraszają nas dla samego zaproszenia i nic za tym nie idzie.Ja dzięki nk,poznałam kolegę,poznałam wielu fajnych ludzi z tą samą pasją co ja.Portal nasza-klasa umożliwił mi prezentowanie swoich prac,mam tam swoją małą galerię.
  • 0

#99 lewek

lewek

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 22 postów

Napisano 15 sierpień 2009 - 13:29

ja nie zamierzam sio bawic.
1. nie mam czasu,
2. nie zamierzam się upubliczniac do tego stopnia. co obcych ludzi obchodzi gdzie chodze do szkoły, z kim sie zadaję i jakiego będę miała chłopaka?
3. wolę unikac głupiuch sytuacji kiedy jakies piz.dki beda chciały mnie dodac do znajomych tylko dlatego że chodziłam z nimi do gimnazjum czy gdzieś jak nawet z nimi nie gadałam. O.o
4. gdybym dodawała tylko prawdziwych znajomych, takich z którymi rozmawiam regularnie z własnej nieprzymuszonej woli to wyszłoby niecałe 50 osób. a to przecież wiocha, bo norma to ponad 200. tam jest konkurencja, kto ma najwięcej za przeproszeniem "znajomych" ;/
  • 0

#100 Kris25

Kris25

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 09 wrzesień 2009 - 10:29

ja mam 1200 znajomych na nk oczywiście bez profili fikcyjnych typu kocham dode bo to są wieśniackie konta
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych